Odpowiedz Posty: 17
Soon™
  • Awatar użytkownika
    Blazo
    Posty: 1066
    Rejestracja: 02 sie 2013, 17:46
    Medale: 2
    Reputacja: 1
    Imię: Blazej
    Hobby: Motorsport; Simracing
    Samochód: EG3
    Nick w TDU2: Blazo2086
    uPlay: Blazo2086
    Steam ID: blazo2086
    Lokalizacja: 3miasto
    :
    Race of Champions Initial DC
    Polubił: 1215
    Otrzymanych polubień: 408

    Soon™

    autor: Blazo » 25 lis 2023, 16:16

    Kiwik zaliczył pierwszy wypad na mały autodrom w zeszłą niedzielę i spisał się świetnie :serce: . Zawieszenie bez luzów w końcu pokazały do czego ten mały hatch jest zdolny w zakrętach, tarcze z tyłu pozwoliły na dokręcanie go bez użycia ręcznego na wejściu, letnie Hankooki trzymały świetnie jak na warunki, które panowały na torze.

    Obrazek

    Obrazek

    Teraz pora zainwestować w kask otwarty typu OMP, bo określając mój wygląd w obecnym pożyczonym kasku jako debilny to wręcz komplement :rotfl: .

    Obrazek

    Obrazek

    Aktualnie spadł śnieg jak sami wiecie i nawet na tych letnich jak ulice są ogarnięte, to da się turlać z ograniczeniem i test hamowania przechodzi zaskakująco pozytywnie :wtf:

    Obrazek

    ... ale żeby nie było za kolorowo to jak pojechałem na mały plac, gdzie śnieg jest ubity, to orzesztycholibka.mp4
    Viciv był 3cm od tego, żeby już nie miał nieporysowanych felg :szalony: . Jak go podciąłem na śniegu, to jeszcze jako tako łapał przyczepność, tak jak na lodzie go stestowałem, to stwierdziłem, że nawet FWD bez szpery to nie jest dobry pomysł na takie zabawy :lol: :

    > Pełna kontra
    > But w podłodze w zakresie max mocy
    > Ręczny odpuszczony

    a ten skubaniec mnie dokręcał do wewnątrz przez ten otwarty dyfer :rotfl: . Ale nauka z poprzedniego doświadczenia wyciągnięta i testowałem przy 10km/h, a nie przy 100km/h :roll:

    Także co zimówki, to zimówki i będę ogarniać na dniach jakieś nie starsze, niż 5 lat na 14 cali i jak największym balonie, co by stestować jak to się będzie zachowywać :tańczy: .

    Niedługo powinny być nagrania z wypadu na autodrom, ale zapodam na jakiej nitce i w jakich warunkach śmigałem:
    phpBB [media]

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2100

    Soon™

    autor: Courius » 30 lis 2023, 0:20

    Fajnie, że się bawisz swoim samochodem i nie ograniczasz się tylko do patrzenia. Jazda po torach albo nawet takich zamkniętych obiektach, to nieocenione doświadczenie i jest to o tysiąćkroć lepsze anizeli illegale jeżdżący jak wariaci po drogach publicznych.

    Blazo pisze:Qr Bbpost Aktualnie spadł śnieg jak sami wiecie i nawet na tych letnich jak ulice są ogarnięte, to da się turlać z ograniczeniem i test hamowania przechodzi zaskakująco pozytywnie

    Nie pamiętam, ale te Hankooki masz w miarę nowe, co nie? Ja podobne spostrzeżenie miałem rok temu, gdy wracałem po spotkaniu z ekipą dzień po święcie trzech króli. Śniegu napadało, temperatury co na poziomie -6 stopni, a ja przez miasto, a potem leciałem krajówkami na Poznań o 4 nad ranem. Opony letnie zaskakująco dobrze gryzły asfalt, dość powiedzieć, że prędkością bezpieczną dla mnie wtedy było 80-90km/h, nie miałem żadnych problemów. Dopiero jak zjechałem na Potokę i tam dalej w lasy, to zaczęły się jaja. Na lodzie nie pomogą nawet najlepsze zimówki. :D
    Ostatnio zmieniony 30 lis 2023, 0:20 przez Courius, łącznie zmieniany 1 raz.

    Obrazek

Odpowiedz Posty: 17

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Przejdź do