Odpowiedz Posty: 1 Strona 1 z 1
Recenzje
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Recenzje

    autor: Siemkins » 15 lip 2010, 20:32

    Jako że Atari do swojej nowej gry zaleca pada Logitech Dual-Action postanowiłem, że warto byłoby wiedzieć coś więcej na temat tego sprzętu. Sporządziłem krótką recenzję, która mam nadzieję przybliży Wam z czym mamy, bądź będziemy mieli do czynienia.
    Życzę miłej lektury.

    Pad Logitech Dual Action - Recenzja

    Firmy Logitech nikomu chyba nie trzeba przedstawiać. Jeśli jednak byłbym w błędzie, radzę zapytać Wujka Google i czym prędzej nadrobić zaległości z tego zakresu. To właśnie ta firma jest producentem wszelkiego sprzętu komputerowego (tzw. peryferyjny sprzęt komputerowy), min. głośników, słuchawek, klawiatur, myszek czy kontrolerów.
    Jednym z takich produktów jest Logitech Dual Action ™ Gamepad. Stosunkowo niedroga zabawka, która jest w stanie sprostać wymaganiom niejednego gracza. Posiada 12 przycisków (4 spustowe, 6 akcji oraz 2 analogowe umieszczone na drążkach), które możemy dowolnie skonfigurować pod nasze potrzeby, a także dwa analogowe joysticki (gałki, umożliwiające sterowanie w każdym kierunku). Posiada także ośmiokierunkowy D-pad, a także bardzo wygodne uchwyty, co pozwoli nam na dłuższe użytkowanie bez zmęczenia.
    Pad jest z typu przewodowych, dzięki czemu nie występuje problem zbyt wolnej reakcji w grach. Ponadto brak w nim opcji wibracji, mimo że jego poprzednik (Rumblepad’a 2) był w nią wyposażony.
    Producenci zapewniają, że dzięki niemu będziemy panami sytuacji, a sterowanie będzie precyzyjne jak nigdy wcześniej. Logitech Dual Action ™ Gamepad jest objęty 2 letnią gwarancją producencką. Do opakowania dodawana jest płytka CD, na której znajduje się oprogramowanie niezbędne do zainstalowania kontrolera oraz instrukcja (w języku polskim). Sama instalacja jest banalnie prosta, wręcz intuicyjna, więc przeciętnemu użytkownikowi nie przysporzy problemów.
    Wymagania systemowe dla PC’ów prezentują się następująco: Windows® 98, Windows® 2000, Windows® Me, Windows® XP, Windows® Vista™, Procesor Pentium® (lub zgodny), 64 MB pamięci RAM, 20 MB wolnego miejsca na dysku, Stacja CD-ROM, Port USB, więc nikomu nie powinny sprawić kłopotu.
    Kontroler nie kosztuje wiele, bowiem możemy go nabyć już za około 80 złotych. Jeśli więc chcemy być posiadaczami dobrej jakości sprzętu, a przy okazji nie nadwyrężać portfela, wybór jest prosty. Logitech Dual Action ™ Gamepad jest tym, czego szukasz.
    Obrazek
    Ostatnio zmieniony 15 lip 2010, 20:32 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
Odpowiedz Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Przejdź do