Odpowiedz Posty: 83
Koszykówka
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    Koszykówka

    autor: jockerpaul » 14 cze 2011, 20:31

    Jestem specjalistą w tej dziedzinie. Jak ktoś chce pogadać lub tym samym się interesuje to niech tu pisze.
  • dabay

    Re: Koszykówka

    autor: dabay » 14 cze 2011, 21:32

    Osobiście wolę nogę :-D Kosz jest trochę "za miękki" dla mnie, ledwo kogoś dotknę - już faul :P Wolę twardsze sporty :)
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    Re: Koszykówka

    autor: jockerpaul » 15 cze 2011, 9:05

    To fakt, czasami faule są z kapelusza.
    Jednak uważam, że jest to sport kontaktowy. W ostatnich finałach naszemu zawodnikowi złamano nos i nie było nawet faulu. Spróbuj Daniel pooglądać trochę. Może się zainteresujesz.
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 17 lut 2012, 21:48

    To, że w jakimś sporcie częściej odgwizduje się faule nie znaczy, że jest miękki.. Takie po prostu ma zasady. Sporo widziałem twardych akcji bez owijania w bawełnę, nie tylko za czasów gry w szkolnej drużynie ale też tak po prostu z kolegami w wolnym czasie. Jeden nawet stracił zęby! Koszykówka jest dużo szybsza od piłki nożnej (kontry, przechwyty) i za to ją zdecydowanie bardziej lubię. Oglądam rzadko, ale grać przestanę dopiero jak nogi stracę.

    :mrgreen:

    EDIT:
    A tak w ogóle można tutaj wrzucać ciekawe filmiki? Tutaj np. niesamowity rozgrywający, 170 cm czystej zwinności czyli tego co akurat mnie urzeka najbardziej:

    http://www.youtube.com/watch?v=ZWAeYpnq ... plpp_video

    PS Muzykę jakby ktoś dorwał to reflektuję!
    Nazwa jest, ale ciężko znaleźć jakiś darmowy download..

    :wink:
    Ostatnio zmieniony 17 lut 2012, 21:48 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 31 paź 2012, 21:49

    No i jak tam, sezon startuje, ktoś śledzi temat? Jocker? ;)

    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 31 paź 2012, 21:49 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Koszykówka

    autor: Danmcrea » 03 lis 2012, 15:54

    W sumie sezon zaczął się ciekawie począwszy od szokującego transferu Hardena, w sumie ostatnia rzecz jakiej bym się spodziewał. Cieszę się że jak na razie świetnie odnalazł się w Houston, choć fanem ich nie jestem. No ale pany, 45 pkt w ostatnim meczu :D!. Najbardziej cieszy mnie dobry początek Byków (2-0), przy okazji liczę na szybki powrót Rose'a. Strasznie rozczarowują natomiast Lakersi (0-3) na których nieco liczyłem po pozyskaniu Howarda i Nasha, jednak póki co nie wygląda to najlepiej, a sławetna taktyka Princeton Offence zaproponowana przez Browna chyba dopiero się rozkręca. Zresztą, poprawcie mnie jeśli się mylę, ale czy oni wygrali choć jeden mecz w pre-season? O Suns na których pewno większość polaków liczy ciężko na razie cokolwiek powiedzieć po za tym że brakuje im trochę dynamiki w ofensywie, ale na razie czekam jak to się rozwinie. Także long story, short. Liczę nareszcie na powrót Byków, trochę mniej na Lakers'ów, ciekawi mnie jak poradzi sobie OKC (narazie 1-1) i po trochu mam nadzieję że w tym roku Miami nie wygra play-off'ów :P. Ale ogólnie ciężko cokolwiek powiedzieć na początku sezonu oraz po meczach pre-season.
    BTW. Świetny filmik :D
    Obrazek
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 03 lis 2012, 17:50

    Danmcrea pisze:W sumie sezon zaczął się ciekawie począwszy od szokującego transferu Hardena, w sumie ostatnia rzecz jakiej bym się spodziewał.

