Odpowiedz Posty: 4 Strona 1 z 1
Problemy TDU2
  • mattqwerty
    Posty: 3
    Rejestracja: 02 mar 2016, 21:59
    Reputacja: 0

    Problemy TDU2

    autor: mattqwerty » 04 mar 2016, 17:20

    Jak w temacie, mam problem z TDU 2 zainstalowałem je 2 dni temu (wcześniej też instalowałem ale grałem offline) z płytki oryginalnej z kluczem i teraz tak:
    1. Nie mogę założyć konta (znaczy konto założone i powinien przyjść mail aktywacyjny-ale maila nie ma)
    2. Po uruchomieniu launchera pobrało mi patcha teraz mam TDU2 DLC2 V034 BUILD 16, ale NAT w moim systemie: Strict:Symmetric (zawsze tak było)


    i teraz tak jak to naprawić?
    piszcie mi co wam potrzebne jak za mało info podałem
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Problemy TDU2

    autor: Courius » 04 mar 2016, 17:39

    Cześć.
    mattqwerty pisze:1. Nie mogę założyć konta (znaczy konto założone i powinien przyjść mail aktywacyjny-ale maila nie ma)

    Na jakiej domenie masz założonego maila? Z doświadczenia wiem, że z pewnymi domenami może być problem i najzwyczajniej w świecie wiadomości nie dochodzą. Najbezpieczniejszy pod tym względem jest gmail.com
    mattqwerty pisze:2. Po uruchomieniu launchera pobrało mi patcha teraz mam TDU2 DLC2 V034 BUILD 16, ale NAT w moim systemie: Strict:Symmetric (zawsze tak było)

    Musisz przekierować porty 3478 i 8889.
    Ostatnio zmieniony 04 mar 2016, 17:39 przez Courius, łącznie zmieniany 2 razy.

    Obrazek

  • mattqwerty
    Posty: 3
    Rejestracja: 02 mar 2016, 21:59
    Reputacja: 0

    Problemy TDU2

    autor: mattqwerty » 04 mar 2016, 19:49

    no i w końcu zbaraniałem
    1. zrobiłem konto na gmail i rejestrowałem się znowu, dalej bez maila aktywacyjnego

    2. najpierw w zaporze windows dodałem reguły z portami wyżej, uruchomiłem klikając 2x na launcher NAT dalej zablokowany, później uruchomiłem jako administrator i NAT:FullCone zamknąłem laucher włączyłem znowu i dalej strict symmetric, poźniej odblokowałem porty w routerze i dalej nic sprawdziłem porty programem i są pozamykane/nieosiągalne
    pousuwałem te reguły z powrotem z zapory, wyłączałem zaporę windowsa i też nic to nie dało

    #wróciłem do ustawień domyślnych zapory i routera

    nie wiem co robić
    może team viewer? bo albo jestem za tępy na takie rzeczy albo coś żle robie

    a i moja sieć wygląda tak:
    przyłącze światłowodu->router dostawcy(nie mam do niego dostępu, tu powinno być wporządku)->drugi router (własny, dla poprawienia sygnału wifi,podłączony do pierwszego RJ45)->laptop(po wifi)->pc(po wifi)->telefony domowników->drukarka(po wifi)

    router dostawcy to ZTE F660
    a drugi to asus RTN10 C1 https://www.asus.com/Networking/RTN10_C1/
    Ostatnio zmieniony 04 mar 2016, 20:43 przez mattqwerty, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    Ferrari
    Posty: 281
    Rejestracja: 19 sty 2015, 17:07
    Reputacja: 3
    Imię: Dominik
    Hobby: Modelowanie
    Samochód: VW Golf MK3 AEX
    Nick w TDU: madanfs
    Nick w TDU2: MADANFS
    uPlay: xX_Messatsu_Xx
    Steam ID: mk3janush
    Xbox Live: madanfs
    Lokalizacja: Łask
    Polubił: 83
    Otrzymanych polubień: 151
    Kontakt:

    Problemy TDU2

    autor: Ferrari » 04 mar 2016, 20:37

    Jeżeli otrzymasz wreszcie ten mail zwrotny to spróbuj uruchomić grę za pomocą tego launchera.
    http://i-knyazev.ru/tools/tdu2-universal-launcher/
    Ja miałem również problemy z NAT'em a portów nie mogłem odblokować bo miałem zablokowane przez operatora.Nie mam pewności czy to na 100% pomoże,bo tak na prawdę mamy inny sprzęt ale chyba warto spróbować.
Odpowiedz Posty: 4 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości

Przejdź do