Odpowiedz Posty: 84
Dakar na "spamowo"
  • Awatar użytkownika
    MirBar
    Posty: 607
    Rejestracja: 19 cze 2011, 10:50
    Medale: 2
    Reputacja: -1
    Imię: Mirek
    Hobby: sporty ekstremalne
    Samochód: Opel Corsa
    Nick w TDU: BARI1231
    Nick w TDU2: MirBar
    uPlay: Bari1231
    Klub: Tourist Club
    http://www.touristclub.hekko.pl
    Lokalizacja: Wrocław
    :
    DAKAR
    Otrzymanych polubień: 1
    Kontakt:

    Dakar na "spamowo"

    autor: MirBar » 19 kwie 2012, 23:47

    adamsky73 pisze:Swoją drogą, idea powtórzenia odcinka też jest dziwna. Jeśli ktoś się na początku spiął i zrobił kilkadziesiąt przejazdów żeby mieć jak najlepszy czas, a teraz mu się to każe powtarzać, żeby leniwce zostawiające wszystko na ostatnią chwilę miały równe szanse, to ducha fair-play w tym nie widzę za ch... To raczej nie działa mobilizująco, co widać po minimalnej frekwencji. Zła decyzja.


    Kolego - wiele osób ci powie, ze subaru i inne auta są po DLC2 wolniejsze!

    Jeśli w związku z tym uważasz, że ja oraz wszyscy którzy wzięli udział w ankiecie (na temat restartu imprezy) mylili się żeby DAKAR zacząć od początku to ja nie widzę w twoim rozumowaniu ani odrobiny gry fair-play.

    Może i mobilizująco dla ciebie jest mieć przewagę minuty z pierwszego OS i taką już utrzymać do końca - bo subaru po DLC2 traci minimum 30sekund do subaru sprzed DLC2 (a to wyniki najlepszych kierowców - u gorszych różnica nawet 1 min) - ale nie wszyscy mieli możliwość przejechać ten OS w "starej subarce" - i mnie to się nie wydaje fair - play.

    Sprawa jest oczywista - nowe DLC2 - nowe "warunki" samochodowe i równe szanse dla wszystkich od początku w tej samej imprezie: jak to nie jest dla ciebie fair-play to może warto poczytać słownik i zaznajomić się z określeniem...

    UGI - BRAWO ZA POSTAWĘ...

    JA NIKOGO DO IMPREZY NIE BĘDĘ ZMUSZAŁ ( i tak wiele z siebie daję, żeby zorganizować coś dla wszystkich i jeszcze wybrzedzanie - nie moja wina, że ATARI zrobiło tak a nie inaczej :roll: ) - NIE BĘDZIE ZAINTERESOWANIA - TO IMPREZA ZOSTANIE ANULOWANA W KRĘGU TDUNLIMITED2.PL A PROWADZONA NADAL W WĄSKIM GRONIE TOURIST CLUB - BO W NASZYM KLUBIE TAK CZY INACZEJ BĘDZIE KONTUNUOWANA.
    Ostatnio zmieniony 19 kwie 2012, 23:47 przez MirBar, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Dakar na "spamowo"

    autor: Gruszmen » 20 kwie 2012, 6:59

    MirBar pisze: NIE BĘDZIE ZAINTERESOWANIA - TO IMPREZA ZOSTANIE ANULOWANA W KRĘGU TDUNLIMITED2.PL A PROWADZONA NADAL W WĄSKIM GRONIE TOURIST CLUB - BO W NASZYM KLUBIE TAK CZY INACZEJ BĘDZIE KONTUNUOWANA.

