Odpowiedz Posty: 23
Wasze wrażenia
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Wasze wrażenia

    autor: Siemkins » 17 gru 2012, 11:43

    Skrobnijcie parę zdań od siebie o zakończonych wczoraj zawodach. Coś a'la podsumowanie.
    Plusy, minusy, co się podobało, a co niekoniecznie.
    Piszcie, po prostu.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    jilt
    Posty: 169
    Rejestracja: 28 paź 2012, 11:24
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ziutek_GPL
    Nick w TDU2: Tiges
    Klub: Green Lights Company
    Lokalizacja: Wrocław

    Wasze wrażenia

    autor: jilt » 17 gru 2012, 15:19

    Co się podobało
    - pomysł
    - sprawna organizacja
    - zróżnicowane zawody

    Co się nie podobało
    - za późno się o tym dowiedziałem, więc nie walczyłem o nic i nie było motywacji ;)
    - wybieranie aut (losowanie byłoby lepsze)
    - brak kolizji (ja wiem, że niektórych mogłoby to przerosnąć i byłoby sporo kontrowersji i pretensji, ale mi to osobiście przeszkadzało, bo zawsze miałem odruch omijania ;) )
    - brak jakiegokolwiek sensownego sposobu na weryfikacje przejazdów i niemożliwość dojechania do mety (ale to już sprawa ATARI)
  • megadzik

    Wasze wrażenia

    autor: megadzik » 17 gru 2012, 17:03

    a ja mogę? Czy nie ma sensu...
  • kreml73
    Posty: 13
    Rejestracja: 03 lis 2012, 17:27
    Reputacja: 0

    Wasze wrażenia

    autor: kreml73 » 17 gru 2012, 18:19

    Dziku nie widzę by Siemkins napisał tam gdzieś "wszyscy oprócz Megadzika" :scratch

    Co do Tormanii- zacząłem jeździć baardzo późno, organizacyjnie moim zdaniem ok, na dodatek turniej zmusił mnie do jazdy samochodami którymi do tej pory nie jeździłem bo ich nienawidziłem, dzięki temu że chciał nie chciał musiałem dowiedziałem się np. że Cinque nie jest taki zły jak się początkowo wydaje :ok
    Generalnie uważam że było fajnie i odkąd zacząłem jeździć robiłem wszystko by w każdą niedzielę o dwudziestej mieć czas na
    jazdę
    Co do "niejasności" które wynikły- moim zdaniem powinno być tak jak było w ostatnim wyścigu sesji B- już na mecie padło pytanie "czy ktoś ma zastrzeżenia do czyjejś jazdy?", była chwila na porozmawianie i wyjaśnienie- nikt nie miał zastrzeżeń tam i nic nie pojawiło się później na forum, wg mnie to bardzo dobre rozwiązanie by omawiać każdy wyścig "na gorąco"
  • Awatar użytkownika
    Mateusz97PL
    Posty: 541
    Rejestracja: 12 lip 2012, 20:20
    Reputacja: 0
    Imię: Mateusz
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: Golf V
    Nick w TDU2: Mateusz97PL
    Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
    Polubił: 14
    Otrzymanych polubień: 11

    Wasze wrażenia

    autor: Mateusz97PL » 17 gru 2012, 18:31

    Ogólnie to fajna impreza,dobry przebieg ,organizacja oraz pomysł na to wszystko :thumbup: Oby tak dalej :ok ;)
    Gratuluje zwycięzcy ,a pozostałym uczestnikom Dzieki za rywalizacje :-)
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Wasze wrażenia

