Zablokowany Posty: 1 Strona 1 z 1
Regulamin Wakacyjnej Ligi
 • Joker
  Posty: 28
  Rejestracja: 24 gru 2011, 15:07
  Reputacja: 0
  Imię: Krzysztof
  Nick w TDU2: Iridescent
  Klub: Club HerBz >

  Regulamin Wakacyjnej Ligi

  autor: Joker » 26 cze 2013, 20:58

  Regulamin.

  1. Każda grupa aut jest rozdzielona przypadkowo do kolejki, wszystkie grupy zostały użyte dwa razy.
  2. Począwszy od czwartej kolejki postanowiłem wprowadzić konkretne modele do wyścigu, również przypisane losowo. Gracz musi się ustosunkować do tego wymogu. Jeżeli wybierze inny samochód automatycznie przegrywa. Jeżeli gracz nie posiada wybranego modelu musi bezzwłocznie się w niego zaopatrzyć.
  3. Każdy uczestnik jest gospodarzem i gościem wybranej kolejki. Kiedy gracz jest gospodarzem to on odgórnie narzuca wybraną przez siebie trasę (począwszy od krótkiej, pięciokilometrowej, kończąc na wyścigu wokół jednej z wysp). Jeśli dana trasa wymaga okrążeń, ich maksymalna liczba to 3 (trasa wokół wyspy może mieć tylko jedno okrążenie!). Jeżeli gość danej kolejki zbuntuje się i nie będzie chciał wziąć udziału w wyścigu automatycznie przegrywa.
  4. Każdy Gospodarz ma za zadanie ustawić odpowiednie opcje w wyścigu: zerowy poziom natężenia ruchowego oraz brak kolizji. Nie ustosunkowanie się do tych zasad powoduje natychmiastowe odebranie punktów.
  5. Każdy klubowicz po wyścigu jest zobowiązany do zrobienia zdjęcia końcowego rezultatu każdej kolejki. Jest to podyktowane częstymi problemami i rzekomymi oszustwami. Zdjęcie jest dowodem. Nie masz zdjęcia graczu, nie masz dowodów.
  6. Przed wyścigiem należy uzgodnić, który gracz zamieści zdjęcie w odpowiednim temacie. Wyniki mogą się powtarzać (zdjęcie może być opublikowane przez obie strony), lecz mija się to z celem. Preferuję jedną odpowiedź.
  7. Kolejki nie muszą być rozgrywane chronologicznie.
  8. Każda kolejka jest jednorazowa.
  9. Nieobecni gracze mają miesiąc czasu, by dołączyć do ligi. Jeżeli gracz jest nieobecny przez cały miesiąc lipiec i jest to usprawiedliwione ma prawo podjąć wyzwanie w sierpniu. Jeżeli natomiast gracz przebywa na urlopie bez usprawiedliwienia lub przekroczył normę trzech miesięcy, jego kolejki zostają uznane za oddane walkowerem.
  10. Wątek odpowiedzialny za wszelkie rozmowy, pytania czy skargi to Wakacyjny Offtop.
  11. Każda wygrana kolejka to 2 punkty dla zwycięzcy.
  12. Podsumowania tabeli odbędą się co tydzień w weekend.
  Ostatnio zmieniony 26 cze 2013, 20:58 przez Joker, łącznie zmieniany 2 razy.
  Obrazek
  Obrazek
Zablokowany Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Przejdź do