Odpowiedz Posty: 1 Strona 1 z 1
SIM Dashboard
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Posty: 1486
    Rejestracja: 20 lis 2015, 18:53
    Medale: 1
    Reputacja: 23
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Pisanie
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: woj. mazowieckie
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 771
    Otrzymanych polubień: 928

    SIM Dashboard

    autor: jedlin12 » 26 lis 2018, 20:41

    Jak jakiś czas temu oglądałem sobie recenzję tego oto cudeńka

    phpBB [media]


    Thrustmaster BT LED Display - recenzja licznika do gier


    I spojrzałem na cenę to zastanawiałem się, kto w ogóle by chciał coś takiego za przeszło 650 PLN. Czyż podobnej (a nawet lepszej) funkcjonalności nie oferują proste aplikacje na androida? Wtedy też odkryłem SIM Dashboard. Takich aplikacji było już trochę wcześniej, lecz dopiero SIM Dashboard robi to na taką skalę. Jest zgodny w zasadzie większością gier posiadających jakiś rodzaj telemetrii: Prawie wszystkie gry na EGO Engine, Asetto, PCars, Rfactory, na grach od SimBin i RBR skończywszy oraz też w niektórych wypadkach, również na konsolach. Ponadto można tworzyć swoje własne wzory i ściągać cudze, które odwzorowują kokpity innych samochodów. Niestety wersja darmowa jest mocno limitowana, gdyż można mieć jedynie maksymalnie trzy wskaźniki na wzór i jeden wzór na grę, za to ruszy na praktycznie każdym rzęchu. S3 Mini radził sobie z tym bez problemu, zatem każde urządzenie z Androidem nie powinno mieć chyba problemu z ruszeniem. Nawet jeśli nie mamy starego telefonu lub tabletu, który by się kurzył, to kupno nowego + aplikacja, to już potencjalnie nawet 3 razy mniej niż ów Thrustmaster.

    https://www.stryder-it.de/simdashboard/


    Obrazek

    A tutaj mała prezentacja
    Ostatnio zmieniony 26 lis 2018, 20:41 przez jedlin12, łącznie zmieniany 3 razy.
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
Odpowiedz Posty: 1 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości

Przejdź do