Odpowiedz Posty: 238
Polityka
  • adamsky73

    Polityka

    autor: adamsky73 » 20 paź 2015, 18:08

    Idioci i złodzieje spierają się ze sobą w sztucznych debatach dla innych idiotów którzy pójdą ich wybierać. Co w tym podniecającego?
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Polityka

    autor: Xarlith » 20 paź 2015, 18:58

    Ach ten merytoryczny poziom dyskusji w TV...

    Te debaty to jest czysty PR i gra by ludzie niezorientowani w polityce, bez własnych poglądów oddali na nich swoje głosy.

    A programów wyborczych też nie ma po co studiować wnikliwie, bo jeszcze żadna partia po 89 roku go nie zrealizowała.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Polityka

    autor: Gruszmen » 16 gru 2015, 21:22

    phpBB [media]


    Deportować tam skąd przybyli - Max Kolonko Mówi Jak Jest
    Ostatnio zmieniony 16 gru 2015, 21:22 przez Gruszmen, łącznie zmieniany 2 razy.
  • adamsky73

    Polityka

    autor: adamsky73 » 16 gru 2015, 23:11

    Najpierw trzeba by deportować PiS. Tylko dokąd? Nie ma chyba takiego miejsca... No chyba że w PiSdu :rotfl:
  • Awatar użytkownika
    Cruz
    Posty: 1488
    Rejestracja: 10 sie 2014, 13:24
    Medale: 2
    Reputacja: 1
    Imię: Marcin
    Samochód: Lepszy Fiat niż z buta ślad :D
    Nick w TDU2: Cruz9483
    Klub: kiedyś był.
    Lokalizacja: Świdnik
    :
    DAKAR
    Polubił: 183
    Otrzymanych polubień: 981

    Polityka

    autor: Cruz » 19 gru 2015, 13:49

    JAKI MASAKRUJE KOPACZ WS. ISLAMISTÓW !
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 19 gru 2015, 13:49 przez Cruz, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Polityka

    autor: Prince-Matt » 15 lut 2016, 0:32

    adamsky73 pisze:Najpierw trzeba by deportować PiS. Tylko dokąd? Nie ma chyba takiego miejsca... No chyba że w PiSdu :rotfl:


    Wyśle Ci odpowiedz na to mojego politycznego idola bo sie zgadzam w 100%:

    phpBB [media]


    PS: Nie jestem koniecznie za PiSem, nigdy nie byłem jakoś mocno, i nie wiem czy będę ale wiem że trzeba by wyj***c jednych i drugich by było dobrze. Więc dopóki tak nie ma - PiS przodem, niech pokażą że potrafią lepiej niż te fałszywe szczury przed nimi.
    Ostatnio zmieniony 15 lut 2016, 0:32 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Polityka

    autor: Xarlith » 15 lut 2016, 21:43

    A czy nie pokazali (po raz kolejny), że to co potrafią lepiej to tylko niszczyć, siać strach i pokazywać faka sąsiadom?
    Obrazek
  • adamsky73

    Polityka

    autor: adamsky73 » 15 lut 2016, 22:07

    Zgadzam się z Korwinem że trzeba by ich posadzić. Ale nie tylko PO. Wszystkich polityków. Bez wyjątku.

    Xarlith pisze:A czy nie pokazali (po raz kolejny), że to co potrafią lepiej to tylko niszczyć, siać strach i pokazywać faka sąsiadom?

