Odpowiedz Posty: 20
[ZLOT] Lancia (24.07.2012)
  • Awatar użytkownika
    Skiper
    Posty: 41
    Rejestracja: 04 mar 2012, 9:28
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Skiper
    Klub: Tourist Club

    [ZLOT] Lancia (24.07.2012)

    autor: Skiper » 24 lip 2012, 18:49

    Jak będzie miejsce to ja dołączę ale dopiero koło 20:00. Nie dam rady wcześniej :(
    Zapraszamy do Tourist Club - http://www.touristclub.hekko.pl :)
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    [ZLOT] Lancia (24.07.2012)

    autor: Siemkins » 25 lip 2012, 9:25

    Przydałby się jakieś (choćby krótkie) relacje ze spotkań. Podobna zasada panuje czy to w wyścigach, czy w Kasynie czy innych planowanych spotach. Po pierwsze dowodzi to, że zlot się odbył, ilustruje frekwencję, daje namiastkę klimatu ze zlotu, a także (być może przede wszystkim) stanowi super pamiątkę i z doświadczenia wiem, że miło jest po jakimś czasie móc do tego powrócić wspomnieniem. Przy okazji, w przypadku atrakcyjnej prezentacji, przyciąga większą ilość osób (także sprawdzone empirycznie).
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Mateusz97PL
    Posty: 541
    Rejestracja: 12 lip 2012, 20:20
    Reputacja: 0
    Imię: Mateusz
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: Golf V
    Nick w TDU2: Mateusz97PL
    Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
    Polubił: 14
    Otrzymanych polubień: 11

    [ZLOT] Lancia (24.07.2012)

    autor: Mateusz97PL » 25 lip 2012, 10:12

    Co tu dużo mowic spotkanie przebiegło tak jak było zaplanowane czyli bardzo dobrze :-D Uczestnikow zlotu było pieciu :thumbup:
    Ps.Organizator obiecał jeszcze wstawic pare screenów ale coś ich nie widac :lol:
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6694
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3846
    Otrzymanych polubień: 2101

    [ZLOT] Lancia (24.07.2012)

    autor: Courius » 25 lip 2012, 12:34

    A zdjęć ani widu, ani słychu... Zlot się rozpoczął jak zaplanowano na lotniskowym parkingu Ibizy. Choć planowano więcej uczestników, wszak tak się zapowiadali tutaj na forum, to pojawiło się nas czterech, a mianowicie: Mateusz97PL w Lancii Stratos, Speed60PL w Lancii Integrale, Kaskader2683PL również w Lancii Integrale no i ja w Lancii Stratos. Miejsce nie było zbyt szczęśliwe dla nas, pełen serwer powodował, iż możliwi inni uczestnicy nie mogli podpiąć. Końcem końców dołączył do nas billabong11 w Lancii Integrale. Generalnie planu zlotu nie znałem, pojawiłem się prawdę mówiąc przypadkiem na tym zlocie, ale z tego co wiem, to 3pkt z trasy zostały zaliczone, Speedowi pomogliśmy odnaleść wrak VW, a także przychaczyliśmy tor, gdzie rozegraliśmy 2 wyścigi aut klasy C4 :thumbup: Na konieć spotkania postanowiliśmy wspólnie zabawić się w "policjanta i złodzieja" - Jeden z nas uciekał, a reszta go goniła. Wszystko oczywiście w trybie kooperacji :ok
    Zlot się udał, poznałem paru nowych graczy. Czekam na kolejny zlot, a wy ?
    Zapewniam, że w trakcie całego spotkania, żadne z naszych wspaniałych samochodów nie ucierpiało. No najwyżej auto podejrzanego :crazy:

    Niestety, ktoś miał robić zdjęcia i je potem tutaj zamieścić. Ja zrobiłem 2 pamiątkowe screeny.
    Obrazek

    Uploaded with ImageShack.us

    Obrazek

    Uploaded with ImageShack.us
    Ostatnio zmieniony 25 lip 2012, 12:34 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Mateusz97PL
    Posty: 541
    Rejestracja: 12 lip 2012, 20:20
    Reputacja: 0
    Imię: Mateusz
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: Golf V
    Nick w TDU2: Mateusz97PL
    Lokalizacja: Warmińsko-Mazurskie
    Polubił: 14
    Otrzymanych polubień: 11

    [ZLOT] Lancia (24.07.2012)

    autor: Mateusz97PL » 25 lip 2012, 12:52

    Również czekam na kolejny zlot !! !! ;) Prawdopodobnie kolejny zlot bedzie za tydzień który bedzie dotyczył auta marki Audi :yahoo
Odpowiedz Posty: 20

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości

Przejdź do