Zablokowany Posty: 1 Strona 1 z 1
Kilka słów o WIMP'ie
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Kilka słów o WIMP'ie

    autor: Siemkins » 06 lip 2012, 10:12

    Impreza powstała jako zaspokojenie (choć części) moich ambicji stworzenia Mistrzostw Polski w TDU 2. Początkowo planowałem zorganizować taki turniej live, ale na drodze pojawiło się kilka problemów. O ile sala na taki turniej by się bez problemu znalazła, to lokalizacja imprezy - Zielona Góra, bo tu urzęduję i tylko tutaj mógłbym to zorganizować - z pewnością dla wielu byłaby zbyt odległa. Druga sprawa to sprzęt: do sprawnego rozegrania Mistrzostw potrzebowalibyśmy co najmniej 4-6 komputerów swobodnie uciągających TDU 2, 6 oryginalnych wersji gry, i przynajmniej po 2 klawiatury, pady i kierownice, aby każdy mógł grać na sprzęcie przynajmniej podobnym do tego, jakim dysponuje w zaciszu swojego domu. Sam nie byłem w stanie tego zebrać, a nie chciałem nikogo zmuszać do targania przez pół Polski swojego kompa, który by został do turnieju wykorzystany.
    Sprawę do przodu popchał Gruszmen poprzez podrzucenie mi pewnego pomysłu na zawody na forum. Połączyłem po części jego wizję, odgrzebałem swoje pomysły i tak zrodziła się ponowna chęć przeprowadzenia ogólnopolskiego turnieju w grę, którą kochamy i nienawidzimy jednocześnie, ale która bez wątpienia łączy nas wokół tego portalu.
    Nagrody jakie chcemy Wam zasponsorować za zabawę i zwycięstwo to wirtualna waluta, jaką są Tokeny, za które można kupić dodatkowe treści grze. Mam świadomość, że nie każdy jest tym zainteresowany, bo np ma zakupione już wszystkie auta, więc Tokeny są mu niepotrzebne, stąd możliwość zamiany Tokenów, na naszą polską walutę, a czy kupicie za to doładowanie do telefonu, TDF, czy przepijecie (mleko, jogurty i te sprawy), to już sami sami wiecie najlepiej.
    Jest to pierwsza impreza tego rodzaju nas, jednak nie wykluczam, że jeśli wszystko przebiegnie sprawnie, będzie dobry fun i zainteresowanie z Waszej strony, by taką imprezę powtórzyć, nie wykluczam, że będą następne edycje.
    Chciałbym zgromadzić wszystkich zainteresowanych światem TDU 2 wokół Turnieju, zwłaszcza tych, którzy uważają się za dobry kierowców czy nawet prodriverów i skonfrontować ich ze sobą, w rezultacie czego, udałoby się wyłonić Mistrza Polski w Test Drive Unlimited 2.
    Cały czas nie wykluczam zorganizowaniu Mistrzostw Polski w formie, o której pisałem w pierwszym akapicie.

    Siemkins
    Ostatnio zmieniony 06 lip 2012, 10:12 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
Zablokowany Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Przejdź do