Odpowiedz Posty: 128
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9
Men's topic
  • Izek

    Men's topic

    autor: Izek » 25 lis 2013, 19:16

    adamsky73 pisze:Przecież dając coś "standardowego" udowadniacie tylko że nie zależy Wam na lasce (o braku własnej wyobraźni nie wspomnę)

    Adamie, pod "standardowość" równie dobrze można by podpiąć oklepane daty tego "udowadniania jak nam zależy". Nawiązując do wyobraźni to zaskoczyłby zapewne wielu jak bardzo "zwykły drobiazg" potrafi zaskoczyć dziewczynę tak bez okazji. Myślę, że każdy podaje tutaj to co sprawdziło się w przypadku jego panny, a w wymianie tychże informacji nie ma przecież nic złego i nie trzeba sobie zarzucać braku obeznania ze swoją drugą połówką ;-)

    PS Nie czepiajcie się Mimiego, że wyrywa młodsze niż Wy :P
    Ostatnio zmieniony 25 lis 2013, 19:16 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Mimi
    Posty: 3586
    Rejestracja: 27 sty 2012, 18:39
    Reputacja: 4
    Samochód: Volkswagen Golf
    Polubił: 248
    Otrzymanych polubień: 1431

    Men's topic

    autor: Mimi » 25 lis 2013, 19:40

    adamsky73 pisze:@Mimi
    Jeśli ma 12 latek to tak, najlepiej z wyhaftowanym serduszkiem i Waszymi imionkami. Do tego oczywiście plastikowa grająca różyczka :mur:
    A jeśli ma więcej i lubi przytulać się do misia zamiast do Ciebie, to hmmmm. Najlepiej nie będę kończył tej myśli :rotfl:

    Przestań myśleć jak dziadek, żyjemy w XXI-wieku i zapewniam Cię, że nie ma dziewczyny(+18), która by się nie ucieszyła z 2-metrowego pluszaka, a później z rumieńcami by opowiadała koleżanką, jakiego ma romantycznego i kochanego chłopaka.

    Izek pisze:PS Nie czepiajcie się Mimiego, że wyrywa młodsze niż Wy :P

    Jest mi bardzo przykro, z powodu takiego że muszę Cię zasmucić, ale w życiu nie kupiłem żadnego pluszaka ani żadnej dziewczynie, ani nikomu, ale uważam że to nie wstyd.
    Ostatnio zmieniony 25 lis 2013, 19:40 przez Mimi, łącznie zmieniany 2 razy.
    Jeśli otaczasz się odpowiednimi ludźmi, możesz wszystko
  • Izek

    Men's topic

    autor: Izek » 25 lis 2013, 19:58

    Bez urazy, ja akurat jestem tego samego zdania, żartobliwość nie był wycelowana w Ciebie :doping:
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Men's topic

    autor: BeliarPL » 25 lis 2013, 21:37

    Mimi pisze:żyjemy w XXI-wieku i zapewniam Cię, że nie ma dziewczyny(+18), która by się nie ucieszyła z 2-metrowego pluszaka

    Aha, opowiedziałem rok temu mojej Justynie, jak taki nasz znajomy kupił swojej dziewczynie takiego misia, śmialiśmy się pół dnia, do dziś ten temat jest używany przez nas żartobliwie ;)

    Jeśli już ktoś chce kupić coś pluszowego, to poduszkę typu jasiek, ale nie do przytulania się czy leżenia, taką ozdobną. Do dziś robi furorę poducha Playboya którą kupiłem Justynie na urodziny, do dziś wszyscy znajomi a przede wszystkim koleżanki się tą poduchą zachwycają ;)

    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 25 lis 2013, 21:37 przez BeliarPL, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Izek

    Men's topic

    autor: Izek » 25 lis 2013, 21:50

    Szczerze to ta poduszka jest IMO chyba nawet "głupsza" niż ten pluszak, no ale co kto lubi :ups:
  • Awatar użytkownika
    RaFaL
    Posty: 3635
    Rejestracja: 01 paź 2010, 19:09
    Reputacja: 1
    Samochód: Seat Leon Cupra R
    Lokalizacja: Lublin
    Polubił: 376
    Otrzymanych polubień: 1331

    Men's topic

    autor: RaFaL » 25 lis 2013, 22:30

    BeliarPL pisze:Co do misia, zostało już wyjaśnione, co do ubioru/torebek. Moja kobitka woli sama sobie coś wybrać niż coś dostać, często gęsto czeka na to coś (oczywiście, nikt nie wie co, nawet ona :mrgreen: ) miesiącami, ale jak w końcu znajdzie to coś, to jest euforia :) Dlatego z mojego doświadczenia poleciłem kartę podarunkową, wiem jakie sklepy lubi bardziej i czasem 'idę tą drogą'.


