Odpowiedz Posty: 84
Uwagi na temat Administracji
  • Awatar użytkownika
    sky
    Posty: 1428
    Rejestracja: 12 lis 2011, 11:16
    Reputacja: 5
    Samochód: BMW E36 320i QP
    Klub: Telcontar_PL
    Polubił: 589
    Otrzymanych polubień: 398

    Uwagi na temat Administracji

    autor: sky » 19 kwie 2014, 17:23

    Jeśli mogę tu napisać to dodam, że ja robiłem porządki w naszym dziale klubowym i trochę postów wyleciało ;-)
    ObrazekObrazek
  • Awatar użytkownika
    Fufen
    Posty: 1265
    Rejestracja: 04 kwie 2013, 17:37
    Medale: 4
    Reputacja: 16
    Imię: Adrian
    Samochód: Subaru Impreza '04 WRX STI
    Nick w TDU2: Fufen
    uPlay: CM-Fufen
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Marklowice (SWD)
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Puchar Ferrari Endurance
    Polubił: 1530
    Otrzymanych polubień: 392

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Fufen » 19 kwie 2014, 22:21

    W działach klubowych nie są naliczane posty ;-)

    Edit by Xarlith
    Tak, ale kiedyś tak nie było. Jeśli sky usuwał bardzo stare posty, to mógł się MTX'owi cofnąć licznik.
    Ostatnio zmieniony 19 kwie 2014, 22:21 przez Fufen, łącznie zmieniany 2 razy.
  • tmz
    Posty: 72
    Rejestracja: 28 mar 2014, 15:12
    Reputacja: -63
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 6

    Uwagi na temat Administracji

    autor: tmz » 29 gru 2014, 12:57

    ----EDIT----

    Jeżeli wątek w jakimkolwiek stopniu naursza regulamin proszę ADMINISTRACJĘ (nie, to nie jest moderacja) o przeniesienia go do wątku zbiorczego w którym przepadnie i będzie to na rękę osobom których się to tyczy.

    Myślę, że wątek ten porusza na tyle poważne nadużycia i nieścisłości związane z regulaminem, że powinien być przynajmniej do czasu jego rozwiązania widoczny dla każdego zainteresowanego.
    --------

    21 gru 2014, 16:54
    Gruszmen pisze:To jest ostrzeżenie udzielone przez moderatora lub administratora forum:
    To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: http://forum.drivecenter.pl/viewtopic.p ... 189#p82189.
    Wracasz po tygodniowym urlopie od forum i wciąż drążysz temat. Otrzymujesz kolejny raz ostrzeżenie wg pkt. V regulaminu za nie dodanie pełnego tytułu do zamieszczonego filmiku.


    19 gru 2014, 18:44
    Anioł Stróż pisze:To jest ostrzeżenie udzielone przez moderatora lub administratora forum:
    To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: http://forum.drivecenter.pl/viewtopic.p ... 371#p81371. 12. Zamieszając w poście materiał video należy opatrzyć go odpowiednim tytułem (np. Tytuł - Wykonawca).



    16 gru 2014, 22:08
    chybayoo pisze:To jest ostrzeżenie udzielone przez moderatora lub administratora forum:
    To jest ostrzeżenie mające związek z twoim postem: http://forum.drivecenter.pl/viewtopic.p ... 161#p81161. 12. Zamieszając w poście materiał video należy opatrzyć go odpowiednim tytułem (np. Tytuł - Wykonawca).


    Teraz obalamy absurdy tych działań.

    Gruszmen - w wątków w którym dostałem warna już ci wytknąłem poziom slepoty i ogłupienia, robię to też tu.:

    Jeszcze raz pytam, czym jest tekst na zielono nad filmikiem jeśli nie opisem do filmiku z YouTube.
    Obrazek

    AniołStróż
    Pytanie jak do kolegi powyżej - czym to jest ?
    Obrazek

    ChybaYoo
    Gdzie tu widnieje brak podpisu do filmiku ? (dyskusja tyczyła się braku precyzji w DS4 - filmik podpisany ironicznie, nie mniej jednak podpisany)
    Obrazek

    Tych warnów jest znacznie więcej, nie zamierzam robić wątku na 5 stron z dowodami - każy z nich to pretekst do bana, bo jak nie ma do czego się przyczepić to szuka się byle absurdu a i tu nie ma się racji.

