Odpowiedz Posty: 46
Tor Pat-A - Q&W
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Tor Pat-A - Q&W

    autor: Courius » 10 gru 2012, 18:15

    Izek pisze:Siemkins zły olej do skrzyni zalał? :lol:


    Wiesz Izku, Bunta by się bardzo skrzywił gdyby się dowiedział o tym. Niech opowie Siemek, ale dalej Siemku sądzę, że mogłeś prosić o restart. Dla mnie nie jest to problemem :friends
    Ostatnio zmieniony 10 gru 2012, 18:15 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Mike
    Posty: 401
    Rejestracja: 13 sty 2011, 18:02
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Nick w TDU: MikeDriverPL
    Nick w TDU2: MikePL
    Lokalizacja: Ryki

    Tor Pat-A - Q&W

    autor: Mike » 10 gru 2012, 18:15

    Hm, wydaje mi się że ta tabelka po 15-sekundowym odliczaniu jak już zwycięzca dojechał nie jest prawidłowa. Trójka z miejsc 4-6 była wtedy na ostatnim zakręcie - Jacek z niego wychodził, Cruz był gdzieś w połowie, a ja w niego wjeżdżałem. Układ w tabelce u różnych osób też był inny - tutaj jest Cruz-Siemkins-Mike a np. ja miałem Mike-Cruz-Siemkins :scratch I teraz nie wiem co z tym fantem, bo według mnie to Jacek powinien być na 5 miejscu, bo tak wyglądała sytuacja na torze, ale z drugiej strony tabelka po wyścigu pokazała inaczej :whistle
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Tor Pat-A - Q&W

    autor: Courius » 10 gru 2012, 18:23

    To samo miałem na pierwszym torze z Panem ( oj będzie się złościł :friends ) Adamem. Nie wiem dlaczego, ale choć byłem wyraznie ósmy, to na tabeli pokazało, że jestem siódmy, a Adam za mną :o
    Cóż, dobry gest z waszej strony pokaże jak było naprawdę.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Tor Pat-A - Q&W

    autor: Siemkins » 10 gru 2012, 18:26

    To prawda, tak to na torze wyglądało.
    Przyszła mi do głowy pewna myśl: w niektórych wyścigach (pomarańczowych) układ kierowców często przewraca się do górny nogami, na zawijasach i zakrętach po 180 stopni i ten, co prowadzi, w pewnym momencie spada nawet na ostatnią pozycję. Wszyscy kierowcy pokonują newralgiczny punkt i sytuacja wraca do normy. Widziałem takie rzeczy, ale nie miały one miejsca pod koniec wyścigów, ale raczej na początek, stąd nie miałem wcześniej do czynienia z sytuacją, że kończy się czas po wyścigu właśnie w takim punkcie. Być może i teraz miała miejsce taka sytuacja (dość łatwo to zweryfikować), ale Xarlith już punkty podliczył i jeśli nikomu nie przeszkadza to że ja byłem 6ty. Mike 7 a Cruz 5, to zostawmy jak jest. Jeśli nie, to będziemy wprowadzać korekty.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • megadzik

    Tor Pat-A - Q&W

    autor: megadzik » 10 gru 2012, 18:40

    a ja juz raczej sie nie bede scigal. zycze milej zabawy... pozdrawiam
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Tor Pat-A - Q&W

    autor: Xarlith » 10 gru 2012, 19:10

    Siemkins pisze:Xarlith już punkty podliczył i jeśli nikomu nie przeszkadza to że ja byłem 6ty. Mike 7 a Cruz 5, to zostawmy jak jest. Jeśli nie, to będziemy wprowadzać korekty.
    To, że już punkty podliczyłem nie jest żadnym problemem. Ustalcie między sobą prawidłową kolejność i się poprawi.
    Ostatnio zmieniony 10 gru 2012, 19:10 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    jilt
    Posty: 169
    Rejestracja: 28 paź 2012, 11:24
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ziutek_GPL
    Nick w TDU2: Tiges
    Klub: Green Lights Company
    Lokalizacja: Wrocław

