Odpowiedz Posty: 7 Strona 1 z 1
Problem z uruchomieniem TDU2
  • Awatar użytkownika
    lambatti
    Posty: 16
    Rejestracja: 01 sty 2014, 22:24
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Nick w TDU: Serwery off :c
    Nick w TDU2: lambatti
    Lokalizacja: Kielce

    Problem z uruchomieniem TDU2

    autor: lambatti » 13 sty 2014, 13:57

    Siema, otóż TDU2 mam z pre-ordera, zawsze mi odpalało, czasem problemowo ale kilka minut szukania i odpaliłem grę. Wypakowałem grę dla patcha 0.3b (unofficial) i nie chce się uruchomić, tzn obojętnie, czy robię to launcherem i potem plik .exe gry, czy launcherem Knazyeva, gra uruchamia się na sekundę, widać czarny ekran i gra się wyłącza. To samo mam z normalnym TDU2 (niewypakowanym) z patchem 0.3b..... Ma ktoś rozwiązanie?

    @EDIT:
    2014-01-13 15:23: Indeks wykraczał poza granice tablicy.
    System.IndexOutOfRangeException: Indeks wykraczał poza granice tablicy.
    w _UL_Functions._UL_Function.RunGame(Boolean console, String hash, String mode)
    w TDU2_Universal_Launcher.Program.Main(String[] Args)

    To mam w errors.log po odpaleniu przez online_mode.bat universal launcherem, może to wina pliku .exe gry?
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Problem z uruchomieniem TDU2

    autor: Xarlith » 13 sty 2014, 17:08

    Po pierwsze, musisz mieć wszystkie najnowsze aktualizacje do TDU2.
    Po drugie, czy wypakowana gra (bez patcha) działa?
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    lambatti
    Posty: 16
    Rejestracja: 01 sty 2014, 22:24
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Nick w TDU: Serwery off :c
    Nick w TDU2: lambatti
    Lokalizacja: Kielce

    Problem z uruchomieniem TDU2

    autor: lambatti » 13 sty 2014, 18:03

    Odinstalowałem patcha, nic.... Tym razem uruchamia się na 2-3 sekundy, pomiga czarny ekran (widać myszkę) i się wyłącza. Wersję mam (z launchera gry) TDU2 DLC2 v034 bulid 16.

    @EDIT: Okazało się, że w niewypakowanej wersji nie mam patcha :0 Może go zainstalować i wtedy zadziała?

    @EDIT2: Pobrałem Unofficial Patcha 0.1c bodajże do spakowanej wersji i dalej występuje problem.
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Problem z uruchomieniem TDU2

    autor: Xarlith » 13 sty 2014, 21:09

    Ciekawe...
    Gdy włączasz grę (normalnie przez oryginalny launcher), która była zaktualizowana do v034, z wgranym na to patchem 0.1 to też masz czarny ekran? Czy tylko gdy włączasz grę wypakowaną?

    Jeśli tylko wypakowana gra się nie włącza to problem jest z wypakowaniem, a nie z patchem. W takim wypadku trzeba całkowicie usunąć wypakowaną grę i wypakować ją ponownie moim unpackerem, a następnie zainstalować na to patch 0.3b.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    lambatti
    Posty: 16
    Rejestracja: 01 sty 2014, 22:24
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Nick w TDU: Serwery off :c
    Nick w TDU2: lambatti
    Lokalizacja: Kielce

    Problem z uruchomieniem TDU2

    autor: lambatti » 14 sty 2014, 14:35

    Xarlith pisze:Gdy włączasz grę (normalnie przez oryginalny launcher), która była zaktualizowana do v034, z wgranym na to patchem 0.1 to też masz czarny ekran? Czy tylko gdy włączasz grę wypakowaną?

    Wcześniej pograłem trochę na wypakowanej wersji, a niewypakowaną miałem zainstalowaną od czasu gdy ją dostałem (10.02.2011) i nigdy nie było problemów, dopiero kiedy grałem na wypakowanej gra "spakowana" jest nie do włączenia, czy to bez patcha, czy z patchem 0.1c.

    Xarlith pisze:Jeśli tylko wypakowana gra się nie włącza to problem jest z wypakowaniem, a nie z patchem. W takim wypadku trzeba całkowicie usunąć wypakowaną grę i wypakować ją ponownie moim unpackerem, a następnie zainstalować na to patch 0.3b.

    Jeżeli gra spakowana nie działa to wypakowana nagle zacznie? :???:
    Ostatnio zmieniony 14 sty 2014, 14:35 przez lambatti, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Problem z uruchomieniem TDU2

    autor: Xarlith » 14 sty 2014, 15:04

    Jeżeli żadna wersja się nie włącza to niestety, ale trzeba wszystko odinstalować, a następnie zacząć ponownie począwszy od wyciągnięcia płytki z grą :).

    BTW Jakiego unpackera używałeś? Bo mogę się mylić, ale mam wrażenie, że masz jakiegoś innego, który wypakowując pliki do tego samego folderu w którym była gra blokuje możliwość uruchamiania zwykłej, niewypakowanej wersji.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    lambatti
    Posty: 16
    Rejestracja: 01 sty 2014, 22:24
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Nick w TDU: Serwery off :c
    Nick w TDU2: lambatti
    Lokalizacja: Kielce

    Problem z uruchomieniem TDU2

    autor: lambatti » 14 sty 2014, 15:35

    Używałem unpackera z tematu patcha unofficial, właśnie znalazłem pudełko z grą i robię reinstall :P

    @EDIT: Reinstall poratował, gra działa.
Odpowiedz Posty: 7 Strona 1 z 1

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

Przejdź do