Odpowiedz Posty: 69
Nexia RadekLwo
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    Nexia RadekLwo

    autor: jurcek » 05 sie 2013, 13:24

    RadekLwo pisze:RaFaL seria C20XE potrafi sobie poradzić z seria B18C4 w hondzie ale jak to ktoś zauważył liczy się refleks i umiejętności.

    B18C4 siedzi w "angielskim" kombiaku, który w dodatku jest ograniczony przez skrzynie biegów, mówiąc krótko- nie jedzie. Więc nie ma czym się cieszyć, chyba że jestes człowiekiem, który potrafi czytać broszury :cool:

    RadekLwo pisze:B16B2 czyli VTI 160KM :)

    Nie słyszałem o takim silniku :) Jak już to B16A2 i pod nogami człowieka, który wie, że się ściga jest tak:
    phpBB [media]


    Tyle, że Astra GSi, to sprtowa wersja, dlatego powinno ją sie postawić na kresce z EK9, ale wtedy, sądząc po powyższym filmiku, szans nie ma :cool:

    No i ogólnie, nie ma to jak się cieszyć, że się objechało w 2.0, auto z silnikiem 1.6. bardziej powinieneś spróbwać się na kresce z Civiciem co ma H serie pod maską.. Nie wiem czy byłby większy wstyd, jak na powyższym filmiku :mrgreen:

    Ogóleni fajnie, że modzisz :thumbup: , ale wybrałeś strasznie nudne auto i markę, która nie ma w ogóle historii..
    Ostatnio zmieniony 05 sie 2013, 13:24 przez jurcek, łącznie zmieniany 2 razy.
    .
  • dabay

    Nexia RadekLwo

    autor: dabay » 05 sie 2013, 14:27

    Nie wiem Radek czy jest sens cokolwiek tu publikować. Społeczność jest taka, że liczy się dla niej tylko konkretne marki/modele, reszta to szmelc. Niektórzy mają niestety taką mentalność, hejt musi się zgadzać... :wtf:
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    Nexia RadekLwo

    autor: jurcek » 05 sie 2013, 14:34

    :rotfl:

    Idź się połóż i wstań jeszcze raz, ale prawą nogą. Hejty zaczynają się, gdy tacy ludzie, jak Ty, wchodzą i piszą farmazony ciul wie o czym, bo na pewno nie na temat. Jak narazie, u wielu osób widziałem tu wpisy "vs honda", to doprawdy, nie wiem kto tu hejtuje :lol:

    Sprostowałem to, co RadekLwo napisał wcześniej- no chyba, że tego nie widzisz i np. wierzysz w istnienie B16B2 :lol:

    Mam nadzieje, że RadekLwo, jesteś normalny w miare i nie odbierzesz tego, jak ten nade mną, za hejt ;-)
    .
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Nexia RadekLwo

    autor: Gruszmen » 05 sie 2013, 14:50

    B16B2 nie ma takiego silnika ale B16B o mocy 185kucyków jak najbardziej, być może Radkowi przypadkowo wdusiło "2" .
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    Nexia RadekLwo

    autor: jurcek » 05 sie 2013, 14:53

    Lecz chodziło mu o VTi 160KM, więc nie przypadkowo :-)
    B16B jest kilka w pl i każde praktycznie modzone pod wyścigi, prawie nieużywane na co dzień ;)
    .
  • adamsky73

    Nexia RadekLwo

    autor: adamsky73 » 05 sie 2013, 16:24

    dabay pisze:Nie wiem Radek czy jest sens cokolwiek tu publikować. Społeczność jest taka, że liczy się dla niej tylko konkretne marki/modele, reszta to szmelc. Niektórzy mają niestety taką mentalność, hejt musi się zgadzać... :wtf:

