Odpowiedz Posty: 122
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Top Gear
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Top Gear

    autor: BeliarPL » 02 cze 2016, 23:13

    LeBlanc nie jest zły, jest najlepszy z nich wszystkich choć mógłby gadać trochę żywiej. Taki zawieszony się wydaje. Ale jako jedyny chyba wie co robi i jak powinien to robić. Evansa nie lubię i nie trawie.. Już nawet nie chodzi o to, że jest rudy, ale jak on drze morde chcąc być fajnym. Nosz kurna. Oglądając ciągle się powtarza 'zamknij już się'. Co do samego Top Gear... Gdzie tu drag race? Mieli Vetke i Viperka. Czemu kur%@ nie było wyścigu? To ma być Top Gear? Poza tym co to za lotnisko? Oni mają swoje lotnisko a nie z czyjegoś korzystają. I to w pierwszym odcinku... I ta ich wyprawa... Po co? I dlaczego? Zawsze był cel takich podróży, oni wybierali auta a nie dostawali auta. Nic ciekawego się nie stało. Co to w ogóle za pomoc gdy jednemu wóz się psuje? Radź sobie sam. Albo ktoś zachowuje markę i robi to tak jak było dobrze albo niech sobie nazwie inaczej to zoo i nie wciska publice ciemnoty, że to nowy i lepszy TG.

    Ale są też plusy. Pierwszy żart z cateringiem był spoko :mrgreen: Typowo brytyjski i chamski :mrgreen: W stylu TG :P
    No i powiem szczerze, że zmiana toru dla gwiazd w furze za rozsądną cenę (teraz to już nie jest rozsądna fura...) wprowadziła pewny powiew świeżości. Udany ;)
  • adamsky73

    Top Gear

    autor: adamsky73 » 17 lut 2017, 16:01

    Czyżby w końcu udało się wyszukanie finalnej trójki prezenterów nowego TG? Ja tam nie miałbym nic przeciwko żeby były dwa, lecące na przemian, magazyny motoryzacyjne "z jajem". Start nowego sezonu 5 marca
    phpBB [media]

    EXTENDED Top Gear TV Trailer – Top Gear: Series 24 – BBC
    Ostatnio zmieniony 17 lut 2017, 16:01 przez adamsky73, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    Top Gear

    autor: olosagaris » 17 lut 2017, 18:15

    Moim skromnym zdaniem to nawet i gdyby było ich 4 (ciemnych - patrz "kolor"). To i tak coś ukradną/zbezczeszczą. Widać bbbbbc nie odstaje od reszty new europy i wciskają co muszą na siłę innym. Magia, tolerancja, pomysłowość ;)

    Wiecie, każdemu życzę jak najlepiej, ale ten spot to czysta kpina z odbiorcy, ktoś to kupi? nie wtrącam się.
  • adamsky73

    Top Gear

    autor: adamsky73 » 17 lut 2017, 18:46

    Dla mnie mogą być i w różowe paski jeśli program będzie ciekawie prowadzony, z rozmachem i z jajem. Clarkson też wygladem nie powala a GT był przez większość sezonu czerstwy i momentami dowcipny na siłę.
    Wiem że młodzieżówce WOT skład rasowy może nie podpasować ale to tym bardziej nastraja mnie do oglądania :roll:
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    Top Gear

    autor: olosagaris » 17 lut 2017, 18:58

    Akurat muszę się zgodzić z dowcipkowaniem na siłę, kilku znajomych również to zauważyło oglądając GT, ale dopiero teraz gdy kolejna kilkunasta osoba zaświadcza mnie w tym przekonaniu to może być to prawdą i być może się z tym zgodzę. :problem:


    Ok, zgadzam się z tym stwierdzeniem. .. Lecz to samo mieliśmy od ok. 19-21 serii kiedy wszyscy oni byli pokojowymi malarzami.

