Odpowiedz Posty: 12 Strona 1 z 1
MaxPK
  • Awatar użytkownika
    MaxPK
    Posty: 239
    Rejestracja: 11 cze 2011, 20:16
    Medale: 2
    Reputacja: 0
    Hobby: Tuning
    Samochód: Delta 2 50% Integrale
    Nick w TDU2: MaxPK
    Klub: Prodrive Squad
    Lokalizacja: Żory
    :
    DAKAR WIMP

    Re: Nasze pojazdy w rzeczywistości

    autor: MaxPK » 16 cze 2011, 0:15

    Moje obecne codzienne jeździdełko Lancia k 2.0 20v

    http://www.imagebanana.com/view/b163v6ct/p.jpg

    Kto wie co to za autko to wie kto nie niech żałuje, ta kappa służy mi do jazdy na codzień ale już w drodze z włoch jest kolejna tylko z silnikiem 2.0 turbo w wersji coupe, docelowo ma być 300km na silniku (a raczej na pewno na tym sie nie skończy choć to tylko fwd)...
  • Awatar użytkownika
    MaxPK
    Posty: 239
    Rejestracja: 11 cze 2011, 20:16
    Medale: 2
    Reputacja: 0
    Hobby: Tuning
    Samochód: Delta 2 50% Integrale
    Nick w TDU2: MaxPK
    Klub: Prodrive Squad
    Lokalizacja: Żory
    :
    DAKAR WIMP

    MaxPK

    autor: MaxPK » 22 lis 2011, 19:14

    W sumie skoro każdy zaczął się chwalić to ja też przedstawie czarnulke...
    Jest to czarna Delta 2 w wersji hpe, z fabryki wyjechała z silnikiem 1,6 16v 103km, do polski przyjechała prawie 4 lata temu.
    Od gościa który ją sprowadził i użytkował odkupił ją mój kolega w tym roku, ale z różnych powodów po paru miesiącach stwierdził że mam ją kupić bo mu nie jest potrzebna, jak łatwo się domyślić nie mogłem przepuścić tej okazji jako że też się na nią przyczajałem...
    Najlepsze jest to że po silniku 1,6 zostały tylko emblematy na błotnikach... poprzedni właściciel (fanatyk włoszczyzny) który rozbił swoją delte integrale i został mu silnik z niej który wsadził do czarnej. Jest to 2.0 8v turbo które legitymuje się po pewnych zmianach mocą 210km i 320nm przyśpieszenie do 100 w granicach 6,5s a prędkość maksymalna daleko poza skalą która kończy się na 240... Auto oczywiście gazu nigdy nie widziało i nie zobaczy, jest moją zabaweczką na weekend, w tej chwili już zapadła w sen zimowy i stoi u kolegi w garażu. Wyjedzie może koło marca (zależy kiedy śniegi zejdą i sól z drug spłynie). Ale koniec gadania pare fot zrobionych przez poprzedniego właściciela bo ja nie mam ręki do nich a i fotografa na razie nie angażowałem...
    ObrazekObrazek
    ObrazekObrazek
    Obrazek

    A i taki mały spocik na zakończenie sezonu:
    Obrazek

    Dodam jeszcze że takie auto na 99,99% jest jedyne w polsce, na zbliżający sezon może beda jakieś drobne zmiany ale typowo kosmetyczne... kolejny stage mechaniki to już zabawa w 400km+ na zwykłym paliwie...
    Ostatnio zmieniony 22 lis 2011, 19:14 przez MaxPK, łącznie zmieniany 2 razy.
    Alfa Romeo 156 sw||Lancia Thesis 3.0 v6|||Alfa Romeo MiTo||Fiat Punto GP Sport 5d|
  • Awatar użytkownika
    MaxPK
    Posty: 239
    Rejestracja: 11 cze 2011, 20:16
    Medale: 2
    Reputacja: 0
    Hobby: Tuning
    Samochód: Delta 2 50% Integrale
    Nick w TDU2: MaxPK
    Klub: Prodrive Squad
    Lokalizacja: Żory
    :
    DAKAR WIMP

