Odpowiedz Posty: 122
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9
Top Gear
  • dabay

    Top Gear

    autor: dabay » 09 lut 2012, 18:28

    Oglądacie, czytacie, bierzecie udział w konkursie fotograficznym? :)
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Top Gear

    autor: Courius » 09 lut 2012, 18:58

    Niestety w pakiecie podstawowym telewizji UPC nie posiadam kanałów BBC, więc co miesiąc udaje się do sklepiku po świeży numer miesięcznika "TopGear" ! Gazetke tą czytam od końca 1kl. gimnazjum więc mineły już 3 lata. Mam tych numerów już hmmm.... dużo, razem ważą chyba z 5kg :)
    Oczywiście wole program w telewizji, który oglądam u siostry z moim szwagrem bo jak już zapewne zauważyliście w internecie zablokowali nam filmiki np. na www.iitv.info
    Dlaczego to czytam? Mhmm, jako fanatyk motoryzacyjny patrze troche inaczej na całą branże motoryzacyjną. To już nie tylko suche tabelki z danymi podawanymi w "motorze" tylko coś więcej.
    Jutro ide po nowy numer miesięcznika, a wy ? :>

    Obrazek

  • dabay

    Top Gear

    autor: dabay » 09 lut 2012, 19:10

    Ja dzisiaj zakupiłem. Mam wszystkie 49 numery :mrgreen: Nie wiem czy wiesz ale właśnie na http://iitv.info/ masz 18 najnowsza serię z napisami :wink:
  • Awatar użytkownika
    RaFaL
    Posty: 3635
    Rejestracja: 01 paź 2010, 19:09
    Reputacja: 1
    Samochód: Seat Leon Cupra R
    Lokalizacja: Lublin
    Polubił: 376
    Otrzymanych polubień: 1331

    Top Gear

    autor: RaFaL » 09 lut 2012, 19:12

    Kiedyś trochę oglądałem w TV, potem przestałem, wczoraj z nudów pykając po kanałach trafiłem na BBC Knowledge i akurat leciał odcinek z sezonu 13 o Mercedesie SL Black to obejrzałem.
    Gazetę oczywiście kupuje, mam wszystkie numery :-D
    ... dwie paczki na budziku nic innego tak nie kopie
    nawet najlepsze konopie w holenderskim coffee shop'ie
    LUB na rejestracjach to kontynuacja
    hot-dogi na stacjach odwrotna grawitacja
    to co mnie wzmacnia to fury i jazda
    to co mnie wzmacnia to nuta na maxa...
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Top Gear

    autor: Prince-Matt » 09 lut 2012, 19:16

    Jak widze że leci to oglądam, chyba lepszego programu o motoryzacji i autach nie ma :wink: O konkursie fotograficznym niestety nic nie wiem , zapodasz linka albo coś?
    Obrazek
  • dabay

    Top Gear

    autor: dabay » 09 lut 2012, 19:18

    W nowym numerze jest zapowiedziany konkurs. Wszelkie info i miejsce do wrzucania fot masz na oficjalnym fanpejdżu Top Gear Polska na facebook-u :wink:
  • Mike
    Posty: 401
    Rejestracja: 13 sty 2011, 18:02
    Reputacja: 0
    Imię: Michal
    Nick w TDU: MikeDriverPL
    Nick w TDU2: MikePL
    Lokalizacja: Ryki

    Top Gear

    autor: Mike » 09 lut 2012, 19:21

    Ja od stycznia 2010 czytam, także 22 poprzednie numery mnie ominęły :wink: Oczywiście oglądam w TV, od 10 serii jestem na bieżąco, resztę tylko to co kiedyś na BBC Knowledge / tym drugim obejrzałem :P
    A w konkursie fotograficznym raczej udziału nie wezmę, nie mam raczej czego sfotografować, ale w quizie połączonym z konkursem fotograficznym wygrałem taki zestaw :mrgreen:

    No i znowu poczta z opóźnieniem przyniesie numer, jeszcze go nie mam...
    Ostatnio zmieniony 09 lut 2012, 19:21 przez Mike, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Top Gear

    autor: Courius » 09 lut 2012, 20:34

    dabay pisze:Ja dzisiaj zakupiłem. Mam wszystkie 49 numery :mrgreen: Nie wiem czy wiesz ale właśnie na http://iitv.info/ masz 18 najnowsza serię z napisami :wink:


    Ooo ostatnio, gdy tam zaglądałem było zablokowane. Dzięki !
    Ostatnio zmieniony 09 lut 2012, 20:34 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    GreatNice
    Posty: 235
    Rejestracja: 12 lip 2010, 18:31
    Reputacja: 0
    Samochód: Audi A5 3.0 TFSI 272KM
    Nick w TDU: GreatNice
    Nick w TDU2: GreatAndNice
    Klub: Free Guys
    Lokalizacja: Kraków

