Odpowiedz Posty: 572
Nasze komputery-Rozmowy i komentarze
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Nasze komputery-Rozmowy i komentarze

    autor: Courius » 26 sty 2020, 3:45

    Też bym przygarnął ryża do siebie. Piękny zestawik.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Nasze komputery-Rozmowy i komentarze

    autor: BeliarPL » 02 sie 2020, 18:02

    Po 10 latach używania jednego i tego samego core i5 750 przyszedł czas na update. Zasilacz w starym kompie prawdopodobnie już miał dość (kilka razy zaobserwowałem samoczynne wyłączenie się kompa :crazy: ) i koniec końców nadszedł czas zmian :D

    Obrazek1

    Core i5 9600KF
    Asrock z390 Steel Legend
    2x8GB Viper Blackout 3600
    GeForce GTX 1070 Gigabyte, któryś tam Windforce
    Seasonic Focus GX 550

    HDD przełożone ze starego kompa (1x 500gb, 1x 1tb), SSD także (1x 256gb).
    Do tego w niecodziennych okolicznościach trafiły mi się w łapki 3 nowe SSD (2x 256gb, 1x 256gb na M2) :mrgreen:

    Na procek wrzuciłem bequiet! Dark Rock 4, wygląd klasa. Zamknąłem to w obudowie, także bequiet! - Base 600.
    Do obudowy dokupiłem jeszcze jeden wentylatorek SPC Mistral, do tego z obudową były 2 bequiet!. Mam to w konfiguracji 2x 140mm przód dmuchające świeżym powietrzem, 1x 120mm wydmuchujący z tyłu.

    W peryferiach także spore zmiany.

    Do gier od pewnego czasu mam Logitech G933, mega dobre słuchaweczki. Nie spotkałem się z lepszą lokalizacją po dźwięku. Karta dźwiękowa wciąż ta sama, SB Omni 5.1.

    Klawiatura wjechała od SPC, turniejówka GK530 (bez bloku numerycznego) z przełącznikami Kailh Brown. Całkiem spoko ale nie mogę przyzwyczaić się do mechaników :niewiem:

    Myszka... Tu już grubszy temat. Generalnie obraziłem się na firmę Steelseries i już nigdy nic od nich nie kupię. Po 3 latach kółko zepsuło się, sama guma się kręci a przełącznik jak mu się zachce, gumki pod palcami to jakiś żart.. Nic nie poprawili ich jakości. Nie wiem jak w tym momencie ale w mojej praktycznie dokopałem się do plastiku :) Nie zostawię już u nich hajsu w żadnym sprzęcie :furia:

    W jej miejsce wjechał Glorious PC Gaming Race Model D. Klasa sama w sobie, ciężko to do czegoś porównać. Jakość, przewód, waga i do tego sensor. Mistrzostwo świata. A na koniec sam wygląd który jest bardzo kozacki :mrgreen:

    Bym zapomniał... W ciekawych pieniądzach dorwałem Thrustmaster T150RS. Nagle rozumiem magię Assetto Corsa :mrgreen: Bardzo fajna gra się okazuje :P Już mnie denerwuje słaby silnik w T150 ;-)

    Jedyne co mi przeszkadza w dzisiejszych kompach, to że kurna dosłownie wszystko się świeci w gender kolorach :mur:
    Powoli się przyzwyczajam no ale...

    Za to Forza Horizon 4 w full hd, "ekstremalnych" detalach (jak to oni opisują xD), AAx8 i bangla bez zająknięcia w 60 klatkach.

    Jednak ten Core i5 pierwszej generacji już trochę nie wyrabiał :shh: :thumbup:
Odpowiedz Posty: 572

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości

Przejdź do