    A cóż złego w pokazywaniu faka sąsiadom? Przecież im niski kurs walut niepotrzebny, bo Rydzyk to patriota i przyjmuje tylko w PLN ;-)
    Ostatnio zmieniony 15 lut 2016, 22:07 przez adamsky73, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Polityka

    autor: Prince-Matt » 22 lut 2016, 0:06

    Polska kontra EU - Poland vs EU - Max Kolonko Mówi Jak Jest
    phpBB [media]


    Link do petycji: http://www.citizengo.org/en/32350-ograniczenie-kapitalu-niemieckiego-w-mediach-na-terytorium-polski






    Poza tym sądzę że UE powinna być zniszczona.
    Ostatnio zmieniony 22 lut 2016, 0:06 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Cruz
    Posty: 1488
    Rejestracja: 10 sie 2014, 13:24
    Medale: 2
    Reputacja: 1
    Imię: Marcin
    Samochód: Lepszy Fiat niż z buta ślad :D
    Nick w TDU2: Cruz9483
    Klub: kiedyś był.
    Lokalizacja: Świdnik
    :
    DAKAR
    Polubił: 183
    Otrzymanych polubień: 981

    Polityka

    autor: Cruz » 27 lut 2016, 13:24

    Sporo czytania, ale idealnie pokazuję sytuację w Szwecji.

    https://terazbedziebylo.wordpress.com/2 ... ie-bedzie/
  • adamsky73

    Polityka

    autor: adamsky73 » 27 lut 2016, 18:09

    Szwecja przestała być oazą dobrobytu wiele lat temu, więc nic dziwnego że ciągnie tam tylko polskich roboli i brudasów.
    Tak skończy każde państwo które nie ma własnej religii i jest rządzone przez socjalistów. Nie jest przypadkiem że Muzułmanie się panoszą w laickich krajach.
    Wiem że wasza przeciętne zainteresowanie historią jest pewnie na poziomie mysikrólika, ale swego czasu już brudasy władały prawie całym znanym światem, a powstrzymały ich siły zjednoczonej chrześcijańskiej Europy. Teraz już nie ma takiej opcji, bo przecież Wy, młodzi macie w dupie swoją tożsamość, historię i narodowość. Liczy się tylko konsumpcjonizm, hedonizm i kasa. Poza tym co to za różnica kto będzie rządził? Ważne żeby dostęp do Internetu zostawili :mur:
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1635
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1592
    Otrzymanych polubień: 875

    Polityka

    autor: olosagaris » 27 lut 2016, 18:43

    :wtf:

    Znajomy znajomego z mojej branży robi to samo co ja tyle, że w Holandii. Za godzinę pracy dostaje o ponad 30 zł więcej i pracuje o 90h mniej w miesiącu ode mnie. O świadczeniach nie wspomnę. Emerytura? Z moich niedawnych obliczeń wynika, że jeśli chciałbym mieć godną emeryturę to muszę jeszcze pracować 147 lat, źle nie jest. Myślicie, że po co POwcy wprowadzili późniejszy wiek emerytalny? Między innymi żeby nie dożyć. Za wyrwanie zęba muszę wybulić 150 zł jeśli chcę mieć to zrobione bezboleśnie od ręki. Inaczej czeka mnie 5 miesięczna kolejka. Jak już coś zarobię to za byle szajs typu chleb czy mleko kraj zabiera mi prawie 1/4 kasy. I inne cudowne przypadki nie pozwalają mi odnosić się z szacunkiem do narodu i kraju, w którym żyje. Mam swój honor. Znam pokrótce swoją historię i kraju czego wielce żałuję. Jeśli dojdzie do wojny to czym prędzej prysnę stąd jak najdalej bo, ów, znów honor i duma nie pozwolą mi oddać najcenniejszej rzeczy, którą mam - życia za coś co mnie nienawidzi i wykorzystuje. Każde inne miejsce na ziemi musi być mniej popiep***ne niż te. Tak, jestem hedonistą i jestem z tego dumny!!
  • adamsky73

