Odpowiedz Posty: 27
O'ahu Raceway - sztafeta
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    O'ahu Raceway - sztafeta

    autor: Siemkins » 05 lip 2011, 9:29

    Miejsce spotkania: O'ahu Raceway, czyli wszystkim fanom TDU1 doskonale znane miejsce, które poszło trochę w zapomnienie, co zamierzamy zmienić.
    Obrazek

    Kiedy: Jutro, tj. w środę 6 lipca 2011 punktualnie o godzinie 20.00. Ok. 19.50 założę grę (wygięta przystań) z odpowiednimi parametrami, do której wszyscy zainteresowani będą mogli dołączyć.

    Dla kogo dedykowane wyścigi i jak się zgłosić?
    Dla wszystkich chętnych; osoby z jednego klubu będą automatycznie kojarzone w pary, osoby z różnych klubów bądź niezrzeszone w inne teamy. Zgłaszamy się w tym wątku wpisując swój nick z gry, klub do którego należymy (o ile dotyczy) i kolor zespołu, jaki chcemy wybrać (kto pierwszy, ten lepszy). Poniżej puszczę listę, na którą możecie się wpisać.

    O co chodzi?
    Przede wszystkim o dobrą zabawę połączoną z rywalizacją w ramach spotkania w miłej atmosferze.

    Przebieg spotkania: Spotkamy się w wyścigu znajdującym się nieopodal, aby uniknąć niechcianych i nieproszonych gości (noobków i innych przeszkadzaczy). Stamtąd udamy się na tor. Osoby z zespołów startujące jako pierwsze zostają na torze, pozostali zjeżdżają na prawo od toru (odpowiednik boksów z f1).
    Po rozpoczęciu wyścigu Ci pierwsi jadą 2-3 okrążenia (do uzgodnienia), przy czym na ostatnim okrążeniu zjeżdżają do boksów, gdzie muszą zatrzymać się we wskazanym miejscu. Po udanym zatrzymaniu, na tor ruszają kolejni zawodnicy. Takich zmian zrobimy ok 4-5, dzięki czemu cały wyścig trochę potrwa, a i sytuacja będzie zmieniała się dynamicznie.

    Informacje dodatkowe: Podczas zgłaszania swych chęci wzięcia udziału w zabawie proszę o dopisywanie klubu, z którego jesteście. Dzięki temu łatwiej połączymy Was w zespoły. Ponadto mam prośbę, aby na wyścig zespoły przybyły w pojazdach w tym samym kolorze (mogą być z naklejkami i w różnych odcieniach, ale niech to będzie np bordowy z jasnym czerwonym, a nie zielony i niebieski).Dzięki temu ułatwimy sobie rozeznanie na torze i będziemy mieli jasność kto z kim jedzie i jak ma się aktualna sytuacja w wyścigu.
    Na początek ograniczymy się do pojazdów z grupy A2, w kolejnych edycjach możliwe modyfikacje.

    Zapraszam wszystkich chętnych.

    PS. W przypadku większej liczby osób niż pomieści 1 sesja zrobimy drugą edycję. Jeśli zabawa przypadnie Wam do gustu, stanie się imprezą cykliczną.
    Ostatnio zmieniony 05 lip 2011, 9:29 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Re: O'ahu Raceway - sztafeta

    autor: Siemkins » 05 lip 2011, 9:31

    1. Siemkins - GLC - kolor zółty
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    marcin_75
    Posty: 175
    Rejestracja: 13 cze 2011, 13:32
    Reputacja: 0
    Imię: Marcin
    Hobby: muzyka
    Samochód: Hyundai i30CW
    Nick w TDU2: marcino75PL
    Klub: (PL) Team Poland
    Kontakt:

    Re: O'ahu Raceway - sztafeta

    autor: marcin_75 » 05 lip 2011, 10:25

    Bardzo fajny pomysł...dla mnie niestety za wczesna godzina (nie zdążę jeszcze do 20 spacyfikować dzieciaków ;) ). Mam nadzieje, że impreza się przyjmie i następne zawody uda się ustawić trochę póżniej (21.30 czy 22).
  • dabay

    Re: O'ahu Raceway - sztafeta

    autor: dabay » 05 lip 2011, 15:04

    2. dabay - GLC - kolor obojętny :wink:
  • Awatar użytkownika
    czyrys
    Posty: 137
    Rejestracja: 06 mar 2011, 9:44
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: czyrys
    Nick w TDU2: czyrys
    Lokalizacja: Wrocław

