Zablokowany Posty: 25
Ogólnopolski zjazd GLC
  • Awatar użytkownika
    jilt
    Posty: 169
    Rejestracja: 28 paź 2012, 11:24
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: Ziutek_GPL
    Nick w TDU2: Tiges
    Klub: Green Lights Company
    Lokalizacja: Wrocław

    Ogólnopolski zjazd GLC

    autor: jilt » 27 sty 2013, 20:46

    Zgodnie z obietnicą :)
    Zjazd obył się w Starym Zamku

    Obrazek

    Jest to bardzo malowniczo położony zameczek niedaleko Kobylej Góry z dobrym dojazdem od strony Wrocławia, Łodzi czy Kalisza.
    Ja osobiście przyjechałem z żoną w sobotę koło południa. Akurat przed obiadem :). Miejscu był już Adamsky, Gruszmen oraz Siemkins. Od razu dostaliśmy służbowe koszule z odpowiednim nadrukiem.

    :welcome

    Gospodyni uraczyła zupą pomidorową, a później ryżem z kurczakami w sosie brzoskwiniowym. Do tego lemoniada z odrobiną natki pietruszki (smakowało jak kiwi :thumbup: ).

    Po tym pysznym obiedzie zorganizowaliśmy Ogólnopolski Turniej GLC pokera Texas Hold'em. Tutaj wykazał się Boss wyciągając odpowiedni sprzęt, a wiec znaczone karty oraz żetony ;)

    W sumie liczyłem na dobry wynik, bo nigdy w tą wersję nie grałem (głównie dobierany od siódemek), więc nie wiedziałem jak oceniać rękę.

    W pierwszej rundzie w sumie bez historii wygrał bez problemu Adam przede mną (grrrr miał fulla na siódemkach, a ja na szóstkach). Trzecie zaszczytne miejsce przypadło bossowi, a ostatni był Gruszmen.

    Druga runda była już bardziej zacięta. Choć znowu pierwszy odpadł Gruszmen, a później boss (niech wszelkie łaski na niego spadną). Tym razem to ja kontrolowałem sytuację, bo wygrałem jedną grubą licytację. Za to finałowa rozgrywka była bardzo dramatyczna (przede wszystkim zbliżała się pora kolacji!)

    Ręka walet i 5 nic dobrego nie wróżyła. Ale chciałem zobaczyć flopa. Wpadł As, 2 i 4 i Adamsky wszedł all-in. Po chwili namysłu go sprawdziłem. Na turnie doszła dama, a na riwerze 3. Adamsky pokazał Asa i 6 i myślałem, że przegrałem. Dopiero po chwili chłopaki przy ogromnym aplauzie zauważyli ze mam strita :) (no wiecie, grałem od siódemek, a tam nie ma strita od asa i 2, 3, 4, 5 (którą miałem w ręku :) )

    Na kolacje dostaliśmy Zagłobę po wrocławsku. Jest to gotowany w specjalnej zalewie czosnek z dodatkiem topionego sera oraz grzanek. Przy okazji Boss sobie przypomniał, że ma domowe wino winogronowe, więc nawet ja się skusiłem (a później ukradłem resztę do domu :hippie)

    Następnie była sałatka warzywna oraz bigos. Jednym słowem dla każdego coś dobrego.

    Wieczór przeminął nam przy kilku ewentach zorganizowanych przeze mnie.

    Były wyścigi z test drive 2 - the duel

    http://www.youtube.com/watch?v=hC3BogCUokE

    Oraz kilka okrążeń w Grand Prix Legends.

    http://www.youtube.com/watch?v=s9S5Xis1cNM

    I tu trzeba przyznać, że Gruszek wykazał się niezłymi umiejętnościami o może będzie z niego kiedyś simracer :friends

    Rano oczywiście było śniadanie. Zapiekana kiełbaska w cebulce, takie bułeczki z mięsem mielonym oraz między innymi mus gruszkowy (na co Gruszmen zarządził minutę ciszy, bo stwierdził, że kanibalem to nie jest).

    Po śniadaniu już się rozjechaliśmy gdyż niektórych czekała długa droga.

    Czego mi brakowało? DUCHÓW! Taki zamek musi mieć swojego ducha :) Trzeba jakiegoś zorganizować!

    To pisałem ja, Jarząbek Wacław, a kto nie był ten trąbą! :)

    ps. zdjęcia powinny być niedługo od Adamskiego i Bossa (oby żył wiecznie)
    Ostatnio zmieniony 27 sty 2013, 20:46 przez jilt, łącznie zmieniany 9 razy.
  • adamsky73

    Ogólnopolski zjazd GLC

    autor: adamsky73 » 27 sty 2013, 21:15

    To wypowiem się i ja, w swoim dziwnym stylu, ale o piątkowym wieczorze, skoro Przemek z takimi szczegółami opisał resztę. Nie zauważyłem kiedy notował i mam nadzieję, że nie miał dyktafonu...

