Odpowiedz Posty: 68
Kierownica...
  • TenTaki
    Posty: 23
    Rejestracja: 02 gru 2011, 21:52
    Reputacja: 0

    Kierownica...

    autor: TenTaki » 11 gru 2011, 0:43

    Się fajny temacik zrobił :P taka dyskusja na temat kierownic ;x
    No moim zdaniem g27 jest nadzwyczajną kierownicą
    Courius pisze:
    Chcesz to możemy się ustawić i sprawdzimy te twoje "pro playerowe" skille


    Chyba nie wiesz co robisz :lol: Moge się zjawić w każdej chwili na drag race.
    To kiedy ten drag? : >

    No to się Courius zdziwisz :P ja na sekwencyjnej z dość dobrym doświadczeniem ledwo co w swoim 16.4 który ma 1 bieg do 110-120 km/h i ledwo wyrabiam na tym biegu z zegiem, a na 2 biegu to już w [cenzura!] 100-200m dalej :P
    A po za tym do uja czy ta kiera ma być tylko do tdu? Jest masa równie dobrych ściganek, w których fajniej się gra ze sprzęgłem i manualem...
    Ostatnio zmieniony 11 gru 2011, 0:43 przez TenTaki, łącznie zmieniany 2 razy.
    Rekrutacja otwarta...
    viewtopic.php?f=144&t=715
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2100

    Kierownica...

    autor: Courius » 11 gru 2011, 1:35

    Wsześniej pisałem o tdu1. Nie gram w tego syfa zwanego tdu2 : P

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Kierownica...

    autor: Prince-Matt » 11 gru 2011, 12:29

    Courius pisze:Wsześniej pisałem o tdu1. Nie gram w tego syfa zwanego tdu2 : P


    nie chce obrażać członków tdunlimited2.pl którzy grają w to ale: szacun do Coura :twisted:
    Ostatnio zmieniony 11 gru 2011, 12:29 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    MaxPK
    Posty: 239
    Rejestracja: 11 cze 2011, 20:16
    Medale: 2
    Reputacja: 0
    Hobby: Tuning
    Samochód: Delta 2 50% Integrale
    Nick w TDU2: MaxPK
    Klub: Prodrive Squad
    Lokalizacja: Żory
    :
    DAKAR WIMP

    Kierownica...

    autor: MaxPK » 11 gru 2011, 12:51

    BeliarPL pisze:Nie zrozumiałeś aluzji po prostu. Nie interesuje mnie co kupujesz ani po co... Nie twierdź, że tylko to co Ty masz jest najlepsze bo w jednej grze jesteś w stanie ruszyć szybciej o 2 setne sekundy :wink:


    Patrz czyli wszystkie recenzje i testy mówiące o tym że g25 jest ideałem a g27 jest nawet lepsze to propaganda i spisek! No bo przecież skoro można uzyskać takie same efekty na chiniolu za 100zł jak na g27 za 1000zł to nic innego jak ściema która nakłania ludzi do niepotrzebnego przepłacania, szkoda że dopiero teraz mi to wyjaśniłeś bo mogłeś uchronić mój portfel a tak...

    Courius pisze:
    Chcesz to możemy się ustawić i sprawdzimy te twoje "pro playerowe" skille


    Chyba nie wiesz co robisz :lol: Moge się zjawić w każdej chwili na drag race.
    To kiedy ten drag? : >


    Hmm strasznie skromny jesteś :D

    Prince-Matt pisze:
    Courius pisze:Wsześniej pisałem o tdu1. Nie gram w tego syfa zwanego tdu2 : P


    nie chce obrażać członków tdunlimited2.pl którzy grają w to ale: szacun do Coura :twisted:


    Skoro tdu2 to takie gówno to co robicie na tym forum? Nie twierdze że jest to super gra, wręcz przeciwnie jest to gniot i kpina ale gram bo nawet ją lubie, jest jakiś dobry klimat stworzony przez ludzi z którymi gram a i te bugi mają swój urok...
    Ostatnio zmieniony 11 gru 2011, 12:51 przez MaxPK, łącznie zmieniany 2 razy.
    Alfa Romeo 156 sw||Lancia Thesis 3.0 v6|||Alfa Romeo MiTo||Fiat Punto GP Sport 5d|
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Kierownica...

    autor: Prince-Matt » 11 gru 2011, 13:12

    Offtopic ON
    MaxPK pisze:Skoro tdu2 to takie gówno to co robicie na tym forum? Nie twierdze że jest to super gra, wręcz przeciwnie jest to gniot i kpina ale gram bo nawet ją lubie


    chyba nie muśimy sie Tobie tłumaczyć, poza tym odpowiedź i tak jest jasna :wink:
    więc pozdrawiam i już nie bd offtopić.