    Obrazek

    Nie wiem co to WOOT, ale mnie podnieca :panzielony:
    Ostatnio zmieniony 17 lut 2017, 18:58 przez olosagaris, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    TransAm
    Posty: 725
    Rejestracja: 02 lut 2012, 12:51
    Reputacja: 1
    Imię: Michał
    Samochód: Mercedes E55 AMG
    Lokalizacja: Chełm
    Polubił: 5
    Otrzymanych polubień: 710

    Top Gear

    autor: TransAm » 24 lut 2017, 20:49

    Nowiutki trailer 2 sezonu...

    phpBB [media]

    NEW Top Gear Trailer
    Ostatnio zmieniony 24 lut 2017, 20:49 przez TransAm, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    sky
    Posty: 1428
    Rejestracja: 12 lis 2011, 11:16
    Reputacja: 5
    Samochód: BMW E36 320i QP
    Klub: Telcontar_PL
    Polubił: 589
    Otrzymanych polubień: 398

    Top Gear

    autor: sky » 24 lut 2017, 23:51

    Mam wrażenie, że będzie lepszy niż Grand Tour... ale w sumie może i dobrze ;-)
    ObrazekObrazek
  • Awatar użytkownika
    TransAm
    Posty: 725
    Rejestracja: 02 lut 2012, 12:51
    Reputacja: 1
    Imię: Michał
    Samochód: Mercedes E55 AMG
    Lokalizacja: Chełm
    Polubił: 5
    Otrzymanych polubień: 710

    Top Gear

    autor: TransAm » 06 mar 2017, 18:55

    sky pisze:Mam wrażenie, że będzie lepszy niż Grand Tour... ale w sumie może i dobrze ;-)


    Właśnie luknąłem 1 odcinek 24tego sezonu. Jak dla mnie duużo lepszy od poprzedniego sezonu i nawet lepszy od GT, które mnie zawiodło (zwłaszcza gdy po paru odcinkach opadły emocje odnośnie zwolnienia Jezzy i tego całego zamieszania). Nowy Top Gear w końcu na luzie bez spiny wielkich oczekiwań, powrót do korzeni w niektórych sprawach jak dla mnie super, a nawet trochę chemii między prowadzącymi czego nie było poprzednio.
    Ostatnio zmieniony 06 mar 2017, 18:55 przez TransAm, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    adamsky
    Posty: 316
    Rejestracja: 22 lis 2017, 11:18
    Reputacja: 5
    Polubił: 452
    Otrzymanych polubień: 227

    Top Gear

    autor: adamsky » 11 mar 2018, 23:02

    Jako psychofan starego zespołu Top Gear muszę uczciwie przyznać że obecny, 25 sezon TG jest o 3 klasy lepszy od tegorocznego sezonu GT. Już poczynając od tego że przyjemniej patrzy się na młodsze twarze niż opuchniętych staruszków, to widać jak na dłoni że chłopaki w TG żyją samochodami, nawet Le Blanc. A już widoki sprzed chwili, czyli Porsche 962 z widokiem Fuji w tle to istna poezja. Oby tak dalej
    And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
    ABRAHAM LINCOLN
  • Awatar użytkownika
    sky
    Posty: 1428
    Rejestracja: 12 lis 2011, 11:16
    Reputacja: 5
    Samochód: BMW E36 320i QP
    Klub: Telcontar_PL
    Polubił: 589
    Otrzymanych polubień: 398

    Top Gear

    autor: sky » 12 mar 2018, 10:56

    W GT w ostatnim sezonie był jeden genialny reportaż. O cwanej Lancii w rajdach. Na prawdę kawał porządnego materiału. Ale w sumie to by było na tyle. Staruszek się wypalił i to widać. Najważniejsze jest to, że już jest nowa ekipa i nie trzeba się zastanawiać co będzie dalej ;)
    Zastanawia mnie tylko fakt, czy będą kiedyś tak rewelacyjne odcinki specjalne jak np w poszukiwaniu delty Nilu ;)
    ObrazekObrazek
  • Awatar użytkownika
    TransAm
    Posty: 725
    Rejestracja: 02 lut 2012, 12:51
    Reputacja: 1
    Imię: Michał
    Samochód: Mercedes E55 AMG
    Lokalizacja: Chełm
    Polubił: 5
    Otrzymanych polubień: 710

    Top Gear

    autor: TransAm » 12 mar 2018, 21:11

    Właśnie obczaiłem ostatnie TG, odcinek dla mnie najlepszy z tych kręconych "po nowemu". Harris i LeBlanc świetnie już się zgrali i potrafią autami jeździć (stara ekipa szału skillem nie robiła), na szczęście nie było gościa.

