Odpowiedz Posty: 42
Sugestie dotyczące częsci oficjalnej DAKARU.
  • thinkk
    Posty: 68
    Rejestracja: 06 sie 2011, 3:39
    Medale: 1
    Reputacja: 5
    Imię: Krzysiek
    Hobby: MTB, fotografia, muzyka
    Samochód: Nope
    Nick w TDU: thinkk
    Nick w TDU2: thinkk
    uPlay: xxthinkk
    Steam ID: xxthinkk
    Klub: "(PL) Team Poland (4 ever :))"
    Lokalizacja: Gdańsk
    :
    Przysucha 2018

    Sugestie dotyczące częsci oficjalnej DAKARU.

    autor: thinkk » 16 lis 2011, 22:32

    MaxPK pisze:Nie do mnie pretensji, tylko już zaczyna się typowe dla polaczków narzekanie "jak miałem wybrać auto skoro nie znam trasy", "ta trasa jest zła i ogólnie spie**alaj" etc.

    No albo "ja was wyzywam na pojedynek, a jak nie pojedziecie mojej ukochanej prędkości to przegrywacie walkowerem!"
    Typowe dla "polaczków" mówisz? Czasem lepiej zamilczeć.
    Ostatnio zmieniony 16 lis 2011, 22:32 przez thinkk, łącznie zmieniany 2 razy.
  • dabay

    Re: Sugestie dotyczące częsci oficjalnej DAKARU.

    autor: dabay » 16 lis 2011, 22:57

    W przyszłości można wprowadzić klasy. Na przykładzie z tej serii: klasa Q7, klasa ML, klasa Spyker, klasa ogólna. Nawet chyba coś podobnego jest w prawdziwym Dakarze :wink:

    BTW.
    @Max. Poczytaj regulamin, tak "na zaś" radzę.
  • Awatar użytkownika
    Hercky
    Posty: 704
    Rejestracja: 03 lis 2011, 21:34
    Medale: 1
    Reputacja: 1
    Imię: Maciej
    Nick w TDU2: Hercky91
    Klub: Green Lights Company
    Lokalizacja: Opole
    :
    Bieliszów 2014
    Polubił: 123
    Otrzymanych polubień: 130

    Re: Sugestie dotyczące częsci oficjalnej DAKARU.

    autor: Hercky » 17 lis 2011, 12:55

    Jest fajnie, jest zabawa, ja wam grube tysiące dokładam do każdego oesu, bo i tak żadnego nie wygram, a wy marudzicie :D


    Chociaż i tak chciałbym zobaczyć chociaż jeden filmik z OS1 u któregoś z "górnej stawki", gdzie cholera po pierwszym checkpointcie miałem w najlepszym przejeździe ledwie +0'38'', a po drugim już jebudu +5 sekund więcej :O później znowu mniej więcej utrzymywałem te 5-6 sekund, a tu znowu natrafiłem na bombę sekundową, która dodała mi nieco do przejazdu. Natomiast OS2 - faaaajny. Na trzeci przyjdzie czas dziś po wykładach :)

    Pozdrawiam wszystkich uczestników :D
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    MaxPK
    Posty: 239
    Rejestracja: 11 cze 2011, 20:16
    Medale: 2
    Reputacja: 0
    Hobby: Tuning
    Samochód: Delta 2 50% Integrale
    Nick w TDU2: MaxPK
    Klub: Prodrive Squad
    Lokalizacja: Żory
    :
    DAKAR WIMP

    Sugestie dotyczące częsci oficjalnej DAKARU.

    autor: MaxPK » 17 lis 2011, 15:20

    thinkk pisze:
    MaxPK pisze:Nie do mnie pretensji, tylko już zaczyna się typowe dla polaczków narzekanie "jak miałem wybrać auto skoro nie znam trasy", "ta trasa jest zła i ogólnie spie**alaj" etc.

    No albo "ja was wyzywam na pojedynek, a jak nie pojedziecie mojej ukochanej prędkości to przegrywacie walkowerem!"
    Typowe dla "polaczków" mówisz? Czasem lepiej zamilczeć.


