Odpowiedz Posty: 5 Strona 1 z 1
Toca Race Driver 3
  • Awatar użytkownika
    Mateusz97PL
    Posty: 541
    Rejestracja: 12 lip 2012, 20:20
    Reputacja: 0
    Imię: Mateusz
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: Golf V
    Nick w TDU2: Mateusz97PL
    Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
    Polubił: 14
    Otrzymanych polubień: 11

    Toca Race Driver 3

    autor: Mateusz97PL » 02 sie 2013, 19:27

    Toca Race Driver 3 - the ultimate racing simulator ( wyprodukowana przez Codemasters w 2006 roku)

    W grze gracz ma do wyboru tryb kariery "World Tour"
    31 rodzajów mistrzostw samochodowych, m.in. Honda Series, Toy cars, Slot Cats, British GT, Muscle Cars, V8 Supercars, DTM, Monster Trucks, Baja Motocross, Formula Palmer Audi, Historic Grand Prix, Touring Sports Cars, Formuła 3 i BMW Williams F1.
    70 licencjonowanych pojazdów
    80 tras wyścigowych
    Autentyczne trasy znane z oficjalnych mistrzostw.

    35 różnych rodzajów wyścigów w ponad 120 zawodach !!
    W toca race driver 3 znajdziesz najwięcej rodzajów wyścigów spośród wszystkich gier samochodowych m.in
    Klasa V8 , 4X4 , Offroad , formuła 1 , wyścigi gt , auta klasyczne i ciężarówki.

    Pomimo że gra z 2006 roku to grafika nienajgorsza .
    Zarzucę pare screenshot'ów :

    Obrazek

    Obrazek

    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 02 sie 2013, 19:27 przez Mateusz97PL, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    xpl1337
    Posty: 53
    Rejestracja: 02 mar 2013, 16:55
    Reputacja: 0

    Toca Race Driver 3

    autor: xpl1337 » 03 sie 2013, 12:52

    Model jazdy z symulatorem raczej nie ma za dużo wspólnego, ale gra fajna
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    Toca Race Driver 3

    autor: Kub3kPL » 03 sie 2013, 14:14

    Bardzo dużo grałem swego czasu zarówno we wszystkie Toci Race driver, jak i w Toce 2 Touring Cars, bardzo lubię tą grę, pełny symulator to nie jest ale jeździ się bardzo przyjemnie no i grafika jak na tamte lata to też najgorsza nie była :)
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    Toca Race Driver 3

    autor: jedlin12 » 26 cze 2018, 19:31

    Obrazek

    Prawie pięć lat, kto da więcej!

    Ale wracając, to teraz właśnie ogrywam trylogię Toca Race Driver i każda gra wyląduje w mojej recenzji. Teraz jestem przy części drugiej, ale i na trzecią przyjdzie czas. Co do samego Toca Race Driver 3, to mam z tą grą ciepłe wspomnienia z moich młodszych lat. Ten model zniszczeń, taki klimat, tyle możliwości. Codemasters stworzyło grę, która chyba wciąż przoduje pod względem ilości dyscyplin. Standardowe auta turystyczne? Są GT? Jest Rajdówki? Są NASCAR? Jest A po wklepaniu odpowiedniego kodu mamy nawet slot cary i kosiarki Hondy (dosłownie!). Co prawda ilość nie zawsze szła w jakość i często tras było mało (zwłaszcza do offroadu). Brakowało też opcji z jedynki polegającej na ustawieniu dowolnego auta na dowolnej trasie (chciałem ujrzeć takie F1 na Indianapolis...), oraz w pewnych seriach limit 20 aut lekko bolał, chociaż i tak lepiej niż w Gran Turismo. Pamiętam też, że wtedy przeszedłem też prawie całe World Tour (zatrzymałem się na ostatnim, 32 evencie). Model jazdy z tego co pamiętam idealnie zachowujący balans pomiędzy realizmem, a zręcznościówką. Polecam zagrać, nawet pomimo tych lat na karku. O ile tylko macie cierpliwości do bawienia się z zabezpieczeniem StarForce, które na najnowszych systemach lubi napsuć krwi.

    A co do multi, to co prawda zdechło ono wraz z wyłączeniem GameSpy, ale pojawiły się dwie alternatywy: Openspy oraz XLink Kai. Co ciekawe obie opcje umożliwiają również cross gaming pomiędzy platformami. Sesja z graczami na PS2 i PC? Nie ma problemu!

    phpBB [media]


    TUTORIAL & PROOF! ToCA Race Driver 3 PC - PS2 CROSS PLATFORM Multiplayer (Openspy)
    Ostatnio zmieniony 26 cze 2018, 19:31 przez jedlin12, łącznie zmieniany 4 razy.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    FrogsterPL
    Posty: 305
    Rejestracja: 29 mar 2017, 22:33
    Reputacja: 4
    Imię: Piotr
    Hobby: motoryzacja
    Samochód: Mondeo Mk3/Mondeo Mk4
    Nick w TDU: FrogsterPL
    Steam ID: FrogsterPL
    Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
    Polubił: 105
    Otrzymanych polubień: 137
    Kontakt:

    Toca Race Driver 3

    autor: FrogsterPL » 26 cze 2018, 21:41

    TRD3 nigdy nie ukończyłem i w zasadzie ciężko mi powiedzieć, co było tego powodem. Miałem generalnie wrażenie, że gra jest mniej dopieszczona niż TRD2 (genialne filmiki!!), mniej w niej pasji. Akurat dziś myślałem o ponownej instalacji TRD2, czy wrócę też do TRD3... no nie wiem, możliwe, że nie.
Odpowiedz Posty: 5 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Przejdź do