Odpowiedz Posty: 97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7
Wakacyjny Grozokonkurs - 1000 tokenów do wygrania!
  • adamsky73

    Wakacyjny Grozokonkurs - 1000 tokenów do wygrania!

    autor: adamsky73 » 26 lip 2012, 16:38

    Witajcie!
    Zainspirowany kończącym się WIMP-em chciałem zaproponować konkurs który potrwa do końca wakacji.


    Jak tytuł wskazuje, wyścigi odbywają się na trasie, która pokrywa się z wyzwaniem o nazwie Grozostrada.

    Co tydzień, w czwartek, będzie umieszczane w MCW/CRC na 5 dni wyzwanie o nazwie "Grozokonkurs".
    Koszt uczestnictwa w wyzwaniu to 50$, co tydzień do wygrania 1 000 000$ plus wpisowe poszczególnych uczestników.

    Każdy uczestnik proszony jest o dokumentowanie swojego najlepszego czasu zrzutem ekranu i zamieszczenie uzyskanego czasu i obrazka w tym temacie.

    W każdą środę będą podsumowywane wyniki z minionego wyzwania.
    Dodatkowo będzie prowadzona lista zwycięzców wszystkich etapów.

    Terminarz kolejnych etapów:
    Etap 1 (klasa A1). Początek wyzwania 26 lipca, koniec 31 lipca, wyniki do 1 sierpnia
    Etap 2 (klasa A2). Początek wyzwania 2 sierpnia, koniec 7 sierpnia, wyniki do 8 sierpnia
    Etap 3 (klasa A3). Początek wyzwania 9 sierpnia, koniec 14 sierpnia, wyniki do 15 sierpnia
    Etap 4 (klasa A4). Początek wyzwania 16 sierpnia, koniec 21 sierpnia, wyniki do 22 sierpnia
    Etap 5 (klasa A5). Początek wyzwania 23 sierpnia, koniec 28 sierpnia, wyniki do 29 sierpnia


    WIELKI FINAŁ
    Z każdego etapu (od 1 do 5) do finału przechodzi osoba z najlepszym czasem. Jeśli dana osoba wygrała już jeden z poprzednich etapów, jej wyniki w następnych etapach nie będą wliczane do klasyfikacji.

    Oprócz pięciu zwycięzców, do rozgrywki finałowej przejdą dwaj gracze wylosowani spośród tych, którzy zajmą miejsca 2 i 3 w każdym z etapów. Film z losowania będzie umieszczony w tym wątku.

    Jak wskazują powyższe zapisy, w finałowej rozgrywce o nagrodę główną, którą jest 1000 tokenów lub ich równowartość w gotówce (lub np. doładowaniu telefonu czy czym tam sobie wybierze zwycięzca) będzie walczyć 7 graczy.


    Wyścig finałowy odbędzie się 30 sierpnia o godz. 21.00 (z możliwością drobnej korekty aby wszystkim pasowało), w formule prywatnego wyścigu online na trasie "Sandał do dechy" (Sandal to the metal) ustawionej na 6 okrążeń z ograniczeniem klasy samochodów do A2.

    Wyścig odbędzie się w obecności organizatora w charakterze dokumentalisty.
    Organizator nie może walczyć o nagrodę główną.
    Za zdobycie miejsc 2 i 3 w finale przewidziane są upominki - niespodzianki.

    Aby wziąć udział w zabawie, należy mieć w znajomych użytkownika adamsky73 (lub dodać do znajomych). W przypadku niepowodzenia proszę o kontakt na Xfire (adamsky1973) lub przez PW na forum.
    Ostatnio zmieniony 26 lip 2012, 16:38 przez adamsky73, łącznie zmieniany 5 razy.
  • Mike
    Posty: 401
    Rejestracja: 13 sty 2011, 18:02
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Nick w TDU: MikeDriverPL
    Nick w TDU2: MikePL
    Lokalizacja: Ryki

    Wakacyjny Grozokonkurs - 1000 tokenów do wygrania!

    autor: Mike » 26 lip 2012, 17:10

    No no, niezły pomysł spox Jeszcze małe pytanie, wszystkie 5 etapów będzie w A1 ??
  • Izek

    Wakacyjny Grozokonkurs - 1000 tokenów do wygrania!

    autor: Izek » 26 lip 2012, 17:43

    Super pomysł! :yahoo
  • adamsky73

    Wakacyjny Grozokonkurs - 1000 tokenów do wygrania!

    autor: adamsky73 » 26 lip 2012, 17:59

    Mike pisze:No no, niezły pomysł spox Jeszcze małe pytanie, wszystkie 5 etapów będzie w A1 ??

    Dzieki ;-) Trasa jest bez ograniczeń, ale biorąc pod uwagę że liczą się najlepsze czasy na koniec imprezy, to chyba A1 będzie rządziło
    Ostatnio zmieniony 26 lip 2012, 17:59 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Wakacyjny Grozokonkurs - 1000 tokenów do wygrania!

    autor: Siemkins » 26 lip 2012, 18:27

    Wariat yes (ale z drugiej strony super mont na rewanżyk, na który piszę się obiema ręcyma i nogyma).
    W sumie to MCW, zatem możliwe będzie zejście poniżej 2.09, ciekawe czy więcej, a jeśli tak, to o ile (jeśli Michau wystartuje, to się chyba przekonamy :angel: ).
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Izek

    Wakacyjny Grozokonkurs - 1000 tokenów do wygrania!

