Odpowiedz Posty: 1 Strona 1 z 1
Nie mogę zabootować Windowsa
  • Awatar użytkownika
    effen73
    Posty: 441
    Rejestracja: 07 sty 2012, 1:18
    Medale: 1
    Reputacja: 8
    Nick w TDU: effen73
    :
    Więcbork 2016
    Polubił: 111
    Otrzymanych polubień: 209

    Nie mogę zabootować Windowsa

    autor: effen73 » 05 lip 2015, 20:32

    Problem, z którym jadę już pół roku. Pewnego dnia zauważyłem spowolnienia lapka przy wszystkich aplikacjach. Antywirusy itp. użyte, czyszczenie rejestru, optymalizatory i usunięcie wielu rzeczy nic nie pomogły.

    Zdecydowałem się na format, niestety mimo dobrych ustawień, płytka się nie bootowała. Chwilę czyta, potem idzie na Windows. Z płytą XP przechodzi w menu "Zaawansowane opcje rozruchu".

    Musiałem zainstalować Windowsa z poziomu pulpitu i obecnie kilka miesięcy jadę na 2óch. Jeden, że nie mogę zrobić formata, drugi problem, to że laptop na nowym systemie chodzi znacznie bardziej obciążony, pełną baterię zjada w pół godziny (jak przejdę na stary system działa 3 godziny przy tym samym wykorzystaniu).

    Próbowałem bootowania z usb i nic nie wyszło. Nie mam już pojęcia co robić, a szkoda mi obciążać niepotrzebnie podzespołów w lapku (zwłaszcza, że dzisiaj już 2 razy procesor miał ciągłe obciążenie 100%).

    Proszę o pomoc, jak wymusić format.
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 12 gości

Przejdź do