    Oj, Danielu drogi. Strasznie Ci ta 18-ka nie służy jeśli chodzi o radość z życia. Najpierw foch na klub a później na forum? Owszem, hejterów nie brak, ale przy okazji często można się czegoś dowiedzieć o autach i ludziach. Wygłaszanie takich opinii steranego życiem człowieka bardziej pasowałoby do 50-latka niż wchodzącego w życie młodzieńca. Może trochę luzu? :ugeek:
    Ostatnio zmieniony 05 sie 2013, 16:24 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    RaFaL
    Posty: 3635
    Rejestracja: 01 paź 2010, 19:09
    Reputacja: 1
    Samochód: Seat Leon Cupra R
    Lokalizacja: Lublin
    Polubił: 376
    Otrzymanych polubień: 1331

    Nexia RadekLwo

    autor: RaFaL » 05 sie 2013, 18:43

    jurcek pisze:
    RadekLwo pisze:RaFaL seria C20XE potrafi sobie poradzić z seria B18C4 w hondzie ale jak to ktoś zauważył liczy się refleks i umiejętności.

    B18C4 siedzi w "angielskim" kombiaku, który w dodatku jest ograniczony przez skrzynie biegów, mówiąc krótko- nie jedzie. Więc nie ma czym się cieszyć, chyba że jestes człowiekiem, który potrafi czytać broszury :cool:


    B18C4 w kombiaku zostało stworzone do sprawnego poruszania się, montowane również w ITR'ach dopiero zaczynało jechać :-)

    jurcek pisze:
    RadekLwo pisze:B16B2 czyli VTI 160KM :)

    Nie słyszałem o takim silniku :) Jak już to B16A2 i pod nogami człowieka, który wie, że się ściga jest tak:
    http://www.youtube.com/watch?v=3HWU8VJ9nWg


    Oj no wiadomo chyba, że chodzi o B16A2, nigdy wam się nie zdarzyło pomylić ? :eh:

    jurcek pisze:Bardziej powinieneś spróbwać się na kresce z Civiciem co ma H serie pod maską.. Nie wiem czy byłby większy wstyd, jak na powyższym filmiku :mrgreen:


    Nie rozumiem trochę ludzi co wkładają H22 do Civiców, samo to, że silnik cięższy od B18..

    jurcek pisze:Ogóleni fajnie, że modzisz :thumbup: , ale wybrałeś strasznie nudne auto i markę, która nie ma w ogóle historii..


    No i dlatego dobrze, że wybrał takie auto, większy z niego sleeper niż np. honda. Przynajmniej robi coś oryginalnego a nie gdzie spojrzeć to każdy modzi przy hondzie albo innym vagu. :-)
    Ostatnio zmieniony 05 sie 2013, 18:43 przez RaFaL, łącznie zmieniany 2 razy.
    ... dwie paczki na budziku nic innego tak nie kopie
    nawet najlepsze konopie w holenderskim coffee shop'ie
    LUB na rejestracjach to kontynuacja
    hot-dogi na stacjach odwrotna grawitacja
    to co mnie wzmacnia to fury i jazda
    to co mnie wzmacnia to nuta na maxa...
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Nexia RadekLwo

    autor: Courius » 05 sie 2013, 19:06

    Strasznie nietypowy samochód do przeróbek, to fakt i szczerze nigdy nie domyśliłbym się, że może siedzieć w takim aucie silnik o mocy 150KM. Ale to duży plus, bo to jest konkretny sleeper :thumbup:
    RaFaL pisze:No i dlatego dobrze, że wybrał takie auto, większy z niego sleeper niż np. honda. Przynajmniej robi coś oryginalnego a nie gdzie spojrzeć to każdy modzi przy hondzie albo innym vagu. :-)

    No dokładnie... Teraz jest ciepło na dworze, to jezdzi pełno tych pierdzących Hond z malutkimi silniczkami i wielkimi spojlerami, a większość zmodowanych vagów to jakieś marne próby stworzenia auta w stylu german stajl :rolleyes:
    Ostatnio zmieniony 05 sie 2013, 19:06 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    Nexia RadekLwo