    Dodatkowo - gdzie są warny za opisy do filmików w tym wątku .:

    http://forum.drivecenter.pl/muzyka/zapr ... tml#p82188

    Dlaczego Gruszmen, postując w tym wątku nie dał opisu do filmiku a co za tym idzie nie udzielił sobie warna ( przeglądając wątek śmiem twierdzić, że już dawno miałby bana) skoro opisuje swoje filmiki dokładnie w ten sam sposób w jaki robię to ja ?

    Są tu jakieś podwójne standardy ?
    Jedni mogą podpisywać drudzy pomimo podpisywania dostają warny za brak podpisów ?
    Czy ktoś tu działa na resztkach oparów w mózgu ?

    Od administracji domagam się .:

    - zdjęcia mi absurdalnie przydzielonych warnów (polecam przejrzeć wszystkie wraz z odnośnikami do tematów i rzekomych naruszeń)
    - Przeprosin od moderatorów
    - wyciągnięcia konsekwencji i zmiany regulaminu a konkretniej podanie konkretnego wzoru opisu do filmików bo skoro moje opisy nie są opisami to jeszcze raz pytam jaka jest różnica między poniższymi dwoma opisami .:
    Obrazek Obrazek
    Ostatnio zmieniony 29 gru 2014, 12:57 przez tmz, łącznie zmieniany 5 razy.
    Kto się idiotą urodził, skowronkiem nie umrze.
  • Awatar użytkownika
    Anioł Stróż
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3772
    Rejestracja: 18 paź 2010, 21:45
    Medale: 4
    Reputacja: 29
    Imię: Czarek
    Samochód: Volvo V50 2.0D
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 830
    Otrzymanych polubień: 852
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Anioł Stróż » 29 gru 2014, 13:18

    Warny za brak tytułu filmu nie biorą się z nieba, tytułem filmu jest tytuł wrzucony na youtube a nie tytuł wymyślony przez Ciebie jak "Agera R i rzekome 420/h" Tytuł filmu jest zupełnie inny niż twój i stąd warny. Już rozumiesz o co chodzi ?

    A teraz należy CI się kolejny warn bo nie zakłada się tu tematów jak się chce, są do tego odpowiednie tematy jak np ten: http://forum.drivecenter.pl/biurokracja ... 95-60.html

    Och nie chciało się szukać ? Lepiej kliknąć nowy temat...


    Poza tym regulamin forum:

    4. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do odmiennego traktowania dwóch różnych przypadków łamania Regulaminu z uwagi na poziom reputacji użytkowników, rodzaj działania (przypadkowe albo celowe) lub niedawne wydarzenia na forum.



    6. Użytkownik ma możliwość odwołania się od decyzji Moderatora tylko w uzasadnionych przypadkach. Niezastosowanie się do tej reguły może skutkować zwiększeniem kary.



    ]powielanie istniejących tematów - 2 warny;



    obraza lub publiczne podważanie kompetencji osoby wyższej rangą - Mod lokalny - 2 warny, Mod globalny, Administrator - 3 warny
    2. Pozostałe przewinienia nieujęte w powyższym taryfikatorze, a łamiące Regulamin forum, będą ocenianie przez Moderatora i na podstawie jego decyzji zostaną wyciągnięte konsekwencje.


    Chyba regulaminu też nie czytałeś. Wiec podsumowując należą Ci się 3 warny za podważanie kompetencji Gruszmena, +3 warny Chybayoo i +3 warny moich czyli 9 warnów + warna za brak odpowiedniego tytułu filmu + dwa warny za założenie/powielenie tematów który istnieje na forum.

    Łącznie dostajesz 12 warnów, satysfakcjonują Cię takie przeprosiny ?
    Ostatnio zmieniony 29 gru 2014, 13:18 przez Anioł Stróż, łącznie zmieniany 2 razy.
  • tmz
    Posty: 72
    Rejestracja: 28 mar 2014, 15:12
    Reputacja: -63
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 6

    Uwagi na temat Administracji

    autor: tmz » 29 gru 2014, 13:29

    Uważam za stosowne przytoczenie tutaj tego co napisał AniołStróż w wąku o TheCrew.:

    Jawny dowód na to, że moderatorzy sami nie pojmują zasad, które wyznają http://forum.drivecenter.pl/viewpost.php?p=82199
    Anioł Stróż pisze:Poprawny tytuł filmu to

    The Crew - PS4 - Playstation 4 - bug - traffic standing still

    wiec warn przyznany słusznie


    Stan regulaminu na dzień dzisiejszy .:
    Obrazek

    tutaj jakby ktoś miał wątpliwości odsyłam do PWN http://sjp.pwn.pl/sjp/przyklad;2512135.html
    Regulamin nie podaje żadnego wzoru na to jak ma wyglądać "poprawnie politycznie i administracyjnie" opis filmu - widnieje natomiast słowo NA PRZYKŁAD - zatem zgodnie z regulaminem oraz znaczeniem tego słowa mój opis jest oprawny.

