Odpowiedz Posty: 84
Dakar na "spamowo"
  • Awatar użytkownika
    MirBar
    Posty: 607
    Rejestracja: 19 cze 2011, 10:50
    Medale: 2
    Reputacja: -1
    Imię: Mirek
    Hobby: sporty ekstremalne
    Samochód: Opel Corsa
    Nick w TDU: BARI1231
    Nick w TDU2: MirBar
    uPlay: Bari1231
    Klub: Tourist Club
    http://www.touristclub.hekko.pl
    Lokalizacja: Wrocław
    :
    DAKAR
    Otrzymanych polubień: 1
    Kontakt:

    Dakar na "spamowo"

    autor: MirBar » 18 cze 2012, 12:41

    DAKAR EDYCJA II

    ZAKOŃCZONY
    Ostatnio zmieniony 18 cze 2012, 12:41 przez MirBar, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Dakar na "spamowo"

    autor: Gruszmen » 18 cze 2012, 12:59

    Dzięki Mir za zorganizowanie drugiej edycji Dakaru oraz wyrozumiałość w momentach przekładania OS'ów.
    Gratulację dla zwycięzców, którzy przejechali cały Dakar od A do Z.
    Szkoda, że w kat Rally rajd ukończyło ok 25% uczestników a w Suv niecała połowa.
    Pewnie jednym z powodów były zbyt długie odcinki. No ale człowiek uczy się na błędach i jeśli zdarzy się, że
    wystartuje kiedyś tam III edycja to dobrze by było powrócić do długości etapów z pierwszej.
    Tyle ode mnie.
  • Awatar użytkownika
    MirBar
    Posty: 607
    Rejestracja: 19 cze 2011, 10:50
    Medale: 2
    Reputacja: -1
    Imię: Mirek
    Hobby: sporty ekstremalne
    Samochód: Opel Corsa
    Nick w TDU: BARI1231
    Nick w TDU2: MirBar
    uPlay: Bari1231
    Klub: Tourist Club
    http://www.touristclub.hekko.pl
    Lokalizacja: Wrocław
    :
    DAKAR
    Otrzymanych polubień: 1
    Kontakt:

    Dakar na "spamowo"

    autor: MirBar » 18 cze 2012, 13:06

    Dzięki Gruszmen

    Nie da się ukryć, że zorganizowanie każdej większej imprezy wiąże się z wieloma godzinami przed komputerem... Potrzeba wytrwałości aby dotrwać do końca...

    Ciesze się, że pomimo wielu problemów - głównie ze strony gry udało się dotrwać do końca i zakończyć pozytywnie imprezę...

    Nie nazwałbym tego błędem myśląc o długich odcinkach DAKARU. W założeniu II EDYCJA miała bardziej przypominać realną imprezę - tam odcinki specjalne nie trwają tyle co w WRC itp...

    No ale rozumiem, świat realny to nie świat wirtualny i tutaj jednak bardziej optymalne będą krótsze odcinki...

    EDYCJA III powinna wystartować - przypuszczam, że jesienią... O ile jeszcze ktoś będzie się w TDU2 bawił - ja NA PEWNO i jeśli znajdą się chętni to dlaczego nie.

    Jak sądzę spróbuję znaleźć kompromis pomiędzy długościami odcinów... Może coś na 5 min jazdy a nie powyżej 10 czy poniżej 3 :D


    Przyjdzie czas będziemy myśleć jak zrobić aby było lepiej :) 2 rodzaje już mamy za sobą ...
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Dakar na "spamowo"

    autor: Xarlith » 18 cze 2012, 17:01

    W ostatnim OS tylko Cruz się wysilił na dobry przejazd, reszta odbębniła chyba tylko przejazd zapoznawczy :lol:. Zasłużone zwycięstwo.
    Dzięki za zorganizowanie imprezy. Wyciągniemy kolejne wnioski tak, żeby trzecia edycja cieszyła się większym zainteresowaniem. Jedyny plus, że miałeś tym razem mniej roboty z tabelkami.
    Obrazek
  • adamsky73

    Dakar na "spamowo"

    autor: adamsky73 » 18 cze 2012, 17:12

    Ze swojej strony dziękuję za sprawną organizację mimo katastrofalnego nawarstwienia kłopotów z Atari. Gratulacje dla wszystkich, którzy postanowili walczyć o wyniki nawet nie mając już szans na zwycięstwo. Cruz okazał się nie do doścignięcia i uważam że w 100% zasłużył na zwycięstwo.

