Odpowiedz Posty: 7 Strona 1 z 1
Mówię jak jest
  • Joker
    Posty: 28
    Rejestracja: 24 gru 2011, 15:07
    Reputacja: 0
    Imię: Krzysztof
    Nick w TDU2: Iridescent
    Klub: Club HerBz >

    Mówię jak jest

    autor: Joker » 02 cze 2013, 22:49

    Mówię jak jest to wątek, za który jestem odpowiedzialny, w którym zamieszczam wszystkie fakty, te istotne i mało istotne, z życia naszego klubu. Są to po prostu suche informacje wyłapywane z każdego tematu, który pojawi lub już zagościł u nas, w naszym dziale.

    obecny, pierwszy wątek będzie sukcesywnie uzupełniany informacjami z przeszłości, kolejne odpowiedzi będą dotyczyły teraźniejszego życia klubu
    Ostatnio zmieniony 02 cze 2013, 22:49 przez Joker, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
    Obrazek
  • Joker
    Posty: 28
    Rejestracja: 24 gru 2011, 15:07
    Reputacja: 0
    Imię: Krzysztof
    Nick w TDU2: Iridescent
    Klub: Club HerBz >

    Mówię jak jest

    autor: Joker » 02 cze 2013, 23:04

    02.VI.2013

    Pierwszy post nie należy do najlepiej zapowiadających nasz ponownie kwitnący klub. Z dniem dzisiejszym oficjalnie nasz klub opuścił Michalmaster. Był bardzo pomocnym facetem, dobrym kierowcą, na pewno zabraknie nam go w naszym gronie. Wywalczył ciężką pracą pozycję przyjaciela klubu i w każdej chwili może do niego powrócić. Powodzenia!
    Ukryty tekst:
    No cóż. Stało się. Odchodzę z klubu. I żeby od razu w zarodku zadusić ewentualne spekulacje, które mogą się narodzić – nie, nie odchodzę bo zobaczyłem regulamin i się go przestraszyłem. Decyzja o moim odejściu była podjęta dosyć dawno temu, wiedziało o niej kilka osób, zarówno z grona klubowego jak i kolegów, a że zbiegło się to z publikacją regulaminu – nie moja wina. Choć okres dość gorący sobie wybrałem, wszak nie specjalnie, bo nie mogłem przewidzieć, że po publikacji regulaminu wszystko się tak rozkręci...

    Początkowo planowałem, że posiedzę do wakacji, mniej więcej do końca czerwca, ale doszedłem do wniosku, że nie będę tego dalej ciągnął. Wierzcie mi, nie jest łatwo odchodzić w takim momencie, gdy klub się prężnie rozwija, gdy są coraz to nowe pomysły, gdy we wszystkich widać coraz większą pasję i zaangażowanie, gdy dochodzi masa nowych, wartościowych ludzi. Ale zapadła przysłowiowa klamka i choćbym nawet chciał, to zmiana decyzji nie wchodzi w grę.

    Dlaczego odchodzę? Chyba na własne życzenie przestałem się czuć klubowiczem. Najpierw przerwa przed egzaminami gimnazjalnymi, teraz jakaś okropna niechęć do wyścigów, wyzwań kooperacyjnych i wszystkiego innego, co nie jest swobodnym przemierzaniem wysp, której nie jestem w stanie pokonać – te rzeczy odcisnęły jakieś dziwne piętno (o ile można użyć tego słowa, ale zrozumiecie o co chodzi), choć początkowo myślałem, że takowego nie będzie.
    Niestety dla mnie, czyli kogoś, kto nie jest typem rajdowca i „ściganta” to było dość uciążliwe, bo wyścigi już nie sprawiają mi żadnej frajdy ani zabawy. I właśnie podczas gdy wszyscy ścigali się na trasach, uczyli się niemal na pamięć Check Pointów do rankingowego lidera, ja sam tłukłem się po wyspach nabijając kilometry nierzadko z przypadkowymi ludźmi, czasem tylko jakiś znajomy się podczepił do sesji. W pewnym sensie izolowałem się od Was wszystkich. I stąd decyzja taka, a nie inna.
    Druga sprawa to to, że teraz tak czy siak bym chyba nie miał czasu na życie klubowe. Więc doszedłem do wniosku, że nie ma sensu być w klubie „na papierze”, a nie być w nim w rzeczywistości.

