Odpowiedz Posty: 22
Nasze pojazdy w rzeczywistości
  • Awatar użytkownika
    RaFaL
    Posty: 3635
    Rejestracja: 01 paź 2010, 19:09
    Reputacja: 1
    Samochód: Seat Leon Cupra R
    Lokalizacja: Lublin
    Polubił: 376
    Otrzymanych polubień: 1331

    Nasze pojazdy w rzeczywistości

    autor: RaFaL » 31 sty 2012, 19:40

    Jeszcze jedno słowo o LPG a będzie ciastko.
    ... dwie paczki na budziku nic innego tak nie kopie
    nawet najlepsze konopie w holenderskim coffee shop'ie
    LUB na rejestracjach to kontynuacja
    hot-dogi na stacjach odwrotna grawitacja
    to co mnie wzmacnia to fury i jazda
    to co mnie wzmacnia to nuta na maxa...
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Nasze pojazdy w rzeczywistości

    autor: Prince-Matt » 31 sty 2012, 21:49

    "LPG" :!: I DAWAJ TE CIASTKO ***** :x

    Ostrzegałem. /RaFaL

    Dziękuje, ale dobre mniam :P / Matt
    Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, 21:49 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 3 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Nasze pojazdy w rzeczywistości

    autor: Siemkins » 31 sty 2012, 21:54

    Prince-Matt pisze:"LPG" :!: I DAWAJ TE CIASTKO ***** :x

    Spokój do cholery. po co te prowokacje? Czemu to ma służyć? Idź się przejdź albo przejedź, wypij piwko, zrelaksuj się. Zachowujcie się jak dorośli, a nie jak te pajace z Wiejskiej z W-wy. Jak już chcecie się kłócić albo wszczynać awantury to się czubcie na xf, gg, pw, skype, na maile, czy w realu...
    Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, 21:54 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    PetrozPL
    Posty: 19
    Rejestracja: 28 sty 2012, 15:27
    Reputacja: 0
    Imię: Piotrek
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '1993 BMW e34 540iA
    Nick w TDU: ---
    Nick w TDU2: PetrozPL
    Klub: jakiś tam jest ..

    Nasze pojazdy w rzeczywistości

    autor: PetrozPL » 31 sty 2012, 23:00

    Prince-Matt pisze:
    jurcek pisze:Nie jest fanem, bo ma lpg :lol: pozdro z takim myśleniem..

    Pff koleś Ty masz pojęcie, samochodu nie masz a chcesz mnie powiedzieć że zle myśle? Jak u nas w Preludach to jest smiertelny grzech przerobić zwykłe 2.0 na el pi dzi to albo fani BMW nie mają honoru do swojej marki i są najwwiekszymi ciotami na świecie, albo kolega PetrozPL nie jest prawdziwym fanem i nie posiada tego czegos z BMW.

    Do tej pory myslałem że gron BMW jest tak samo pozytywnie nastawiony jak my w Hondach, i że u nich też są zasady między miłosnikom, które mówią, że się po prostu takiego śilnika nie gazuje. PetrozPL, powiedz mi tylko co inni kierowcy BMW powiedzieli na to że chcesz wsadzisz el pi dzi do tej bety?


    Prince ale o czym ty mówisz ?
    Nie mamy czego porównywać. Moje auto ma dwa razy większą pojemność, dwa razy więcej cylindrów, i robie robie nim jako drugim moim autem 40 tyś km rocznie. Auto ma sprawiać MI! przyjemność z jazdy a nie ze stania. W zeszłym roku zjeździłem Beemką całe lazurowe wybżerze, w tym roku planuje zjeździć całą chorwacje. Czy ty chodzisz do najdroższego w okolicy sklepu i kupujesz najdroższy chleb, masło, mięso, alkohol, papierosy? nie sądze.
    O jakich ty zasadach mówisz - takiego silnika się nie gazuje ? jakiego ? TFSI sie nie gazuje, TSI itp. silników z bezpośrednim wtryskiem paliwa, bo by musiały pracować równocześnie na gazie i na benzynie.
    Ważny jest sposób montażu i późniejszej eksploatacji, jak choćby właściwy olej. Ja zawsze jeżdżę na Liqui Moly, albo na Motul'u
    A jeśli chodzi o innych, to co mam sie nimi przejmować? Ważne że ja jestem zadowolony, gratuluje Ci podejścia do tematu. Mam wrażenie że masz honde i jarasz się paleniem kapcia na parkingu pod byłą podstawówką. A instalacja jaką posiadam jest więcej warta niż nie jedna przerdzewiała pralka 2.0 bez gazu.