    Top Gear

    autor: GreatNice » 10 lut 2012, 8:28

    Witam!
    Ja TG czytam od pierwszego numeru, a oglądam od przedostatniego sezonu tyle, ze ja tak samo nie mam w swoim pakiecie BBC takze pobieram wszystko z torentow wiec jak obejrze aktualne odcinki to wezmę sie za te pierwsze;)

    Zaciekawił mnie sposób w jaki oni prezentują wybrane reportaże, potrafią przykuc widza do fotelu co jest niespotykane w tej tematyce ( przynajmniej tezę opieram na polskich motoryzacyjnych ekranizacjach)
    a druga sprawa to wysoki budżet produkcji, mogą sobie pozwolić na niesamowite eksperymenty, które moglibyśmy co najwyzej powymyslac ;) i ostatni aspekt tych wymienionych to same kadry i świetna robota ekipy filmowej, ja osobiście zwracam na to sporą uwagę, gdy coś oglądam i w TG widac, ze nie pierwszy raz cos kręcą, jak i montaż
    Jednym zdaniem wszystko wychodzi jak najbardziej pozytywnie, az mysle czy nie zakupić jakiejś ich książki ;)
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Top Gear

    autor: Courius » 12 lut 2012, 23:55

    Książki Clarksona jak najbardziej Ci polecam. Warto poświęcić pare minut i przeczytać jakieś felietony :)

    Obrazek

  • dabay

    Top Gear

    autor: dabay » 13 lut 2012, 15:28

    Courius pisze:Książki Clarksona jak najbardziej Ci polecam. Warto poświęcić pare minut i przeczytać jakieś felietony :)

    Mam wszystkie :wink: Szczególnie polecam "Wiem, że masz duszę", "Motoświat", "Nie zatrzymasz mnie". Reszty jeszcze nie przeczytałem. Serię "Świat według Clarksona" lubię ale "dupy nieurywa" :P
    Ostatnio zmieniony 13 lut 2012, 15:28 przez dabay, łącznie zmieniany 2 razy.
  • K911

    Top Gear

    autor: K911 » 13 lut 2012, 19:48

    Witam. Jeśli chodzi o UPC to do pakietu telewizji cyfrowej choćby najmniejszego dorzucili już BBC. Jeśli ktoś chce oglądać Top Gear w necie to na iitv.info są w końcu z powrotem wszystkie odcinki. Problemem może być tylko to ze wykorzystują one stronę bodajże MAXVIDEO na której mamy dzienny limit 3 odtworzeń. A jeśli chodzi o miesięcznik TG to posidam wszystkie numery TG z Polskiej serii oraz 7 z Brytyjskiej. Jeśli ktoś chciałby to możemy stworzyć taką stronę na której każdy kto może będzie wrzucał zdjęcia/ skany każdego numeru. Pozostawiam to pod dyskusje.
    Posiadam wszystkie książki Jerremiego Clarksona od "Wiem, że masz dusze" po "ŚWC cz. 4" Polecam nawet tym którzy nie lubią cały czas słuchać o nowych samochodach itp. ponieważ JC napisał wiele ciekawych felietonów " z życia wziętych". Najbardziej zainteresował mnie a przede wszystkim roześmiał to felieton o karcie kredytowej American Express Black. Polecam
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    Top Gear

    autor: jurcek » 15 lut 2012, 17:52

    Kojażycie może odcinek, jak opowiadali o Sennie? Na yt kiedyś był, ale po ang, a wszystkiego nie rozumiałem, a z napisami oglądałem ten odcinek, to była wycieta opowieść o nim xd

    KUBUTECH911 pisze:Jeśli ktoś chciałby to możemy stworzyć taką stronę na której każdy kto może będzie wrzucał zdjęcia/ skany każdego numeru. Pozostawiam to pod dyskusje.

    Jestem za! Choć mam gazetki tylko sprzed 2 lat chyba, ale chętnie bym poczytał nowe, a na necie tylko stare pdfy są ;p
    ________________
    edit- część odcinka w ang: http://www.youtube.com/watch?v=4oLSYSJO5Ik i tego szukam z napisami/lektorem ;p
    btw fajny komentarz:
    Alain Prost disliked it...
    Ostatnio zmieniony 15 lut 2012, 17:52 przez jurcek, łącznie zmieniany 2 razy.
    .
  • K911

    Top Gear

    autor: K911 » 15 lut 2012, 19:39

    Jest na to rada:
    1. mozna stworzyć napisy do tego przez napisprojekt.pl
    2. poszukaj go na iitv.info masz tam do odcinka 2 18 serri
  • dabay

    Top Gear

    autor: dabay » 15 lut 2012, 21:42

    Oglądaliście 3 odcinek? :-D Moje spostrzeżenia: James jest gupi, Top Gear jak zwykle skrzanił i w odcinkach pozostaje trochę kiczu z wcześniejszej serii. Na szczęście pozostaje odrobina starego TG :wink:
Odpowiedz Posty: 122
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 9

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 16 gości

Przejdź do