Odpowiedz Posty: 122
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Top Gear
  • adamsky73

    Top Gear

    autor: adamsky73 » 01 kwie 2016, 19:02

    Ja również czekam na jednych i drugich, tak samo jak oglądałem z przyjemnością Fifth Gear oprócz Top Gear. Nie jestem taki stary jak co poniektórzy żeby od razu zakładać że coś będzie do d... :think:
  • Awatar użytkownika
    Maxellero
    Posty: 679
    Rejestracja: 27 lip 2013, 15:46
    Reputacja: 2
    Imię: Łukasz
    Hobby: Simracing
    Samochód: FIAT Punto II 1.2 16V HLX
    Lokalizacja: okolice Cz-wy
    Polubił: 888
    Otrzymanych polubień: 503

    Top Gear

    autor: Maxellero » 01 kwie 2016, 20:18

    Dopóki bedą superauta to mnie wsio rybka kto będzie prowadził :P
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Top Gear

    autor: Hudy » 01 kwie 2016, 21:59

    @adamsky, nie zakładam z góry, że nowa seria będzie do dupy (o ile do mnie pijesz ;) )
    Bardzo lubię Chrisa Harrisa i to jak opowiada o samochodach, chociażby dla niego samego będę oglądać nowy TG. Ciężko mi się będzie przyzwyczaić do Matta LeBlanc, bo jednak cały czas to dla mnie niekumaty Joey z "Przyjaciół". Fajnie, że będzie kobitka - ciekawe czy będą mieli z niej bekę? :) Fajnie jakby im ucierała nosa wtedy. Swoją drogą "Królowa Nurburgringu" trochę się posunęła, inaczej ją zapamiętałem z odcinku w starej serii :)
    Tęsknie po prostu za starą ekipą, nawet jeśli byli już monotonni, to ja czuję niedosyt. Taki już jestem sentymentalny :)
  • adamsky73

    Top Gear

    autor: adamsky73 » 01 kwie 2016, 22:57

    Hudy pisze:Bardzo lubię Chrisa Harrisa i to jak opowiada o samochodach, chociażby dla niego samego będę oglądać nowy TG.

    Jakoś nie lubię ciapatych więc traktuję go jako zło konieczne. TG w ostatnich latach nie był programem o testowaniu aut, a on właściwie testuje je dość standardowo, bez "jaja". Dodatkowo dołożyli jeszcze jakiegoś czarnego i kobietę żeby, jak to w BBC, była poprawność polityczna :wtf:

    Hudy pisze:Ciężko mi się będzie przyzwyczaić do Matta LeBlanc, bo jednak cały czas to dla mnie niekumaty Joey z "Przyjaciół".

    Pewnie nie pamiętasz że był najszybszą gwiazdą w aucie za rozsądną cenę w którejś serii? :-D
    Generalnie bardzo fajny i kumaty aktor. A jakbyś go chciał zobaczyć w ciekawszej roli to polecam serial "Odcinki". Gra tam samego siebie (oczywiście z przymrużeniem oka) i beka ciągła jest.
    Ostatnio zmieniony 01 kwie 2016, 22:57 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    TransAm
    Posty: 725
    Rejestracja: 02 lut 2012, 12:51
    Reputacja: 1
    Imię: Michał
    Samochód: Mercedes E55 AMG
    Lokalizacja: Chełm
    Polubił: 5
    Otrzymanych polubień: 710

    Top Gear

    autor: TransAm » 31 maja 2016, 9:46

    Premiera nowego TG... co o tym myśleć. Nie sądziłem, że Evans aż tak będzie próbował zmałpować Jezze i dostanie głupawki (wywiad z gwiazdami to było wręcz żałosne te 2 pytania o nic), Matt jak się trochę rozluźni to powinno być znośnie, ale ogół...oceny na necie chyba mówią wszystko. Dam im jeszcze szansę za tydzień, ale jak 2 odcinek będzie taki sam to olewka.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Top Gear

    autor: Hudy » 31 maja 2016, 10:05

    Patrząc po tym jak ludzie jadą po nowym TG w necie, to moja wewnętrzna ocena wydaję się być nad wyraz łagodna :)
    Top Gear straci renomę, a BBC będzie twardo w tym trwało, bo przecież teraz nie będą wszystkiego odkręcać. Oglądalność spadnie, hajs zmaleje, gdzieś tam może się posypią głowy i tyle. Ziemia będzie się kręcić dalej. Szkoda, bo to był jedyny program motoryzacyjny, który oglądałem z przyjemnością i nie mogłem się doczekać kolejnego odcinka. Z czasem pewnie trafi do reszty badziewia. Widzowie od początku nie chcieli zmian, a te zostały im narzucone, więc teraz BBC będzie zbierać tego plony, a z tego się zapowiada będą one raczej marne.
  • adamsky73