    Polityka

    autor: adamsky73 » 28 lut 2016, 12:27

    Olo, a co Cię powstrzymało żeby zostać np. chirurgiem plastycznym i zarabiać W POLSCE co miesiąc 100k? Albo CEO międzynarodowej korporacji i zarabiać kilka mln rocznie? Kto Ci w tym przeszkodził? Komuniści? PO? PiS? Czy Polacy ogółem? Nie, wystarczyło przez kilkanaście lat młodości spiąć poślady i chcieć być kimś a nie narzekać albo chodzić z kumplami na piwo. Teraz zamiast żyć w świecie iluzji i marnotrawić czas w pikslowym świecie TC nieudolnie naśladującym USA mógłbyś jeździć Bugatti po prawdziwych drogach i obracać do znudzenia młode laski. I to nazwałbym hedonizmem i życiem. Powiem więcej - w każdej chwili masz jeszcze taką możliwość żeby powrócić na dobre tory i zdobyć zawód przy którym zarobki Twojego kumpla w Holandii będą przypominały zapomogę dla ubogich. W odróżnieniu do czasów w których żyli nasi ojcowie i dziadowie, teraz nie trzeba się dobrze urodzić żeby być kimś. Wystarczy mieć coś w głowie i dobre chęci. Czy to zrobisz? Nie sądzę. Siedzenie we własnej norze i udawanie że zamiast wegetacji prowadzi się to jedyne, bezcenne życie, jest łatwiejsze. No i narzekanie na wszystko i wszystkich dookoła, że przez nich jest źle. Nie, to nie jest niczyją winą. To droga na skróty którą wybrałeś i sam ponosisz tego konsekwencje, więc nie płacz tylko rusz dupę, zamiast sięgać po kolejną flaszkę taniego łyskacza. Nikt niczego nikomu nie da za darmo, tylko trzeba to wydrzeć pazurami. Jeśli tego nie rozumiecie, to do końca swojego marnego życia będziecie żyć mrzonkami, niestety płodząc kolejne takie same pokolenia.
    Wiem że każdy popuka się w głowę lub uśmiechnie pod nosem czytając te motywacyjne wypociny, a nawet jak to pobudzi jakieś dwie komórki w mózgu które przyznają mi rację, to łatwiej sięgnąć po kolejne piwo żeby je uciszyć niż ruszyć tyłek. Dlatego 99% ludzi na świecie kończy jako wyrobnicy i służba u 1% tych, którym się chciało zmieniać świat i być kimś. I nigdy, przenigdy to się nie zmieni.
    No to zdrowie pięknych pań :piwo:
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1635
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1592
    Otrzymanych polubień: 875

    Polityka

    autor: olosagaris » 29 lut 2016, 1:09

    Hmm, niby tak, niby nie. Po części jak najbardziej mogę się zgodzić, ale w drobnym procenciku. Z lekka Cię poniosło i oderwałeś nieco od rzeczywistości swoje słowa. Stąd moje polubienie. Cóż chirurgiem mógłbym zostać, ale o tym nie pomyślałem będąc jeszcze w podstawówce bo już wtedy trzeba klepać na blachę biologię, chemię i fizykę. Z fizyki i biologii miałem niezłe oceny, ale to tylko dlatego, że mam fotograficzną pamięć i uczyłem się wszystkiego słowo po słowie. Jak czegoś nie wiedziałem to zerkałem w mej pamięci do danej strony i już wiedziałem. Niby wiedziałem, ale to były takie bzdury dla mnie, że wolałbym się pociąć niż kogoś innego biorąc pod uwagę drgawki dłoni. No i nie rozumiałem. Wszystko co trzeba mieć, aby "robić forsę" to predyspozycje, odpowiednie urodzenie lub jedno i drugie. Nie oszukujmy się, ludzie którzy zostają milionerami, to albo się z tym rodzą albo to nabywają po naprawdę ciężkiej pracy poświęcając na to wszystko począwszy od poczęcia. I jest ich garstka.