    No właśnie nie chce jej kupować czegoś, bo boje się tego, że jej się nie spodoba. Z nimi jest tak, że coś się jej podoba a za 10 min. już nie (a w tym czasie pewnie zdążyła już 4 razy zmienić zdanie). Karta podarunkowa niby jest git, bo kupi sobie co będzie chciała, ale znając życie to nic się jej nie będzie podobało i weź traf :-D

    BeliarPL pisze:Co do świecidełek i charmsów, w szczególności charmsów :) To jest i było zawsze w modzie i ciężko tu źle trafić :) Taki dobry pewniak. A jak ma kolczyka w pępku to to również bardzo dobry wybór na prezent. Pamiętaj tylko aby kolczyk nie był za ciężki i koniecznie ze srebra, inne szybko tracą kolor ;-)


    No ma kolczyk, ale podoba się jej tylko jeden, taki co ma (ameliniowa kulka), inne się jej nie podobają :-P
    Zostanie chyba na jakiś kolczykach/naszyjniku + karta podarunkowa :)
    Ostatnio zmieniony 25 lis 2013, 22:30 przez RaFaL, łącznie zmieniany 2 razy.
    ... dwie paczki na budziku nic innego tak nie kopie
    nawet najlepsze konopie w holenderskim coffee shop'ie
    LUB na rejestracjach to kontynuacja
    hot-dogi na stacjach odwrotna grawitacja
    to co mnie wzmacnia to fury i jazda
    to co mnie wzmacnia to nuta na maxa...
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Men's topic

    autor: BeliarPL » 25 lis 2013, 22:36

    Idź na całość, weź ją w ten weekend do galerii pod pretekstem kupna sobie koszulki, czegokolwiek i chodźcie po wszystkich sklepach. Spamiętaj za czym się oglądała i wybierz coś z tego :) Tylko się nie pomyl, co było oglądane jako fajne, chciałabym mieć, a co oglądała jako, hahaha, kto w tym chodzi? :mrgreen:
  • adamsky73

    Men's topic

    autor: adamsky73 » 25 lis 2013, 23:49

    Nie wiem czy jako dziadek się powinienem wypowiadać, ale faktycznie pomyłki w ubiorze nie są miło przyjmowane, lecz po pierwsze ciuszek zawsze może sobie wymienić (większość sklepów tak ma) a po drugie czegoś się przynajmniej nauczysz na przyszłość. Ważne żebyś za dużego nie kupił bo dopiero będzie foch :rotfl:
  • Awatar użytkownika
    MTX
    Posty: 1465
    Rejestracja: 13 lip 2010, 15:03
    Medale: 3
    Reputacja: -13
    Nick w TDU: camryt
    Klub: Telcontar
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2013 Puchar Ferrari Liga DTM
    Polubił: 20
    Otrzymanych polubień: 105

    Men's topic

    autor: MTX » 26 lis 2013, 0:09

    Zabierz ją do sklepu z bielizną - obie strony będą zadowolone :mrgreen:
    Obrazek
    ,,Thank you, Hachiroku"
  • Awatar użytkownika
    RaFaL
    Posty: 3635
    Rejestracja: 01 paź 2010, 19:09
    Reputacja: 1
    Samochód: Seat Leon Cupra R
    Lokalizacja: Lublin
    Polubił: 376
    Otrzymanych polubień: 1331

    Men's topic

    autor: RaFaL » 26 lis 2013, 0:55

    BeliarPL pisze:Idź na całość, weź ją w ten weekend do galerii pod pretekstem kupna sobie koszulki, czegokolwiek i chodźcie po wszystkich sklepach. Spamiętaj za czym się oglądała i wybierz coś z tego :) Tylko się nie pomyl, co było oglądane jako fajne, chciałabym mieć, a co oglądała jako, hahaha, kto w tym chodzi? :mrgreen:


    Próbowałem tego, przechodzimy koło sklepu "piękna sukienka", za jakiś czas wracamy koło tego samego sklepu "jednak mi się nie podoba" :szalony:

    adamsky73 pisze:Ważne żebyś za dużego nie kupił bo dopiero będzie foch :rotfl:


    Niedawno się dowiedziałem, że występuje taki rozmiar jak XS :wtf:

    MTX pisze:Zabierz ją do sklepu z bielizną - obie strony będą zadowolone :mrgreen:


    Myślałem, żeby na Mikołaja jej kupić cztery opony letnie do Audi, ale chyba zły pomysł :panzielony:
    Ostatnio zmieniony 26 lis 2013, 0:55 przez RaFaL, łącznie zmieniany 2 razy.
    ... dwie paczki na budziku nic innego tak nie kopie
    nawet najlepsze konopie w holenderskim coffee shop'ie
    LUB na rejestracjach to kontynuacja
    hot-dogi na stacjach odwrotna grawitacja
    to co mnie wzmacnia to fury i jazda
    to co mnie wzmacnia to nuta na maxa...
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Men's topic

    autor: Siemkins » 26 lis 2013, 8:57

    A może fundnij jej kartę na jakiś zabieg w SPA - wybierz go sam albo daj jej do wyboru. A na 20 czy 22 do kina? Nie zapomnij o kwiatach, one nawet wtedy gdy mówią, że nie lubią i nie chcą, to chcą i lubią. Tego nie zrozumiesz, to jest jak tabliczka mnożenia - trzeba wykuć na blachę i nie pytać dlaczego jest tak, a nie inaczej :-)

    RaFaL pisze:Myślałem, żeby na Mikołaja jej kupić cztery opony letnie do Audi, ale chyba zły pomysł

    Haha. Od razu mi się przypomniał tekst:
    Boże... Kiedy umrę, nie pozwól mojej żonie sprzedać moich felg za tyle ile jej powiedziałem, że kosztowały

    Pod słowo "felg" można podstawić dowolny wyraz. Pasuje jak ulał :-)
    Ostatnio zmieniony 26 lis 2013, 8:57 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Mimi
    Posty: 3586
    Rejestracja: 27 sty 2012, 18:39
    Reputacja: 4
    Samochód: Volkswagen Golf
    Polubił: 248
    Otrzymanych polubień: 1431

    Men's topic

    autor: Mimi » 08 sty 2014, 14:25

    Obrazek
    Jakby ktoś chciał sobie kupić, ale zastanawia się czy warto, to uwaga odpowiadam: warto :) 25PLN (z przesyłką) dobrze wykonane, nie to samo co te badziewia w sklepach "motoryzacyjnych", a i tarcza się kręci :mrgreen:
    Ostatnio zmieniony 08 sty 2014, 14:25 przez Mimi, łącznie zmieniany 2 razy.
    Jeśli otaczasz się odpowiednimi ludźmi, możesz wszystko
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Men's topic

    autor: Courius » 08 sty 2014, 18:15

    Znasz wagę tego świecidełka ?

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Mimi
    Posty: 3586
    Rejestracja: 27 sty 2012, 18:39
    Reputacja: 4
    Samochód: Volkswagen Golf
    Polubił: 248
    Otrzymanych polubień: 1431

    Men's topic

    autor: Mimi » 21 lut 2014, 18:41

    Courius pisze:Znasz wagę tego świecidełka ?

    O masz nie widziałem postu :) Ale jeżeli chodzi o wagę breloku to nie odczujesz różnicy między samymi kluczami a z nim.



    I takie pytanie, jakieś opinie na temat BEATS BY DR. DRE Solo HD ?
    Ostatnio zmieniony 21 lut 2014, 18:41 przez Mimi, łącznie zmieniany 2 razy.
    Jeśli otaczasz się odpowiednimi ludźmi, możesz wszystko
  • adamsky73

    Men's topic

    autor: adamsky73 » 21 lut 2014, 19:01

    Jak dla mnie parametrami muzycznymi i jakością wykonania odstają od dobrych modeli Senheisera, ale ludzie kupują je raczej dla szpanu niż dla dźwięku. Może dlatego taka dramatyczna ilość podróbek psująca im opinię. Gdyby oryginały były w takiej cenie jak podróbki, to pewnie moja ocena byłaby inna, ale dopóki nie schodzą poniżej 600 PLN, to do słuchania muzyki wolę Sennheisera HD380Pro. Pasmo 8 - 27000 Hz powoduje, że każdy rodzaj muzyki brzmi na nich rewelacyjnie.
Odpowiedz Posty: 128
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Przejdź do