Odpowiedz Posty: 12 Strona 1 z 1
Spontany
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Spontany

    autor: Courius » 16 lut 2016, 16:48

    Słowem wstępu, nie myślałem, że po tylu latach będę musiał sam zakładać taki temat. Byłem przekonany, że już taki gdzieś tutaj istnieje, przeszukałem cały dział "Online -> Spotkania" - na próżno, więc zapełniam lukę. Czy potrzebną? Nie wiem, może ;-)

    Dwa dni temu postanowiłem z Michałem odwiedzić stare śmieci. Chwilę wcześniej graliśmy w CS'a i troszkę się zdenerwowaliśmy tą grą, chcieliśmy więc odpocząć gdzieś, gdzie czujemy się jak u siebie w domu. Padło na TDU2. Szybkie podpięcie kierownicy przez Michała i już chwilę później byliśmy na Ibizie. Serwery dostępne. No to jazda.
    Obrazek
    I na początek miłe zaskoczenie. Serwery chyba były w dobrej kondycji, gdyż podłączanie trwało dosłownie sekundy. Klik na znajomy, podświetlony na niebiesko nick i już jesteście w jednej sesji. Działa zupełnie dobrze, tak jak na fanowskich serwerach do TDU. Niestety TheCrew pod tym względem, to wciąż czasy średniowiecza :-) Zdziwiła nas jedynie pozycja wyświetlania linijek czatu na ekranie. Powinny być one z dobry centymetr bliżej lewej krawędzi ekranu, co nie?
    Obrazek
    Pokręciliśmy się dłuższą chwilę po Ibizie, do sesji podpinały przypadkowe osoby, tak jakby chcieli jechać za nami, ale jednak nie. Bali się bliższego kontaktu z kosmitami? A może wzieli nas za siły nadprzyrodzone, duchy TDU2? Bywa, polecieliśmy na O'ahu gdzie dłuższą chwilę poświęciliśmy na obserwowaniu kolekcji samochodów Michała. Ahh, taka niby z zewnątrz biedna przyczepka, a w garażu stoją takie fury :eek:
    Obrazek
    Dalej polecieliśmy w stronę Latarni Cudów, cóż taki był plan, w sumie to go wykonaliśmy, gdyby nie to, że po drodze była zielona ikonka "Podążaj za liderem" i rosnąca ciekawość, czy da radę się połączyć. Da radę? Michał powiedziałby - DA :D
    Obrazek
    Pojeździliśmy chwilę "Podążaj za liderem" i "Utrzymaj dystans", ale nie bylibyśmy sobą, gdyby... nie spróbowalibyśmy swoich sił w czymś poważniejszym :zawstydzony:
    Test Drive Unlimited 2 - Back To The Past | Speed Trap
    phpBB [media]

    I mistrzowski wyścig w wykonaniu otwierającego się dachu :rotfl: :lol:
    Test Drive Unlimited 2 - Back To The Past #afterlife
    phpBB [media]


    Dzięki bro za przesympatyczny wieczór na tsie z TDU2. Do następnego.
    Ostatnio zmieniony 16 lut 2016, 16:48 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Ferrari
    Posty: 281
    Rejestracja: 19 sty 2015, 17:07
    Reputacja: 3
    Imię: Dominik
    Hobby: Modelowanie
    Samochód: VW Golf MK3 AEX
    Nick w TDU: madanfs
    Nick w TDU2: MADANFS
    uPlay: xX_Messatsu_Xx
    Steam ID: mk3janush
    Xbox Live: madanfs
    Lokalizacja: Łask
    Polubił: 83
    Otrzymanych polubień: 151
    Kontakt:

    Spontany

    autor: Ferrari » 16 lut 2016, 19:03

    No i tak ma być.Pora jednak powiększyć grono :wave:
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Spontany