    Tu w Polsce jest inaczej. Znajdź mi jakiegoś polskiego milionera, który dorobił się swojego majątku nie przekraczając ciemnej strony to masz u mnie piwo ;-) Mógłbym zostać prezesem coca-coli albo pepsi. Byłoby miło mieć pod ręką tonę coli w każdej chwili :-P

    W moich oczach jazda bugatti i bzykanie tuzina hot lasek ma tyle wspólnego z hedonizmem co codzienna utrata przytomności byle żula pod społem. Czerpać z życia przyjemność też trzeba umieć i przede wszystkim z umiarem, aczkolwiek takim eb110 nie pogardziłbym. Dionizyjski szał. Nie nigga rich.

    W swojej wypowiedzi miałem na myśli przede wszystkim typowego, polskiego kowalskiego, który często wybierając zawód policjanta, strażaka, księgowego, sprzedawcy w sklepie, recepcjonisty i innych typowych zawodów kierował się świadomym wyborem, a nie brakiem wykształcenia. Tacy ludzie też istnieją. I każdy taki człowiek poza granicami RP ma o niebo lepiej niż ja, my, ty, oni. Chodzi o godne życie dla każdego, a nie 1% ma wszystko, a pozostałe 99% znacznie mniej niż ten jeden. Skoro ceny w sklepach mamy takie same jak w Niemczech, Holandii, Włoszech, Hiszpanii, Szwecji i Norwegii to zarobki powinny być takie same jak w, ów, wymienionych. Nie tylko żądam i narzekam na brak tego co każdy inny obywatel tej nieszczęsnej UE ma zapewnione. Tj. najniższa krajowa w wysokości 2,1-2,3 tyś euro miesięcznie,darmową, podstawową opiekę medyczną i podatek od jedzenia na poziomie kur.. normalnym. To wszystko co nam się należy, bo jakby nie patrzeć to codziennie to opłacamy zasuwając nie ważne na jakim stanowisku i za ile.

    Trochę oderwałeś się od rzeczywistości z tymi laseczkami i prezesem wielkiej firmy... :szok: Może pisałeś o sobie?? :thumbup: Nie wnikam.

    olo

    ps: tak czy inaczej, polubiłem bo zmotywowałeś mnie jeszcze bardziej. Oczywiście nie jesteś pierwszy i nie ostatni. Nie widzę siebie za 40 lat tu gdzie teraz jestem więc pracuję nad tym, od dziś jeszcze z większym zapałem i entuzjazmem. No i trochę to potrwa. Nie przekraczając ciemnej strony mocy nie da się ot tak spać na forsie :D
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Polityka

    autor: Xarlith » 29 lut 2016, 1:23

    adamsky73 pisze:(...) więc nic dziwnego że ciągnie tam tylko polskich roboli i brudasów. (...)
    (...) ale swego czasu już brudasy władały prawie całym znanym światem, a powstrzymały ich siły zjednoczonej chrześcijańskiej Europy(...)

    Regulamin Społeczności pisze:II. Zasady wypowiadania się na forum
    6. Na forum zabrania się umieszczania wulgaryzmów (w wyjątkowych przypadkach dopuszcza się wpisanie pierwszej litery wulgaryzmu i wygwiazdkowanie pozostałej jego części), treści obraźliwych, rasistowskich, łamiących prawa autorskie oraz godzących w dobre imię drugiej osoby.


    Apeluję aby, niezależnie od osobistych przekonań, baczyć na swoje słowa.

    olosagaris pisze:Znajdź mi jakiegoś polskiego milionera, który dorobił się swojego majątku nie przekraczając ciemnej strony to masz u mnie piwo ;-)

    Chcecie dużo zarabiać i s*** pieniędzmi? Zostańcie bankierami, ekonomistami albo maklerami. Tylko jest w tym haczyk, bo, przynajmniej dla mnie, wykonywanie tych zawodów równa się, bez wyjątku, z przejściem na ciemną stronę mocy, nieważne w jak piękne słówka będzie się ich działalność owijać #TheZeitgeistMovement
    Ostatnio zmieniony 29 lut 2016, 1:23 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 238

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Przejdź do