    autor: Courius » 17 gru 2012, 18:45

    Na początku chciałbym pogratulować organizatorom tego eventu za wzorowe wykonywanie swoich obowiązków, oraz podjęcie się takowej inicjatywy. Dziękuje Siemkinsowi, który wciągnął mnie w tą zabawę, gdyż wcześniej byłem sceptycznie nastawiony, nie do samej imprezy, ale do powodów, które miałyby zadecydować aby nowicjusz w świecie tdu2 stawał w szranki z doświadczonymi graczami, ponadto wówczas korzystałem z laptopa brata. Potem niestety zabrał swój sprzęt ze sobą i tyle co widziałem TorManie, a nawet i same tdu2. Szczęśliwym losem i dobrą chęcią innych powróciłem do gry (dziękuje :friends ) po 2 opuszczonych wyścigach. Dalej już wiecie co się działo. A najważniejsze, to dziękuję wszystkim uczestnikom za dobrą zabawę i zdrową rywalizację :ok
    Na plusy muszę zaznaczyć; dobrą organizację, genialną atmosferę, ciągłą rywalizację i świetną zabawę, która mimowolnie pozwoliła na zwiększenie mojego skilla :razz:
    Do minusów nie mogę nic dopisać, ale generalnie wolałbym inaczej rozwinąć kwestie przebiegu samego wyścigu, a mianowicie pozwolenie na dotarcie wszystkich uczestników do mety wyścigu

    btw. Nawet nie sądziłem, że dojade na 4 miejsce w generalce.
    Ostatnio zmieniony 17 gru 2012, 18:45 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • adamsky73

    Wasze wrażenia

    autor: adamsky73 » 17 gru 2012, 19:21

    Ja, czyli osoba nienawidząca torów, miałem sporo obiekcji do uczestnictwa, ale genialnie pomyślany system motywujący w postaci sumowania punktów kwalifikacji i wyścigów wciągnął mnie w zabawę. Niestety brak czasu, a później wyjazd zabił możliwość jakiejkolwiek walki o wyniki, ale i tak się dobrze bawiłem, a na dodatek lekko poprawiłem swoją znajomość torów. Gratulacje dla wszystkich uczestników, a szczególnie zwycięzcy!
  • megadzik

    Wasze wrażenia

    autor: megadzik » 17 gru 2012, 22:40

    kreml73 pisze:Dziku nie widzę by Siemkins napisał tam gdzieś "wszyscy oprócz Megadzika" :scratch

    No tak. Ale zrezygnowałem z wyścigów więc moralnie - mogę nie mieć prawa do wypowiedzi...
    Jeśli jednak mogę - to jak poprzednicy (jeśli nie - to proszę skasować posta):
    + gratulacje dla organizatorów za możliwość świetnie spędzonego czasu
    + jak napisał Adamsky i Kreml - poznałem i tory i samochody, do których wcześniej bym nie wsiadł
    + Poznałem fajnych ludzi w TDU... wcześniej to przypadek; dzięki wiec Lelodriverowi, za umożliwienie i wkręcenie mnie do tormanii
    + wiem gdzie jest moje miejsce w szeregu... daleko mi do kosmitów typu Courius, Gruszmen, BRwinner, Siemko, Xar czy Mat... (pominięci inni kosmici są absolutnie niecelowo)
    - trudno mi określić kiedy tak naprawdę popełniam błąd na zakręcie... Ja ustępowałem - inni nie - no i moja strata... a może jakbym jechał dalej - nikt by się nie rzucił i byłbym "miszczem" :P (ale to i tak nie w moim stylu/)
    - w związku z powyższym - postuluję (wiem, że będzie to odrzucone) by każdy jechał w podobnym Tour'ze (zawodach) jak potrafi ale bez patrzenia na to czy są koła na asfalcie czy nie; przecież zazwyczaj i tak się traci poza torem a tylko jest niepotrzebna wątpliwość
    -w związku z powyższym powyższym - ktoś kiedyś napisał, ze w każdych wyścigach prof - i tak nie wolno wyjechać wcale poza tor. Ale inny ktoś napisał, ze TDU nigdy takim symulatorem nie będzie... Jeśli wiec mamy się bawić - to takie ograniczenie - moim zdaniem - nie jest potrzebne
    Ostatnie 3 minusiki - rozumiem, nie będą już miały znaczenia - bo chyba torów już nie będzie...
    W związku z tym pytanie do organizatorów - czy w następonej edycji podobnych zawodów będę mógł brać udział? (jak będę przeszkadzał - to się usunę - jak tym razem...
    Pozdrawiam
    rg
    Ostatnio zmieniony 17 gru 2012, 22:40 przez megadzik, łącznie zmieniany 3 razy.
  • adamsky73