    Offtopic OFF
    Ostatnio zmieniony 11 gru 2011, 13:12 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2100

    Kierownica...

    autor: Courius » 11 gru 2011, 13:49

    Matt zgapie od Ciebie
    offtopic ON
    Hmm strasznie skromny jesteś

    Nioo bo ja jestem master w tdu1 :>
    Skoro tdu2 to takie gówno to co robicie na tym forum?(...)

    Te forum nie mówi tylko o tdu2. Wcześniej był tutaj puchar WRC w tdu1, w którym też brałem udział. Dział dalej istnieje możecie sobie popatrzeć jak się ścigali najlepsiejsi z najlepszych ;)
    offtop OFF
    Patrz czyli wszystkie recenzje i testy mówiące o tym że g25 jest ideałem a g27 jest nawet lepsze to propaganda i spisek! No bo przecież skoro można uzyskać takie same efekty na chiniolu za 100zł jak na g27 za 1000zł to nic innego jak ściema która nakłania ludzi do niepotrzebnego przepłacania, szkoda że dopiero teraz mi to wyjaśniłeś bo mogłeś uchronić mój portfel a tak...


    Jestem pewien, że te g25/g27 to strata pieniędzy jeśli chcesz pograć w tdu2. Nikt tutaj nie twierdzi, że chinol za 100zł dorównuje g27 za 1000zł. Bo tego nie robi. Ale po kija taka kierownica jeśli grasz w samochodówke, która posiada model jazdy z wózka widłowego ? W tdu2 nie wykorzystasz potencjału takiej kierownicy.
    Ostatnio zmieniony 11 gru 2011, 13:49 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • TenTaki
    Posty: 23
    Rejestracja: 02 gru 2011, 21:52
    Reputacja: 0

    Kierownica...

    autor: TenTaki » 11 gru 2011, 14:26

    Courius pisze:Matt zgapie od Ciebie

    Patrz czyli wszystkie recenzje i testy mówiące o tym że g25 jest ideałem a g27 jest nawet lepsze to propaganda i spisek! No bo przecież skoro można uzyskać takie same efekty na chiniolu za 100zł jak na g27 za 1000zł to nic innego jak ściema która nakłania ludzi do niepotrzebnego przepłacania, szkoda że dopiero teraz mi to wyjaśniłeś bo mogłeś uchronić mój portfel a tak...


    Jestem pewien, że te g25/g27 to strata pieniędzy jeśli chcesz pograć w tdu2. Nikt tutaj nie twierdzi, że chinol za 100zł dorównuje g27 za 1000zł. Bo tego nie robi. Ale po kija taka kierownica jeśli grasz w samochodówke, która posiada model jazdy z wózka widłowego ? W tdu2 nie wykorzystasz potencjału takiej kierownicy.

    Ale do uja pana czy ta kierownica ma służyć tylko do tdu?
    Ostatnio zmieniony 11 gru 2011, 14:26 przez TenTaki, łącznie zmieniany 2 razy.
    Rekrutacja otwarta...
    viewtopic.php?f=144&t=715
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Kierownica...

    autor: BeliarPL » 11 gru 2011, 15:04

    TenTaki pisze:Jest masa równie dobrych ściganek, w których fajniej się gra ze sprzęgłem i manualem...

    Np.? Tylko wykluczmy ps3, bo kilka dobrych tytułów wydłuży listę (na x360 jak wiadomo nie pogramy na g25/27)
    MaxPK pisze:Skoro tdu2 to takie gówno to co robicie na tym forum?