    Tyle odemnie na ten temat.
    Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, 23:00 przez PetrozPL, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    Nasze pojazdy w rzeczywistości

    autor: jurcek » 31 sty 2012, 23:01

    @matt
    pff, nie rozśmieszaj mnie, to nie jest rozmowa o posiadaniu auta, tylko o sensie instalowania lpg (poza tym, wiesz, że w rodzinie astra, ale nie wiesz, że niedługo trafi w moje ręce, bo nie opłaca się sprzedawać- to się pojazd nie udał...) Ostatnio "broniliście" beny słowami: "jak cie nie stać, to nie kupuj takiego auta, tylko mniejsze". W innym temacie ktoś chciał spota zrobić w Łodzi, na co odpowiedziałeś, że przy dzisiejszych cenach 95 zwyczajnie nie stać Cie na jazde tak daleko. Więc niech Twoje słowa wrócą do Cb i kup coś mniejszego, bo się motasz w tym co mówisz...
    Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, 23:01 przez jurcek, łącznie zmieniany 2 razy.
    .
  • Awatar użytkownika
    RaFaL
    Posty: 3635
    Rejestracja: 01 paź 2010, 19:09
    Reputacja: 1
    Samochód: Seat Leon Cupra R
    Lokalizacja: Lublin
    Polubił: 376
    Otrzymanych polubień: 1331

    Nasze pojazdy w rzeczywistości

    autor: RaFaL » 31 sty 2012, 23:15

    Już 3 warny poleciały, piszcie dalej, śmiało. :evil:
    ... dwie paczki na budziku nic innego tak nie kopie
    nawet najlepsze konopie w holenderskim coffee shop'ie
    LUB na rejestracjach to kontynuacja
    hot-dogi na stacjach odwrotna grawitacja
    to co mnie wzmacnia to fury i jazda
    to co mnie wzmacnia to nuta na maxa...
  • Awatar użytkownika
    MaxPK
    Posty: 239
    Rejestracja: 11 cze 2011, 20:16
    Medale: 2
    Reputacja: 0
    Hobby: Tuning
    Samochód: Delta 2 50% Integrale
    Nick w TDU2: MaxPK
    Klub: Prodrive Squad
    Lokalizacja: Żory
    :
    DAKAR WIMP

    Nasze pojazdy w rzeczywistości

    autor: MaxPK » 31 sty 2012, 23:16

    jurcek pisze:@matt
    przy dzisiejszych cenach 95 zwyczajnie nie stać Cie na jazde


    Nie mogłem się powstrzymać od OT (przyjmę warna na klate) ale: buahahahaha, jedynymi obrońcami wartości aut bez lpg są ludzie którzy jeżdżą rowerami w zimę i pralką z f20 do której jak zaleje pełny bak beny to wartość auta wzrasta dwukrotnie... a prawda jest taka że to bmw petroza czy moje v6 w gazie (tak wiem nie mam prawa do życia) robi z ciebie wiatrak jak chce... a sory mocniej nie przyciśniesz bo przy dzisiejszych cenach 95 to na chleb nie starczy jak spalanie wzrośnie o 1l...

    I kolejny...
    Ostatnio zmieniony 31 sty 2012, 23:16 przez MaxPK, łącznie zmieniany 2 razy.
    Alfa Romeo 156 sw||Lancia Thesis 3.0 v6|||Alfa Romeo MiTo||Fiat Punto GP Sport 5d|
Odpowiedz Posty: 22

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Przejdź do