Odpowiedz Posty: 17
Test Drive Unlimited 3 - petycja
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Test Drive Unlimited 3 - petycja

    autor: Xarlith » 03 sty 2015, 23:50

    Trochę historii.
    Po wydaniu TDU (1) część pracowników Eden Games, niezadowolona ze współpracy z Atari, opuściła studio i założyła Ivory Tower. Od 2007 roku te dwa studia pracowały nad dwoma odrębnymi tytułami - Eden Games nad TDU2, a Ivory zaszywszy się w Lyonie i szukając większego wydawcy bez rozgłosu rozpoczęło wstępne prace nad konkurencyjnym produktem mającym przebić TDU.

    Eden Games w 20011r wydało TDU2, które nie sprzedawało się tak dobrze jak to Atari zakładało. Sukcesywnie redukowali etaty, aż do całkowitego zamknięcia studia i ogłoszenia bankructwa przez Atari. W 2013 pojawiły się informacje, że byli pracownicy studia Eden Games chcą reaktywować swoją dawną firmę (wykupili część udziałów? ), pojawiła się nowa strona internetowa studia na której były pokazane nieznane dotąd screeny przypominające mieszankę TDU i TDU2. Od tego momentu cisza. Czy pracują nad TDU3? Nie wiadomo.

    Ivory Tower w 2012r zaczęło przemycać do sieci informacje na temat gry samochodowej nowej generacji na przyszłe konsole. Zaczęły pojawiać się pierwsze informacje, na temat współpracy Ivory z z Ubisoftem i studiem Ubisoft Reflections. Nasze domysły kierowały się ku temu, że Ubisoft wykupił prawa do marki Test Drive i przy pomocy byłych pracowników Eden Games zamierza wyprodukować TDU3. Na targach E3 w 2013r okazało się jednak, że chodzi o całkiem nową markę - The Crew.

    Mam nadzieję, że trochę rozjaśniłem temat i już nie będzie problemu z rozróżnieniem kto za jaką grę odpowiadał.
    Obrazek
  • RaneMoro11
    Posty: 39
    Rejestracja: 22 wrz 2014, 17:44
    Reputacja: 0
    Hobby: Dużo ;P
    Samochód: Bugatti Veyron SS
    Nick w TDU2: Papryczka
    Polubił: 4
    Otrzymanych polubień: 5

    Test Drive Unlimited 3 - petycja

    autor: RaneMoro11 » 06 sty 2015, 15:05

    Spoko, Eden Games w 20011r.. :PPP
    Podasz linka do mieszany tdu i tdu 2 ;-;?
    Bo ni mam ;c

    ** A i rozjaśniło, rozjaśniło masz ode mnie ♥ (Czyli lubie)
Odpowiedz Posty: 17

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 17 gości

Przejdź do