Odpowiedz Posty: 124
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
Jak wam minął dzień?
  • Izek

    Jak wam minął dzień?

    autor: Izek » 18 kwie 2014, 21:01

    Dzięki Jacku, nie wykluczam wizytacji ;-)
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Jak wam minął dzień?

    autor: Siemkins » 02 cze 2014, 13:57

    Wczoraj na bogato w ZG. Nie dość, że derby ziemi lubuskiej na żużlu, to jeszcze z okazji Dnia Dziecka mnóstwo imprez z całym mieście (i okolicach).
    Wybraliśmy lotnisko pod Zieloną Górą, gdzie poza dostępem do (chyba) wszystkich maszyn Aeroklubu Ziemi Lubuskiej na zakończenie jeszcze pokaz (akrobatyczny?) w wykonaniu naszej grupy Żelazny.
    Filmików czy zdjęć nie mam, na pewno będą zawodowe i profesjonalne w sieci, bo fotografów i redaktorów nie brakowało (Zielonogórzan z dziećmi również - istne tłumy). Wrzucam tylko wideo ze wczorajszych popisów nad stadionem Falubazu:

    F 16 i grupa Żelazny przed Derbami Ziemi Lubuskiej
    phpBB [media]


    ale od razu zaznaczam, że zobaczyć tych asów w czerwonych maszynach na żywo na pokazie, te przeloty, mijanki, beczki, spirale i inne ewolucje, których fachowych nazw nawet nie znam, to genialna sprawa. Powyższy filmik potraktujcie tylko jako namiastkę i zachętę do osobistego odwiedzenia takiego pokazu w przyszłości.

    Tutaj jeszcze link do fejbuczka AZL, gdzie z pewnością znajdziecie dużo więcej ciekawych materiałów niż ten wpis.
    https://pl-pl.facebook.com/AeroklubZiemiLubuskiej
    Ostatnio zmieniony 02 cze 2014, 13:57 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Jak wam minął dzień?

    autor: Michalmaster » 12 cze 2014, 15:34

    Miałem w rękach ponad 1,5 mln PLN w postaci 12 kg czystego złota. Fajne, nie ma co :mrgreen:
  • adamsky73

    Jak wam minął dzień?

    autor: adamsky73 » 12 cze 2014, 15:40

    I oddałeś? Frajer :-D
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Jak wam minął dzień?

    autor: Michalmaster » 12 cze 2014, 15:43

    1,70cm vs dwóch byków uzbrojonych po zęby? Dziękuję, postoję :mrgreen:
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Jak wam minął dzień?

    autor: Courius » 12 cze 2014, 15:49

    Nie ma się czym chwalić jeśli nie masz tego złota ze sobą :lol:

    Obrazek

  • Izek

    Jak wam minął dzień?

    autor: Izek » 12 cze 2014, 16:14

    Ja bym uciekał, robi się setkę poniżej 12 sekund :lol:
  • adamsky73

    Jak wam minął dzień?

    autor: adamsky73 » 12 cze 2014, 16:40

    Żeby Ci nie zabrali 1,5 melona to pewnie byś dał radę zrobić poniżej 10s :-D
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Jak wam minął dzień?

    autor: Courius » 13 cze 2014, 0:47

    Izek już ćwiczy przed swoim życiowym przyśpieszeeeee.... znaczy biegiem :-P

    Obrazek

  • Hyundai

    Jak wam minął dzień?

    autor: Hyundai » 13 cze 2014, 7:48

    Trzeba było zadzwonić po Bogusia to byście dali rade uciec :D
  • Izek

    Jak wam minął dzień?

    autor: Izek » 13 lip 2014, 17:54

    Jadę sobie wczoraj rowerkiem po Wrocławiu, a tutaj takie rodzynki w serwisie Fiata. Brama otwarta, myślę pstryknę foto. No i co? Wychodzi strażnik, wychodzi serwisant, opowiadają historię aut i modyfikacji, nawet przewieźli tym 127 :okularnik:

    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 13 lip 2014, 17:54 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Jak wam minął dzień?

    autor: Michalmaster » 13 lip 2014, 18:14

    Widać ludzie z pasją, inni to by może wywalili na zbity pysk za bramę i tyle. A tak poza tym to mogłeś więcej fotek pyknąć :-D
  • Izek