    Hola, hola. Ja też dłuuugo czekałem na tą 2nd edycje i brać udział w niej będę. Jeśli Mir dojdzie do tego, że
    frekwencja wśród osób ze społeczności spadnie poniżej minimum to ja jakby co startować będę i chciałbym być brany
    pod uwagę w kwalifikacji.
    Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 6:59 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    MirBar
    Posty: 607
    Rejestracja: 19 cze 2011, 10:50
    Medale: 2
    Reputacja: -1
    Imię: Mirek
    Hobby: sporty ekstremalne
    Samochód: Opel Corsa
    Nick w TDU: BARI1231
    Nick w TDU2: MirBar
    uPlay: Bari1231
    Klub: Tourist Club
    http://www.touristclub.hekko.pl
    Lokalizacja: Wrocław
    :
    DAKAR
    Otrzymanych polubień: 1
    Kontakt:

    Dakar na "spamowo"

    autor: MirBar » 20 kwie 2012, 9:39

    Nie musisz się obawiać, że DAKARU nie będzie w CRC - bo tak jak powiedziałem - w Tourist Club impreza będzie trwać (mamy też wewnętrzną klasyfikację na potrzeby klubu)...także wyzwania będą wystawiane dla ZNAJOMYCH I KLUBU.

    Jedyne czego może zabraknąć to klasyfikacja - tabele wystawiane dla całej społeczności - bo skoro będziesz jechał tylko TY to jaki to będzie miało sens :)

    Jednak wczoraj już widziałem, że spoza TC przejechały wyzwania 3 osoby - a weekend dopiero się zaczyna i będzie więcej jeżdżenia - liczę jednak na większą frekwencję...

    A TERAZ NA POWAŻNIE - DODAM DO ZASAD DAKARU DOPISEK:

    - OSOBA KTÓRA NIE PRZEJECHAŁA 2 ODCINKÓW SPECJALNYCH Z RZĘDU ZOSTANIE WYKREŚLONA Z CAŁEJ IMPREZY (Z TABELI Z KLASYFIKACJĄ)


    Zaoszczędzi mi to wklepywania wirtualnych czasów...
    Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 9:39 przez MirBar, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • adamsky73

    Dakar na "spamowo"

    autor: adamsky73 » 20 kwie 2012, 12:29

    MirBar pisze:Kolego - wiele osób ci powie, ze subaru i inne auta są po DLC2 wolniejsze!
    Sprawa jest oczywista - nowe DLC2 - nowe "warunki" samochodowe i równe szanse dla wszystkich od początku w tej samej imprezie.


    Przed dlc2 było dużo czasu na przejechanie odcinka, a każdy dysponujący (nawet ograniczonym) mózgiem wiedział, że Atari może namieszać. Nieprzewidywalność w motorsporcie to jeden z głównych powodów jego popularności. Jeśli to ma przypominać w jakikolwiek sposób "prawdziwy" Dakar, to podaj przykład powtórzenia odcinka w świecie realnym. Odwołania - tak, zdarza się z przyczyn niezależnych od organizatora.
    Jeśli są kwalifikacje, ktoś zwleka do końca i później spada deszcz, nie idzie do organizatora mówiąc że ktoś mu niespodziewanie rozlał wodę na tor... To trochę dziecinne.
    Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 12:29 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    ugi
    Posty: 146
    Rejestracja: 13 lip 2011, 11:46
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: UGI
    Klub: Tourist Club

    Dakar na "spamowo"

    autor: ugi » 20 kwie 2012, 13:50

    Adamsky, tak z ciekawości to czemu nie wyraziłeś swojej opinii w temacie, w którym Mir pytał się czy przekładamy czy nie? Był oddzielny temat i ankieta. Z wyników widzę, że 8 osób było za przełożeniem Dakaru, 0 osób za kontynuowaniem. Twoje argumenty i spostrzeżenia są trochę nie na czas. Jeśli miałeś jakieś ale trzeba było mówić wcześniej, kiedy temat był dyskutowany, wtedy twój głoś miałby znaczenie, teraz jest trochę "przeterminowany".
    Obrazek
  • adamsky73

    Dakar na "spamowo"

    autor: adamsky73 » 20 kwie 2012, 14:06

    Wydawało mi się, że ten temat służy do dyskusji? Jeśli nie, to sorry. A pytanie o coś, co się już skończyło jest chyba bardziej "przeterminowane" niż dyskusja o tym, co trwa?
  • Awatar użytkownika
    ugi
    Posty: 146
    Rejestracja: 13 lip 2011, 11:46
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: UGI
    Klub: Tourist Club