    To wstyd bym musiał przypominać niektórym ludziom zasady języka rodem z podstawówki.

    Anioł Stróż pisze:Po drugie, czity na ps4 istnieją tak samo jak na pc czy xbox-a i zabrania się na forum wrzuca linków do programów dzięki którym możemy oszukiwać w grze.

    Jest to już jawne nadużycie i sugerowanie iż swoim filmikiem popieram czy też używam programów modyfikujących gre.
    Rozumiem, że nadal brakuje powodów do nadania ostrzeżenia/warna więc szukamy byle czego ?

    Odnośnie samego filmu - faktycznie stojący traffic/jeżdzący pod prąd czy spawnujący się przed maską pojazdu to spore ułatwienie. (ironia - nie muszę chyba tłumaczyć co to znaczy?).

    Anioł Stróż pisze:Po trzecie to jest bug a nie efekt używania czita bo sam tak miałem i nie jest to wina gry lecz serwera, bo to serwer generuje dla nas ruch uliczny, wiec stwierdzenie że to wina gry jest inwalidą


    Zaraz zaraz - linijkę wyżej zarzuca mi się propagowanie cheatów a chwilę później potwierdza, że jest to jednak bug ?
    Yyyyy... Okej..

    Anioł Stróż pisze:Po czwarte jeszcze raz TMZ użyjesz wulgarnego słowa to pożegnasz się z tym forum na dobre

    Proszę mi wskazać gdzie użyłem wulgaryzmu.
    Dzieciaczek/frustrat etc to nie są wulgaryzmy.
    Znów szukamy pretekstu :)

    Anioł Stróż pisze:Po piąte jeśli jeszcze raz się powtórzysz jaka ta gra jest zbugowana dostajesz warna. Zapytasz czemu ? Już Ci wyjaśniam, my już znamy Twoja zdanie na temat tej gry i nie chcemy czytać ciągle tego samego.


    Jest to następne nadużycie.
    Po to jest forum by ujawniać bugi, rozpisywać się o ułomnościach, wadach i zaletach danej pozycji.
    Nie jest to forum chwalebne ale chyba rozumiem, że ktoś ma jakieś profity za kasowanie nieprzychylnych opinii ? ;) (tak znów ironia)


    Anioł Stróż pisze:Warny za brak tytułu filmu nie biorą się z nieba, tytułem filmu jest tytuł wrzucony na youtube a nie tytuł wymyślony przez Ciebie jak "Agera R i rzekome 420/h" Tytuł filmu jest zupełnie inny niż twój i stąd warny. Już rozumiesz o co chodzi ?

    Po raz kolejny przypominam o tym co się znajduje w regulaminie.
    Jeżeli opis filmu będzie po rosyjsku rozumiem, że mam skopiować oficjalny tytuł filmu z YT - czy dostanę za to warna ? W końcu tytułem filmy jest tytuł z YT (polecam ponownie spojrzeć w regulamin i magiczny zwrot NA PRZYKŁAD ).

    Anioł Stróż pisze:A teraz należy CI się kolejny warn bo nie zakłada się tu tematów jak się chce, są do tego odpowiednie tematy jak np ten: http://forum.drivecenter.pl/biurokracja ... 95-60.html

    Och nie chciało się szukać ? Lepiej kliknąć nowy temat...

    Czekam na oficjalną reakcję i stanowisko administracji w tej kwestii.

    Jak już zauważyli co poniektórzy - ciężko wierzyć w regulamin który mówi jedno a moderacja drugie i który traktowany jest wybiórczo przez tych którzy mają go egzekwować.


    Anioł Stróż pisze:Poza tym regulamin forum:

    4. Moderatorzy zastrzegają sobie prawo do odmiennego traktowania dwóch różnych przypadków łamania Regulaminu z uwagi na poziom reputacji użytkowników, rodzaj działania (przypadkowe albo celowe) lub niedawne wydarzenia na forum.


