Odpowiedz Posty: 40
Boks
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Boks

    autor: Siemkins » 22 sie 2010, 11:38

    Aż dziw, że nikt nie poruszył jeszcze tego tematu. Dziś nad ranem miała miejsce kolejna walka Tomasza Adamka w wadze ciężkiej i zaprawdę, ciężka była to przeprawa.
    Zwycięstwo się liczy i kolejny uczyniony krok w kierunku mistrzowskiego pasa.
    Oglądał ktoś jeszcze tę walkę, bądź chociaż powtórkę i chciałby podzielić się wrażeniami? :wink:
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • dabay

    Re: Boks

    autor: dabay » 22 sie 2010, 13:24

    Ja nie oglądałem ponieważ nie pociąga mnie ten sport :wink:
  • Awatar użytkownika
    Sebasti
    Posty: 322
    Rejestracja: 10 lip 2010, 16:05
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: SebastiPL

    Boks

    autor: Sebasti » 22 sie 2010, 13:33

    dabay pisze:Ja nie oglądałem ponieważ nie pociąga mnie ten sport :wink:

    Mnie nawet odpycha :evil:
    Ostatnio zmieniony 22 sie 2010, 13:33 przez Sebasti, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Re: Boks

    autor: Gruszmen » 22 sie 2010, 19:44

    Ja nie oglądałem ani transmisji ani powtórki.
    Wiem tylko tyle, że Adamek wygrał a ja natomiast przegrałem zakład z wujem o dychę :evil:
    BTW
    18. września odbędzie się 14 edycja KSW, więc mam nadzieje, że się odegram :-D
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Boks

    autor: Gruszmen » 11 lis 2012, 1:35

    Brawa dla Wacha za przetrwanie tych 12 rund z Kliczką na ringu. Sądzę, że Mariusz Wach nieźle zaskoczył Władimira tym, że nie padł pod gradem ciosów
    jakie Ukrainiec sprezentował w 7 rundzie.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Boks

    autor: Siemkins » 11 lis 2012, 9:27

    Prawda, ale niestety Wach nie miał ofensywnych argumentów w tym pojedynku. 10 sekund w 5 rundzie bicia na oślep to za mało by pokonać gościa, który nie przegrał od kilku ładnych lat. Pomimo że polskie serce było za rodakiem, to rozum nakazywał przewidywać zwycięstwo Ukraińca, co też się stało.
    Daleko, oj daleko jeszcze naszym "ciężkim" do Gołoty, bardzo daleko..
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Boks

    autor: Michalmaster » 24 gru 2012, 13:39

    No i kontrowersyjna wygrana Tomka Adamka :(
    Muszę przyznać, że sędziowie nie popisali się za bardzo...
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Boks

    autor: Lelodriver » 15 sty 2013, 9:58

    Ponieważ też się interesuję pięściarstwem to trochę ożywię ten wątek dodając kilka słów od siebie.

    1. Wach przegrał z Klitschko, ale dotrwał do końca i nie padł na ziemię(wszyscy się zastanawiali dlaczego nie padał po tak mocnych ciosach ehh) - przyłapany na dopingu
    Niestety chyba się już nie dowiemy czy wytrzymałby te ciosy nie będąc na dopalaczach.

    2. Adamek i jego ostania walka - kontrowersyjny werdykt

    3. Szplika vs. Zimnoch bójka na konferencji prasowej :thumbdown:
    a potem masa idiotycznych tłumaczeń tego zachowania z ich str. jak i ich opiekunów :thumbdown:

    Przepis na psucie pięściarstwa w naszym pięknym kraju wygląda następująco:
    - wpuścić prymitywa, który wyszedł z pierdla na salę treningową, nauczyć go boksować i tłuc mu do głowy, że jest niezwyciężony
    - szacunek dla rywala, może trening z psychologiem?...eeee szkoda czasu bo prymityw ma być brutalny, ma szybko wspinać się po szczebelkach kariery i zarabiać kasę :thumbdown:

    4. Gołota vs. Saleta - to może być ciekawe bo jeden ma silny cios, ale słabą psychikę, a ten drugi ma dobrą kondycję(tak mówią na mieście:))ale ciosy niezbyt silne jak na "ciężkiego"
    Chętnie zobaczę walkę słynnych emerytów, którzy nie przepadają za sobą (oby im się chciało walczyć na zakończenie kariery) :scratch

    5. Adamek przyłapany na jeździe pod wpływem alkoholu(skasowanie swojego jak i innych pojazdów) :thumbdown:
    Ostatnio zmieniony 15 sty 2013, 9:58 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Boks

    autor: Siemkins » 15 sty 2013, 11:43

    1. Ja bym postawił inne pytanie: czy przystępując do walki o pas (niejeden, ale mniejsza o to) mistrza świata w roli pretendenta do tytułu liczy się to, by tylko ustaćdo ostatniej rundy i ostatniego gongu czy wygrać walkę? Odnoszę wrażenie, że to 1sze. Walczył Sosnowski: WOW !! ale koleś, wytrzymał 10 rund z mistrzem. Walczył Wach ostatnio: WOW !! wytrzymał całą walkę. Nie o to powinno chodzić, ale każdy z nich kolejno Sosnowski, Adamek i Wach wchodzi między liny do pojedynku z Kliczkiem po KASĘ, dużą KASĘ, tylko nie chcą się do tego otwarcie przyznawać. Każdy miał znikome szanse na wygraną, znikome, a puszyli się przed pojedynkiem jak nie powiem co.
    2. Delikatnie mówiąc. (Prawie) zawsze kibicuje naszym, ale to co pokazali sędziowie to kompromitacja. Trudno mi było dopatrzyć się tam choćby remisu, a co dopiero porażki Cunninghama. Właśnie przez takie walki i takie werdykty przybywa osób sądzących, że wszystko i tak jest rozgrywane pod stołem.
    3. Żenujące popisy, tylko znów się zastanawiam czy aby nie było to wyreżyserowane (oczywiście obaj Panowie mogą zaprzeczać i będą zaprzeczać).

    Niestety nasz polski bokserski grajdołek to tylko...grajdołek. Kreują gości nieco tylko ponadprzeciętnych na następców Gołoty czy przyszłych mistrzów świata, a tak naprawdę nabijają im tylko zawodowe rankingi, aby było się czym kiedyś pochwalić. Przeciwnicy żadni (bez urazy dla nich i do nich) większość rozbijana w pierwszej lub 2 rundzie, a jak się jakiś zdarzy na pełnym dystansie, to pewnie trener kazał naszemu zawodnikowi poćwiczyć kondycję, to go łaskawie oszczędzał. Pompują kasę w pompowane rekordy pompowanych zawodników.
    Najlepsi tego świata w boksie zaczynali święcić swoje tryumfy w okolicach swoich 20 urodzin, a co u nas? Kilka lat starsi i dalej nie walczą nigdzie indziej jak na galach organizowanych w Polsce gdzie w walce wieczoru czeka na nich "kelner". Tędy nigdzie nie dojdziemy.

    4. Dużo zależy od możliwości lewej ręki Andrzeja. Jak będzie okej, to jestem spokojny o jego zwycięstwo. Formy mu nie zabraknie, gorzej może być z refleksem, ale zobaczymy. Szkoda, że do tej walki nie doszło 10 lat temu, chyba całą bokserska Polska czekała na taki pojedynek. Panowie za sobą nie przepadają, ale naprawdę z tego co obserwowałem na konferencjach prasowych, to zero zgrzytów między nimi, nie ma złośliwości, chamstwa, ale jest szacunek do przeciwnika, zamiast gadania: "j... go", "zrobię mu k...... dziecko" i inne patologie. Gołota i Saleta wprost przeciwnie - opanowana sportowa postawa, przynajmniej jak do tej pory, godna naśladowania. Co do psychiki Gołoty: mam nadzieję, że doczekam się napisanej przez Andrzeja biografii, gdzie sam, wyczerpująco i szczerze napisze jak to naprawdę było.
    5. Jeśli faktycznie tak było (wczoraj o tym trochę czytałem, ale były jakieś wątpliwości, a media podawały to w formie "najprawdopodobniej" albo "przypuszcza się, że..") to naprawdę fatalny przykład dał Adamek. Od kiedy rozeszli się z Gmitrukiem i wziął sobie do narożnika Amerykańców, to nie widzę u niego żadnego postępu, poza przyrostem masy i trochę mięśni (o ile można to nazwać postępem).
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Mateusz97PL
    Posty: 541
    Rejestracja: 12 lip 2012, 20:20
    Reputacja: 0
    Imię: Mateusz
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: Golf V
    Nick w TDU2: Mateusz97PL
    Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
    Polubił: 14
    Otrzymanych polubień: 11