    Po raz trzeci ! Czy to forum o tdu2 czy o TEST DRIVE UNLIMITED? :lol:
    MaxPK pisze:No bo przecież skoro można uzyskać takie same efekty na chiniolu za 100zł jak na g27 za 1000zł

    Wskaż no mi palcem gdzie tak napisałem? :shock:

    W tym momencie kończę bezowocną dyskusję z Tobą, gdyż nawet się nie przyłożyłeś do niej i piszesz o rzeczach wyssanych z palca, o których nikt nie wspominał :wink:
    Ostatnio zmieniony 11 gru 2011, 15:04 przez BeliarPL, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    MaxPK
    Posty: 239
    Rejestracja: 11 cze 2011, 20:16
    Medale: 2
    Reputacja: 0
    Hobby: Tuning
    Samochód: Delta 2 50% Integrale
    Nick w TDU2: MaxPK
    Klub: Prodrive Squad
    Lokalizacja: Żory
    :
    DAKAR WIMP

    Kierownica...

    autor: MaxPK » 11 gru 2011, 15:13

    BeliarPL pisze:
    MaxPK pisze:No bo przecież skoro można uzyskać takie same efekty na chiniolu za 100zł jak na g27 za 1000zł

    Wskaż no mi palcem gdzie tak napisałem? :shock:

    W tym momencie kończę bezowocną dyskusję z Tobą, gdyż nawet się nie przyłożyłeś do niej i piszesz o rzeczach wyssanych z palca, o których nikt nie wspominał :wink:


    Jak to nie? Cały czas piszecie że bezsensem jest kupowanie g27 skoro tak samo gra się na dfgt czy czymś innym...
    Ja miałem pieniądze i kaprys... proste stać mnie to kupuje i już jakbym chciał to spuszcze tą kase w kiblu i nic wam do tego...
    Ostatnio zmieniony 11 gru 2011, 15:13 przez MaxPK, łącznie zmieniany 2 razy.
    Alfa Romeo 156 sw||Lancia Thesis 3.0 v6|||Alfa Romeo MiTo||Fiat Punto GP Sport 5d|
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Kierownica...

    autor: Prince-Matt » 11 gru 2011, 15:15

    BeliarPL pisze: (na x360 jak wiadomo nie pogramy na g25/27)


    pogramy Beliar, jest konwerter który pozwala podpiąć G25/G27 do XB360
    Ostatnio zmieniony 11 gru 2011, 15:15 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • TenTaki
    Posty: 23
    Rejestracja: 02 gru 2011, 21:52
    Reputacja: 0

    Kierownica...

    autor: TenTaki » 11 gru 2011, 15:17

    Wszystkie dirty, nfsy, hmm np. seria "Toca" fajny, stary symulator, oczywiście gran turismo, no jakby tak pomyśleć to jest tego trochę. :P
    Rekrutacja otwarta...
    viewtopic.php?f=144&t=715
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Kierownica...

    autor: BeliarPL » 11 gru 2011, 15:23

    Prince-Matt pisze:
    BeliarPL pisze: (na x360 jak wiadomo nie pogramy na g25/27)


    pogramy Beliar, jest konwerter który pozwala podpiąć G25/G27 do XB360

    O widzisz, tego nie wiedziałem, może dlatego, że nie mam xboxa :P
    MaxPK pisze:Jak to nie? Cały czas piszecie że bezsensem jest kupowanie g27 skoro tak samo gra się na dfgt czy czymś innym...
    Ja miałem pieniądze i kaprys... proste stać mnie to kupuje i już jakbym chciał to spuszcze tą kase w kiblu i nic wam do tego...

    Kiedy napisałem o 'czymś innym'? Kiedy napisałem, że przepłaciłeś czy coś? Wróć do szkoły i naucz się czytać ze zrozumieniem. Ale jeszcze raz, łopatologicznie, specjalnie dla Ciebie.

    Polecanie kupna kierownicy za 1.000zł do TDU2, po to aby móc ruszyć o 2 setne sekundy szybciej, jest idiotyczne. Fajnie się gra w gry które potrafią wykorzystać potencjał tej kierownicy. Ale jest ich kilka. I nie jest to TDU2. W tej grze równie dobrze sprawdzi się tańszy model.

    TenTaki pisze:Wszystkie dirty, nfsy, hmm np. seria "Toca" fajny, stary symulator, oczywiście gran turismo, no jakby tak pomyśleć to jest tego trochę. :P

    O ile wiem to w Dirt'cie nie ma sprzęgła... A pisaliśmy o sprzęgle. Mówisz o wszystkich nfs'ach? Bo poza Shiftami nie można używać sprzęgła... Baa, w hp2010 nie ma manualnej skrzyni biegów. Toca? A od kiedy ta gra obsługuje H-shifter i sprzęgło? :shock: Gran Turismo? Toć napisałem, aby nie wypisywać tytułów z konsoli bo lista wydłuży się dwukrotnie.

