Odpowiedz Posty: 152
BMW E36 - hajek
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    BMW E36 - hajek

    autor: Prince-Matt » 13 kwie 2013, 20:02

    Twoja E36 i fele :thumbup:
    hajek pisze: nie chcę już za wiele w niej ruszać, podoba mi się cholernie taka jaka jest,
    :thumbup:
    hajek pisze:może w lato wpadną sprężyny -40mm ale to tyle,
    A po co Ci to? Zastanów się jeszcze dobrze nad tym . Jest git. ;-)
    Ostatnio zmieniony 13 kwie 2013, 20:02 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    hajek
    Posty: 249
    Rejestracja: 12 lip 2010, 21:54
    Reputacja: 0
    Polubił: 19
    Otrzymanych polubień: 88

    BMW E36 - hajek

    autor: hajek » 14 kwie 2013, 16:09

    Miło mi ,że się podoba :-D .
    Sprężyny to z czystej ciekawości jak to będzie wyglądać ;-) , mod tani i prosty, jak się odwidzi to szybko wrócą oryginały :-) .
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    BMW E36 - hajek

    autor: Courius » 14 kwie 2013, 16:55

    Matt dobrze Ci radzi z tym obniżaniem zawieszenia, to krucha sprawa u nas w kraju. Samochód może i lepiej wygląda, i lepiej się prowadzi, ale potem każdy przejazd przez jakieś dziury w drodze wywołuje bardzo przykry grymas na twarzy właściciela auta :furia:

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    hajek
    Posty: 249
    Rejestracja: 12 lip 2010, 21:54
    Reputacja: 0
    Polubił: 19
    Otrzymanych polubień: 88

    BMW E36 - hajek

    autor: hajek » 03 maja 2013, 19:05

    Żeby nie było ,że się nic nie dzieje, trzeba tu trochę odkurzyć :-D .
    Jako wzorowy maturzysta pilnie przygotowujący się do egzaminów (szczególnie matmy i fizy na rozszerzeniach :gwizd: ) skompletowałem ostatnio kilka rzeczy które mnie w moim BMW denerwowały.


    Fotel kierowcy, widać na siedzisku rozdarcie na szwie, podczas jazdy z niemiec niestety kierowca rozerwał to czymś, czy to guzikiem czy kluczami, nie wiem, przy zakupie tego nie było, od grudnia mimo zaszycia prowizorycznego powiększyło się do takich rozmiarów jak na zdjęciu.
    Obrazek

    Druga rzecz to schowek, trzeszczy niemiłosiernie, gdyby nie to ,że jeden uchwyt jego klapki nie był złamany to pewnie próbowałbym go poskręcać, tak dałem sobie spokój.
    Obrazek

    To co tutaj widać tj. ta listwa pod szybą z przyciskiem, niestety w mojej coś się połamało (sklejałem to ale po 2 dniach i tak puszczało i boczek lądował na podłodze bagażnika :problem: ) , przycisk nie działał, w efekcie czego mamy piękną gumkę trzymającą schowek na apteczkę i trójkąt.
    Obrazek

    Udało mi się wszystko to kupić w 100% sprawne i w bardzo dobrym stanie, tylko czeka na montaż. :tańczy:
    Ostatnio zmieniony 03 maja 2013, 19:05 przez hajek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    BMW E36 - hajek

    autor: Prince-Matt » 05 maja 2013, 17:58

    No no, mile popatrzeć na to że ktoś się zabiera za takie rzeczy. Niby to nie przeszkadza i auto jeździ, ale takie detale robią różnicę między zadbanym autem a zwykłym "używanym" :thumbup: Czekam na montaż i jego relacje :doping:
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    hajek
    Posty: 249
    Rejestracja: 12 lip 2010, 21:54
    Reputacja: 0
    Polubił: 19
    Otrzymanych polubień: 88

    BMW E36 - hajek

    autor: hajek » 07 maja 2013, 21:45

    Jako ,że jutro matma podstawa to dziś miałem dużo czasu :mrgreen: , więc umyłem BMW i zrobiłem jej kilka zdjęć. Poza tym ostatnio BMW zawitało w warsztacie gdyż trzeba było wymienić simmering na wale oraz opaski na przewodach idących od zbiorniczka płynu do wspomagania bo troszkę się pociło, teraz jest czyściutko, wszystko elegancko.
    Zdjęć z wymiany fotela, schowka i listwy nie mam, ale będę miał bo muszę jeszcze wymienić obicie oparcia fotela, teraz nie dało się tego zrobić gdyż ktoś kto zdejmował tapicerkę poucinał uchwyty, wystarczy dorobić i doszyć, nic trudnego ale teraz potrzebuje auta na dojazd na matury ;-) .

    No to kilka fotek:
    Obrazek

    Obrazek

    We wnętrzu już od jakichś 2 tygodni welury na podłodze :yahoo:
    Obrazek

    Foto fotela
    Obrazek

    Przy okazji, naprawiona lampka w schowku
    Obrazek

    A coś takiego jest w bagażniku, ori nierozpakowana apteczka z 98 roku oraz ori kompletny zestaw kluczy BMW :-D
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 07 maja 2013, 21:45 przez hajek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    BMW E36 - hajek

    autor: Courius » 07 maja 2013, 22:33

    Lepiej żebyś nie ratował komuś życia tą apteczką z 1998roku :cool:
    A tak, to spoko furka z tej twojej E36.