    Wiesz co? Z jednej strony fakt, również mnie to trochę zaskoczyło, ale wydaje mi się że to najlepszy wybór. Cóż by mu było po zostaniu w OKC, w cieniu Duranta i Westbrooka? W Houston jak na razie jego talent wręcz eksplodował i ma szansę wyrosnąć nie tylko na lidera drużyny, ale czołowego zawodnika NBA. Do tego kontrakt z Rakietami również pod względem finansowym jest o wiele bardziej lukratywny :)

    Danmcrea pisze:przy okazji liczę na szybki powrót Rose'a

    Aj, z tymi więzadłami to ciężka sprawa może być. Wiadomo, opiekują się nim najlepsi lekarze i fizjoterapeuci, ale sam przeszedłem uraz więzadeł krzyżowych i wiem, że jest to problematyczny temat, a powrót do 100% sprawności jest ciężki. Szkoda, że tak to wyszło, Rose to mój ulubiony zawodnik w lidze i zawsze upajałem się jego akcjami. Trzymam za niego kciuki, ale jeśli miałbym czekać aż do przyszłego sezonu to czekałbym - byle Derrick był w pełni sił. A wtedy znów będę siedział na YT, by zapamiętać i próbować przenosić na boisko takie akcje jak poniżej:

    phpBB [media]


    phpBB [media]


    :oo

    Danmcrea pisze:Strasznie rozczarowują natomiast Lakersi (0-3)

    Danmcrea pisze:poprawcie mnie jeśli się mylę, ale czy oni wygrali choć jeden mecz w pre-season?


    Wszystkie 8 meczów pre-season przegrali. Do tego Nash nabawił się kontuzji kolana z tego co słyszałem, ale nie wiem jak poważny jest to uraz. Wyraźnie brakuje chemii w drużynie jeszcze, odnoszę też wrażenie, że bańka zwana D. Howard została rozdmuchana za bardzo i teraz ginie pod własnym ciężarem. Doskonale zaobserwować to było można w meczu z Dallas, gdzie Dwight zszedł z boiska za 6 fauli, w tym jeden bardzo brzydki - na miejscu Sterna bym go zawiesił na mecz lub dwa, no ale gwiazdy mogą więcej. Już w zeszłym sezonie się o tym przekonałem.. A jeszcze tak wracając do Los Angeles, duże nadzieje żywię wobec drugiej drużyny tego miasta, Clippers. Ich mecz przeciwko Memphis był czymś pięknym: napięcie, precyzja, chaos, piękne indywidualne akcje, straty, przechwyty, świetne kontry - wszystko w jednej mieszance. Naprawdę warto dorwać powtórkę.

    Danmcrea pisze:O Suns na których pewno większość polaków liczy ciężko na razie cokolwiek powiedzieć

    Ciężko, rzeczywiście. Nie chcę zapeszać, ale może bym im ciężko dostać się do playoff. Nie mniej jednak chciałbym zostać zaskoczonym ;)

    Danmcrea pisze:Liczę nareszcie na powrót Byków, trochę mniej na Lakers'ów, ciekawi mnie jak poradzi sobie OKC (narazie 1-1) i po trochu mam nadzieję że w tym roku Miami nie wygra play-off'ów

    Uch, każdy tylko nie Miami. Nie jestem wielkim fanem Lakers, ale już ich wolałbym widzieć z pierścieniami. Najbardziej kciuki jednak ściskam za Byki ;)
    Ostatnio zmieniony 03 lis 2012, 17:50 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Koszykówka

    autor: Danmcrea » 10 lis 2012, 11:49

    Hm, ciekawa sprawa. Mike Brown na wylocie, albo nawet już wyleciał (widziałem kilka wersji), a jako jeden z kandydatów pojawia się mój ulubiony trener, stary dobry Phil Jackson który trenował Byki za czasów Jordana oraz LAL przed Brownem. Princeton Offense chyba komuś tu nie wyszło :P.
    Btw. Nawet przez chwilę nie przeszło mi przez myśl że weterani z Knicks będą aż tak cisnąć od początku.
    Obrazek
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 13 lis 2012, 18:32