    Wiele się w Clubie HerBz > nauczyłem. Poznałem wielu ciekawych i otwartych ludzi, turlałem się po wszelkiej maści trasach wyścigowych, o których wcześniej nie miałem bladego pojęcia, poznałem smak prawdziwej rywalizacji, zarówno na wyzwaniach wewnątrz-klubowych jak i na trasach w MCW, a nawet trochę w wyścigach z innymi klubami. Miałem okazję mierzyć się z jednymi z najlepszych, bo dobrych kierowców nie brakowało i brakować nie będzie. Spędziłem miłe chwile na zlotach, które zawierały rozmowy na czacie często o właściwościach mocno odmóżdżających, ale chyba to mi się w nich najbardziej podobało. Był śmiech, ale nie naśmiewanie, co warto podkreślić. Zawsze grę gasiło się z uśmiechem na ustach i myślało się potem o czym się tyle gadało, że były takie jaja (najbardziej utkwił mi w pamięci zlot Subaru Imprezy, a raczej to co było po nim).

    Miewałem także przebłyski mojego niesamowitego „geniuszu”, nigdy nie zapomnę jak pewnego wieczoru jeździłem z Lelodriverem i Papryckim wyzwania między-klubowe i jak wygrałem prawie wszystkie, w których brałem udział. Parę razy postraszyłem Qazia w MCW i pewnie jakbym jeszcze pomyślał, to bym coś jeszcze znalazł (o dziwo).

    Udało mi się także wprowadzić sricte klubowe userbary (których „tworzenie” na rzecz CHB> będę dalej kontynuował w razie zaistniałej potrzeby), choć początki tego na to wcale nie wskazywały. Ale cieszę się, że ostatecznie wszystko poszło zgodnie z moimi pierwotnymi założeniami, i że jednym słowem pomysł wypalił. I ciągnie się dalej.

    Także podsumowując w telegraficznym skrócie to, co napisałem wyżej – wbrew pozorom udało mi się zrobić parę pożytecznych rzeczy dla dobra ogółu społeczności klubowej jak i dla samego klubu. Dziękuję serdecznie wszystkim za mile spędzone chwile w grze, za pomoc w niektórych sytuacjach i można by tak dalej wymieniać, ale nie widzę większego sensu, bo każdy wie co i jak.

    Trzymajcie się mocno i powodzenia we wszystkich sferach !

    PS. dziś po raz kolejny zaskoczyło mnie wykończenie baterii w padzie, także nie "zdążyłem" odejść. Jak tylko się naładują to z bólem, ale to uczynię.


    Z drugiej strony żal miesza się z radością, gdyż dołączyli do nas aż trzej nowi gracze. SirMisiekPL, SkylinePL i HyundaiPL to młodzi lecz szukający miejsce wśród najlepszych kierowcy, którzy chcą wnieść świeżość w nasze progi. Panowie, witamy!

    Niestety naszemu kandydatowi, Sielakowi, nie udało się przebrnąć przez naszą rekrutację. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziesz próbował i podołasz temu trudowi. Życzymy powodzenia!
    Ostatnio zmieniony 02 cze 2013, 23:04 przez Joker, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
    Obrazek
  • Joker
    Posty: 28
    Rejestracja: 24 gru 2011, 15:07
    Reputacja: 0
    Imię: Krzysztof
    Nick w TDU2: Iridescent
    Klub: Club HerBz >

    Mówię jak jest

    autor: Joker » 24 cze 2013, 22:14

    24.VI.2013

    MiszaPL zakończył pozytywnie dwutygodniowy okres testowy i jest obecnie pełnoprawnym członkiem naszego klubu. Witamy!