    Re: O'ahu Raceway - sztafeta

    autor: czyrys » 06 lip 2011, 9:17

    czyrys-Unsafe Drivers-kolor zielony
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Re: O'ahu Raceway - sztafeta

    autor: Siemkins » 06 lip 2011, 22:17

    Mimo że początkowo nie zapowiadało się, że uzbieramy komplet graczy, ta sztuka w pełni nam się udała. Spora w tym zasługa MirBar'a, który zmotywował zarówno siebie, jak i 3 kumpli ze swojego klubu. Do wyścigu stanęły więc 4 zespoły 2 osobowe. Początkowo było trochę problemów z ogarnięciem o co w tym wszystkich chodzi (mieliśmy nawet 1 faila;)), ale ostatecznie udało się rozegrać satysfakcjonujące zawody.
    Pojechaliśmy 3 rundy po 2 okrążenia, także każdy miał 3 wyjazdy i 3 zjazdy na "pit-stopów". Tam własnie działy się rzeczy niebywałe - jak się okazało w trakcie wyścigu wyhamowanie w odpowiednim miejscu nie jest wcale takie proste :lol: :-D . Tam także, w oczekiwaniu na swoją kolej prowadziliśmy rozmowy i dopingowaliśmy aktualnie rywalizujących na torze.
    Mniejsza o to kto wygrał, bo nie to było celem spotkania, tylko przednia zabawa, której mam nadzieję wszyscy zasmakowali. Ze świeżych relacji po-wyścigowych wynikało, że nie było to ostatnie spotkanie,z czego się bardzo cieszę i liczę na zażartą "walkę" w kolejnej odsłonie, która już wkrótce... :)

    A jakie są Wasze odczucia i wrażenia?
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    MirBar
    Posty: 607
    Rejestracja: 19 cze 2011, 10:50
    Medale: 2
    Reputacja: -1
    Imię: Mirek
    Hobby: sporty ekstremalne
    Samochód: Opel Corsa
    Nick w TDU: BARI1231
    Nick w TDU2: MirBar
    uPlay: Bari1231
    Klub: Tourist Club
    http://www.touristclub.hekko.pl
    Lokalizacja: Wrocław
    :
    DAKAR
    Otrzymanych polubień: 1
    Kontakt:

    O'ahu Raceway - sztafeta

    autor: MirBar » 06 lip 2011, 23:03

    Heh dzięki wielkie za zaproszenie przede wszystkim :)

    Pozwolę sobie wrzucić jednego screena - tylko jeden bo wszyscy byli zafrapowani aby załapać o co chodzi w tych zawodach :) na szczęście moja trzeźwość umysłu sprawiła, że jest screen z końca zawodów :D

    Obrazek

    Co do samych zawodów = mnie się bardzo podobało - pomysł z utrzymaniem sesji - genialny :)
    Pomysł ze zmianą zawodników również świetny - szczególnie na tym szutrze - szkoda, że nie wszyscy dostosowali się do regulaminu i ruszali zanim druga osoba z pary zatrzymała auto przy aucie partnera ale jak na pierwszy tego typu zlot to i tak było nieźle :D

    Tourist Club dziękuje za zaproszenie - jakoś ten wątek umknął mojej uwadze i w sumie mieliśmy tylko 30min aby dograć 2 pary i samochody :) - inaczej zapewne jeździłbym 458 ITALIA a nie RUF RGT :D No ale mniejsza z tym - mnie się bardzo podobało :)

    Moim kompanom z klubu również się podobało i czekamy na kolejne zawody w tym stylu :)

    Pozdrawiamy :)
    Tourist Club
    Ostatnio zmieniony 06 lip 2011, 23:03 przez MirBar, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Re: O'ahu Raceway - sztafeta

    autor: Siemkins » 07 lip 2011, 9:19

    Mam już w głowie kilka poprawek i udoskonaleń tej zabawy, w tym przeciwdziałanie na ruszanie bez wcześniejszego zatrzymania się kolegi z teamu (choćby karne przejazdy przez pit-lane), czy doprecyzowanie w którym miejscu wyjeżdżamy z boksów, żeby uniknąć niewidzialnych ścian.
    Ponadto jak było widać, italia jest piekielnie szybka na tym torze i dobrze tu pasuje. W następnej edycji,mam nadzieję, że będzie ich więcej, ale przyjmiemy zasadę, że teamy muszą jechać innymi pojazdami (dzięki temu nie będzie 8 italii w wyścigu), co powinno poskutkować niezłymi przetasowaniami w trakcie zabawy :)
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    czyrys
    Posty: 137
    Rejestracja: 06 mar 2011, 9:44
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: czyrys
    Nick w TDU2: czyrys
    Lokalizacja: Wrocław