    Właźmy w tyłki administracji, to będziemy mogli więcej.
    PODAJCIE WAZELINE ;]

    Anioł Stróż pisze:
    6. Użytkownik ma możliwość odwołania się od decyzji Moderatora tylko w uzasadnionych przypadkach. Niezastosowanie się do tej reguły może skutkować zwiększeniem kary.



    ]powielanie istniejących tematów - 2 warny;



    obraza lub publiczne podważanie kompetencji osoby wyższej rangą - Mod lokalny - 2 warny, Mod globalny, Administrator - 3 warny
    2. Pozostałe przewinienia nieujęte w powyższym taryfikatorze, a łamiące Regulamin forum, będą ocenianie przez Moderatora i na podstawie jego decyzji zostaną wyciągnięte konsekwencje.


    Chyba regulaminu też nie czytałeś. Wiec podsumowując należą Ci się 3 warny za podważanie kompetencji Gruszmena, +3 warny Chybayoo i +3 warny moich czyli 9 warnów + warna za brak odpowiedniego tytułu filmu + dwa warny za założenie/powielenie tematów który istnieje na forum.

    Łącznie dostajesz 12 warnów, satysfakcjonują Cię takie przeprosiny ?


    Kolejne nadużycia na któe sam dajesz dowód.
    Myślę, że Siemkins poważnie powinien przemyśleć to kogo dobiera do egzekwowania regulaminu :)

    Mogę zarobić bana, nawet tysiąc banów.
    Niech ludzie wiedzą, że są równi i równiejsi a regulamin to kpina nie mająca żadnego sensu :)
    Ostatnio zmieniony 29 gru 2014, 13:29 przez tmz, łącznie zmieniany 2 razy.
    Kto się idiotą urodził, skowronkiem nie umrze.
  • Awatar użytkownika
    Anioł Stróż
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3772
    Rejestracja: 18 paź 2010, 21:45
    Medale: 4
    Reputacja: 29
    Imię: Czarek
    Samochód: Volvo V50 2.0D
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 830
    Otrzymanych polubień: 852
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Anioł Stróż » 29 gru 2014, 13:49

    tmz pisze:Po drugie
    Wskaż mi cheaty na PS4


    Wiec Ci odpisałem
    Po drugie, czity na ps4 istnieją tak samo jak na pc czy xbox-a i zabrania się na forum wrzuca linków do programów dzięki którym możemy oszukiwać w grze.


    Po drugie siedząc na forum nie zauważyłeś ze wszyscy co wrzucają filmy z yt czy vimeo używają tytułów z tych właśnie stron ? A wiesz po co ? Po to żeby łatwiej było coś wyszukać na forum oto cała filozofia. Tak było od kiedy ten wpis został dodany i tak będzie do momentu aż zostanie usunięty w co wątpię.

    Kolejna sprawa
    Po trzecie to jest bug a nie efekt używania czita bo sam tak miałem i nie jest to wina gry lecz serwera, bo to serwer generuje dla nas ruch uliczny, wiec stwierdzenie że to wina gry jest inwalidą


    Część tej wypowiedzi była skierowana do Gruszmana a druga cześć do Ciebie wiec rozdzielę Ci tego posta bo widzę że nie wiesz która część posta jest do kogo

    DO Gruchy
    Po trzecie to jest bug a nie efekt używania czita bo sam tak miałem i nie jest to wina gry lecz serwera, bo to serwer generuje dla nas ruch uliczny


    Do Ciebie
    wiec stwierdzenie że to wina gry jest inwalidą


    Kolejne
    tmz pisze:Oficjalnie leci na ciebie skarga dzieciaku za warny wyssane z odbytu.
    Gruszman jest moderatorem, jest dorosłym facetem wiec takie słowa są nie na miejscu i mógł poczuć się urażony śmiem twierdzić że napewno poczuł się urażony. Coś jeszcze chcesz dodać ?

    Poczekaj na Siemkinsa dzisiaj albo jutro Ci odpiszę ale uwierz mi że 12 warnów która już czekają zostaną przyznane jak tylko Siemkins zabierze głos w całej tej sprawie.
    Ostatnio zmieniony 29 gru 2014, 13:49 przez Anioł Stróż, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    chybayoo
    Posty: 1347
    Rejestracja: 28 sie 2010, 17:40
    Medale: 1
    Reputacja: 30
    Steam ID: pleXo1337
    Klub: Telcontar_PL
    Lokalizacja: Łódź
    :
    BTP 2014
    Polubił: 172
    Otrzymanych polubień: 631

    Uwagi na temat Administracji

    autor: chybayoo » 29 gru 2014, 13:51

    Ja odpowiem sam za siebie, zasadność warnów od Gruszmena i Anioła niech oni sami udowadniają.
    tmz pisze:
    adamsky73 pisze:Oczywiście wszystko jest winą gry a a nie np. chu..owych kontrolerów Sony które można posądzić o wszystko oprócz precyzji.

