Odpowiedz Posty: 5 Strona 1 z 1
Problem z instalacją
  • Wojtas385
    Posty: 4
    Rejestracja: 18 cze 2012, 16:22
    Reputacja: 0

    Problem z instalacją

    autor: Wojtas385 » 18 cze 2012, 16:30

    Witam, to mój pierwszy post a także temat, więc wypadałoby się przywitać, tak więc witam ; )

    Mam problem z instalacją TDU2, podczas instalacji po jakiś 5 min. wyskakuje Mi informacja "wystąpił błąd podczas próby kopiowania pliku: Błąd danych (CRC). Odnosi się to do pliku Bigfile_PL_1.big i mam trzy opcje do wyboru, ignoruj, ponów próbę i anuluj. Dodam, że płytka oczywiście oryginał, i wcześniej tj. jakiś rok temu może półtorej instalacja przebiegła bez problemu, teraz po reintsalacji systemu naszła Mnie ochota by znowu zagrać. Oczywiście, mam wgrane najnowsze sterowniki i wszystkie pliki z płytki też pozgrywane. Ma ktoś jakiś pomysł na to? Z góry dziękuję za pomoc :wink:
  • adamsky73

    Problem z instalacją

    autor: adamsky73 » 18 cze 2012, 16:44

    Domyślne powody to zabrudzona bądź porysowana płytka albo kończący się laser w czytniku (choć może też być zakurzony) który nie czyta już wszystkich płytek bezbłędnie.
    Zawsze możesz spróbować z innego czytnika lub ściągnąć instalkę ze strony Atari.
  • Wojtas385
    Posty: 4
    Rejestracja: 18 cze 2012, 16:22
    Reputacja: 0

    Problem z instalacją

    autor: Wojtas385 » 18 cze 2012, 17:28

    To wina płytki, posiada kilka rysek, chociaż głębokie nie są, no ale jednak. Poczytałem teraz trochę na innych forach i radzono tam, by ściągnąć Nero DriveSpeed i ustawić na prędkość 2x. I jak narazie działa, nie wyskoczył już błąd, chociaż instalacja trwa i trwa i trwa :wink:

    Dziękuję za pomoc :wink:

    Chociaż mam jeszcze jedno pytanie, niestety mój save przepadł, na którym miałem już zrobione wszystkie wyścigi i całą szkołę jazdy ale słyszałem, że każdy klucz jest przypisany do save'a (nie wiem czy to urban legend) wystarczy podać swój stary nick i adres e-mail, niestety nie pamiętam który adres użyłem na stronie więc podałem każdy e-mail żeby wysłali Mi moje hasło, niestety jak tydzień temu to zrobiłem, tak od tygodnia cisza, żadnego e-miala nie dostałem, w ogóle działa funkcja przypominania na testdriveunlimited2.com? Wie ktoś coś na ten temat?
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Problem z instalacją

    autor: Xarlith » 18 cze 2012, 18:59

    Jeśli nie masz zapisu gry na komputerze to niestety już przepadł (Documents\Eden Games\Test Drive Unlimited 2\savegame). Przypominanie hasła podobno działa, choć wcześniej były problemy z wysyłaniem przypomnień na wp i onet.
    Obrazek
  • Wojtas385
    Posty: 4
    Rejestracja: 18 cze 2012, 16:22
    Reputacja: 0

    Problem z instalacją

    autor: Wojtas385 » 18 cze 2012, 19:31

    Ja mam akurat pocztę na (lamerskim) o2.pl :wink:
    Niestety save przepadł, co prawda robiłem backup w razie gdyby Mi się posypał, ale zamiast na dysku D to zapisywałem go w Moich Dokumentach. A nie udało Mi się niestety nic z dysku C uratować, ponieważ cały system się posypał. No nic, w takim razie zaczynam wszystko od nowa :wink:
    Bardzo dziękuję wam za pomoc i z pewnością będę teraz częstszym gościem na forum, ponieważ moje stare tdu.com.pl odeszło chyba w zapomnienie :wink:
    Pozdrawiam wszystkich i jeszcze raz dziękuję :wink:
Odpowiedz Posty: 5 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Przejdź do