Zablokowany Posty: 196
ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...
  • Awatar użytkownika
    Koniu
    Posty: 25
    Rejestracja: 11 lis 2011, 18:24
    Reputacja: 0

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Koniu » 27 lut 2012, 0:27

    Coz, poprzeklinalem, bo czesto tak wzbogacona forma przekazu okazuje sie najlepiej docierajacą do odbiorcy. Nie napisalem zadnego sry, bo nie mam oczu dookola glowy i nie widze wszystkiego co dzieje sie przy moim aucie, zwlaszcza w grze i zwlaszcza grajac na padzie nie jest mi wygodnie obracac kamerki na wszystkie strony. Ale skoro RaFaL mowisz, ze w Ciebie wjechalem, to przepraszam. Nie chcialem. Ale no po prostu to sie zdarza i nie rozumiem dlaczego ludzie takie rzeczy tak czesto biora do siebie, jakby nie mieli wiekszych problemow. To jest gra, caly ATW tez jest zabawa, a nie mistrzostwami kierowcow zawodowych. Wiem, ze rozna jest mentalnosc u ludzi i niektorych moze to wkurzac, dlatego tych przepraszam. Ale polecam jak najwiecej dystansu, wtedy wszystko jest przyjemniejsze ;)
    Ostatnio zmieniony 27 lut 2012, 0:30 przez Koniu, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6695
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3847
    Otrzymanych polubień: 2101

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Courius » 27 lut 2012, 0:29

    Dlatego ja od początku biore poprawke na ten pierwszy felerny zakręt i jade na końcu :lol:
    Na kubutecha już nie ma co liczyć :roll: Olewka totalna.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    GreatNice
    Posty: 235
    Rejestracja: 12 lip 2010, 18:31
    Reputacja: 0
    Samochód: Audi A5 3.0 TFSI 272KM
    Nick w TDU: GreatNice
    Nick w TDU2: GreatAndNice
    Klub: Free Guys
    Lokalizacja: Kraków

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: GreatNice » 27 lut 2012, 15:18

    Ja w sumie nie rozumiem olewki innych ludzi, jazda 4fun, zapisują się, a potem unikają..
    kurcze atw nie jest grą o złote gacie, ja po półtorarocznej przerwie jeżdżę mega do dupy, nie mam kiery jak kiedyś, trudno mi sie od nowa przestawić na klawiaturę i ten martwy gaz, skręcanie, nieraz mnie szlag trafia jak na zakrętach mnie obraca z powodu zbyt dużego przyśpieszenia, ale nie przejmuję sie tym zbytnio, piję w międzyczasie jogurty, słucham dobrą muzykę, czasami coś popiszę z resztą graczy, dla mnie liczy się udział. Myślę, że naprawdę nie potrzeba tak wiele. Co do wyjeżdżania to faktycznie w połowie przypadków jest to niechcące ale też nie ma co z tego powodu wojny robić, jest to utrata maksymalnie kilku/kilkunastu sekund, a na tle całego rajdu nie jest to w sumie tak dużo;)
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: jurcek » 27 lut 2012, 20:16

    Tak myśleliśmy z Mattem o następnej edycji ATW. I przeszło nam przez mózgi, że więcej osób można zdobyć rąbiąc "reklame" na innych forach (u nas większość to TDU2). Ale to by trzeba jakoś szturmem się wpakować i zachęcać do wzięcia udziału. Co myślicie?
    .
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6695
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3847
    Otrzymanych polubień: 2101

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Courius » 28 lut 2012, 16:40

    Szkoda tylko, że to jest najbardziej aktywne forum tej gry. Tutaj jest paczka ludzi (my wielcy miszczowie tej gry), którzy nadal interesują się losami tdu1 i chętnie grają w to. Zostało tdu.gram.pl ale tam przesiadują te same osoby co tutaj.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: jurcek » 28 lut 2012, 16:48

    Ale są też nie polskie fora :P
    .
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6695
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3847
    Otrzymanych polubień: 2101

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Courius » 28 lut 2012, 16:56

    A co ? Z ruskami chcesz się ścigać ?

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: jurcek » 28 lut 2012, 16:58

    Nie wiem jak Ty, ale ja nie potrafie po rosyjsku gadać :wink:
    .
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Prince-Matt » 28 lut 2012, 17:15

    jurcek pisze:Tak myśleliśmy z Mattem o następnej edycji ATW. I przeszło nam przez mózgi, że więcej osób można zdobyć rąbiąc "reklame" na innych forach (u nas większość to TDU2). Ale to by trzeba jakoś szturmem się wpakować i zachęcać do wzięcia udziału. Co myślicie?

    jurcek pisze:Ale są też nie polskie fora :P


    Własnie. Mysleliśmy nad tym, żeby ogłosić tą serie wyśćigów np. na tdu-central.com. Wtedy byśmy przetłumaczyli "reg" na angielksi i zrobili z niego prawdziwy "Regulamin", a nie tylko taki krótki opis. Z drugiej strony taka międzynarodowa seria wyśćigowa musi być porządnie przemyslana. Jest np. sprawa z ankietą. Wyniki, regulamin, i terminy można wypisywać na tdu-central.com(po ANG) i u nas na tdunlimited2.pl(po PL), ale ankieta i głosowania by musiały być dwa różne, i wtedy by się tylko wyliczało głosy. Rozmowy i komentarze by się też odbyły na dwóch różnych forach.
    Nie wiem czy to takie komfortowe rozwiązanie, a może są lepsze?
    Z góry mowie, że taka opcja, żeby wszystko ustalać na forum tdu-central.pl, odpada. Zostajemy na pewno tu. Jeszcze się zastanawiamy nad tym, żeby tu u nas zrobić ATW po angielsku. Wtedy byśmy u nich zrobili jeden temat z linkiem do nas, i by sie wszytsko tu odbywało. Wtedy by się nasi adminy musiały zgodzić.
    To tak na szybko wymyśliliśmy i na dziko napisaliśmy, bo to tylko pomysł. Skomentujcie. Może Wy macie jakieś lepsze rozwiązania.