    Otóż piątkowy wieczór zaplanowaliśmy kulturalnie. GLC jest znane z krzewienia kultury, a szczególnie literatury. Dlatego Gruszmen postanowił kupić 3 litry dzieł polskiej literatury, Siemkins postawił na skrzynkę lekkich czytadeł produkcji łomżyńskiej, a ja kupiłem po drodze amerykańską książkę w dębowych okładkach.
    Dwaj wyżej wymienieni osobnicy dojechali wcześniej ode mnie, ale zamiast zajechać do zamku, postanowili pozwiedzać okolicę aby zużyć paliwo przed lądowaniem, więc przyjechaliśmy w prawie identycznym czasie.
    Na kolację udaliśmy się z zamiarem zgłębiania dzieł literatury aż do momentu kiedy ktoś upadnie pod stół ze względu na przepełnienie bufora w mózgu.
    Nie notowałem co było na kolację, ale pamiętam pieczarki z boczkiem (bardzo smaczne) i masę innych dodatków używanych przy czytaniu książek.
    Zaczęliśmy od literatury polskiej, po skończeniu pierwszej książki postanowiliśmy spróbować literatury amerykańskiej. Niestety Gruszmen okazał się wielkim patriotą i odmówił oddawania się imperialistycznej rozrywce. Dlatego musieliśmy z Prezesem sami dokończyć czytanie otwartej książki o zapachu desek, a Seba siedział krzywiąc się na nasz brak gustu. Czytanie i kolację skończyliśmy o 3 w nocy.
    Po takiej upojnej nocy wstanie na śniadanie o godz. 10 nie spotkało się z entuzjazmem. Wszyscy mieliśmy ból głowy od nadmiaru przyjętej wiedzy z przeczytanych książek. Po drobnym spóźnieniu zjedliśmy śniadanie i zaczęliśmy turniej strzelecki w oczekiwaniu na przybycie Przemka.
    Mimo, iż w głowach ciągle brzmiały nam słowa przeczytanych książek, staraliśmy się o jak najlepsze wyniki. I tutaj celem popisał się Siemkins, który nie miał problemów z wystrzelaniem pierwszego miejsca. Ja zająłem 2 miejsce, a Gruszmen postanowił odstrzelić gałąź, na której wisiała tarcza. Później trafienia nie chciały zbliżyć się do środka tarczy i nie starczyło punktów.
    Po zmarznięciu na kość zrobiliśmy taktyczne wycofanie do Zamku żeby poczekać na Przemka przy grze w kości, którą wygrałem no i przy lekkiej literaturze z Łomży.
    Resztę już znacie
    Zdjęcia - jutro :-)
  • Awatar użytkownika
    rafbest2009
    Posty: 337
    Rejestracja: 19 lip 2011, 22:03
    Reputacja: 0
    Imię: Rafal
    Nick w TDU2: rafbest2009
    Klub: dawniej Green Lights Company
    Lokalizacja: Ostrów Wielkopolski
    Polubił: 14
    Otrzymanych polubień: 31

    Ogólnopolski zjazd GLC

    autor: rafbest2009 » 27 sty 2013, 21:30

    Super !! Co mnie omineło :( Je... choróbsko!!
    No to czekam na fotki
    AMD RYZEN 7 5800X @ 3.8/4.7 GHz (Boost 4.850), ASUS TUF GAMING X570-PLUS, MSI GeForce RTX 2080 Gaming X Trio 8 GB, Pamięć Patriot Viper 4 BLACKOUT, DDR4, 32GB(4x8GB), 3600MHz, HYPERX CLOUD II, Logitech G102 LIGHTSYNC Mouse, SPC GEAR GK550 Omnis Kailh Brown RGB

    Konsola PS4
  • adamsky73

    Ogólnopolski zjazd GLC

    autor: adamsky73 » 28 sty 2013, 13:55

    Obrazek
    Kadra menedżerska GLC wypoczywa przed kolacją przy zamkowych arrasach

    Obrazek
    Pozdrowienia dla kolegów z klubu. Ten palec w górę to nie pochwała Waszej nieobecności tylko wpływ literatury na nasze chłonne umysły

    Obrazek
    W przerwach pomiędzy pochłanianiem następnych rozdziałów - dyskusja.

    Obrazek
    Na koniec imprezy nawet aparat nie dał rady złapać ostrości

    Obrazek
    Zawody strzeleckie - tam daaaaaaleko widoczna tarcza

    Obrazek
    Perfekcyjna dziesiątka!

    Obrazek
    Mimo mrozu Prezes pewnie zmierza po wygraną

    Obrazek
    Zimowe impresje z zamkiem w tle. Autor - Siemkins

    Obrazek
    No i gdzie ten obiad!!! Na pierwszym planie sok z pietruszki o smaku kiwi.