    Re: O'ahu Raceway - sztafeta

    autor: czyrys » 07 lip 2011, 12:56

    No właśnie italie bardzo dominują na tym torze. Proponuje by teem mógł wystawić tylko 1 ferrari i wtedy byłoby świetnie. Wszystkie naraz nie mogły by być na tej samej zmianie najlepiej by zrobić przeplatankę. Mam nadzieje, że następna edycja wyjdzie jeszcze lepiej i wymyślimy lepszy system startu, bo ten mi nie odpowiada. Po za tym może zrobimy to na ibizie. I co wy na to?
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Re: O'ahu Raceway - sztafeta

    autor: Siemkins » 12 lip 2011, 9:40

    Na szczęście wyścigi działają, więc nic nie stoi na przeszkodzie, abyśmy się ponownie spotkali i oddali dobrej zabawie podczas sztafety.
    Myślę, że MirBar chciałby rewanżu na Oah'u Raceway w Italii, więc pozostaniemy zarówno przy tym torze, jak i przy grupie a2.
    Dodatkowa informacja: jeden zespół może użyć tylko 1 italii. Teamy nadal obowiązuje zbliżona kolorystyka (oczywiście może być inna od tej z pierwszej edycji).

    Sugerowana data rozpoczęcia: środa, 13 lipca, g. 21.30 (ukłon w stronę Marcina_75).

    Poniżej lista, na którą proszę, abyście się wpisywali, aby uniknąć szukania na gwałt tuż przed wyścigiem.

    1. Siemkins - Ferrari F430 - kolor biały
    2. ...
    3. ...
    ...
    8. ...
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Draps
    Posty: 7
    Rejestracja: 12 lip 2011, 10:40
    Reputacja: 0
    Imię: Kuba
    Nick w TDU2: Drapsonik
    Klub: Tourist Club
    http://touristclub.hekko.pl/
    Kontakt:

    Re: O'ahu Raceway - sztafeta

    autor: Draps » 12 lip 2011, 10:48

    1. Siemkins - Ferrari F430 - kolor biały
    2. Drapsonik - Ferrari 458 Italia - kolor czerwony(z naklejkami)
    3. ...
    ...
    8. ...

    P.S No właśnie na Ibizie mógł by się odbyć następny wyścig na jedynym torze. Tor ma zboku asfalt wjazd tam mogły by być pit-stopy. :)
  • Awatar użytkownika
    czyrys
    Posty: 137
    Rejestracja: 06 mar 2011, 9:44
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: czyrys
    Nick w TDU2: czyrys
    Lokalizacja: Wrocław

    Re: O'ahu Raceway - sztafeta

    autor: czyrys » 12 lip 2011, 13:18

    Na ibizie to już chyba III edycja :-D
    czyrys-italia kolor-obojętny
  • Awatar użytkownika
    MirBar
    Posty: 607
    Rejestracja: 19 cze 2011, 10:50
    Medale: 2
    Reputacja: -1
    Imię: Mirek
    Hobby: sporty ekstremalne
    Samochód: Opel Corsa
    Nick w TDU: BARI1231
    Nick w TDU2: MirBar
    uPlay: Bari1231
    Klub: Tourist Club
    http://www.touristclub.hekko.pl
    Lokalizacja: Wrocław
    :
    DAKAR
    Otrzymanych polubień: 1
    Kontakt:

    O'ahu Raceway - sztafeta

    autor: MirBar » 12 lip 2011, 19:07

    Draps pisze:1. Siemkins - Ferrari F430 - kolor biały
    2. Drapsonik - Ferrari 458 Italia - kolor czerwony(z naklejkami)
    3. MirBar - 458 ITALIA - kolor żółto czarny :)
    ...
    8. ...

    P.S No właśnie na Ibizie mógł by się odbyć następny wyścig na jedynym torze. Tor ma zboku asfalt wjazd tam mogły by być pit-stopy. :)
    Ostatnio zmieniony 12 lip 2011, 19:07 przez MirBar, łącznie zmieniany 2 razy.
  • dabay

    Re: O'ahu Raceway - sztafeta

    autor: dabay » 12 lip 2011, 19:39

    1. Siemkins - Ferrari F430 - kolor biały
    2. Drapsonik - Ferrari 458 Italia - kolor czerwony(z naklejkami)
    3. MirBar - Ferrari 458 Italia - kolor żółto czarny
    4. czyrys- Ferrari 458 Italia - kolor obojętny
    5. dabay - Ferrari 458 Italia - kolor obojętny
  • Awatar użytkownika
    czyrys
    Posty: 137
    Rejestracja: 06 mar 2011, 9:44
    Reputacja: 0
    Nick w TDU: czyrys
    Nick w TDU2: czyrys
    Lokalizacja: Wrocław

    Re: O'ahu Raceway - sztafeta

    autor: czyrys » 12 lip 2011, 20:27

    tyle tych itali Gdyby kady ją chciał i by wszyscy nimi jeździli to po prostu liczyłyby się umiejętności
Odpowiedz Posty: 27

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Przejdź do