    Właśnie lepiej zamilcz, wyzwałem was na prędkości więc chyba jasne że to my dyktujemy zasady wy nas nie wyzwaliście więc nie macie nic do gadania...
    Ostatnio zmieniony 17 lis 2011, 15:20 przez MaxPK, łącznie zmieniany 2 razy.
    Alfa Romeo 156 sw||Lancia Thesis 3.0 v6|||Alfa Romeo MiTo||Fiat Punto GP Sport 5d|
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Sugestie dotyczące częsci oficjalnej DAKARU.

    autor: Xarlith » 17 lis 2011, 16:20

    Hercky pisze:Chociaż i tak chciałbym zobaczyć chociaż jeden filmik z OS1 u któregoś z "górnej stawki", gdzie cholera po pierwszym checkpointcie miałem w najlepszym przejeździe ledwie +0'38'', a po drugim już jebudu +5 sekund więcej :O później znowu mniej więcej utrzymywałem te 5-6 sekund, a tu znowu natrafiłem na bombę sekundową, która dodała mi nieco do przejazdu. Natomiast OS2 - faaaajny. Na trzeci przyjdzie czas dziś po wykładach :)

    Tak się składa, że filmik mam. Staram się nagrywać wszystko, jeśli komputer nie dostaje przy tym zadyszki. Film bedzie wysyłany na xfire na pewno po zakończeniu dnia pierwszego, a może dopiero po zakończeniu całego dakaru.
    Ostatnio zmieniony 17 lis 2011, 16:20 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • thinkk
    Posty: 68
    Rejestracja: 06 sie 2011, 3:39
    Medale: 1
    Reputacja: 5
    Imię: Krzysiek
    Hobby: MTB, fotografia, muzyka
    Samochód: Nope
    Nick w TDU: thinkk
    Nick w TDU2: thinkk
    uPlay: xxthinkk
    Steam ID: xxthinkk
    Klub: "(PL) Team Poland (4 ever :))"
    Lokalizacja: Gdańsk
    :
    Przysucha 2018

    Sugestie dotyczące częsci oficjalnej DAKARU.

    autor: thinkk » 17 lis 2011, 17:04

    MaxPK pisze:Właśnie lepiej zamilcz, wyzwałem was na prędkości więc chyba jasne że to my dyktujemy zasady wy nas nie wyzwaliście więc nie macie nic do gadania...

    Wyzwaliśmy na normalny wyścig, odmówiłeś.

    "Walkower – w sporcie to przyznanie zwycięstwa jednej z rywalizujących stron z powodu braku przeciwnika, jego wycofania się z zawodów lub dyskwalifikacji." - Wikipedia

    Żeby przegrać walkowerem trzeba brać udział w zawodach, a nie zostać do nich wyzwanym.

    Pozdrawiam i powodzenia w zawodach.
    Ostatnio zmieniony 17 lis 2011, 17:04 przez thinkk, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    ugi
    Posty: 146
    Rejestracja: 13 lip 2011, 11:46
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: UGI
    Klub: Tourist Club

    Re: Sugestie dotyczące częsci oficjalnej DAKARU.

    autor: ugi » 17 lis 2011, 17:07

    Panowie to chyba nie miejsce na tego typu dyskusję kompletnie nie związaną z Dakarem :) Nie psujmy atmosfery imprezy, jak chcecie się kłócić o coś niezwiązanego z Dakarem to zmieńcie proszę temat :)
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Sugestie dotyczące częsci oficjalnej DAKARU.

    autor: Xarlith » 17 lis 2011, 17:40

    ugi pisze:Panowie to chyba nie miejsce na tego typu dyskusję kompletnie nie związaną z Dakarem :) Nie psujmy atmosfery imprezy, jak chcecie się kłócić o coś niezwiązanego z Dakarem to zmieńcie proszę temat :)
    Popieram, poza tym sprawa stara jak świat.
    Żeby powrócić do tematu. Też tak macie, że nie możecie dobrze wylądować po jednej z hopek? Mój merc zawsze ląduje na dziób :cry: .
    Ostatnio zmieniony 17 lis 2011, 17:40 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    MaxPK
    Posty: 239
    Rejestracja: 11 cze 2011, 20:16
    Medale: 2
    Reputacja: 0
    Hobby: Tuning
    Samochód: Delta 2 50% Integrale
    Nick w TDU2: MaxPK
    Klub: Prodrive Squad
    Lokalizacja: Żory
    :
    DAKAR WIMP