    Obrazek
    Pierwszy turniej pokera rozpoczęty

    Obrazek
    Adamsky po wygraniu pierwszej rundy prezentuje emotkę "lornetka"
    Ostatnio zmieniony 28 sty 2013, 13:55 przez adamsky73, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Ogólnopolski zjazd GLC

    autor: Courius » 28 sty 2013, 15:16

    Pozakładajta blokady +18 na te zdjęcia, bo widok kosmitów może komuś oczy wypalić :razz:
    Ciesze się, że trasa przebiegła bez niespodzianek i cała kadra wróciła do swoich domów. Mam nadzieję, że następnym razem i ja będę mógł się dołączyć do takiego spotkania, a teraz ide sprzątać siedzibę klubu :shh:

    Obrazek

  • adamsky73

    Ogólnopolski zjazd GLC

    autor: adamsky73 » 28 sty 2013, 15:30

    Tak, zamaskujemy zdjęcia, a twarze będzie można zobaczyć po wysłaniu SMSa premium na nr 7864 :razz: :razz:
  • Awatar użytkownika
    Hercky
    Posty: 704
    Rejestracja: 03 lis 2011, 21:34
    Medale: 1
    Reputacja: 1
    Imię: Maciej
    Nick w TDU2: Hercky91
    Klub: Green Lights Company
    Lokalizacja: Opole
    :
    Bieliszów 2014
    Polubił: 123
    Otrzymanych polubień: 130

    Ogólnopolski zjazd GLC

    autor: Hercky » 28 sty 2013, 15:50

    Teraz już wiem, czemu Jacek mnie męczy o diety białkowe, żeby zrzucić parę kilo :razz:

    A bardziej poważnie - faaaaajnie, że doszło takie spotkanko do skutku, żałuję, że mnie nie było (mimo, że i tak pewnie przez cały czas czułbym się przy Was jak gówniarz :shifty: ), ale cóż, takie życie.

    Może w porze wakacyjnej coś podobnego się zorganizuje? Myślę, że wtedy więcej klubowiczów by się zebrało w jednym miejscu Obrazek




    No i byłaby większa grupowa fotka Obrazek :razz:
    Ostatnio zmieniony 28 sty 2013, 15:50 przez Hercky, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • adamsky73

    Ogólnopolski zjazd GLC

    autor: adamsky73 » 28 sty 2013, 16:07

    Fotki zamaskowane, można wysyłać SMSy.
    Jeśli chcesz zobaczyć oryginalne gęby GLC wyślij SMS o treści ALAMAKOTA pod numer 7924 :dzieki
    Ostatnio zmieniony 28 sty 2013, 16:15 przez adamsky73, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    Hercky
    Posty: 704
    Rejestracja: 03 lis 2011, 21:34
    Medale: 1
    Reputacja: 1
    Imię: Maciej
    Nick w TDU2: Hercky91
    Klub: Green Lights Company
    Lokalizacja: Opole
    :
    Bieliszów 2014
    Polubił: 123
    Otrzymanych polubień: 130

    Ogólnopolski zjazd GLC

    autor: Hercky » 28 sty 2013, 16:11

    NOOOOOOO NIE WIERZĘ :razz: :razz: :razz: :razz:
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Ogólnopolski zjazd GLC

    autor: Courius » 28 sty 2013, 16:20

    Hahah bo się udławie przez Ciebie Adamie :razz: :razz:

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Ogólnopolski zjazd GLC

    autor: Michalmaster » 28 sty 2013, 17:49

    Przepraszam, że Wam się pakuję do działu, ale chciałem pogratulować wspaniałego zlotu :clap:
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Ogólnopolski zjazd GLC

    autor: Gruszmen » 28 sty 2013, 18:06

    Ja natomiast rozpisywać się nie będę bo nie mam takiej weny.
    Chciałbym serdecznie podziękować Adamowi za całą organizacje tego spotkania, Jackowi, Przemkowi i Yuli za obecność oraz gospodarzom, za miłą
    obsługę oraz poczęstowanie świetnymi potrawami.
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    Ogólnopolski zjazd GLC

    autor: jockerpaul » 28 sty 2013, 18:08

    Proszę o usunięcie emotikonek z twarzy. Sms nie bedę wysyłał.
    PIEPRZYĆ EKOTERRORYSTÓW!!!!
  • adamsky73

    Ogólnopolski zjazd GLC

    autor: adamsky73 » 28 sty 2013, 18:36

    Oczywiście z tym SMS to żart, bo widzę, że niektórzy mogą wziąć na poważnie...
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Ogólnopolski zjazd GLC

    autor: Courius » 29 sty 2013, 17:45

    A ja chciałem już wysyłać tego smsa !

    Obrazek

Zablokowany Posty: 25

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Przejdź do