    Top Gear

    autor: adamsky73 » 31 maja 2016, 11:31

    Ludzie są zawiedzeni (i ja z nimi) bo miał być nowy TG, zmiany były buńczucznie zapowiadane, a wygląda to tak, jakby ktoś na kolanie w kilka minut coś tam pozmieniał żeby było że nie jest to kalka, ale nowi prezenterzy sprawiają wrażenie tymczasowo zastępujących poprzednią trójkę. Cały bajer z TG polegał na tym, że wszystko było naturalne, co wynikało ze zgrania drużyny. Teraz ewidentnie wszystko leci według scenariusza i jest naciągane. No i niestety strasznie angielskie. Jeśli pierwszy odcinek był kiepski to według logiki następne mogą być tylko gorsze, bo przecież nie strzelaliby sobie po raz kolejny w stopę i nie puszczali w pilocie najmniej ciekawych materiałów.
    A najgorszy zawód to Sabine - już pomijając ząb czasu który ją nadgryzł (typowe kiedy kobieta nie dba o siebie bo czuje się bardziej facetem niż laską) to niemieckie poczucie humoru jest jeszcze bardziej denne niż angielskie. Masakra
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Top Gear

    autor: Prince-Matt » 31 maja 2016, 12:41

    adamsky73 pisze:A najgorszy zawód to Sabine - już pomijając ząb czasu który ją nadgryzł (typowe kiedy kobieta nie dba o siebie bo czuje się bardziej facetem niż laską) to niemieckie poczucie humoru jest jeszcze bardziej denne niż angielskie. Masakra

    :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :clap: Nic dodać nic ująć. Nie trawie tej baby :facepalm:

    Nowy TG jest ***wy, i nie mam zamiaru się do niego przyzwyczajać tylko bede go hejtował na każdym kroku nawet gdyby mi się podobał. Czemu? Dlatego że BBC wywaliło Jeremiego.
    Ostatnio zmieniony 31 maja 2016, 12:41 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 4 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Top Gear

    autor: Hudy » 31 maja 2016, 12:41

    No to trochę się pozmieniało :mrgreen:

    phpBB [media]

    Sabine Schmitz's Nurburgring Van Challenge Part 2 - Top Gear - BBC

    Swoją drogą, 6 minutowy urywek starocia, a uśmiałem się bardziej niż przez godzinę najnowszego.
    Ostatnio zmieniony 31 maja 2016, 12:41 przez Hudy, łącznie zmieniany 2 razy.
  • adamsky73

    Top Gear

    autor: adamsky73 » 31 maja 2016, 16:08

    Swoją drogą chłopaki od tego czasu też się "delikatnie" zmienili. W tej chwili coraz bardziej przypominają dziadków...

    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 31 maja 2016, 16:08 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Top Gear

    autor: Courius » 31 maja 2016, 16:22

    Wolę oglądać pomarszczone jak orzech włoski twarze tych trzech świrów, aniżeli rudego w okularach.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    Top Gear

    autor: Donislaw » 31 maja 2016, 18:48

    Szczerze lepiej mi sie podobał TG Extra niz główny Top Gear 2016
  • Awatar użytkownika
    Fufen
    Posty: 1265
    Rejestracja: 04 kwie 2013, 17:37
    Medale: 4
    Reputacja: 16
    Imię: Adrian
    Samochód: Subaru Impreza '04 WRX STI
    Nick w TDU2: Fufen
    uPlay: CM-Fufen
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Marklowice (SWD)
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Puchar Ferrari Endurance
    Polubił: 1530
    Otrzymanych polubień: 392

    Top Gear

    autor: Fufen » 31 maja 2016, 19:22

    Po tych wszystkich komentarzach tak się zastanawiam czy w ogóle chcę oglądać ten nowy TG :crazy:
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Hudy
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3607
    Rejestracja: 20 lip 2010, 16:49
    Medale: 4
    Reputacja: 52
    Imię: Adrian
    Samochód: 530i
    Nick w TDU: Houdini358
    Steam ID: wooxik89
    Xbox Live: wooxik89
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Pruszków
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015
    Polubił: 1556
    Otrzymanych polubień: 2286

    Top Gear

    autor: Hudy » 31 maja 2016, 20:29

    Na szczęście są 22 serie prawilnego TG i można je trachnąć od początku.
  • Awatar użytkownika
    Kub3kPL
    Posty: 1499
    Rejestracja: 28 lip 2011, 13:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Samochód: Alfa Romeo Brera S Prodrive
    Xbox Live: J1SKYE
    Lokalizacja: Edynburg, Szkocja
    Polubił: 113
    Otrzymanych polubień: 92

    Top Gear

    autor: Kub3kPL » 02 cze 2016, 22:59

    Obejrzałem pół odcinka, bo na tyle miałem czas na razie i powiem, że czułem się jakbym oglądał TG USA, co źle rzutować będzie na moją oceną bo jak australijskie TG jestem w stanie znieść to tego amerykańskiego wybitnie nie lubię. Evans zachowuje się jak debil, LeBlanc z tym swoim amerykańskim luzem niby mnie wkurza, bo nie pasuje mi to do brytyjskiego programu, z drugiej strony ratuje trochę sytuację bo już chyba wolę słuchać jego niż jak Evans robi z siebie idiotę... Bardzo żałuję, że Sabine nie została "pełnoetatową" prowadzącą, tzn LeBlanc i Evans nie prowadzą programu razem z nią, w trójkę - bardzo ją lubię mimo wszystko i np jej pojawienie się w tym pojedynku Vette vs. Viper już sprawiło, że oglądało mi się to trochę lepiej. No nic, obejrzę do końca jak będę miał chwilę no i zobaczymy co przyniesie ten tydzień... Chociaż bardziej nastawiam się jednak na oglądanie The Grand Tour ;)
Odpowiedz Posty: 122
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 19 gości

Przejdź do