    Tor Pat-A - Q&W

    autor: jilt » 10 gru 2012, 19:18

    Courius pisze:O kurcze faktycznie, to jest chyba pierwsza tak zacięta walka o 2 miejsce w całej historii TorManii :o Chciałbym, to zobaczyć na własne oczy.
    W "A" sesji obyło się bez sensacji na drodze. Szkoda, że Siemek miał problemy ze skrzynią biegów. Z kolei od samego początku wiedziałem, że Galapagos będzie twardym zawodnikiem, baa był moim faworytem o 1 miejsce


    No to może pokrótce ;)
    W sumie początek trochę przespałem, ale tak do 5 lapa dojechałem do czołówki. Wtedy zaczął odjeżdżać Mirbar, a my tak w trójkę dojechaliśmy do mety.
    Zmieniliśmy się kilka razy na tym drugiem miejscu.

    Jak pisałem co chwilkę ktoś popełnił mały błąd, głównie przez brak widoczności trasy, bo miejscami jechaliśmy "na sobie". Przed ostatnim zakrętem jeszcze byłem drugi, ale chłopaki z tyłu pojechali go lepiej i mnie wyprzedzili przed metą. Być może jechali na h-shifterze (ja na sekwencji), choć w audi ma to mniejsze znaczenie.
    Ostatnio zmieniony 10 gru 2012, 19:18 przez jilt, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Tor Pat-A - Q&W

    autor: Siemkins » 10 gru 2012, 20:25

    Kod: Zaznacz cały

    [20:14] [GLC]siemkins (siemkins): czytale cruz co na forum napisalismy?
    [20:14] Cruz (martino090): tak
    [20:14] [GLC]siemkins (siemkins): co o tym sadzisz?
    [20:15] Cruz (martino090): wszystko jedno tak  naprawdę, bo wydaje mi się że dojechałem nie jako 5 tylko 6
    [20:16] [GLC]siemkins (siemkins): majk Tobie jak sie wydaje?
    [20:17] Mike (m1k3pl): no z tylu to wygladalo tak, ze Siemek byl 5, Cruz 6 i ja 7, bo pamietam ze nie zdazylem wyhamowac jak sie skonczylo odliczanie i przejechalem przez Cruza ;p
    [20:19] [GLC]siemkins (siemkins): ja moge tylko to potierdzic i przytaknac na to co piszecie, bo na tym nawrocie na prosta start/meta chyba dojechalem najdalej zanim czas sie skonczyl, ALE jesli dla Was nie ma to znaczenia, to zeby niepotrzebnie nie kombinowac, mozemy zostawic jak jest, bo i tak zlamiłem ten wyścig i tak, dlatego decyzję pozostawiam Wam: krotko i rzeczowo: zostawiac jak jest czy zmieniac?
    [20:20] Mike (m1k3pl): jak dla mnie moze zostac - i tak Ci ten wyscig sie pewnie nie bedzie do 8 najlepszych zaliczal a juz mozna nie kombinowac ;]
    [20:20] [GLC]siemkins (siemkins): cruz?
    [20:20] Cruz (martino090): w sumie to można by zostawić :D  różnica raptem 1-2 punkty, ale decyzja ostateczna należy do Ciebie, Siem :)
    [20:21] [GLC]siemkins (siemkins): 2 za tym zeby zostawic, ja tez sie przychyle do nie mieszania i wynikiem 3:0 konczymy sprawe:)
    [20:21] Mike (m1k3pl): ;]
    [20:22] [GLC]siemkins (siemkins): przynajmniej nietypowo byla zarzarta walka o 5 pozycje, tego jeszcze nie grali nawet w sesji B:)
    [20:22] [GLC]siemkins (siemkins): nikomu nie bedzie przeszkadzac jak wrzuce te rozmowe na forum?
    [20:23] Cruz (martino090): pewnie, że nie :)
    [20:23] Mike (m1k3pl): jasne, wrzucaj ;)
    [20:23] [GLC]siemkins (siemkins): ok
    [20:23] [GLC]siemkins (siemkins): dzieki za spotkano i wyjasnienie sytuacji
    [20:23] [GLC]siemkins (siemkins): do zobaczyska w nd na torze i powo w Q:)
    [20:23] Mike (m1k3pl): wzajemnie :p
    [20:24] Cruz (martino090): dzięki :D  będzie się działo :)