    Skoro jakby pomyśleć to jest tego trochę, to myśl dalej bo nic z tego co wymieniłeś się nie zakwalifikowało.

    Wszak rozmowa była o REALNYM wykorzystaniu H-shiftera i sprzęgła, a było to napisane o tutaj :

    TenTaki pisze:A po za tym do uja czy ta kiera ma być tylko do tdu? Jest masa równie dobrych ściganek, w których fajniej się gra ze sprzęgłem i manualem...
    Ostatnio zmieniony 11 gru 2011, 15:23 przez BeliarPL, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Kierownica...

    autor: Siemkins » 11 gru 2011, 15:27

    Ciekawa dyskusja się wywiązała, a zaczęło się niewinnie od pytania o sterowniki... :)
    Nie mam nic przeciw temu zboczeniu z tematu, ale mam pewne uwagi natury ogólnej.
    Jeżeli można mówić o stronach w tej dyskusji, to jedna strona nie do końca rozumie o co chodzi drugiej o na odwrót. Nawet jeśli zbliżają się do porozumienia, to zaczyna się przerzucanie cytatami i rozmowa schodzi na trochę inny tor, potem znów wraca. Myślę, że gdyby każda ze "stron" napisała na początku wszystko od A do Z, to byście się dogadali 2 strony temu, a tak zawsze czegoś brakuje.. taki znikający punkt :)
    Pamiętajcie także, że
    3. Forum służy do komunikacji z innymi użytkownikami w sposób nie dążący do kłótni, serdeczny i otwarty.
    oraz apeluję o nieprzeklinanie (wklejanie obrazków z k....też jest niestosowne i nie jest mile widziane).
    Co do przeznaczenia forum - jest napisane w pierwszym artykule na stronie głównej, "Aloha":
    Przy witrynie funkcjonuje forum - Garaż TDU - na którym organizowane są różne zawody oraz konkursy. Forum jest wielotematyczne, także każdy powinien znaleźć coś dla siebie, choćby nie było to związane bezpośrednio z TDU
    zaś w rozwinięciu można przeczytać:
    Strona jest poświęcona serii Test Drive z dopiskiem Unlimited. Nie wykluczamy, że w późniejszym czasie, w ramach podróży do przeszłości, przyjmiemy pod skrzydła wcześniejsze gry z cyklu Test Drive, jednak nie jest to naszym priorytetem. Największe nadzieje pokładamy w zbliżającej się drugiej odsłonie TDU, jednak nie zapominamy o części pierwszej i na jej temat znajdziecie u nas wszystkie niezbędne informacje.

    TDU oraz TDU 2, a być może kiedyś jakieś kolejne U jest spoiwem i "pretekstem" do bycia tutaj. I żeby była zupełna jasność - TDU jest tutaj równoprawne z TDU 2 - Unlimited ma nas łączyć, a nie dzielić i tworzyć podziały. Pamiętajcie o tym.
    Ostatnio zmieniony 11 gru 2011, 15:27 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • TenTaki
    Posty: 23
    Rejestracja: 02 gru 2011, 21:52
    Reputacja: 0

    Kierownica...

    autor: TenTaki » 11 gru 2011, 15:33

    W dircie sprzęgło działa w nfsach również toca... zapomniałem ale chyba też.
    Rekrutacja otwarta...
    viewtopic.php?f=144&t=715
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2100

    Kierownica...

    autor: Courius » 11 gru 2011, 16:20

    Z tego co mi wiadomo to jedyne NFS, które wykorzystują szprzegło to Shifty. Nawet jak już wcześniej Beliar napisał np. w ht2010 nie można manualnej włączyć bo tylko jest automat :roll:

    Ja wnioskuje z tej zacnej rozmowy tylko tyle - najlepiej przepłać i kupić sobie g27, no bo przecież tylko ciut gorszej dfgt nie kupie. Przecież to ubliży mojemu EGO i nie pozwoli wykorzystać mega skilla w takim profesjonalnym symulatorze jak tdu2.

    To co ? Kiedy ten drag? Proponuje FI albo pod torem oraz widzów, którzy zobaczą czy g27 pomoże Ci w wygraniu wyścigu
    Ostatnio zmieniony 11 gru 2011, 16:20 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

Odpowiedz Posty: 68

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości

Przejdź do