    Boks

    autor: Mateusz97PL » 16 lut 2013, 15:12

    Równy tydzień do walki Andrzeja Gołoty i Przemysława Salety.
    Gołota i trening medialny:
    phpBB [media]

    Saleta i trening medialny:
    phpBB [media]
    Ostatnio zmieniony 16 lut 2013, 15:12 przez Mateusz97PL, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Boks

    autor: Michalmaster » 16 lut 2013, 15:14

    Ooo, trzeba będzie obejrzeć. A nie wiecie może czy to będzie w naszym kochanym systemie "pay-per-view"?
    Bo jak tak, to się trza zewrzeć i na necie poszukać :lol:
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Boks

    autor: Lelodriver » 16 lut 2013, 18:11

    Michalmaster pisze:Ooo, trzeba będzie obejrzeć. A nie wiecie może czy to będzie w naszym kochanym systemie "pay-per-view"?
    Bo jak tak, to się trza zewrzeć i na necie poszukać :lol:


    tak będzie płatne i czuje, ze to moze być nowy rekord ogladalnosci mimo tej opłaty
    Oczywiscie dodatkowym smaczkiem byłaby walka Zimnocha i Szpilki no ale...

    Jako ciekawostkę powiem, ze jest opcja dla internautów, którzy mogą licytować miedzy sobą możliwość umieszczenia swojego imienia i nazwiska lub innej nazwy np.portalu na spodenkach pięściarza.
    Teraz sobie wyobraź ksywa Lelodriver, Michalmaster lub GARAZ TDU na spodenkach Gołoty lub Salety :lol:
    Ostatnio zmieniony 16 lut 2013, 18:11 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Mateusz97PL
    Posty: 541
    Rejestracja: 12 lip 2012, 20:20
    Reputacja: 0
    Imię: Mateusz
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: Golf V
    Nick w TDU2: Mateusz97PL
    Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
    Polubił: 14
    Otrzymanych polubień: 11

    Boks

    autor: Mateusz97PL » 16 lut 2013, 18:17

    Szkoda że nie dojdzie do walki Szpilka vs Zimnoch,bo też byłoby ciekawie.
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Boks

    autor: Lelodriver » 16 lut 2013, 18:34

    Mateusz97PL pisze:Szkoda że nie dojdzie do walki Szpilka vs Zimnoch,bo też byłoby ciekawie.


    tak to mogłoby być coś
    Jeżeli Zimnoch byłby przygotowany na 10 rund to obstawiam, ze mógłby wygrać pojedynek.
    Zimnoch nie podpala się w ringu tak jak to robi Szpilka, a co za tym idzie nie popełnia tylu błędów.
    .. zresztą kto oglądał walkę Szpilki z Molo to wie o czym pisze :)
    Myślę, ze to był jeden z powodów lub jedyny powód wycofania przez trenerów, menadżerów Szpilki z pojedynku z Zimnochem.
    Ostatnio zmieniony 16 lut 2013, 18:34 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Boks

    autor: Michalmaster » 16 lut 2013, 18:53

    Szpilka sprawia wrażenie typowego zabijaki i zwierzęcia ringu. Jest słaby technicznie, lecz ma rakietę w ramieniu i charakter, który nie pozwala mu przegrać.
Odpowiedz Posty: 40

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Przejdź do