    autor: jurcek » 05 sie 2013, 19:11

    Gwoli ścisłości, w ITR były B18C/C5/C6, ktorych to nie sposób porównać z B18C4, bo jest całkowicie inny- w dodatku spięty z krótką skrzynią.
    Co do 'pomylki' silników- ogólnie rzecz biorąc, po to Bóg stworzył google, ale nie o to tu chodzi :) a o fakt "objeżdżania" Cvc z B16 pod maską- filmik to chyba skorygował^^
    H seria w cvc- silniki cięższe od B serii o jakieś 13kg, więc jakiejś zajebistej różnicy nie ma- podałem tak o do wiadomości, bo nie widze sensu stawania na kresce (w ogóle kreska jest bezsensowna IMO ), 2.0 vs 1.6 (tymbardziej, ze te 2.0 coś odjechać nie może :mrgreen: ), i jakiegoś ogólnego zachwytu nad tym.. Cieszyć to sie raczej można jak sie w 1.6 objedzie 2.0 i większe silniki :hipis:

    RaFaL pisze:No i dlatego dobrze, że wybrał takie auto, większy z niego sleeper niż np. honda. Przynajmniej robi coś oryginalnego a nie gdzie spojrzeć to każdy modzi przy hondzie albo innym vagu. :-)

    Ja tam chcę kupić auto, które mi się podoba, a nie żeby być oryginalnym :-) I nie wtrącam się do wyboru auta przez innych ludzi, bo co mnie to obchodzi ;-)

    Courius pisze:Teraz jest ciepło na dworze, to jezdzi pełno tych pierdzących Hond z malutkimi silniczkami i wielkimi spojlerami, a większość zmodowanych vagów to jakieś marne próby stworzenia auta w stylu german stajl :rolleyes:

    Co ma ciepło do ruchu samochowego? :rotfl:
    btw, siostra ma Cvc EJ9 z D14A3 pod maską i jakoś nie słychać, gdy podjeżdża pod dom :crazy: Za to wszechobecny TDi z 200m daje o sobie znać :???: Tak każdy gada o pierdzących 'hądach', a ja do prawdy ile 'hąd' widziałem, to żadna nie pierdziała.. Może za wyjątkiem redukującego do wyprzedzania S2000...- choć w sumie trudno w tym wypadku powiedzieć o pierdzeniu.

    :kapelusz:

    @down: to napraw układ wydechowy :mrgreen:
    Ostatnio zmieniony 05 sie 2013, 19:11 przez jurcek, łącznie zmieniany 4 razy.
    .
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Nexia RadekLwo

    autor: Gruszmen » 05 sie 2013, 19:22

    jurcek pisze:a ja do prawdy ile 'hąd' widziałem, to żadna nie pierdziała...

    :rotfl: no to musiałbyś posłuchać moją :rotfl:
    Ostatnio zmieniony 05 sie 2013, 19:22 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Nexia RadekLwo

    autor: Courius » 05 sie 2013, 19:25

    jurcek pisze:Co ma ciepło do ruchu samochowego? :rotfl:


    Ma tyle, że w taką ładną pogodę wyjeżdżają wszelkie tuningowane złomy(najczęściej Hondy, Vagi i BMW), które tylko udają, że pod tą maską coś mają. Niestety w większości przypadków ciężko mi określić czy w ogóle coś mają, bo zazwyczaj turlają się 50 kilometrów na godzinę przy okazji wydając dzwięki jak odrzutowiec przy starcie na pełnym dopalaczu :lol:
    Ostatnio zmieniony 05 sie 2013, 19:25 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • dabay

    Nexia RadekLwo

    autor: dabay » 05 sie 2013, 21:19

    @Jurcek
    Nie chce mi się czytać wszystkich Twoich wypowiedzi bo Imo trochę nie warto. W kółko to samo. Miedzy wierszami widzę tylko dziwny atak na moją osobę. Trochę tego nie rozumiem szczerze powiedziawszy. Post był skierowany do ogółu panujących opinii na temat auta. Osobiście odemnie wielkie "propsy" (to chyba po Waszemu) do właściciela. Nie kupił BMW "Cupe" w gazie ani zardzewiałej Hondy tylko wybrał coś niekonwencjonalnego. Za samo to powinno się ukazać jakiś szacun.