    Btw.: To wszytsko by dopiero ruszyło, jak sie nasze ATW skonczy (za kilka miesięcy).
    Ostatnio zmieniony 28 lut 2012, 17:15 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6695
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3847
    Otrzymanych polubień: 2101

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Courius » 28 lut 2012, 17:45

    jurcek pisze:Nie wiem jak Ty, ale ja nie potrafie po rosyjsku gadać :wink:


    Niestety tajemnice cyrylicy nie są mi znane, aczkolwiek chętnie bym się nauczył ; P

    Matt - dużo mieszania, dłuższe okresy między głosowaniami. Lepiej prowadzić coś w jednym miejscu. Mniej bałaganu. A pomysł grubą nicią szyty. Ja bardzo chętnie ;)
    Ostatnio zmieniony 28 lut 2012, 17:45 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: jurcek » 28 lut 2012, 18:09

    kilku z nas zna $p4c3, może pomógłby coś rozkręcić dodatkowo
    .
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Xarlith » 28 lut 2012, 20:11

    Kiedyś ktoś organizował międzynarodową ligę międzyklubowa w TDU2. Nasz klub się zapisał, kilka innych i tyle. A zauważcie, że liga zrzeszała kluby TDU2, więc teoretycznie dużo bardziej popularne, a tu raptem się zgłosiło kilka klubów, a w międzyczasie organizator się zwinął i nawet nie rozegrany został żaden wyścig...

    W przypadku ATW nie martwiłbym się o organizację, ale o ilość osób z innych forów już tak. No i jeszcze jest kwestia tego, że administracja tdu-central nie zgodzi się na całkowite przeniesienie zawodów na tdunlimited2.pl, a organizowanie tego na tdu-central też się mija z celem, bo chyba wszystkim użytkownikom tego forum zależy przede wszystkim na dyskusjach po polsku.
    Niestety mimo wszelkich trudności z tym związanych jedynym rozwiązaniem wydaje się prowadzenie zawodów niezależnie w języku angielskim na tdu-central, a u nas w obu językach lub tylko po polsku. Coś na wzór tego jak to było zorganizowane przy okazji Dakaru.
    Administracji zawsze zależy na komforcie użytkowników, dlatego jeżeli uważacie, że poszerzenie horyzontów dobrze się ku temu przyczyni, a organizator ATW będzie się czuł na siłach by pociągnąć temat na 2 forach jednocześnie to myślę, że Siemkins nie będzie miał nic przeciwko.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7148
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1539
    Otrzymanych polubień: 1771
    Kontakt:

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: Siemkins » 28 lut 2012, 21:17

    Możecie zareklamować imprezę na jakim chcecie forum. Możecie tu zapraszać kogo chcecie o ile ogarnie regulamin i nie będzie uprzykrzał życia innym użytkownikom. Jeżeli chcecie aby gość czul się u Was dobrze, to dbacie o niego. Podobnie tutaj: jeżeli chcecie tu zaprosić kogoś, kto średnio ogarnia język pl czytany, a co dopiero gdyby miał pisać, to zadbajcie o niego, np właśnie poprzez zasady spisane w innym języku. Nie trzeba tłumaczyć dla niego całego forum ale wybrany jego obszar, w którym przejawia zainteresowanie.

    To nie my jako Administracja tu, czy Admini na tduc decydują o tym, gdzie są userzy, bo to zależy tylko od tych drugich, jednak jako Ci pierwsi jesteśmy zainteresowani, by użytkownicy byli właśnie z nami, dlatego nie w smak by mi było przenoszenie zawodów gdzieś indziej (co innego reklama).

    Przemyślcie sobie jeszcze raz Wasze gorące/luźne propozycje. Jestem otwarty na dialog, jak zwykle z resztą.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    GreatNice
    Posty: 235
    Rejestracja: 12 lip 2010, 18:31
    Reputacja: 0
    Samochód: Audi A5 3.0 TFSI 272KM
    Nick w TDU: GreatNice
    Nick w TDU2: GreatAndNice
    Klub: Free Guys
    Lokalizacja: Kraków

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: GreatNice » 28 lut 2012, 22:09

    no proszę was, po angielsku to wystarczy mi jeszcze jeden user do pomocy i to bym w kwadrans ogarnął. Potem piszecie na forach typu tdu central i na pewno niektórych to zaciekawi. Już kij z rosyjskim.. nie tylko Rosjanie w tdu grają
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    ATW - Rozmowy, Komentarze, Skargi...

    autor: jurcek » 29 lut 2012, 13:19

    Ja myslałem tylko o naszym forum. Na innych forach tylko jakąś reklame dać, czy pogadać z innymi użytkownikami przez PW albo w ogóle poza forami. Kwestia obcych języków, to niby jakaś tam granica jest, ale popatrzcie ilu nas tu się wypowiada :P większość tylko głosuje i nic poza tym ;]
    .
Zablokowany Posty: 196

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Przejdź do