    Reasumując: nie kombinujemy i nie zmieniamy.
    Ostatnio zmieniony 10 gru 2012, 20:25 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • kreml73
    Posty: 13
    Rejestracja: 03 lis 2012, 17:27
    Reputacja: 0

    Tor Pat-A - Q&W

    autor: kreml73 » 10 gru 2012, 23:21

    jilt pisze: Być może jechali na h-shifterze (ja na sekwencji),


    automat Panie :mrgreen:
    Ale faktycznie mieszaliśmy się tam równo, każdy błąd skutkował spadkiem z drugiej na czwartą pozycję, ale że wszyscy popełnialiśmy błędy do wyjścia z ostatniego zakrętu nie wiadomo było jak to się skończy.
    Dwa okrążenia wcześniej jeszcze jeden kandydat do drugiego miejsca był, ale jak to na prawdziwego dzika przystało na przedostatnim chyba kółku standardowo wybrał wolność w lesie... :friends
    Ostatnio zmieniony 10 gru 2012, 23:21 przez kreml73, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Tor Pat-A - Q&W

    autor: Courius » 10 gru 2012, 23:40

    No to faktycznie była ostra walka. Właśnie dla takich chwil bierze się udział w takich zawodach yes

    Obrazek

  • kreml73
    Posty: 13
    Rejestracja: 03 lis 2012, 17:27
    Reputacja: 0

    Tor Pat-A - Q&W

    autor: kreml73 » 11 gru 2012, 8:20

    megadzik pisze:a ja juz raczej sie nie bede scigal. zycze milej zabawy... pozdrawiam


    klawiaturę zepsułeś czy grę?
    Ostatnio zmieniony 11 gru 2012, 8:20 przez kreml73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • megadzik

    Tor Pat-A - Q&W

    autor: megadzik » 11 gru 2012, 13:16

    kreml73 pisze:
    megadzik pisze:a ja juz raczej sie nie bede scigal. zycze milej zabawy... pozdrawiam


    klawiaturę zepsułeś czy grę?

    Nie Kremlu. Trochę mnie denerwuje, że się krzyczy o tym by nie ścinać... staram się jechać jak mogę fair. Męczę pytaniami przed wyścigiem np qazia i innych (bo jestem tu nowy) - co jak się stanie gdy... itp. Tymczasem Wszyscy cieli - jak widziałem z tej czołowej czwórki. Ja też ale ja jak ściąłem - to oddałem (o ja naiwny) i mnie wyprzedziło 3. Zresztą kiedyś z w poprzednim wyścigu z qaziem ja ściąłem - oddałem; on ściął - oddal. Było Fair. A w tym wyścigu nie - na czele z mirbar na pierwszych 2 zakrętach (i potem też). Przebolałem. Ale jak potem oddałem i Was 3 mnie wyprzedziło a nie jechali fair to się zagotowałem. Potem - to jush krzaki. Nie ważne. I tak się nie liczę (jak i moje zdanie - mialem sie nie odzywać ale i Kazik coś tam mówił, że inni nie teges...) - po co mam psuć innym zabawę. taki foch. Miłej zabawy. Pozdro
    PS
    Oczywiście końcówkę tradycyjnie zrąbałem - więc mogę mieć do siebie pretensje; ale może bym nie zrąbał jakby nie było presji...
    Ostatnio zmieniony 11 gru 2012, 13:16 przez megadzik, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    jilt
    Posty: 169
    Rejestracja: 28 paź 2012, 11:24
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ziutek_GPL
    Nick w TDU2: Tiges
    Klub: Green Lights Company
    Lokalizacja: Wrocław

    Tor Pat-A - Q&W

    autor: jilt » 11 gru 2012, 19:49

    Megadziku: jechałem kilka dobrych okrążeń za wami, więc się mogłem przyglądać. Akurat ty miałeś spore problemy z utrzymaniem się na torze i kilka razy ostro ściąłeś pierwszy nawrót, więc się nie fochaj. Qazio przegiapiał tam brake point (ze trzy razy) i klasycznie wylatywał tam, więc to nie było ścinanie, a ja wtedy sporo odrabiałem na nawrotach a traciłem na przeciwległej prostej. W sumie wyprzedziłem cie dopiero jak wyleciałeś.