    Sugestie dotyczące częsci oficjalnej DAKARU.

    autor: MaxPK » 17 lis 2011, 18:14

    Xarlith pisze:
    ugi pisze:Panowie to chyba nie miejsce na tego typu dyskusję kompletnie nie związaną z Dakarem :) Nie psujmy atmosfery imprezy, jak chcecie się kłócić o coś niezwiązanego z Dakarem to zmieńcie proszę temat :)
    Popieram, poza tym sprawa stara jak świat.
    Żeby powrócić do tematu. Też tak macie, że nie możecie dobrze wylądować po jednej z hopek? Mój merc zawsze ląduje na dziób :cry: .


    Spoko...
    Zależy o która hope chodzi, jeżeli OS3 to przeważnie ląduje w kamieniach... odpuściłem odcinek bo szkoda mi nerwów...
    Ostatnio zmieniony 17 lis 2011, 18:14 przez MaxPK, łącznie zmieniany 2 razy.
    Alfa Romeo 156 sw||Lancia Thesis 3.0 v6|||Alfa Romeo MiTo||Fiat Punto GP Sport 5d|
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Sugestie dotyczące częsci oficjalnej DAKARU.

    autor: Gruszmen » 17 lis 2011, 20:54

    Hercky pisze:Chociaż i tak chciałbym zobaczyć chociaż jeden filmik z OS1 u któregoś z "górnej stawki"

    Nie ma problemu. Mam filmik "live" z 1 OS z czasem 2'47"32 oraz z drugiego ale niestety powtórka.
    Jutro najprawdopodobniej wrzucę na xf, więc będzie można zobaczyć.
    Xarlith pisze:Też tak macie, że nie możecie dobrze wylądować po jednej z hopek? Mój merc zawsze ląduje na dziób

    Też tak mam. Nawet w 1 OS, na tej długiej prostej zdarzało mi się czasem zaryć maską. Po za tym
    3 OS ( mimo, że raz go przejechałem ) zajmuję 1 miejsce. Lubie takie techniczne odcinki.
    Ostatnio zmieniony 17 lis 2011, 20:54 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    ugi
    Posty: 146
    Rejestracja: 13 lip 2011, 11:46
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: UGI
    Klub: Tourist Club

    Re: Sugestie dotyczące częsci oficjalnej DAKARU.

    autor: ugi » 17 lis 2011, 22:39

    W OS3 też zawsze w jednym miejscu ląduje dziobem :P U mnie z filmikiem może być ciężko bo nie wiedzieć czemu przy nagrywaniu filmów (czy to xf czy frapsem) mam straszny spadek fps - z 50 do 10 :/ Nie wiem czemu, fakt, komputer ma już swoje lata, ale ludzie z gorszymi sprzętami nagrywają filmy bez problemu a u mnie lipa.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Hercky
    Posty: 704
    Rejestracja: 03 lis 2011, 21:34
    Medale: 1
    Reputacja: 1
    Imię: Maciej
    Nick w TDU2: Hercky91
    Klub: Green Lights Company
    Lokalizacja: Opole
    :
    Bieliszów 2014
    Polubił: 123
    Otrzymanych polubień: 130

    Re: Sugestie dotyczące częsci oficjalnej DAKARU.

    autor: Hercky » 18 lis 2011, 12:29

    Ej, ej, ej, ale ja wam nie każę nagrywać filmików :D

    Tak tylko chciałem zobaczyć jak prawdziwi wymiatacze jeżdżą, bo ja na sekwencji + padzie wysoko się nie wzbiję heheh
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 42

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Przejdź do