    Ten brak precyzji w DS4

    https://www.youtube.com/watch?v=KI3wGWXBmdY

    Jak dla mnie to nie jest tytuł filmu, tylko po prostu ironiczna odpowiedź do adamskiego i dlatego potraktowałem to tak a nie inaczej. Cofać warnów nie zamierzam, przepraszać też nie. To nie jest w mojej gestii, żeby domyślać się, czy to miał być tytuł, czy tekst napisany w odpowiedzi do kogoś. Tytuł ma być wyraźny. Inni ludzie zwyczajnie kopiują z jutuba i nikt z tym problemów nie ma. Tak jeszcze odnosząc się do postu Anioła - żadnych warnów za podważanie moich kompetencji tmz nie dostanie. To, że ktoś ma jakieś wątpliwości dotyczące mojej (naszej) pracy tutaj, jest czymś normalnym i ja nie mam z tym żadnego problemu.
    Ostatnio zmieniony 29 gru 2014, 13:51 przez chybayoo, łącznie zmieniany 2 razy.
    Intel i5 3570K @ 4,3GHz + Karakorum HP-120 | AsRock P67 Pro3 | 3x4GB DDR3 2000MHz CL10 | Gigabyte GeForce GTX1060 WF2 OC 6GB | CT275MX300SSD1 275GB SSD + ST1000DM003 1TB SATA3 + ST3500410AS 500GB SATA2 | Dell U2312HM
  • tmz
    Posty: 72
    Rejestracja: 28 mar 2014, 15:12
    Reputacja: -63
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 6

    Uwagi na temat Administracji

    autor: tmz » 29 gru 2014, 14:04

    Anioł Stróż pisze:Poczekaj na Siemkinsa dzisiaj albo jutro Ci odpiszę ale uwierz mi że 12 warnów która już czekają zostaną przyznane jak tylko Siemkins zabierze głos w całej tej sprawie.

    Twoja pewność co do tego jedynie utwierdza mnie w przekonaniu, że nie regulaminy mają tu znaczenie a sympatie/antypatie do danego użytkownika i własne widzi mi się. Pomijam już jawność Towarzystwa Wzajemnej Adoracji którego istnienie sam przyznałeś parę postów wyżej.

    Przypominam tylko, że moderatorzy, administratorzy i każda inna osoba powiązana z funkcją "siewcy sprawiedlowści" powinna stać ponad sympatiami do jednych czy drugich. Kolesiostwo nie jest czymś co powinno wyróżniać moderatorów.

    Anioł Stróż pisze:Gruszman jest moderatorem, jest dorosłym facetem wiec takie słowa są nie na miejscu i mógł poczuć się urażony śmiem twierdzić że napewno poczuł się urażony. Coś jeszcze chcesz dodać ?


    Dorosłość nie oznacza dojrzałości.
    Jeśli ktoś w moim odczuciu zachowuje sie jak dzieciak to mam absolutne prawo nazwać go dzieciakiem.
    Jeśli do tego rzuca warnami pod byle pretekstem mam prawo mu to wygarnąć.
    A po trzecie odbyt to nie wulgaryzm.
    Czy znów muszę się wspomagać encyklopediami czy słownikami by wyjaśnić pewne rzeczy ?
    Myślę, że nie powinno się operować zwrotami których znaczenia się nie pojmuje. Przemyśl to.


    Edit

    Nadal nie doczekałem się odpowiedzi na pytanie co jesli podpisze filmik - zgodnie z zasadami podanymi przez Anioła- cyrylicą? W koncu według Anioła to tytuł z YT jest tytulem mającym być w opisie na forum.
    Czy dostanę warna czy nie?

    Podejrzewam że tak bo to ten zły tmz więc regulamin wymyśla się na poczekaniu dla niego.
    Ostatnio zmieniony 29 gru 2014, 14:04 przez tmz, łącznie zmieniany 2 razy.
    Kto się idiotą urodził, skowronkiem nie umrze.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Siemkins » 29 gru 2014, 14:53

    Napisz w skrócie co Ci boli, to zanim dostaniesz kolejnego warna i 30 dni odpoczynku to postaram Ci się odpisać i rozwiać Twoje wątpliwości. Straciłem już godzinę na dochodzenie co, komu i za co i nie chce mi się tracić kolejnych godzin na niekończące się posty, mówiące w kółko o tym samym.