    No i szok, trenerem LA jednak został Mike D'Antoni! Chyba gwiazdorskie pensje zawodników okroiły możliwości Los Angeles.. :think:
    http://www.sportowefakty.pl/koszykowka/ ... -la-lakers
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    Koszykówka

    autor: jockerpaul » 21 lis 2012, 9:05

    Ja gustuje tylko w europejskiej koszykówce.
    Jest fajny manager koszykówki pod adresem:
    http://www.buzzerbeater.com
    Ostatnio zmieniony 21 lis 2012, 9:05 przez jockerpaul, łącznie zmieniany 2 razy.
    PIEPRZYĆ EKOTERRORYSTÓW!!!!
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Re: Koszykówka

    autor: Danmcrea » 07 wrz 2013, 19:48

    Oh, nie wiem czy oglądał ktoś mecz z Chorwacją. Ale praktycznie połowa meczu albo nawet ponad, nasza reprezentacja wyglądała jak liga podwórkowa która porwała się na grę z jakimś zespołem NBA... Może przesadzam, ale naprawdę odniosłem takie wrażenie. Hah, przecież gdy zostało 4 minuty do końca Q1 to my juz dostawaliśmy 19:2. Musze jednak przyznać że później bardzo ładnie się podnieśli ale to już nie wystarczyło, zwłaszcza że na samym końcu nie wykorzystali dwóch czy nawet trzech okazji do wyrównania rzutem za trzy. Dzisiaj bez Ignerskiego i bez Szubargi nie wiem czy nie doszło by do jakiejś legendarnej porażki ;D
    Obrazek
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 07 wrz 2013, 20:12

    Jak tylko zobaczyłem w relacji, że dostajemy w Q1 niczym w Kosmicznym Meczu to dałem sobie spokój z transmisją. Słowem żenada. Wielkie zapowiedzi Gortata brzmią dziś jeszcze śmieszniej (KLIK). Co tu oglądać, żeby się nie załamać? Piłka nożna - nie, koszykówka - nie, siatkówka - nie.. żużel? ;-)
    Ostatnio zmieniony 07 wrz 2013, 20:12 przez Izek, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Danmcrea
    Posty: 871
    Rejestracja: 12 lis 2011, 10:58
    Reputacja: 8
    Imię: Daniel
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Bełchatów
    Polubił: 63
    Otrzymanych polubień: 201

    Re: Koszykówka

    autor: Danmcrea » 07 wrz 2013, 20:40

    Tym bardziej śmieszy mnie to że w meczu z Czechami Gortat często pod koszem był wypychany bez problemu przez niższych i teoretycznie słabszych zawodników. Akurat straszna szkoda mi ich było w meczu z Czechami bo przegrali w ostatnich sekundach i to w dodatku piękną trójeczką (uwielbiam rzuty za 3 ;d), ale to z własnej winy po zupełnie zostawili lewą stronę praktycznie zupełnie bez obrony
    Obrazek
  • Izek

    Koszykówka

    autor: Izek » 07 wrz 2013, 23:17

    Z Czechami zapracowali sobie na tę porażkę, no ale co tutaj dużo mówić. U nas zawsze mecz otwarcia, mecz o wszystko, mecz o honor - i zazwyczaj nawet z tego ostatniego wynoszą nas na tarczy. Niech się już zaczyna NBA ;-)
  • Awatar użytkownika
    jockerpaul
    Posty: 1149
    Rejestracja: 12 lip 2010, 23:33
    Medale: 3
    Reputacja: 10
    Imię: Pawel
    Hobby: Gry
    Nick w TDU: jockerpaul
    Nick w TDU2: pauldim
    Klub: GREEN LIGHTS COMPANY [GLC]
    Lokalizacja: Zgorzelec
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 25
    Otrzymanych polubień: 58

    Koszykówka

    autor: jockerpaul » 09 wrz 2013, 11:37

    Nasi koszykarze pogrzebali żywcem ten sport w Polsce.
    PIEPRZYĆ EKOTERRORYSTÓW!!!!
Odpowiedz Posty: 83

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości

Przejdź do