    Dakar na "spamowo"

    autor: ugi » 20 kwie 2012, 14:10

    Temat jest jak najbardziej do dyskusji, tylko wydaje mi się bez sensu dyskutować o decyzji, która została podjęta niemal tydzień temu. I jak zaznaczyłem w swoim poprzednim poście, pytałem się z ciekawości, czemu wtedy nie dałeś znać o swoim zdaniu, tylko wyrażasz je teraz, kiedy jest już po prostu po fakcie :)
    Obrazek
  • adamsky73

    Dakar na "spamowo"

    autor: adamsky73 » 20 kwie 2012, 14:33

    Jeśli miałem wiedzieć przed ponownym pojechaniem odcinka, że będzie do d..., to wybacz, ale wróżka z którą współpracuję jest na urlopie... Jeśli Wy wiedzieliście, że auta są wolniejsze i nie chodzi o odkładanie gry na ostatnią chwilę, to może posłużę się cytatem:


    W związku z DLC2 a co za tym idzie:
    - bardzo niską prędkością pobierania
    - długim okresem niedostępności do gry online

    Zastanawiam się nad anulowaniem OS1 i ponownym wystawieniu tej rundy:

    Dlaczego:
    - nie każdemu ten dodatek DLC2 się ściągnął a co za tym idzie nie każdy jest w stanie grać online
    - bardzo niska prędkość pobierania sprawi, że jeszcze pewnie dzisiaj i jutro niektórzy będą go pobierać...

    W związku z tym:
    - nie każdy ma możliwość próbować swoich sił w DAKARZE
    - nie każdy będzie miał tyle samo czasu na wyzwania DAKARU

    Co o tym myślicie???

    Od siebie powiem tak:
    Ja na przykład DLC2 jeszcze nie mam i pobiera mi jak krew z nosa - jak dobrze pójdzie to będę miał jutro - być może po południu - bo nie zostawiam komputera włączonego...
    Przez to, stracę mnóstwo czasu do 1 miejsca w DAKARZE bo nie będę miał kiedy walczyć o czas - a co za tym idzie jestem przegrany w całej imprezie...

    To tylko moje zdanie i ja głosuję na anulowanie oraz rozpoczęcie imprezy od POCZĄTKU w najbliższy wtorek!


    I tu dochodzimy do sedna - po co bajerować, że chodziło o fair-play i wygrana się nie liczy tylko udział, skoro z powyższej wypowiedzi wynika, że to nie ja nie potrafię czytać słownika, tylko Mir zapomina, jakie były pobudki restartu?
    I nikt nie wiedział, że auta są wolniejsze, nie padło o tym nawet jedno słowo w całym wątku.

    Dlatego też wyraziłem swoje zdanie (szukać w słowniku pod hasłem "dyskusja" lub "wyrażanie poglądów") i nie wiem, czemu na mnie tak gorliwie wsiedliście?
    Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 14:33 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Dakar na "spamowo"

    autor: Gruszmen » 20 kwie 2012, 19:55

    Dobra panowie wrzućcie na luz. Była ankieta na podjęcie decyzji? Była.
    Padło na restart imprezy i kropka.
    Na pewno jakby rajd był kontynuowany podczas ściągania DLC2 to na bank pojawiłyby się głosy
    niezadowolenia, że inni przejechali Dakar i jadą drugi OS a ja wciąż pobieram patch i nie mam już szans na uzyskanie dobrego końcowego wyniku. Zawsze do jasnej cholery macie jakieś ALE. Człowiek chce dobrze to i tak wieszane będą psy.
    Ostatnio zmieniony 20 kwie 2012, 19:55 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 2 razy.
  • adamsky73