    Z dniem wczorajszym, 23.VI, do klubu na dwutygodniowy okres próbny został przyjęty Pietras. Życzymy powodzenia i miejmy nadzieję, że za dwa tygodnie będziesz już na stałe w naszych szeregach!
    Ostatnio zmieniony 24 cze 2013, 22:14 przez Joker, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
    Obrazek
  • Joker
    Posty: 28
    Rejestracja: 24 gru 2011, 15:07
    Reputacja: 0
    Imię: Krzysztof
    Nick w TDU2: Iridescent
    Klub: Club HerBz >

    Mówię jak jest

    autor: Joker » 01 sie 2013, 23:14

    01.VIII.2013

    Wczorajszego dnia, to jest 31.VII, po dziesięciu miesiącach wspólnej jazdy, rywalizacji i wzajemnej klubowej pomocy, nasze szeregi opuścił Mateusz97PL. Po dość długim stażu jesteśmy niestety zmuszeni podziękować Ci, Mateusz, za wspólnie spędzone kilometry. Życzymy powodzenia w dalszej jeździe.

    Stosunkowo młody klubowicz, Kub3kPL, również zdecydował się zostawić nasz doświadczony klub, niestety na rzecz innego zespołu. Dnia 06.VII skończyła się jego przygoda. Kuba, szeroko pojętego "luzu" życzymy Ci w nowym klubie.
    Ostatnio zmieniony 01 sie 2013, 23:14 przez Joker, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
    Obrazek
  • Joker
    Posty: 28
    Rejestracja: 24 gru 2011, 15:07
    Reputacja: 0
    Imię: Krzysztof
    Nick w TDU2: Iridescent
    Klub: Club HerBz >

    Mówię jak jest

    autor: Joker » 04 sie 2013, 15:13

    04.VIII.2013

    Z dniem dzisiejszym próbną jazdę pozytywnie przeszedł ScreamPL1, dzięki czemu stał się nowym członkiem naszego wciąż rozwijającego się klubu. Mamy nadzieję, że Kamil odnajdzie się w naszej społeczności. Witamy!
    Ostatnio zmieniony 04 sie 2013, 15:13 przez Joker, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
    Obrazek
  • Joker
    Posty: 28
    Rejestracja: 24 gru 2011, 15:07
    Reputacja: 0
    Imię: Krzysztof
    Nick w TDU2: Iridescent
    Klub: Club HerBz >

    Mówię jak jest

    autor: Joker » 12 sie 2013, 20:51

    12.VIII.2013

    Kolejny tydzień, kolejne rezygnacje. Tym razem to MikrusPL zdecydował się nas opuścić, jak sam podkreślił, po raz kolejny. Mamy nadzieję, że nowy komputer, który jest w drodze do Ciebie nie pożre tak cennego czasu w nowym roku szkolnym. Powodzenia życzymy.
    Ostatnio zmieniony 12 sie 2013, 20:51 przez Joker, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
    Obrazek
  • Joker
    Posty: 28
    Rejestracja: 24 gru 2011, 15:07
    Reputacja: 0
    Imię: Krzysztof
    Nick w TDU2: Iridescent
    Klub: Club HerBz >

    Mówię jak jest

    autor: Joker » 24 sie 2013, 14:03

    24.VIII.2013

    Smutne to, ale jak najbardziej rzeczywiste. Mijają kolejne tygodnie i coraz mniej graczy gości w naszym klubie. Powodów może być wiele, ale jak wszyscy wiemy, TDU2 już nas niczym nie zaskoczy. Trzeba z nadzieją wypatrywać "trójkę", gdyż tylko w taki sposób nie rozstaniemy się z tą serią.
    Kolejna osoba, której staż nie jest zbyt długi, a zdecydował się nas opuścić, to Pietras. Z powodem dla którego opuszcza utożsamia się wiele użytkowników naszego klubu, jak i forum. Marcin kolokwialnie mówiąc "wypalił się", stracił motywację do przemierzania wirtualnych kilometrów. Dzięki Pietras za wspólnie spędzony czas na zlotach i w wyścigach!

    Pragnę również pogratulować fufenowi za zajęcie drugiego miejsca w Pucharze Ferrari. Jako klub jesteśmy z Ciebie dumni i życzymy dalszych sukcesów : D


    Ed Lelodriver w dn 21.08.2015
    Ostatni post Jokera nie oddaje aktualnej sytuacji "aktywności klubu"
    Zainteresowanych odsyłam do składania zapytań pw lub mailowo do mnie i czytania ostatnio aktualizowanych wątków
    . :-)
    Ostatnio zmieniony 24 sie 2013, 14:03 przez Joker, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 7 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Przejdź do