Odpowiedz Posty: 23
Wasze wrażenia
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Wasze wrażenia

    autor: Siemkins » 19 gru 2012, 14:23

    megadzik pisze:Mam tylko pytanie - jaki jest pomysł na następne zawody? Czy już jest (może jakiś link)?


    Tak. Jeśli MirBar się nie rozmyślił i czas mu pozwoli to w następnej kolejności odbędą się zawody pod nazwą DAKAR z dopiskiem "3", bo będzie to już trzecia edycja, także zjedziemy z asfaltu i będzie błoto, kurz i inne ciekawe drzewka, skałki i hopki wytracające prędkość o 150 km/h w mgnieniu oka ;) Link do wcześniejszego Dakaru: http://forum.tdunlimited2.pl/viewforum.php?f=126

    Następnie, jeśli nic nam planów nie pokrzyżuje, odbędzie się WIMP - Rewanż, czyli druga edycja Wirtualnych Indywidualnych Mistrzostw Polski w TDU 2. Link do wcześniejszego WIMP'u: http://forum.tdunlimited2.pl/viewforum.php?f=196

    Na tory w jakieś zorganizowanej formule prędko nie wrócimy.
    Ostatnio zmieniony 19 gru 2012, 14:23 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Wasze wrażenia

    autor: Siemkins » 19 gru 2012, 21:09

    Skrobnę od siebie parę zdań.
    Na wstępie chciałbym serdecznie podziękować i pogratulować Xarlithowi, który wziął na siebie zdecydowaną większość ciężaru organizacyjnego i to dzięki niemu, jego zaangażowaniu wyglądało to wszystko tak sprawnie i profesjonalnie :dzieki
    Również dzięki Pawłowi (choć nie tylko, że wymienię także Adama) wszyscy zainteresowani pośrednio i bezpośrednio mogli oglądać zmagania sesji A, których przejazdy były nagrywane, obrabiane, a następnie publikowane :dzieki

    O mnie
    Od samego początku miałem smaka na wygraną w tym turnieju i udało mi się dopiąć swego. Skutecznie przykuwali mnie do kompa i wlekli na tor bym siedział i katował te trasy Izek - z którym toczyliśmy zażartą walkę w pierwszej części turnieju; Michau - kumpel z klubu, zwycięzca WIMP'u, który nigdy mi nie odpuszczał, nie dawał taryfy ulgowej, tylko walczył do upadłego i gdzie tylko mógł, to urywał mi punkty, Xarlith - niby zawsze z tyłu, a nieraz przyszło nam jechać zderzak w zderzak a nawet auto w auto i różnie się to dla mnie kończyło, nie zawsze szczęśliwie; Couriusowi - który momentami tak dokręcał śrubę, że nie było mocnych by mu dorównać. To było długie 2,5 miesiąca, to było 10 spotkań niedziela w niedzielę, to były setki km przejechanych w wyścigach i tysiące na treningach oraz kwalifikacjach. To była kupa zabawy, ale także sporo wyrzeczeń, by móc stawić się każdego niedzielnego wieczoru i być w takiej formie, by zawsze walczyć o najwyższe miejsce. To było całe mnóstwo emocji, wiele kapitalnych momentów, sytuacji budujących nasze relacje, zdarzeń zacieśniających między nami więzi. Miewałem momenty zwątpienia, bliski byłem dwukrotnie niewystartowania, ale suma summarum udało się zdobyć najwięcej punktów ze wszystkich uczestników i wygrać cały turniej.

    Zmierzając ku końcowi
    Chciałbym także podziękować wszystkim osobom, które brały czynnie udział w Tormanii, bo to była impreza z myślą o Was i rad jestem wielce, że (niemal) w każdym wyścigu mieliśmy zapełnione 2 sesje po brzegi. Dziękuję opiekunom sesji, że pieczę nad danymi grupami, raportowanie, publikowanie zdjęć. Mam nadzieję, że bawiliście się równie dobrze, bo my ze strony organizatorskiej dołożyliśmy wszelkich starań, by było uczciwie, terminowo, przejrzyście, a dodatkowo nie brakowało atrakcji, zwrotów akcji i wielkich emocji.

