Odpowiedz Posty: 5 Strona 1 z 1
NAJ Drivecenter 2017, czyli wspominamy i wybieramy
  • Awatar użytkownika
    jedlin12
    Medale: 1
    Reputacja: 11
    Imię: Jakub
    Hobby: Skoki Narciarskie, Gry, Chemia
    Samochód: Ford Focus RS500 (marzenia...)
    uPlay: CM-jedlin12
    Steam ID: jedlin12
    Klub: Club Mega
    :
    The Crew Endurance Series
    Polubił: 491
    Otrzymanych polubień: 581

autor: jedlin12 » 01 sty 2018, 2:17

Wzorem lat poprzednich czas na kolejną zbiórkę wydarzeń i postaci z minionego przed paroma godzinami roku, które z jakiegoś powodu zasługują na NAJ w swoich kategoriach. Koncept oryginalnie został stworzony przez Siemkinsa, kontynuowany przez Katanę, a będziemy odpowiadać na następujące pytania:

1. najciekawszy user w 2017 (data rejestracji na forum nie ma znaczenia)
    2. najciekawszy user w 2017 (na forum najwyżej od 1 stycznia 2017)
    3. Najciekawszy człowiek z obsługi (pomysł Megadzika sprzed dwóch lat)
    4. największa strata w 2017 (user, który usunął konto)
    5. najważniejsze wydarzenie w 2017 (portal całościowo)
    6. najciekawszy event w 2017 (zorganizowany solo przez DC lub we współudziale)
    7. największe rozczarowanie (w czym portal zawiódł Cię najbardziej)
    8. największe oczekiwanie (czego nie było w 2017 a chciałbyś/chciałabyś by stało się w tym roku)
    9. inne, Twoim zdaniem ważne wydarzenie warte zapamiętania.

Także ja zacznę:

1. Trudne pytanie, ale dla mnie na ten tytuł zasłużył Michau7547. Człowiek bardzo miły pomocny, zwykle cichy, nie udziela się zbytnio na forum, ale często właśnie może posłużyć dobrą radą i co więcej jako jeden z nielicznych pisał newsy na temat aktualności ze świata gier. Ponadto uczestniczył w wielu eventach organizowanych w tym roku. Na uwagę zasługuje też Xarlith, który pomagał mi przy organizowanych przeze mnie zawodach, ale on dostanie inną nagrodę.

2. Zdecydowanie FrogsterPL. Spośród nowych użytkowników to on był najbardziej zauważalny, wypowiadał się dosyć często, zwłaszcza na tematy związane bezpośrednio z motoryzacją, ale na inne też dało się z nim porozmawiać, co bardzo się ceni. Co więcej mamy bardzo podobne gusta co do samochodów. Gdyby takich Frogsterów było więcej...

3. I tutaj właśnie wędruje Xarlith. Jeszcze raz dzięki za wszystko co zrobiłeś w minionym roku.

4. Tutaj wybór był bajecznie prosty K911. Z nim właśnie utrzymywałem najwięcej kontaktu. Pomimo pewnych tarć i różnic bardzo lubiłem wchodzić w nim w rozmowy, człowiek dysponujący dużą wiedzą, polepszył jakość moich artykułów, nie szczędził czasu na rozmaite analizy i wciąż mam nadzieję, że jeszcze kiedyś na forum wróci. Nawet jeśli absencja Adamskiego wciąż by trwała, moja decyzja by się nie zmieniła. Niby wiem, że wciąż siedzi na TS, ale dla tego forum jest na razie martwy.

5. Rok nie obfitował w jakieś większe wydarzenia, przynajmniej z mojej perspektywy, co wzbudziło dyskusje na temat kondycji portalu. Z mojej perspektywy to było rozpoczęcie serii turniejów w DSJ2, rzeczy, która chyba jeszcze nigdy wcześniej na tym forum nie zagościła.

