Odpowiedz Posty: 2 Strona 1 z 1
Lakiernik - czyli jak zmienić tapicerkę w naszym wozie.
  • dabay

    Lakiernik - czyli jak zmienić tapicerkę w naszym wozie.

    autor: dabay » 19 lis 2010, 19:37

    Hej. Może większość zna ten trick ale zawsze znajdzie się ktoś kto o tym nie wiedział :wink:

    Często kupujemy auta z "drugiej ręki". Często również nie pasuje nam kolor auta jak i tapicerka. Z kolorem nadwozia nie ma problemu bo można skorzystać z Lakiernika, a co z tapicerką? Naszczęście jest jeden z wielu bugów który możemy wykorzystać. Tym razem pomoże nam kolega z lakierni :)

    Wszystko pokaże Wam na przykładnie tej oto Vetty Stingray. Początkowo jak widać jest niebieska z czarną tapicerką:
    Obrazek
    Obrazek

    Teraz załóżmy, że chcę konfigurację: niebieski lakier i niebieska tapicerka (oczywiście każdy potem może robić tak jak chce).

    Jeśli dobrze się przyjrzymy podczas zmiany koloru zmienia na się również tapicerka:
    Obrazek

    Chwila przeskakiwania z lakieru na lakier i mamy naszą docelową konfigurację:
    Obrazek

    I tak oto można zmienić tapicerkę w naszym wozie za cenię lakieru :)
    Obrazek
    Obrazek

    UWAGA. Działa tylko u zwykłego lakiernika :!:
    Ostatnio zmieniony 19 lis 2010, 19:37 przez dabay, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Re: Lakiernik - czyli jak zmienić tapicerkę w naszym wozie.

    autor: Siemkins » 20 lis 2010, 9:26

    Spoko motyw. Ja np. o tym nie wiedziałem, a nieraz chciałem skorzystać z takiej możliwości, ale nie wiedziałem, że takowa istnieje. Auta stały w garażu, bo mnie odpychał ich wygląd, teraz nareszcie wyruszą na drogę.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
Odpowiedz Posty: 2 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Przejdź do