    MaxPK

    autor: MaxPK » 22 lis 2011, 19:57

    Platenik pisze:@MaxPK

    Świetna, dużo wydałeś na jej kupno?! :mrgreen:


    Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają, ale jeżeli chodzi o możliwości auta to mało :D

    Houdini358 pisze:@MaxPK ta Twoja Delta to taki sleeper trochę, można się mocno zdziwić na światłach :-D <lubię to!>


    Właśnie to kocham, z pozoru zwykłe auto lekko poszerzone z dużym wydechem... to co w nim na prawde siedzi wychodzi jak auto jedzie albo lekko pogazuje...
    Ostatnio zmieniony 22 lis 2011, 19:57 przez MaxPK, łącznie zmieniany 2 razy.
    Alfa Romeo 156 sw||Lancia Thesis 3.0 v6|||Alfa Romeo MiTo||Fiat Punto GP Sport 5d|
  • dabay

    Nasze pojazdy w rzeczywistości

    autor: dabay » 22 lis 2011, 20:43

    Ale chyba felgi też są od Integrale :P
    Jak by nie patrzeć ciekawe fury mamy na forum :)
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2099

    Nasze pojazdy w rzeczywistości

    autor: Courius » 23 lis 2011, 0:26

    Światowi ludzie :P
    Lancia godna podziwu. Pierwszy raz taką furke widze :)

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Platenik
    Posty: 122
    Rejestracja: 22 lis 2011, 16:01
    Reputacja: 0
    Imię: Christian
    Hobby: i'm polak :)
    Samochód: Opel Tigra 2.0 150 KM
    Nick w TDU: Platenik

    Nasze pojazdy w rzeczywistości

    autor: Platenik » 23 lis 2011, 7:56

    @MaxPK

    Rozumiem że jak kupujesz auto to podchodzisz do sprzedawcy i prowadzisz z nim poniższy dialog :wink: .

    - Dzień dobry, chciałem kupić tą Deltę.
    - Witam, nie ma sprawy.
    - To się należy 10500 zł.
    - Panie ! Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach !

    Oczywiście był to żarcik z mojej strony także bez nerwów.

    Dabay tuningowaliście coś w Oplu? Czy raczej preferujecie oryginał? 8-)
    "Pewnie starzy Ci kupili" - Andrzej
    "No i wtedy ja mu tak... zmieńmy temat - Piasku
  • Izek

    MaxPK

    autor: Izek » 21 lut 2012, 10:34

    Kurczę Max, w zasadzie całkiem fajny ten Makaron, co prawda nigdy nie będzie Mercedesem, ale ładnie się prezentuje. Na pewno niedoceniane trochę auto. A jak wygląda dostępność części do jedynego auta w Polsce? Sąsiad miał jakiś rarytas, bodajże Rover 25 GTI (1.8 145 KM VVC) i jak klękło to po części wyjazd na Wyspy Brytyjskie, że o ich cenie ze względu na bycie dżentelmenem (sorry, nie mogłem się powstrzymać, hihihi) nie wspomnę. Utopił się trochę krótko mówiąc.

    :?
  • Awatar użytkownika
    MaxPK
    Posty: 239
    Rejestracja: 11 cze 2011, 20:16
    Medale: 2
    Reputacja: 0
    Hobby: Tuning
    Samochód: Delta 2 50% Integrale
    Nick w TDU2: MaxPK
    Klub: Prodrive Squad
    Lokalizacja: Żory
    :
    DAKAR WIMP