    Chłopaki moim zdaniem jechali dość dobrze. Z raz czy 2 razy można było uznać, że pojechali 4 kołami po kerbie, ale ani razu nie widziałem, żeby wyraźnie pojechali po trawie. Chyba, że kiedy jechali za mną ;) ale nie wiem, nie widziałem i z tego jak jechaliśmy jak byłem z tyłu zakładam, że było ok, bo nie skarżą na siebie.

    Pamiętaj, że uznawane tu jest jedno koło na torze, ja staram się mieć dwa. Jadę ze środka, więc nie dam sobie ręki uciąć, że czasem nie przejadę cały po kerbie, ale po zielonym nie powinno się zdarzać.
  • megadzik

    Tor Pat-A - Q&W

    autor: megadzik » 11 gru 2012, 20:25

    jilt pisze:Megadziku: jechałem kilka dobrych okrążeń za wami, więc się mogłem przyglądać. Akurat ty miałeś spore problemy z utrzymaniem się na torze i kilka razy ostro ściąłeś pierwszy nawrót, więc się nie fochaj.
    Akurat tam jechałem poprawnie. Tam gdzie źle pojechałem - odpuściłem. Niestety - inni nie odpuszczali nawet jak nie jechali prawidłowo. I Tyle. Po prostu jestem naiwny. To wg mnie - ale mogę sie mylić. Trudno. W każdym razie Inni nie mówią (na tym forum) o Twoim sposobie jazdy - a szkoda bo są wątpliwości. Ja niewiele o Twoim sposobie jazdy mogę powiedzieć bo przeważnie byłem przed Tobą ale potem - widziałem ścinki - ale to już nie ważne. Jak pisałem. Może sobie pojadę kwalifikacje - dla siebie, dla własnej przyjemności - by się jakoś porównać z lepszymi. Proszę mnie nie liczyć już w Tormanii. Niech inni maja fun. Nie będę juz zabierał głosu w tym temacie.
    Ostatnio zmieniony 11 gru 2012, 20:25 przez megadzik, łącznie zmieniany 2 razy.
  • kreml73
    Posty: 13
    Rejestracja: 03 lis 2012, 17:27
    Reputacja: 0

    Tor Pat-A - Q&W

    autor: kreml73 » 13 gru 2012, 10:19

    Ehh, szkoda że nie nagrywałem tego przejazdu.
    Dziku ja również nie przypominam sobie bym jakoś z premedytacją ścinał zakręty. Tak jak pisze jilt- dwa koła na trawie a dwa na tarce to nie jest ścinanie i tak starałem się jechać. Raz chyba przypadkowo zbyt szybko skręciłem i faktycznie wylądowałem chyba czterema kołami na wewnętrznej, ale widziałem że po zewnętrznej idzie qazio i dopóki nie był przede mną nie przyspieszałem. Poza tym parę razy wywaliło mnie na zewnątrz, ale to już raczej też nie ścinanie.
    Wydaje mi się że stąd mogą być nieporozumienia że jak pamiętasz nasze rozmowy na skypie podczas wielu różnych jazd razem każdy z graczy widzi co innego- pamiętasz jak czasem jechaliśmy i u mnie było że ja jestem pierwszy, u Ciebie że Ty, że widziałeś że jedziesz równo ze mną a ja mimo iż mam kamerę zza auta nie widziałem Ciebie obok, jak Ty nie czułeś że w Ciebie walnąłem i mnie obróciło, a ja widziałem że aż Cię zarzuciło i takie tam. Problem jest chyba w pozycjonowaniu samochodów na trasie przez samą grę- czasem widać że jest długa prosta a ten przed tobą lata od prawej do lewej, choć założę się że w rzeczywistości jedzie prosto. Może i tak było tym razem- ktoś jechał dwoma kołami po trawie a dwoma po asfalcie, a gra "pokazała" że jedzie całkiem po trawie. W każdym razie też staram się grać fair, ten jeden czy dwa punkciki więcej czy mniej to w moim przypadku nic nie pomogą, więc nie idę "po trupach do celu".
    Traktuję to jak zabawę i nie chciałbym abyśmy po tych zawodach wszyscy byli pokłóceni o takie pierdoły
Odpowiedz Posty: 46

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Przejdź do