    Wasze wrażenia

    autor: adamsky73 » 18 gru 2012, 0:51

    Dziku, tutaj staramy się dobrze bawić, choć napinki czasem też się zdarzają, bo przecież ambitne z nas jednostki i czasami sportowa złość przesłania rozsądek. Ale ogólnie skupmy się na czerpaniu przyjemności z przebywania ze sobą, w myśl zasady że każdy coś wnosi do tej "wspólnoty" i nie wstydzi się czerpać z doświadczeń innych, jeśli wiedzą więcej. No i na pewno nikt nikomu nie przeszkadza, więc się nie wygłupiaj z takimi pytaniami :friends
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Wasze wrażenia

    autor: Courius » 18 gru 2012, 0:55

    Tak właśnie jest jak mówi Adam. Organizowane są takie zawody, aby dostarczać rozrywki ale także łączyć ludzi. Ja wszak poznałem tak znakomitych ludzi, których wcześniej niestety nie znałem :friends

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Wasze wrażenia

    autor: Siemkins » 18 gru 2012, 13:07

    Wypowiedzieć może się każdy, nawet osoby, które nie brały czynnie udziału w zawodach, a jedynie obserwowały nasze zmagania z poziomu forum, także Dziku pozbądź się zbędnego wrażenia, że Twoje zdanie jest mniej ważne, niż każdego innego usera.
    Cały bajer naszej Społeczności, że każdy (z niewielkimi wyjątkami wynikającymi z konieczności organizacyjnych) jest równy i tak samo ważny i zależy nam na każdej merytorycznej opinii, nawet jeśli byłaby ona krytyczna.

    Uszy do góry !!

    Czekamy na wrażenia kolejnych osób, a trochę ich jeszcze zostało :)
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    kuba4458
    Posty: 807
    Rejestracja: 07 paź 2012, 20:39
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Hobby: Muzyka/Motoryzacja
    Nick w TDU2: kuba4459
    Klub: Raze To Ground
    Lokalizacja: Łódź/Zgierz
    Polubił: 52
    Otrzymanych polubień: 206

    Wasze wrażenia

    autor: kuba4458 » 18 gru 2012, 18:38

    Mi osobiście TorMania bardzo się podobała, ponieważ pierwszy raz startowałem w tego typu zawodach. Bardzo dobrzy kierowcy, wiele frajdy. Jednak jednym minusem było to, że wyścigi były w niedzielne wieczory, bardzie pasowałyby mi soboty, ale i tak nie sprawiało mi to jakiegoś wielkiego problemu. Chętnie zapisałbym się na jeszcze jedne tego typu zawody. ;]
  • Izek

    Wasze wrażenia

    autor: Izek » 18 gru 2012, 19:39

    Krótko:

    + pomysł, organizacja, zaangażowanie
    + zróżnicowanie pojazdów
    + brak kolizji
    + łączy ludzi

    - za dużo "ogranych" samochodów
    - za dużo ograniczeń gry podcinających skrzydła idei
    - kontrowersje w przypadku remisu w ankiecie

    Dzięki za fajną zabawę :thumbup: :clap:
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Wasze wrażenia

    autor: Gruszmen » 18 gru 2012, 21:02

    - durnowaty system przydzielania graczy do sesji.
    - bezsensowne ustawianie paska kary i 2 okrążeń w kwalifikacjach.
    - po części nieodpowiedni dzień tyg na wyścig.
  • megadzik

    Wasze wrażenia

    autor: megadzik » 18 gru 2012, 22:36

    Żaden argument Gruszmena - nie jest moim argumentem (czas można było domówić, przydzielanie - no to kto lepszy, a ilość okrążeń dla kwalifikacji słabeusza - ok).
    Mam tylko pytanie - jaki jest pomysł na następne zawody? Czy już jest (może jakiś link)?
    A - i mam coś może dla tych co chcieli z kolizjami. Może zamiast 15 okrążeń bez kolizji zrobić tego samego wieczorka 7 bez kolizji (i bez rygoru z wyjeżdżaniem na pobocze) i po zapisaniu gry zaraz jeszcze raz 7kółek z kolizjami? A kwalifikacje - jak do tej pory... to tylko taka nieśmiała propozycja
    pozdro
Odpowiedz Posty: 23

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Przejdź do