Odpowiedz Posty: 6 Strona 1 z 1
wireless speed wheel xbox 360
  • Awatar użytkownika
    MegaDzik
    Posty: 827
    Rejestracja: 07 paź 2013, 15:02
    Medale: 10
    Reputacja: 24
    Imię: raymund
    Nick w TDU2: MegaDzik vel fiufiu
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U.
    DAKAR Championship on Asphalt Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series
    Polubił: 325
    Otrzymanych polubień: 378

    wireless speed wheel xbox 360

    autor: MegaDzik » 18 paź 2018, 14:24

    Co sądzicie o takim sprzęcie jak w tytule?
    https://www.x-kom.pl/p/162988-akcesoriu ... x-360.html
    Czemu tego prawie nie można kupić? Taka lipa? Czy coś w zastępstwie jest?
    Czy to się nada? No i czy pod PC podepnę...
    Interesuje mnie raczej opinia praktyków
    Citius, Altius, Fortius, Dzikus...
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    wireless speed wheel xbox 360

    autor: jedlin12 » 18 paź 2018, 17:57

    Nie miałem co prawda styczności z tym urządzeniem, ale postaram się tobie odpowiedzieć na parę pytań:
    MegaDzik pisze:Qr Bbpost Czemu tego prawie nie można kupić? Taka lipa?


    Cóż, Był to sprzęt produkowany bezpośrednio pod Xboxa 360, który obecnie jest prawie martwą platformą, nie jest już od dwóch lat produkowana, a co za tym idzie bardzo ciężko jest kupić nowe peryferia. Już kupno nowego pada Microsoftu do X360 stanowi problem, a co dopiero taki niszowy gadżet.

    MegaDzik pisze:Qr Bbpost Czy to się nada?


    Z tego co widziałem to steruje się tym trzymając to w powietrzu, ewentualnie na kolanach. Obawiam się, że na dłuższych posiedzeniach będzie to skrajnie niewygodne.

    MegaDzik pisze:Qr Bbpost No i czy pod PC podepnę...

    Oficjalnie nie, nieoficjalnie można spróbować za pomocą adaptera, ale to wydatek kolejnych 40-60 PLN

    MegaDzik pisze:Qr Bbpost Czy coś w zastępstwie jest?

    Xbox 360 był często ganiony za brak dobrych kierownic na Xboxa 360. Niegdyś w ofercie był Xbox 360 wireless racing wheel, który z tego co mi wiadomo miał nawet force feedback i czasami można kupić gdzieś na aukcjach
    (lepiej drugi model, podobno pierwszy był niedopracowany) np. tutaj https://allegro.pl/bezprzewodowa-kierow ... 26856.html

    Lecz jeśli nie chcesz bawić się w aukcje i nie masz jakiś wygórowanych wymagań to pozostaje Thrustmaster F458 Italia, z którą notabene miałem styczność. Nie ma Force Feedbacka, co prawda, ale koło kierownicy wydaje się być całkiem solidne.
    Ostatnio zmieniony 18 paź 2018, 17:57 przez jedlin12, łącznie zmieniany 1 raz.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    4DDh
    Posty: 213
    Rejestracja: 13 lut 2015, 1:25
    Reputacja: 10
    Nick w TDU2: 4DDh
    uPlay: sYs_4DDh
    Otrzymanych polubień: 180
    Kontakt:

    wireless speed wheel xbox 360

    autor: 4DDh » 18 paź 2018, 20:03

    Z pc najwyraźniej działa: https://youtu.be/pNorXpyQujo - prawdopodobnie z adapterem bezprzewodowym od pada x360 (kiedyś MS sprzedawało je oddzielnie).

    Miałem kiedyś w rękach xboxową wersję od Mad Catz: https://youtu.be/7FOHvvuf2Jw - był jeden podstawowy problem - instalowała się w PC jako pad, i niestety część gier widziała ją jako zwykłego pada i dawało to bardzo dziwny efekt.

    (Z pamięci: TC, TDU2, NFS shift2 widziały jako pad x360, Grid Autosport widział jako kierownicę).
    Ostatnio zmieniony 18 paź 2018, 20:03 przez 4DDh, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    MegaDzik
    Posty: 827
    Rejestracja: 07 paź 2013, 15:02
    Medale: 10
    Reputacja: 24
    Imię: raymund
    Nick w TDU2: MegaDzik vel fiufiu
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U.
    DAKAR Championship on Asphalt Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series
    Polubił: 325
    Otrzymanych polubień: 378

    wireless speed wheel xbox 360

    autor: MegaDzik » 18 paź 2018, 20:28

    Dzięki
    Ale mi chodzi właśnie o taką ideę... Kierownica (przytwierdzana do blatu albo stanowisko z fotelem do jazdy) u mnie nie spisuje się. Próbowałem
    A kierować autami "w powietrzu" - wydaje się na pierwszy rzut oka - pozytywne.

    Skoro nie można tego teraz nabyć - może jest coś w tym stylu ale inny produkt.
    Ostatnio zmieniony 18 paź 2018, 20:28 przez MegaDzik, łącznie zmieniany 1 raz.
    Citius, Altius, Fortius, Dzikus...
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    wireless speed wheel xbox 360

    autor: jedlin12 » 18 paź 2018, 20:51

    phpBB [media]


    Steam Controller Tutorial Series: Gyro Steering Guide / How To / Best Settings

    Coś takiego? Tutaj wykorzystano kontroler steam, a ściślej jego żyroskop.
    Ostatnio zmieniony 18 paź 2018, 20:51 przez jedlin12, łącznie zmieniany 2 razy.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    wireless speed wheel xbox 360

    autor: KatanaDriver » 18 paź 2018, 21:35

    Żyroskop w Steam Contollerze został opracowany do perfekcji i nie widziałem jeszcze innego urządzenia z tak dokładnym "gyro", które nie gubi pozycji. Sprawa z żyroskopem jest o tyle delikatna, że nawet topowe smartfony mają problem z gubieniem. Ta "kierownica" to jest jednym z wielu eksperymentów Microsoftu. Aż przypomniało mi się sterowanie w Forzie za pomocą Kinecta trzymając ręce w powietrzu. :lol: Fajna zabawka dla najmłodszych, o której zapomną po pewnym czasie i wrócą do pada.
Odpowiedz Posty: 6 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 27 gości

Przejdź do