Zablokowany Posty: 1 Strona 1 z 1
Regulamin WIMP
 • Awatar użytkownika
  Siemkins
  Administrator
  Administrator
  Posty: 7132
  Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
  Medale: 8
  Reputacja: 53
  Imię: Jacek
  Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
  Samochód: Honda Accord VI
  Lokalizacja: Zielona Góra
  :
  Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
  Grozokonkurs Endurance
  Polubił: 1526
  Otrzymanych polubień: 1764
  Kontakt:

  Regulamin WIMP

  autor: Siemkins » 05 lip 2012, 21:57

  Ogólne informacje:
  1.Turniej jest organizowany przez nasz portal. Zakazuje się kopiowania we fragmentach bądź całości bez zgody Administracji (dot. zarówno samego sposobu rozgrywki jak i regulaminu).
  2. Udział w WIMP może wziąć każda osoba zarejestrowana na portalu tdunlimited2.pl
  3. Zawody przewidziane są na 16, 24 lub 32 osoby.
  4. Cała impreza składa się z 3 części: fazy grupowej, fazy pucharowej i fazy medalowej. W/w etapy następują kolejno po sobie wg wymienionej kolejności.
  5. Dobór kontrolera, poziom asysty jak i skrzyni biegów jest sprawą indywidualną każdego zawodnika. Podobnie jest z tuningiem, którego poziom wybieracie sami. W przypadkach aut typu Ferrari, gdzie nie przewidziano tuningu, dopuszcza się pojazdy z maksymalnie 1 poziomem ulepszeń.
  6. Dopuszczone są wszystkie auta, które legalnie znajdują się w grze na stan dzisiejszy (po ukazaniu się DLC2, a przed ukazaniem się jakiegokolwiek kolejnego dodatku).
  7. Ścigamy się w prywatnych sesjach. Uczestnictwo osób trzecich zależy od samych zainteresowanych. Kolizje wyłączone.
  8. Przewidywany czas rozpoczęcia turnieju: piątek 13 lipca 2012.
  9. Szacunkowy czas trwania imprezy: 2 tygodnie.
  10. Wszelkie spory i wątpliwe sytuacje rozstrzyga Administracja.

  Faza grupowa:
  1. Zapisani na listę uczestnicy dzieleni są na grupy 4 osobowe (w przypadku niskiej frekwencji grupa będzie liczyła 3 osoby i będą nieco inne zasady dot. awansu z grupy, ale o tym będzie mowa dopiero wówczas, gdy faktycznie będzie brakowało chętnych. Natenczas zasady, które czytacie są pisane z myślą o 4 osobowych grupach).
  2. Część graczy (w moim subiektywnym odczuciu najlepszych) będzie rozstawiona. Ilość takich osób będzie równa ilości grup. Osoby rozstawione będą w różnych grupach tak, aby nie spotkały się wcześniej, niż w fazie pucharowej (aby nie eliminowały się w grupach). Pozostała część uczestników będzie rozlosowana (dosłownie) i tylko przypadek zdecyduje o tym, w której znajdą się grupie.
  3. Z każdej grupy awans do fazy pucharowej zapewnią sobie bezpośrednio 2 osoby (w zależności od ilości grup nie wyklucza się awansu osób plasujących się na 3 miejscach z największą ilością punktów – czy to wejdzie w życie zakomunikujemy po zamknięciu listy zgłaszających się do imprezy osób).
  4. W fazie grupowej każdy uczestnik ma do rozegrania 3 pojedynki, które mogą zakończyć się jednym z następujących wyników: 3:0, 2:1, 1:2, 0:3.
  5. Na pojedynek w fazie grupowej składają się wyścigi na 3 trasach wybranych w ankiecie. Każdą z tras jedziemy inną grupą auta z przedziału A3-A1 (np. trasa X – klasa A2, trasa Y- A1, trasa Z – klasa A3). Wybór aut na daną trasę leży w gestii zawodników, jedynym wymogiem jest przejazd danej trasy w tej samej grupie auta, co przeciwnik. Kolejność tras również wybieracie samodzielnie (po akceptacji rywala).
  6. Wpisanie wyniku jest obowiązkiem zwycięzcy (post musi zawierać nicki osób biorących udział w pojedynku oraz wynik spotkania). Nie będziemy Was zamęczać wrzucaniem fot z każdej trasy i każdego pojedynku, jednak zaleca dokumentowanie zdjęciami wyników wyścigów, aby w razie sytuacji spornych mieć świadectwo swojej wygranej.

  Faza pucharowa:
  1. Osoby, które awansowały do tego etapu zostaną rozlosowane i ułożone w pary. O tym z kim przyjdzie się Wam pojedynkować w tej rundzie dowiecie się po zakończeniu fazy grupowej.
  2. Wyścigi odbywają się na trasie „Grozostrada” i toczone są do 3 zwycięstw. Osoba, która jako pierwsza wygra trzy wyścigi awansuje dalej. Przegrywający odpada na tym etapie.
  3. Wybór auta na tę trasę jest otwarty od B4 do A1.
  4. Faza pucharowa kończy się, gdy na placu boju pozostanie 2 zwycięzców i 2 pokonanych, którzy przejdą do ostatniej decydującej rozgrywki.

  Faza medalowa
  1. Osoby, które przegrały swoje półfinałowe pojedynki tworzą jedną parę i walczą o 3 miejsce w turnieju. Zwycięzcy z półfinałów spotykają się w finale i walczą o miano najlepszego polskiego kierowcy w TDU2.
  2. Pojedynki w tej fazie toczone są na 5 trasach i w 3 grupach aut: pierwsze 3 trasy z fazy grupowej jedziemy w autach A1, trasę z fazy pucharowej pokonujemy w autach grupy A2, natomiast ostatnią, trasę specjalną, w aucie z grupy A3. O tym, która to trasa zostaniecie poinformowani po zakończeniu fazy pucharowej.
  3. Wybór aut, podobnie jak wcześniej, zostawiamy w Waszej gestii, z zastrzeżeniem jw.

  Zakazy
  1. Osobom biorącym udział w Turnieju zakazuje się:
  a) cheatowania - ingerencja w parametry aut;
  b) ścinania tras (przynajmniej 2 koła muszą znajdować się na/nad asfaltem);
  c) dodawania ruchu ulicznego do wyścigu;
  d) włączania kolizji;
  e) zmiany ilości okrążeń (dot. niektórych tras);
  f) jazdy autem z innej grupy niż przeciwnik (dot fazy grupowej);
  g) zgłaszana na forum fałszywych wyników;
  2. Osoby niestosujące się do powyższych zakazów zostaną odsunięte od uczestnictwa w imprezie.
  3. Gracz, który zauważy, że jego przeciwnik łamie któryś z w/w podpunktów, ma obowiązek udokumentować ów fakt i zgłosić do organizatora poprzez PW.

  Nagrody:
  1. W przypadku gdy do turnieju zgłosi się 16 osób przewidziana jest jedna nagroda w postaci 400 Tokenów lub ich równowartości w pln.
  2. W przypadku gdy do turnieju zgłoszą się 24 lub 32 osoby przewidziane są 2 nagrody: 800 Tokenów za 1sze miejsce bądź ich równowartość w pln oraz 400 Tokenów za 2 miejsce (lub pln).
  Ostatnio zmieniony 05 lip 2012, 21:57 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
  Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
  Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
  CZYTAJ TO
Zablokowany Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Przejdź do