    Słówko o nagrodach
    Postaramy się, aby nagrody trafiły do Was jeszcze przed świętami, mam nadzieję, że to się uda, choć w ten przedświąteczny czas nie ma co przeceniać kurierów ani poczty. Nagrody do końca były niespodziankami, ale czas uchylić rąbka tajemnicy. Do pierwszych trzech osób w klasyfikacji generalnej trafią pamiątkowe koszulki (w wybranych przez zwycięzców kolorach) nawiązujące wzorem na zawodów, w których się zmagaliśmy. Dodatkowo, do rąk pierwszej trójki trafią dyplomy dokumentujące i upamiętniające zajęcie najwyższych lokat w Tormanii.
    Postanowiłem także wręczyć specjalną nagrodę dla osoby spoza podium, a jest nią Courius. Nagroda za świetną walkę, bez roszczeniową postawę, za "double-double", za serię 3 zwycięstw pod rząd. Kto wie jakby wyglądało podium, gdyby nie przymusowa dwuwyścigowa przerwa naszego młodego kolegi. Także do rąk Couriusa również trafi pamiątkowa sympatyczna koszulka w ramach docenienia i uznania. Z budżetem w 100 zł się możemy nie zmieścić, ale na takich zawodnikach nie warto oszczędzać.
    W rozesłaniu i produkcji koszulek pomoże nam Adam, dobry duch tego forum, także wszystko powinno być rozwiązane szybko, profesjonalnie i w miłej atmosferze.

    Tyle ode mnie. Raz jeszcze wszystkim serdecznie DZIĘKUJĘ :dzieki
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Wasze wrażenia

    autor: Siemkins » 27 gru 2012, 13:32

    Czy wszystkie 4 osoby dostały nagrody i upominki i są zadowolone? ;)
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Wasze wrażenia

    autor: Courius » 27 gru 2012, 14:18

    Mi nic nie przywiezli :ireful

    Obrazek

  • megadzik

    Wasze wrażenia

    autor: megadzik » 27 gru 2012, 14:41

    No to po wynurzeniach Siemkinsa chciałbym tylko dopisać, ze oczywiste jest, że Wy się bawiliście. Chce tylko dopisać, że w grupie B - emocje były nie mniejsze - może i większe. To nic ,ze jesteśmy w słabszej grupie. A nagrodę za bezkonfliktowość, bezroszczeniową postawę i tworzenie super atmosfery należałoby przyznać qaziowi.
  • adamsky73

    Wasze wrażenia

    autor: adamsky73 » 27 gru 2012, 15:02

    Courius pisze:Mi nic nie przywiezli :ireful

    Hmmmm. Doręczono 24.12.2012 o godz. 9:18. Przynajmniej tak twierdzi UPS :-)
    Ostatnio zmieniony 27 gru 2012, 15:02 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Wasze wrażenia

    autor: Courius » 27 gru 2012, 21:18

    Heheh no i wszystko się wyjaśniło. Faktycznie paczka przyszła 24 grudnia, ale odebrał ją sąsiad, gdyż z niewiadomych mi przyczyn kurier nie trafił pod moje drzwi. Sąsiad z paczką zapukał do moich drzwi dziś, jakieś 40minut po tym jak napisałem posta. Koszulka odebrana, rozpakowana, a zaciesz na na mojej twarzy sam się pojawił i jeszcze nie znikł. Kolor, grafika, rozmiar, wszystko pasuje. Szpan gwarantowany, a co najważniejsze jak sądzę pozostanie mi bardzo fajna pamiątka po TDU, tym forum i co najważniejsze - po Was drodzy forumowicze. Dziękuje bardzo :friends

    Obrazek

    Koszulka jest faktycznie sympatyczna :wink:
    Ostatnio zmieniony 27 gru 2012, 21:18 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Wasze wrażenia

    autor: Xarlith » 31 gru 2012, 13:13

    Oo, wybraliśmy ten sam kolor :). Koszulka w realu prezentuje się jeszcze lepiej :ok.
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 23

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Przejdź do