    MaxPK

    autor: MaxPK » 22 lut 2012, 18:27

    Huhu Izul żyje :D
    Otóż z częściami przynajmniej ja nie mam najmniejszego problemu, jeżeli jakiejś części nie ma mój oswojony mechanik od Lancii to nie ma ich nikt włącznie z ASO (np. skrzynia od integrale którą trzeba było ściągać z włoch)...
    W tej chwili kolega z nudów wystawił auto na aukcji z firmowego konta za +/- połowę ceny i stwierdzamy po kilku tygodniach i jakiś tam 10000 wyświetleń że polska to ciemnogród, ale nikt nie proponował na zamiane golfa, kombajnu czy snopowiązałki co ogólnie jest dużym zaskoczeniem...
    Ostatnio zmieniony 22 lut 2012, 18:27 przez MaxPK, łącznie zmieniany 2 razy.
    Alfa Romeo 156 sw||Lancia Thesis 3.0 v6|||Alfa Romeo MiTo||Fiat Punto GP Sport 5d|
  • Izek

    MaxPK

    autor: Izek » 23 lut 2012, 11:39

    Żyje żyje i przyszedł Ci trochę podokuczać :mrgreen:

    Powiem Ci takich "dedykowanych" mechaników znaleźć i mieć to skarb. Sam bym chętnie kogoś takiego przytulił, bo z jednej strony ciągłe rozglądanie się rarytasami i wypasami jest męczące (ktoś taki zazwyczaj ma dojście), a z drugiej niby W124 jest popularne, ale fachowców od nich brak. Dzisiaj mechanicy jeśli już coś by chcieli robić to podpinać komputery i kasować błędy.. O i widzisz, jeśli idzie o rynek wtórny to tutaj Mercedes ma przewagę, bo jakbym wystawił za pół ceny to by mi chyba telefon nie przestawał dzwonić!

    :lol:

    A tak poważnie: jak dla mnie z wyjątkowości pojazdu najlepiej i tak zawsze zdaje sobie sprawę tylko właściciel. Dla jednego Twoje auto to stary makaron, dla innego moje to zdziadziała taksówka, ale my już dobrze wiemy co mamy i cała reszta znaczenie - przynajmniej w mojej ocenie - ma nikłe. A jak się trafia ktoś doceniający to co widzi to tym bardziej się cieszysz, bo wiesz, że zna się na rzeczy.

    :wink:
  • Awatar użytkownika
    MaxPK
    Posty: 239
    Rejestracja: 11 cze 2011, 20:16
    Medale: 2
    Reputacja: 0
    Hobby: Tuning
    Samochód: Delta 2 50% Integrale
    Nick w TDU2: MaxPK
    Klub: Prodrive Squad
    Lokalizacja: Żory
    :
    DAKAR WIMP

    MaxPK

    autor: MaxPK » 25 lut 2012, 21:02

    Właśnie wróciłem z małej pojeżdżawki... niestety jak na złość spadł deszcz co kończyło się pieknym rolowaniem kół nawet na 5ce i to gdzieś w okolicach 50% otwarcia przepustnicy... ale wrażenia pozytywne autko zdrowe i śmiga lepiej jak nowe...
    Alfa Romeo 156 sw||Lancia Thesis 3.0 v6|||Alfa Romeo MiTo||Fiat Punto GP Sport 5d|
  • Awatar użytkownika
    MaxPK
    Posty: 239
    Rejestracja: 11 cze 2011, 20:16
    Medale: 2
    Reputacja: 0
    Hobby: Tuning
    Samochód: Delta 2 50% Integrale
    Nick w TDU2: MaxPK
    Klub: Prodrive Squad
    Lokalizacja: Żory
    :
    DAKAR WIMP

    MaxPK

    autor: MaxPK » 28 maja 2012, 21:16

    Spotkanie w Cieszynie przy okazji KJSów...

    Obrazek
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 28 maja 2012, 21:16 przez MaxPK, łącznie zmieniany 2 razy.
    Alfa Romeo 156 sw||Lancia Thesis 3.0 v6|||Alfa Romeo MiTo||Fiat Punto GP Sport 5d|
  • Awatar użytkownika
    czyrys
    Posty: 137
    Rejestracja: 06 mar 2011, 9:44
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: czyrys
    Nick w TDU2: czyrys
    Lokalizacja: Wrocław

    MaxPK

    autor: czyrys » 29 maja 2012, 16:34

    Druga od lewej jest piękna! Reszta pojazdów też niezła.
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 12 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 9 gości

Przejdź do