    Nie sądzę, żeby długość odcinków była problemem, prędzej zniechęcenie idiotycznym zachowaniem aut po DLC2. Oczywiście żeby wygrać trzeba poświęcić wiele godzin na walkę, a nie wszyscy mają tyle czasu. No ale w końcu to jest Dakar a nie RR.

    Xarlith pisze:W ostatnim OS tylko Cruz się wysilił na dobry przejazd, reszta odbębniła chyba tylko przejazd zapoznawczy :lol:. Zasłużone zwycięstwo.

    W zasadzie nie było szans na zmianę miejsc na podium, więc nie było sensu się zabijać o setne sekundy na mecie. Nie zgadzam się z odbębnieniem - mi osobiście ostatnia trasa nie pasowała kompletnie i nie mogłem zrobić czystego przejazdu, ale jednak parę razy próbowałem. Nie każdy ma tyle talentu co Ty :wink:
    Ostatnio zmieniony 18 cze 2012, 17:12 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Dakar na "spamowo"

    autor: Xarlith » 18 cze 2012, 18:47

    adamsky73 pisze:Nie każdy ma tyle talentu co Ty :wink:
    W pierwszych odcinkach musiałem się dużo więcej namęczyć żeby wskoczyć na 2gą pozycję. Nie chodziło mi o pochwalenie się swoim talentem, a bardziej o podzielenie się spostrzeżeniem, że nie wszyscy jechali na 100% swoich możliwości, a sporo osób zrezygnowało w trakcie (w moim przypadku rzeczywiście może to być związane z tym, że nie ma przyjemności z offroadowej jazdy Subaru).
    Ostatnio zmieniony 18 cze 2012, 18:47 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Cruz

    Dakar na "spamowo"

    autor: Cruz » 18 cze 2012, 19:39

    Przede wszystkim ogromne podziękowania należą się dla organizatora - Mirka, który po raz drugi świetnie poprowadził Dakar. :)
    Po I edycji czułem niedosyt z 6 miejsca no i w II postanowiłem już ostro walczyć. Mimo wszystko nie było łatwo bo wiele tras wymagało skupienia i cierpliwości podczas jazdy. Czasem wystarczył jeden mały błąd i zajęcie pierwszego miejsca stawało się niemożliwe. W kilku OS-ach Mir ostro walczył o pierwsze miejsce, chociażby w OS6 gdzie jego przewaga wynosiła setne sekundy.
    Jestem bardzo zadowolony z II edycji Dakaru i szczerze mówiąc spodobały mi się długie odcinki. Chociaż nie mam nic przeciwko aby w następnym Dakarze nieco je skrócić. :-D
    Gratuluję pozostałym miejsca na pudle i czekajmy na III edycję.
    Ostatnio zmieniony 29 lip 2012, 11:23 przez Cruz, łącznie zmieniany 1 raz.
  • magens
    Posty: 7
    Rejestracja: 19 gru 2011, 20:50
    Reputacja: 0

    Dakar na "spamowo"

    autor: magens » 22 cze 2012, 12:40

    Ja też oczywiście bardzo dziękuję za możliwość udziału w "Dakarze".
    Świetna organizacja, przejrzystość wyników, dobry przepływ informacji- thx MirBar :)
    Mimo, że dwa odcinki pominęłam (jeden był dla mnie tak trudny, że miałabym pewnie jakieś 4 minuty straty ;) ), już nie mogę doczekać się następnej edycji!
    Gratuluję zwycięzcom i pzdr,
    magens.
  • Awatar użytkownika
    MirBar
    Posty: 607
    Rejestracja: 19 cze 2011, 10:50
    Medale: 2
    Reputacja: -1
    Imię: Mirek
    Hobby: sporty ekstremalne
    Samochód: Opel Corsa
    Nick w TDU: BARI1231
    Nick w TDU2: MirBar
    uPlay: Bari1231
    Klub: Tourist Club
    http://www.touristclub.hekko.pl
    Lokalizacja: Wrocław
    :
    DAKAR
    Otrzymanych polubień: 1
    Kontakt:

    Dakar na "spamowo"

    autor: MirBar » 22 cze 2012, 12:53

    dzięki wszystkim za słowa uznania - pomimo frekwencji w jeździe w DAKAR II przynajmniej to napa chęcią do zrobienia kolejnej trzeciej edycji :)
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 84

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Przejdź do