    Obrazek

  • adamsky73

    BMW E36 - hajek

    autor: adamsky73 » 07 maja 2013, 22:36

    Ładna furka z ładnego rejonu naszego pięknego kraju
  • Awatar użytkownika
    hajek
    Posty: 249
    Rejestracja: 12 lip 2010, 21:54
    Reputacja: 0
    Polubił: 19
    Otrzymanych polubień: 88

    BMW E36 - hajek

    autor: hajek » 09 maja 2013, 16:39

    Courius pisze:Lepiej żebyś nie ratował komuś życia tą apteczką z 1998roku :cool:

    Też wolę nie robić z niej użytku, niemniej z tego co wiem jest bardzo dobrze wyposażona ;-) .

    @adamsky73
    Ano rejon ładny, a drogi jakie :serce: .

    Jeszcze jedno foto ryjka :-D
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 09 maja 2013, 16:39 przez hajek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • adamsky73

    BMW E36 - hajek

    autor: adamsky73 » 09 maja 2013, 17:10

    hajek pisze:@adamsky73
    Ano rejon ładny, a drogi jakie :serce: .


    Uwielbiam tamte rejony na dwa sposoby - albo po tych krętych drogach od cięcia do cięcia latać, albo spokojnie, 70 km/h podziwiać krajobrazy. Zarąbiście jest w każdej z tych opcji. Tylko żebyście kiedyś jeszcze z nad jezior wygonili tych drących zachlane ryje "warszawiaków" :pała:
    Ostatnio zmieniony 09 maja 2013, 17:10 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    hajek
    Posty: 249
    Rejestracja: 12 lip 2010, 21:54
    Reputacja: 0
    Polubił: 19
    Otrzymanych polubień: 88

    BMW E36 - hajek

    autor: hajek » 09 maja 2013, 18:01

    Z tymi przeszkadzającym jest katorga i to wszędzie, ja może to mniej odczuwam bo raz ,że się przyzwyczaiłem, dwa nad jezioro jeżdżę na maks godzinę, po prostu popływać ;-) . Na pewno mniej jest ich na "dzikich" plażach, wystarczy o nie zapytać miejscowego, jak ogarnięty to zazwyczaj podpowie gdzie jest coś ładnego, ja mam np. obcykane przepiękne miejsce, fakt bez piasku na brzegu ( do jeziora wchodzi się właściwie z lasu, ale to ma swój klimat) za to z czyściuteńką wodą i piaskiem na dnie a i zazwyczaj nie ma tam tłoku :-D.
  • adamsky73

    BMW E36 - hajek

    autor: adamsky73 » 09 maja 2013, 20:41

    Sorry za OT, ale dawno tam nie byłem, co najwyżej w Olsztynie, bo tam czasem robię jakieś interesy z myśliwymi. A Twój opis przypomniał mi jak fajnie jeździło się na Mazury, a Mrągowo i okolice znałem jak własną kieszeń, nawet w zimie, gdzie dojazd po tych krętych, niesypanych solą drogach, był prawie jak na rajdzie Finlandii. Czas ruszyć dupę od tego kompa :crazy:
  • Awatar użytkownika
    Karol211
    Posty: 19
    Rejestracja: 11 lip 2010, 22:48
    Reputacja: 0
    Imię: Karol
    Samochód: BMW E90 LCI 320d
    Nick w TDU: Karol211
    Lokalizacja: Zawiercie

    BMW E36 - hajek

    autor: Karol211 » 19 maja 2013, 18:53

    Kurde Hajek super dopieszczona beemka :D Nie wiem czy już byłeś ale zapraszam na fora bmw (www.bmw-sport.pl i www.bmw-klub.pl ). Na prawdę chłopaki znają się tam na rzeczy i sporo podpowiedzi odnośnie sprzętu możesz dostać :D Co do felg wydaje mi się, że siadły bardzo fajnie :D jak byś chciał oponki do nich zapasowe to mam na zbyciu od siebie 4x 205/55 r 16 ROF - super prowadzenie bo twarde jak diabli :) Co do obniżenia :D No jasne, że na glebę z nią chociaż trochę, gwarantuje, że z efektu będziesz zadowolony :) I problemu z drogami też raczej nie będzie :)
    BTW. Może w wakacje odwiedzę mazury to trzeba jakiegoś spota zrobić Bimmerowskiego !
  • Awatar użytkownika
    hajek
    Posty: 249
    Rejestracja: 12 lip 2010, 21:54
    Reputacja: 0
    Polubił: 19
    Otrzymanych polubień: 88

    BMW E36 - hajek

    autor: hajek » 19 maja 2013, 19:25

    Jestem jak na razie na bmw3er ale bez wątpienia prędzej czy później na sporta czy bmw klub zawitam :-) . Co do oponek to mój komplet jest prawie nowy a hajs wole przeznaczyć właśnie na to by siadła trochę, albo kupić coś fajnego do niej ;-).
    Co do "spota" w wakacje to się trzeba będzie dogadać :mrgreen: .
  • Awatar użytkownika
    Karol211
    Posty: 19
    Rejestracja: 11 lip 2010, 22:48
    Reputacja: 0
    Imię: Karol
    Samochód: BMW E90 LCI 320d
    Nick w TDU: Karol211
    Lokalizacja: Zawiercie

    BMW E36 - hajek

    autor: Karol211 » 19 maja 2013, 19:32

    No zglebienie by było fajne w Twoim wypadku :) ale nie wiem czy 40 nie za dużo :D spróbowałbym jakoś -30 na przód bo przód koza i -20 na tył :) powinno być wtedy idealnie i tak, że codzienna jazda nie będzie problemem :)
Odpowiedz Posty: 152

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Przejdź do