    autor: Courius » 22 lut 2016, 20:49

    Czy zastanawialiście się kiedyś jak wygląda zielony Saleen S7 Twin-Turbo, uprawiający tailgating na zderzaku niebieskiego Forda GT?
    Obrazek
    No to teraz już wiecie! :lol: A tak serio, to tak wygląda zwyczajna nocna pojeżdżawka w TDU2. Z ciekawości odpalasz gierkę, a tu niespodzianka - nasz forumowy szaman jest online. Chwilę później już jesteście podłączeni w jednej sesji i dopytujecie siebie na wzajem, co u licha robicie o takiej porze w grze, która dla wielu umarła śmiercią naturalną, a za sekundę gnacie z pedałem w podłodze po autostradach. Sam nie wiem jak to jest, że dalej się do niej wraca. Wiem tylko jedno, że człowiek dowiaduje się czegoś nowego. Dacie wiarę, że w grze prosperują nadal aktywne(!) kluby? RamsesPL z opowiadań prowadzi taki klub i ma się bardzo dobrze, szok. Szkoda, że z Adamem i nowo poznanym Ramsesem miałem okazję pojeździć tylko chwilkę. Niby 100km to całkiem spory dystans, ale zleciał nam jak z bicza strzelił.
    Obrazek
    Dystans od wschodniej wysepki z obserwatorium do zajazdu Lisa Diner niedaleko wyścigu "Wokół lotniska" zajął nam chyba 30minut i niestety musieliśmy się pożegnać, Adama wzywały obowiązki. Mam nadzieję, że to powtórzymy :przyjaciel:

    Zabawne, że chwilę po wyjściu Adama pojawił się Michał, z którym jeszcze dobrą godzinę poświrowaliśmy na drogach O'ahu.
    Test Drive Unlimited 2 - TDU2 physics at its finest
    phpBB [media]

    Dalej mam ochotę zamordować osoby odpowiedzialne za lądowanie samochodem w tej grze :furia: :pała:

    Do następnego :wave:
    Ostatnio zmieniony 22 lut 2016, 20:49 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    Spontany

    autor: olosagaris » 26 lut 2016, 19:50

    Może ta niedziela do kawki/herbatki/piwka(?!) ??? Co sądzicie? Ależ mnie nakręciliście ostatnio. Courius, Michau, Gal.. hmm? :clap:

    Tak ok. 10-13 - wiadomo - niedziela :crazy:

    olo

    ps: uwielbiam umawiać spontany xD
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Spontany

    autor: Courius » 26 lut 2016, 23:51

    Mi godzina pasuje ;-)

    Korzystając z okazji. Na dysku posiadam jeszcze parę screenów z naszego ostatniego spontana w TDU2. Ta gra chyba ma w zwyczaju przyciągać późną porą nocne duchy, zbierają się one razem w sesji i straszą przypadkowo spotkanych graczy w sesji. Czy o godzinie 23.00 ciężko jest o sesję w TDU2? Niedaleko latarni na południowym-wschodzie spotkaliśmy się w gronie; Galapagos, Michau, Olosagaris i madafns aka. Ferrari. Szybka zmiana samochodów na nasze ulubione fury i skierowaliśmy się do "Latarni Cudów" przez Honolulu.
    Obrazek
    Trasa poszła nam jak z płatka. Drogi znane, jedzie się praktycznie z pamięci. Prawdopodobnie mogliby nam zawiązać oczy, a i tak dojechalibyśmy do celu. Było szybko i czysto, czyli tak jak lubię :-D Po drodze chcieliśmy trochę poskakać przez wodę, ale cóż... kamienie nas zabiły. Powrót na drogę i pognaliśmy dalej w stronę parkingu.
    Obrazek
    Pod "Latarnią Cudów" postanowiliśmy wyskoczyć na małe wyścigi. Serwery nas nie zawiodły i szybko połączyły do jednej sesji. Brrr... widok RTurbo Galapagosa elektryzuje chyba wszystkich bywalców multiwyścigów. Jak ja dawno tego samochodu nie widziałem, w sumie samochodowych ewolucji w powietrzu również :cry:
    Obrazek
    Przejechaliśmy chyba wszystkie najczęściej wybierane wyścigi. Było lotnisko, był zakręt przy latarni, widok na ocean, wygięta przystań również. A propos tego ostatniego wyścigu i Michała. Doszliśmy do wniosku, że nasze umiejętności są na jednym, tym samym poziomie. Różnice w czasach pomiędzy nami praktycznie nie istnieją :piwo:
    Obrazek

    Dzięki i do następnej niedzieli!
    Ostatnio zmieniony 26 lut 2016, 23:51 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Ferrari
    Posty: 281
    Rejestracja: 19 sty 2015, 17:07
    Reputacja: 3
    Imię: Dominik
    Hobby: Modelowanie
    Samochód: VW Golf MK3 AEX
    Nick w TDU: madanfs
    Nick w TDU2: MADANFS
    uPlay: xX_Messatsu_Xx
    Steam ID: mk3janush
    Xbox Live: madanfs
    Lokalizacja: Łask
    Polubił: 83
    Otrzymanych polubień: 151
    Kontakt:

    Spontany

    autor: Ferrari » 27 lut 2016, 11:27

    Martwi mnie jednak różnica między "wami" a "nami",chociaż bardziej mną,bo chłopaki i tak głównie mnie odstawiali.Muszę chyba zainwestować w lepszego pada,bo ten działa w systemie 0:1.Albo skręca albo nie,chociaż i tak większość pucharów udało się na nim ugrać.Teraz będę próbował wam dorównać na kierownicy,więc zobaczymy.Stawiam że będzie jeszcze gorzej. ;)
  • Awatar użytkownika
    Galapagos
    Posty: 732
    Rejestracja: 28 lip 2012, 18:10
    Medale: 1
    Reputacja: 11
    Nick w TDU2: Galapagos2012
    uPlay: Prof.Dr.House
    Klub: BONITAS
    :
    Mixed Mode PVP
    Polubił: 461
    Otrzymanych polubień: 244

    Spontany

    autor: Galapagos » 27 lut 2016, 14:32

    No coś jest takiego w tej grze że się wraca, nie dalej jak wczoraj graliśmy z Fufenem i HS w GTA5. Rzuciłem propozycje a może TDU ?? , bez zastanawiania się odpowiedz padła no pewnie. Spotkaliśmy starego znajomego CTDDBLUE, i za dosłownie za parę minut mieliśmy pełną sesje.Nawet dołączył do na s stary czituch Tiger Armenia :furia: ... No to panowie kiedy następne spotkanie, może dzisiaj ?? :-)
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Ferrari
    Posty: 281
    Rejestracja: 19 sty 2015, 17:07
    Reputacja: 3
    Imię: Dominik
    Hobby: Modelowanie
    Samochód: VW Golf MK3 AEX
    Nick w TDU: madanfs
    Nick w TDU2: MADANFS
    uPlay: xX_Messatsu_Xx
    Steam ID: mk3janush
    Xbox Live: madanfs
    Lokalizacja: Łask
    Polubił: 83
    Otrzymanych polubień: 151
    Kontakt:

    Spontany

    autor: Ferrari » 27 lut 2016, 17:08

    Tak teraz MCW nie działa to Tiger na wyspię się naprzykrza.Ostatnio próbowałem rozpędzić ACR'a do maksimum na ulubionej prostej na Ibizie,a wyżej wymieniony kolega leciał parę metrów nad drzewami swoim "Nieukończonym pojazdem".
    A ja chętnie dziś wieczorkiem piszę się na przejażdzkę.Zakupiłem TT-RS,podmieniłem na Lancera Evo 8 MR więc pora mu nastukać parę kilometrów :doping:
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    Spontany

    autor: olosagaris » 27 lut 2016, 18:09

    Ja chciałem powiedzieć, że jutro do porannego earl grey'a odpalam tdu2. Do zobaczenia po godzinie 10 :kapelusz:
  • Awatar użytkownika
    HubertGT
    Posty: 161
    Rejestracja: 19 wrz 2010, 20:38
    Reputacja: 1
    Imię: Hubert
    Samochód: 2001 Audi A3 8L
    Polubił: 316
    Otrzymanych polubień: 97
    Kontakt:

    Spontany

    autor: HubertGT » 01 mar 2016, 22:13

    Panowie planujecie jakieś zlociki na dniach ? :-) Widzę, że zainteresowanie jest,a ja też bym chętnie wrócił na drogi TDU2. Dajcie znać :-)
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Spontany

    autor: Courius » 01 mar 2016, 22:53

    Chęci są zawsze, gorzej z serwerami :D Obserwuj czat na forum, ewentualnie tematy. Może założymy jakiś tematyczny zapowiadający kolejny zlot.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Ferrari
    Posty: 281
    Rejestracja: 19 sty 2015, 17:07
    Reputacja: 3
    Imię: Dominik
    Hobby: Modelowanie
    Samochód: VW Golf MK3 AEX
    Nick w TDU: madanfs
    Nick w TDU2: MADANFS
    uPlay: xX_Messatsu_Xx
    Steam ID: mk3janush
    Xbox Live: madanfs
    Lokalizacja: Łask
    Polubił: 83
    Otrzymanych polubień: 151
    Kontakt:

    Spontany

    autor: Ferrari » 01 mar 2016, 23:09

    A ja zapraszam do klubu :D 3 LVL.Wszystkie samochody klubowe,Ruskie czity i tanie dzi...No nieważne.Na razie tylko 9 członków (co prawda wystarczy) ale co łaska więcej się przyda :p
Odpowiedz Posty: 12 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości

Przejdź do