6. Wspomniane w poprzednim punkcie zawody w DSJ2 oraz oczywiście TCES - moje pierwsze zorganizowane zawody. Seria wytrzymałościowych wyścigów. Nie poszło tak jak bym tego chciał. Serwery zawodziły, frekwencja była symboliczna, ale dociągnąłem do końca, co przyniosło mi wiele cennego doświadczenia.

7. Ten rok obfitował głównie w rozczarowania. Aktywność mam wrażenie, że w ostatnich miesiącach znacznie spadła. Zwłaszcza w tematach motoryzacyjnych. W Forzie Horizon 3 pokładano ogromne nadzieje, lecz zapomniano o niej bardzo szybko. Brakuje gry, która tak jak TDU 1, TDU 2, czy The Crew będzie katalizatorem dla zebrania się ponownie w jakąś większą grupę. Eventowo też było biednie oraz nie zapominajmy o konfliktach, które wciąż tam gdzieś ciągle występują.

8. Chciałbym większej aktywności na każdym polu, rozbudzenia nieco forum oraz żeby wciąż zachowało swoją obecną niszę. Co do gier to oczywiście The Crew 2, co do którego oczekiwania mam dosyć sporę.

9. Objęcie przeze mnie kontroli nad Najciekawszym Pojazdem z Allegro.

To tyle! Zapraszam do udzielania własnych opinii
    „Dodanie mocy czyni cię szybszym na prostych. Pozbycie się masy czyni cię szybszym wszędzie”. Colin Chapman - założyciel Lotusa
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Medale: 8
    Reputacja: 46
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1498
    Otrzymanych polubień: 1500
    Kontakt:

autor: Siemkins » 09 sty 2018, 18:39

1. najciekawszy user w 2017 (data rejestracji na forum nie ma znaczenia) - jedlin
    2. najciekawszy user w 2017 (na forum najwyżej od 1 stycznia 2017) - FrogsterPL
    3. Najciekawszy człowiek z obsługi (pomysł Megadzika sprzed dwóch lat) - Xarlith
    4. największa strata w 2017 (user, który usunął konto) - adamsky73
    5. najważniejsze wydarzenie w 2017 (portal całościowo) - IV zlot DriveCenter
    6. najciekawszy event w 2017 (zorganizowany solo przez DC lub we współudziale) - nie wiem
    7. największe rozczarowanie (w czym portal zawiódł Cię najbardziej) - sranie do własnego gniazda przez niektórych "orłów"
    8. największe oczekiwanie (czego nie było w 2017 a chciałbyś/chciałabyś by stało się w tym roku) - brakowało myśli przewodniej, a jak już się pojawiła to środków, sił i sposobów by ją realizować
    9. inne, Twoim zdaniem ważne wydarzenie warte zapamiętania - ten rok prawie cały był dla mnie wart zapamiętania, ale mało to miało wspólnego z DC
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
  • Awatar użytkownika
    MegaDzik
    Medale: 9
    Reputacja: 18
    Imię: raymund
    Nick w TDU2: MegaDzik vel fiufiu
    Klub: Club Mega
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. DAKAR
    Championship on Asphalt Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series
    Polubił: 380
    Otrzymanych polubień: 474

autor: MegaDzik » 10 sty 2018, 21:06

1. najciekawszy user w 2017 (data rejestracji na forum nie ma znaczenia) - jedlin
    2. najciekawszy user w 2017 (na forum najwyżej od 1 stycznia 2017) - nie umiem nic tutaj powiedzieć...
    3. Najciekawszy człowiek z obsługi (pomysł Megadzika sprzed dwóch lat) - Xarlith
    4. największa strata w 2017 (user, który usunął konto) - adamsky73
    5. najważniejsze wydarzenie w 2017 (portal całościowo) - IV zlot DriveCenter (coraz mniej tych co byli na wszystkich :( )
    6. najciekawszy event w 2017 (zorganizowany solo przez DC lub we współudziale) - chyba skoki - chociaż nie brałem udziału. Bravo Jedlin
    7. największe rozczarowanie (w czym portal zawiódł Cię najbardziej) - niepotrzebne kłótnie. A jak by taki jeden z drugim (przykładowy Twój adwersarz) leżał na grobowej desce - to w ogień byś za nim skoczył jeszcze...
    8. największe oczekiwanie (czego nie było w 2017 a chciałbyś/chciałabyś by stało się w tym roku) - więcej eventów... no ale kto to będzie robił i w czym (jaka gra)?
    9. inne, Twoim zdaniem ważne wydarzenie warte zapamiętania - raczej prywatnie... Co do DC - nie mam pomysłu