    W sumie wszystko byłoby ok gdyby nie Wasz ton wypowiedzi. To nie jest konstruktywna krytyka, porady, uwagi tylko szczeniacki hejt. Nie warto tu cokolwiek pokazywać bo i tak Honda rulez, ftw, uber pro.

    @Adam
    Foch, sroch. Strasznie Wam się podoba to słowo. Tylko szkoda, że je rzucanie na wszystkie strony nie wiedząc jak sytuacja się dokładnie miewa. Najłatwiej tak powiedzieć. Żadnych decyzji nie żałuje, no poza tym, że podjąłem je za późno. Trochę niepotrzebnie wyciągasz sprawy klubowe na forum, ale cóż. Każdy może. Co do mojej radości, jest jaka jest. Miewa się dobrze, nie martw się. Hejterów powinno się tępić. O tak jak tu na filmiku: http://www.youtube.com/watch?v=OrI81ktqOFY Oni tylko psują powietrze. Wypowiedzi mile widzane, opinie również, informacje o ludziach jak najbardziej tylko trzeba mówić z szacunkiem do innych i z rozumem. Na koniec. Wolę trzymać zdrowy rozsądek niż luz.

    Bless.
    Ostatnio zmieniony 05 sie 2013, 21:19 przez dabay, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Anioł Stróż
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3772
    Rejestracja: 18 paź 2010, 21:45
    Medale: 4
    Reputacja: 29
    Imię: Czarek
    Samochód: Volvo V50 2.0D
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 830
    Otrzymanych polubień: 852
    Kontakt:

    Nexia RadekLwo

    autor: Anioł Stróż » 05 sie 2013, 21:42

    To nie miejsce na takie dyskusje idźcie na PW albo na Xfire. Kolejne posty niezwiązane z tematem będą nagradzane.

    :kapelusz:
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Nexia RadekLwo

    autor: Prince-Matt » 05 sie 2013, 23:30

    dabay przesadzasz. Wiadomo że jeden lubi "tylko hądy", drugi BMW a trzeci Ople (np. Ty i Radek) ale fakty są faktami i 150 konne C20XE nigdy nie pokona 160 konnego CvC VTI, nawet jak siedzi w budzie Nexii i waży o 100 kg mniej niż ten Cvc. Możecie sobie tłumaczyć że jestem zakochany w Hondach itd itp ale taki jest fakt. Kto w taką bzdurę wierzy - proszę bardzo ale to na prawdę trzeba być zielonym jeśli chodzi o te sprawy.

    A jak przeczytałem że ten ślinik objeżdża B18 no to sry ale to jakieś jaja :thumbdown:

    I wcale nikt nie hejtuje i nikt mu nie napisał że to szmelc :shock: Jurcek po prostu jako jedyny napisał prawdę jak jest i tyle. Zamiast się foszyć to lepiej dajcie jakieś argumenty ciekawe żeby ta rozmowa się zrobiła ciekawsza.

    Edit: Aha i jeszcze coś. ten silnik ma ponad 20 lat. Znasz jego historie? Wiesz ile ma przejechane i co było z nim robione? Bo my ciągle gadamy o 150 koniach i o tym że objeżdża o wiele młodsze 160 konne hądy VTI - ale ile z tych 150 koni jeszcze zostało w tym silniku? 130? 135? Nie wiadomo... Ale na pewno nie 150 KM.
    Ostatnio zmieniony 05 sie 2013, 23:30 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    sky
    Posty: 1428
    Rejestracja: 12 lis 2011, 11:16
    Reputacja: 5
    Samochód: BMW E36 320i QP
    Klub: Telcontar_PL
    Polubił: 589
    Otrzymanych polubień: 398

    Nexia RadekLwo

    autor: sky » 06 sie 2013, 13:28

    Jak będziesz miał czym to zmierzył byś czas 0-100km/h tylko nie stoperem a jakimś programem np. na telefon. No i jakbyś nie miał na co pieniędzy wydawać to bym chętnie zobaczył wykres z hamowni ;-)
    ObrazekObrazek
Odpowiedz Posty: 69

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 14 gości

Przejdź do