    Dakar na "spamowo"

    autor: adamsky73 » 20 kwie 2012, 20:31

    Oczywiście, masz rację. Każdy powinien pochylić głowę i przeć do przodu bez uwag. Na chwałę jedynego słusznego przywódcy i jedynego słusznego systemu. Bez jaj...
    W takim razie proponuję zamknąć forum dla tych, co nie myślą zgodnie z duchem partii i nie będzie problemu z jednostkami niedostosowanymi :lol:
  • Awatar użytkownika
    MirBar
    Posty: 607
    Rejestracja: 19 cze 2011, 10:50
    Medale: 2
    Reputacja: -1
    Imię: Mirek
    Hobby: sporty ekstremalne
    Samochód: Opel Corsa
    Nick w TDU: BARI1231
    Nick w TDU2: MirBar
    uPlay: Bari1231
    Klub: Tourist Club
    http://www.touristclub.hekko.pl
    Lokalizacja: Wrocław
    :
    DAKAR
    Otrzymanych polubień: 1
    Kontakt:

    Dakar na "spamowo"

    autor: MirBar » 20 kwie 2012, 20:53

    Człowieku demokracji - masz wybór: PODOBA SIĘ - zapraszamy do zabawy; NIE PODOBA SIĘ - dziękujemy - nie przeszkadzaj innym.

    Dziękuję za dyskusję - więcej swoich uwag nie będę wysnuwał bo nie ma do czego...

    Ten temat uważam za zakończony. A kto ma ochotę sobie popisać jego wola - w końcu jest demokracja i wolność słowa.
    Obrazek
  • adamsky73

    Dakar na "spamowo"

    autor: adamsky73 » 20 kwie 2012, 21:04

    Człowieku, po pierwsze złapałem Cię na kłamstwie, więc się nie dziwię, że się oburzasz niepotrzebnie i KRZYCZYSZ. Oczywiście merytorycznego wytłumaczenia brak.
    Chciałem się dowiedzieć na jakiej podstawie przejechany zgodnie z regulaminem odcinek został anulowany i tu też merytorycznej wypowiedzi brak.
    I jeszcze komuś przeszkadzam? Żenua...
    Faktycznie dyskusja na tym poziomie nie ma sensu, bo z przedszkola już wyrosłem.
  • Awatar użytkownika
    MirBar
    Posty: 607
    Rejestracja: 19 cze 2011, 10:50
    Medale: 2
    Reputacja: -1
    Imię: Mirek
    Hobby: sporty ekstremalne
    Samochód: Opel Corsa
    Nick w TDU: BARI1231
    Nick w TDU2: MirBar
    uPlay: Bari1231
    Klub: Tourist Club
    http://www.touristclub.hekko.pl
    Lokalizacja: Wrocław
    :
    DAKAR
    Otrzymanych polubień: 1
    Kontakt:

    Dakar na "spamowo"

    autor: MirBar » 20 kwie 2012, 21:27

    Jakim kłamstwie?
    Na jakiej podstawie OS i impreza została anulowana zostały podane.
    Nie - jak powiedziałem nikomu nie przeszkadzasz - na razie. Prosiłem abyś nie przeszkadzał jak nie chcesz się bawić a to różnica.
    Widzę, że szukasz jakiś dziwnych sensacji - nie wiem - krąg polityczny czy co?
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Dakar na "spamowo"

    autor: Xarlith » 20 kwie 2012, 21:49

    :| :shock: :lol:
    Jaka pogoda u was?
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    MirBar
    Posty: 607
    Rejestracja: 19 cze 2011, 10:50
    Medale: 2
    Reputacja: -1
    Imię: Mirek
    Hobby: sporty ekstremalne
    Samochód: Opel Corsa
    Nick w TDU: BARI1231
    Nick w TDU2: MirBar
    uPlay: Bari1231
    Klub: Tourist Club
    http://www.touristclub.hekko.pl
    Lokalizacja: Wrocław
    :
    DAKAR
    Otrzymanych polubień: 1
    Kontakt:

    Dakar na "spamowo"

    autor: MirBar » 20 kwie 2012, 23:33

    A u ciebie jaka :)?
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 84

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Przejdź do