Odpowiedz Posty: 83
Koszykówka
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Koszykówka

    autor: Danmcrea » 11 lip 2014, 20:23

    No proszę, Lebron wraca do Cavs. To może być cholernie ciekawe - Lebron, Irving i Wiggins. Jestem naprawdę ciekawy co z tego będzie. Swoją drogą co teraz zrobi Melo, bo słyszałem, że już parę dni temu miał ogłosić gdzie pójdzie i mieli to być Lakersi, Chicago albo Knicksi... I chyba jeszcze Denver.
    Obrazek
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 13 lip 2014, 17:19

    Ci wszyscy kibice, którzy palili koszulki LBJ i wyzywali od najgorszych rzeczy (w tym prezes Cavs, oficjalnie!) powinni się teraz ze wstydu zakopać.
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Koszykówka

    autor: Danmcrea » 17 lip 2014, 15:15

    phpBB [media]

    Stereotypes: Pickup Basketball

    Tak dość luźno związane z koszykówką. Jeśli miałby określić siebie wg. tych stereotypów to byłbym Mr. Excuses oraz trochę The Football player : DD.
    A wracając do NBA, zaciekawił mnie ruch Pau Gasol'a który poszedł Byków. Dla mnie to win-win situation. Uwielbiam Byki i lubię Gasola więc czemu nie :D.
    Ostatnio zmieniony 17 lip 2014, 15:15 przez Danmcrea, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 02 sie 2014, 10:16

    Masakra, PG się poskładał zupełnie jak Kevin Ware rok temu w NCAA :thumbdown:

    Team USA Reaction after Paul George's Leg Injury
    phpBB [media]


    Bez cenzury (uwaga mocne)


    Więc tak na pocieszenie trochę.. D-Rose is back!

    Derrick Rose IS BACK, Full Highlights 2014.08.01 USA Team Showcase
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 02 sie 2014, 10:16 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Koszykówka

    autor: Danmcrea » 02 sie 2014, 11:20

    Ehm... Moim błędem było obejrzenie tego bez cenzury. Dayum, szkoda chłopa, zwłaszcza po jego ostatnim naprawdę dobrym sezonie. Swoją drogą pojawiają się opinie, że konstrukcja kosza była bliżej boiska niż powinna.
    A co do Rose'a widać, że nie zapomniał jak się gra, ale nie widzę żeby coś zmienił w swojej technice. Oby się znowu nie nabawił czego, błagam :D!
    Obrazek
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 02 sie 2014, 12:13

    Szukanie dziury w całym IMO, podnoszą się również głosy, że kibice i obsługa techniczna są za blisko boiska. Kosz był rzeczywiście bliżej o 66 cm w stosunku do normalnego meczu ligi NBA, jednak Ware też strasznie połamał nogę (nie polecam szukać, że na widok PG noga Was rozbolała), a miało to miejsce w "czystej" części parkietu. Ci goście mają po 200-210 cm wzrostu, więc jakby nie patrzeć ich kości są długie, a przez to słabsze niż przeciętnego człowieka. Tym bardziej, jeśli nie wspomaga ich góra mięsa (jak w przypadku LBJ przykładowo). A wracając do D-Rose to faktycznie znowu ciśnie na fizyczność, a niby poprawił rzut trzypunktowy i jego nową rolą w Bulls ma być SG. Zobaczymy.
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Koszykówka

    autor: Danmcrea » 02 sie 2014, 22:09

    Obrazek
    Widziałem też kontuzję Ware, to też była tragedia. Swoją drogą czytałem coś, że George będzie wstanie wrócić dopiero za 5-7 miesięcy.
    Ostatnio zmieniony 02 sie 2014, 22:09 przez Danmcrea, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 02 sie 2014, 22:35

    Tak, bankowo następny sezon ma pozamiatany. Pacers i tak muszą mu jednak kasę wypłacić za ten okres, 6 mln z 15 pokryje polisa ubezpieczeniowa. Szkoda tego czasu tylko, ale najważniejsze, żeby się chłopak wykurował - aż 44% osób po otwartych złamaniach kończyn nie odzyskuje pełnej sprawności :problem:
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Koszykówka

    autor: Danmcrea » 03 sie 2014, 0:07

    Izek pisze: aż 44% osób po otwartych złamaniach kończyn nie odzyskuje pełnej sprawności :problem:

    Chyba te same źródła czytamy :D
    Ostatnio zmieniony 03 sie 2014, 0:07 przez Danmcrea, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 03 sie 2014, 0:16

    Tru dat again :mrgreen:
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Koszykówka

    autor: Danmcrea » 06 sie 2014, 12:00

    Kobe Bryant vs Michael Jordan - Identical Plays: The Last Dance (Part III)
    phpBB [media]


    Mam nadzieje, że w tym roku Bryant będzie w pełnej formie po kontuzji, choć skład LAL nie napawa optymizmem :D
    Ostatnio zmieniony 06 sie 2014, 12:00 przez Danmcrea, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 06 sie 2014, 20:45

    Kobe jest niesamowity technicznie pod każdym względem, jednej rzeczy tylko w nim nie lubię. To gbur i kawał c**** :mrgreen:
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Koszykówka

    autor: Danmcrea » 19 lis 2014, 20:02

    phpBB [media]

    Foot Locker's Week of Greatness 2014 - Excited feat. Derrick Rose and Tim Duncan

    Swoją drogą, spodziewałem się, że LAL będzie ssało pałkę ale nie aż tak. Widocznie sam Bryant niczego nie zwojuje, choć zobaczymy czy choć trochę poprawy ofensywnie będzie po powrocie Young'a. Bo defensywnie to on za wiele raczej nie wniesie.
    Podoba mi się na tą chwilę forma Chicago, ale Rose już po dwóch małych kontuzjach jest i obawiam się, że się chłopak zajedzie zwyczajnie.
    Ostatnio zmieniony 19 lis 2014, 20:02 przez Danmcrea, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 19 lis 2014, 21:37

    "He never get this excited", haha :mrgreen: Na moje Kobe wie, że LAL są w czarnej d****. Podpisał mega kontrakt, który blokuje im salary, więc jedyne co chce osiągnąć przed końcem kariery to nawrzucać więcej punktów od MJ. Stąd w każdym meczu prawie 13/25 z pola i hero-ball. Cel - draft.
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Koszykówka

    autor: Danmcrea » 19 lis 2014, 22:12

    Do Jordana wiele mu nie brakuje, a szkoda :P. Ciekaw jestem zaś, czy LAL będzie trzymać go na tyle długo aby pobił rekord Kareem'a
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 83

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Przejdź do