    autor: Izek » 26 lip 2012, 20:07

    Siemkins pisze:W sumie to MCW, zatem możliwe będzie zejście poniżej 2.09
    Igrzyska botów, kosmitów i innych ciał organicznych uważam za rozpoczęte :hi
    Ostatnio zmieniony 26 lip 2012, 20:07 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    VanishingPOINT
    Posty: 69
    Rejestracja: 11 maja 2012, 8:52
    Reputacja: 0
    Hobby: fotografia, muzyka, filozofia
    Nick w TDU2: VanishingPOINT
    Polubił: 1

    Wakacyjny Grozokonkurs - 1000 tokenów do wygrania!

    autor: VanishingPOINT » 26 lip 2012, 20:32

    Ohoho, świetny pomysł, piszę się na to! yes
    Nie wiem jak wygląda sprawa na innych fanowskich stronach, ale dzięki społeczności TDUnlimited2.PL ta gra żyje. Wszystkich organizatorów tego typu imprez, ATARI powinno solidnie wynagradzać, takie moje zdanie.
    :dzieki
    Me and my Boogey Van, movin' on down the line. Here we go one more time! ;]
  • adamsky73

    Wakacyjny Grozokonkurs - 1000 tokenów do wygrania!

    autor: adamsky73 » 26 lip 2012, 20:55

    Siemkins pisze:Wariat yes (ale z drugiej strony super mont na rewanżyk, na który piszę się obiema ręcyma i nogyma).
    W sumie to MCW, zatem możliwe będzie zejście poniżej 2.09, ciekawe czy więcej, a jeśli tak, to o ile (jeśli Michau wystartuje, to się chyba przekonamy :angel: ).

    2.07 z groszami mam na filmie, dlatego zastrzeglem ze nie startuje. Pozdrowienia z Toli bo Bolek caly zajety :roftl:
    Ostatnio zmieniony 26 lip 2012, 20:55 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Izek

    Wakacyjny Grozokonkurs - 1000 tokenów do wygrania!

    autor: Izek » 26 lip 2012, 22:01

    Ja mam jeszcze pytanie tego typu: ile razy można aktualizować swój czas w wątku? :geek:
  • adamsky73

    Wakacyjny Grozokonkurs - 1000 tokenów do wygrania!

    autor: adamsky73 » 26 lip 2012, 22:51

    Izek pisze:Ja mam jeszcze pytanie tego typu: ile razy można aktualizować swój czas w wątku? :geek:

    Nie przewiduję ograniczeń - wynik jest najważniejszy
    Ostatnio zmieniony 26 lip 2012, 22:51 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Izek

    Wakacyjny Grozokonkurs - 1000 tokenów do wygrania!

    autor: Izek » 26 lip 2012, 23:37

    W takim razie zacznę. Weekend może być gruby to i przypiłować nie zaszkodzi:

    2'03''09
    Obrazek

    :ok
    Ostatnio zmieniony 26 lip 2012, 23:37 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Wakacyjny Grozokonkurs - 1000 tokenów do wygrania!

    autor: Siemkins » 27 lip 2012, 12:28

    A ja mam następujące pytanie:
    Czy do finału awansują tylko najlepsi z każdej rundy, czy zbiorowo ze wszystkich z 5 najlepszymi czasami? To pierwsze wydaje się ciekawym rozwiązaniem: np. taki Izek robi teraz 2.03.xx. Okazuje się, że do zakończenia wyzwania nikt nie przebija tego wyniku i tym samym Izek jest już spokojny o występ w finale. Porem rozpoczyna się kolejna runda w MCW, ale Izek już nie bierze udziału w śrubowaniu wyniku, a do finału awansuje osoba, która w tej kolejnej (jak i każdej następnej) rundzie zajmie 1 miejsce na liście?
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • adamsky73

    Wakacyjny Grozokonkurs - 1000 tokenów do wygrania!

    autor: adamsky73 » 27 lip 2012, 12:50

    No właśnie ja byłem za opcją drugą - zbiorowo ze wszystkich rund. Bo kto zabroni np. Izkowi (lub innemu kosmicie) co rundę robić najlepszy czas? I co wtedy? Sam ze sobą będzie walczył w finale? :lol:
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Wakacyjny Grozokonkurs - 1000 tokenów do wygrania!

    autor: Siemkins » 27 lip 2012, 13:07

    adamsky73 pisze: Bo kto zabroni np. Izkowi (lub innemu kosmicie) co rundę robić najlepszy czas? I co wtedy? Sam ze sobą będzie walczył w finale?

    Nikt nie zabroni, ale jego czas (jeśli już w jakiejś wcześniejszej rundzie) dał mu 1mc, to nie bierze się jego kolejnych wyników pod uwagę przy ogłaszaniu zwycięzców następnych rund. Jeśli by się chciało prowadzić statystykę najlepszych wyników, to ofc czas mogliby już awansujący do finału gracze dorzucać swoje wyniki, ale bez zakłócania kolejnych rund.
    Ostatnio zmieniony 27 lip 2012, 13:07 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • adamsky73

    Wakacyjny Grozokonkurs - 1000 tokenów do wygrania!

    autor: adamsky73 » 27 lip 2012, 13:16

    A to nie jest tak, że na jedno wyjdzie? Generalnie te kolejne rundy zostały pomyślane jako szansa na uczestnictwo tych ludzi, którzy w danym momencie są na wakacjach i mogą spróbować swoich sił jak wrócą. Oczywiście oprócz szansy zarobienia kolejnego miliona na konto. Jeśli z kolejnymi rundami zainteresowanie będzie spadać (co jest naturalne), to szansa na zwycięstwo będzie większa, mimo słabszego wyniku. A to, według mnie, byłoby nie fair w stosunku do ludzi, którzy angażowali się w rundy mocniej obsadzone. Ale jestem otwarty na argumenty :hi
Odpowiedz Posty: 97
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Przejdź do