Pozdrawiam
    MD
    Citius, Altius, Fortius, Dzikus...
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Medale: 5
    Reputacja: 15
    Klub: Feel Good INC.
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions
    Polubił: 182
    Otrzymanych polubień: 812

autor: Prince-Matt » 11 sty 2018, 18:57

1. najciekawszy user w 2017 (data rejestracji na forum nie ma znaczenia) - Hudy
    2. najciekawszy user w 2017 (na forum najwyżej od 1 stycznia 2017) - FrogsterPL
    4. największa strata w 2017 (user, który usunął konto) - Kubutech911
    5. najważniejsze wydarzenie w 2017 (portal całościowo) - IV Zlot DriveCenter
    6. najciekawszy event w 2017 (zorganizowany solo przez DC lub we współudziale) - DeluxeSkiJump jedlina
    7. największe rozczarowanie (w czym portal zawiódł Cię najbardziej) - nie mogę napisać bo się pare userów obrazi , a poza tym praca moderatorów
    8. największe oczekiwanie (czego nie było w 2017 a chciałbyś/chciałabyś by stało się w tym roku) - 1. stale działający serwer 24/7 do Assetto Corsa 2. ogarnięcie zlotu po chłopsku w normalny sposób
    9. inne, Twoim zdaniem ważne wydarzenie warte zapamiętania - 1. śmieszna dyskusja na temat usunięcia TS´a 2. zmiana wyglądu forum na nowy
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Medale: 3
    Reputacja: 24
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony
    uPlay: olosagaris
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1407
    Otrzymanych polubień: 699

autor: olosagaris » 12 sty 2018, 19:33

1. najciekawszy user w 2017 (data rejestracji na forum nie ma znaczenia) - Przede wszystkim jedlin + Courius i Michau7547 za chęci w utrzymywaniu strony głównej drivecenter.pl (Newsy itp) - myśleliście, że tam nie zaglądam.. :think:

2. najciekawszy user w 2017 (na forum najwyżej od 1 stycznia 2017) - FrogsterPL za aktywność i co za tym idzie ciekawą wymianę myśli.

3. Najciekawszy człowiek z obsługi (pomysł Megadzika sprzed dwóch lat) - Hudy

4. największa strata w 2017 (user, który usunął konto) - wszyscy ciekawi użytkownicy, którzy nas opuścili zdążyli wrócić więc... nie, raczej nie ma :think:

5. najważniejsze wydarzenie w 2017 (portal całościowo) IV zlot DC :przyjaciel:

6. najciekawszy event w 2017 (zorganizowany solo przez DC lub we współudziale) - był taki jeden w Assetto Corsa, w którym zwyciężył Blazo, ale czy to było w 2017 czy poprzednim to nie pamiętam już. Zawody jedlina w The Crew, ..bardzo fajne :panzielony: I również zawody jedlina w DSJ2 - w życiu by mi nie przyszło do głowy, że można stworzyć zawody forumowe w tej grze :panzielony:

7. największe rozczarowanie (w czym portal zawiódł Cię najbardziej) - :drapięsię:

8. największe oczekiwanie (czego nie było w 2017 a chciałbyś/chciałabyś by stało się w tym roku) - zapowiedź o porzuceniu prac nad Krew2. Co mi po grze, która nie ma licznika przebiegu. Bądź zapowiedź o tym, że licznik ten będzie :think:

9. inne, Twoim zdaniem ważne wydarzenie warte zapamiętania - Nowe oblicze forum. Dzięki Xarlith :-D

olo :kapelusz:
    Obrazek
Odpowiedz Posty: 5 Strona 1 z 1