    Jak wam minął dzień?

    autor: Izek » 07 lis 2014, 15:38

    A w sumie nie wiedziałem gdzie się z tym przykleić, myślę, że tutaj będzie optymalnie. Sesja co prawda jeszcze daleko, choć to pojęcie względne, ale ja postanowiłem uprzedzić ostateczny deadline i od dobrych kilkunastu dni pracowałem nad zaliczeniową prezentacją z przedmiotu "Renowacje budynków". Zadaniem każdego ze studentów jest scharakteryzowanie wybranego obiektu ze swojej okolicy, wpisanego do rejestru zabytków, w formie zdjęciowo-opisowej. Zalecanym "rozmiarem" było kilka, kilkanaście stron. Prowadzący jest pasjonatem wiekowych obiektów budowlanych (zwłaszcza sakralnych), ale znajomość mojego miejsca zamieszkania okazała się powierzchowna. Postanowiłem to zmienić i bazując na wielu źródłach sporządziłem prawie 70-stronny dokument. Całość wyszła bardzo zgrabnie moim zdaniem, dlatego każdemu lubiącemu historię w przyjaznej formie, z mnóstwem zdjęć z okresu ostatnich 150 lat, polecam przyjrzeć się temu adresowi: http://www.megafileupload.com/en/file/5 ... -docx.html ;-)
  • Takumi
    Posty: 371
    Rejestracja: 18 lip 2015, 14:56
    Reputacja: 4
    Hobby: Motoryzacja
    Polubił: 292
    Otrzymanych polubień: 558

    Jak wam minął dzień?

    autor: Takumi » 25 wrz 2015, 14:02

    Dzisiejszy dzień był dla mnie pełen wrażeń, tych negatywnych jak i pozytywnych... Pierwszą nie miłą niespodzianką było przyśnięcie do 7:35. Za 25 minut zaczyna się ważna klasówka z matematyki a ja nadal nie ubrany, w łóżku, do tego miałem wrażenie że jakieś przeziębienie nieubłaganie chce mnie dopaść. Nie miałem innej opcji, musiałem wyjść z domu najszybciej jak się da, wsiąść na rower i pomimo oznak choroby dawać z siebie 100%. Cały spocony, zmęczony ale jakże szczęśliwy dotarłem do szkoły o 7:58 jeszcze nie wiedząc że klasówka została przełożona na ostatnie dwie godziny zajęć. Gdy się dowiedziałem że na pierwszych lekcjach mamy polski z którego planowałem uciec, miałem ochotę skoczyć z mostu bo było dość potężne zagrożenie w postaci "niezapowiedzianej kartkówki" :facepalm: . Trudno. Jak szaleć to szaleć, najwyżej jedynka wpadnie. Na moje szczęście nauczycielka... zapomniała o kartkówce. Cała klasa odetchnęła z ulgą, w tym również ja. :yahoo: Tak mijały lekcje aż do godziny 10:45. Tak... je*a*a godzina W właśnie nadeszła. Matematyka. Wchodząc lekko spóźniony do klasy, z udawanym uśmiechem jak cholera, zasiadłem w najgorszym możliwym miejscu. PIERWSZEJ ŁAWCE :mur: . W głowie tłoczyła mi się tylko jedna myśl- "Michał. Nie spieprz tego bo będziesz uwalony". Koniec końców zadania jakie dostałem z planimetrii wcale nie były takie straszne i chyba jakoś to napisałem, ale na więcej niż 2+/3- nie liczę ponieważ nie zdążyłem zrobić 4 zadań, no ale ciul z tym. Cel osiągnięty i to się liczy. Wróciłem do domu, i czekała na mnie miła niespodzianka w postaci obrazu i koszulki z takim samym wzorem. Wreszcie mam jakiś gadżet związany z ukochaną AE86 <3 Jakkolwiek potoczył się ten dzień, udało się go przejść bez przeszkód z miłym zakończeniem. :)

    Ukryty tekst:
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 25 wrz 2015, 14:02 przez Takumi, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Jak wam minął dzień?

    autor: Courius » 25 wrz 2015, 21:33

    Koszulka miazga.

    A tak w ogóle, to najciemniej jest pod latarnią, nie wiesz?

    Obrazek

Odpowiedz Posty: 124
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Przejdź do