    PS. Ponoć Amazon nie przedłuża umów z Trio więc GT skończy się na 3 sezonie... i dobrze. Chłopaki nie dają już rady nawet angolski humor już nie ratuje, sztucznie.
    Ostatnio zmieniony 13 mar 2018, 0:10 przez TransAm, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    MirBar
    Posty: 607
    Rejestracja: 19 cze 2011, 10:50
    Medale: 2
    Reputacja: -1
    Imię: Mirek
    Hobby: sporty ekstremalne
    Samochód: Opel Corsa
    Nick w TDU: BARI1231
    Nick w TDU2: MirBar
    uPlay: Bari1231
    Klub: Tourist Club
    http://www.touristclub.hekko.pl
    Lokalizacja: Wrocław
    :
    DAKAR
    Otrzymanych polubień: 1
    Kontakt:

    Top Gear

    autor: MirBar » 13 mar 2018, 14:37

    TransAm pisze:

    PS. Ponoć Amazon nie przedłuża umów z Trio więc GT skończy się na 3 sezonie... i dobrze. Chłopaki nie dają już rady nawet angolski humor już nie ratuje, sztucznie.


    Polecam zobaczyć jeszcze komentarz Clarksona na ten news hahahahahha.
    Ostatnio zmieniony 13 mar 2018, 14:37 przez MirBar, łącznie zmieniany 1 raz.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    FrogsterPL
    Posty: 305
    Rejestracja: 29 mar 2017, 22:33
    Reputacja: 4
    Imię: Piotr
    Hobby: motoryzacja
    Samochód: Mondeo Mk3/Mondeo Mk4
    Nick w TDU: FrogsterPL
    Steam ID: FrogsterPL
    Lokalizacja: Kędzierzyn-Koźle
    Polubił: 105
    Otrzymanych polubień: 137
    Kontakt:

    Top Gear

    autor: FrogsterPL » 13 mar 2018, 16:08

    ...ale gdzie? Na jego Twitterze nic nie widzę.
  • Awatar użytkownika
    MirBar
    Posty: 607
    Rejestracja: 19 cze 2011, 10:50
    Medale: 2
    Reputacja: -1
    Imię: Mirek
    Hobby: sporty ekstremalne
    Samochód: Opel Corsa
    Nick w TDU: BARI1231
    Nick w TDU2: MirBar
    uPlay: Bari1231
    Klub: Tourist Club
    http://www.touristclub.hekko.pl
    Lokalizacja: Wrocław
    :
    DAKAR
    Otrzymanych polubień: 1
    Kontakt:

    Top Gear

    autor: MirBar » 13 mar 2018, 19:08

    Ja widziałem na Facebooku ale nie pamiętam czy to był profil czy może jakiś serwis cytował.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Top Gear

    autor: Danmcrea » 13 mar 2018, 20:18

    To jest w sumie ciekawe. Moim zdaniem faktycznie nowy i poprzedni sezon TG stoją na bardzo wysokim poziomie odkąd pozbyli się Evansa. Naprawdę dobry autoshow, który w przeciwieństwie do starej trójki skupia się bardziej na częsci "auto". Natomiast uważam też, że ostatni sezon Grand Tour stał mniej więcej poziomem z tymi najlepszymi sezonami TG z małymi wyjątkami. Ogólnie myślę, że mamy tak naprawdę win win situation, bo zaraz bo GT mamy TG, każde trochę inne i skupiające się na innych aspektach. Mam tylko nadzieje, że Top Gear ze względu na skupienie się bardziej na samochodach a trochę mniej na show nie stracą oglądalności i BBC nie wpadnie przypadkiem na pomysł żeby ukręcić wszystkiemu łeb.

    No i muszę przyznać, że LeBlanc razem z Harrisem dają radę i widać, że razem potrafią zrobić fajne materiały. Co do Reida nie mogę się przekonać, bynajmniej nie dlatego że jest czarny :D. Po prostu na tle tamtej dwójki mam wrażenie jakby wszystko co robił było dość sztuczne i wymuszone.
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 122
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości

Przejdź do