    Za pouczanie mnie kogo mam dobierać i tak nagrodę dostaniesz. Za prowokujące słownictwo i zwroty (nie muszą to być wulgaryzmy w dosłownym znaczeniu tego słowa) też. Za tworzenie tego wątku, boś jest pępkiem świata również (żaden edit u góry topiku tego nie usprawiedliwia). Za sugerowanie bez żadnych podstaw do tego, że panują tu podwójne standardy również dostaniesz. Za spam też. Za pisanie po raz kolejny o "błędach i betach" w ogólnym wątku zamiast w specjalnie do tego celu, po ostatnich Twoich popisach, przygotowanym topiku o wadach i "wadach" również.

    tmz pisze:Nadal nie doczekałem się odpowiedzi na pytanie co jesli podpisze filmik - zgodnie z zasadami podanymi przez Anioła- cyrylicą? W koncu według Anioła to tytuł z YT jest tytulem mającym być w opisie na forum.
    Czy dostanę warna czy nie?

    Nie dostaniesz.

    A teraz czekam na pozostałe pytania, wytłumaczę Ci i będzie można (i trzeba) znów posprzątać po Twoich awanturach. tylko bez lania wody i innych ozdobników, bo tych już się od Ciebie naczytałem i na więcej nie mam ochoty.
    Ostatnio zmieniony 29 gru 2014, 14:53 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    MegaDzik
    Posty: 827
    Rejestracja: 07 paź 2013, 15:02
    Medale: 10
    Reputacja: 24
    Imię: raymund
    Nick w TDU2: MegaDzik vel fiufiu
    Klub: Club Mega
    Lokalizacja: Kostrzyn nad Odrą
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U.
    DAKAR Championship on Asphalt Summertime Endurance Event The Crew Endurance Series
    Polubił: 325
    Otrzymanych polubień: 378

    Uwagi na temat Administracji

    autor: MegaDzik » 29 gru 2014, 14:55

    Tak o pewnego czasu obserwuję te przepychanki i smutno mi się robi.
    Przecież to forum entuzjastów gry TC (i innych gier motoryzacyjnych) na którym można wymieniać opinie o tejże.
    Przykre, ze ludzie sobie skaczą do gardeł zamiast pomagać i/lub dzielic spostrzeżeniami.
    Do kolegi TMZ:
    1. Zapisałeś się na to forum i powinieneś się stosować do reguł Tu panujących. A jeśli nie reguł - to ducha albo intencji regulaminu. Wszak jesteś tu gościem a nie gospodarzem.
    Przykład: Nazwa filmiku ma być umieszczona po to by np moderatorom albo innym userom łatwo było stwierdzić, że takitoataki filmik już wklejono i nie powielać bytów (brzytwa Ockhama - co nie Siemkins?). Słowo przykład źle zinterpretowałeś. Chodziło o to, że tamten "regulaminowy" wpis o filmiku i jego temacie jest przykładem a nie że wklejona treść tematu (lub jego modyfikacja) może być dowolna (wiec opis tematu jest przykładowy) Taka jest idea. I pomóż stosowaniem sie do regulaminu
    2. Pisałeś wielokrotnie, ze TC jest kiepskie. Wielokrotnie na to naciskałeś ... Rozumiem, że takie anonsy mają sens wtedy jeśli:
    a) chcemy zakomunikować coś ważnego (moim zdaniem wystarczy raz)
    b) mamy na coś wpływ i wyjawiamy powód, dla którego coś robimy
    c) chcemy by ktoś pokazał nam sposób rozwiązania problemu (czasem mam problem w grze - ale po małej "skardze" ktoś w czymś pomoże).
    W innym przypadku wielokrotne marudzenie (wybacz - ale ja tak to odebrałem) jest przykładem natręctwa (istnieje taka kwalifikacja chorobowa)
    I nie gniewaj się. Nie mam nic przeciw Tobie; nie chcę mieć w Tobie przeciwnika bo i po co. Osobiście Cie nie znam - pisze tylko jak to widać gdy się patrzy na to z boku.
    3. Nie ma tu (na tym forum) mowy o wazeliniarstwie bo zbanowani tu zostali ludzie będący w bliskiej komitywie z Administracją i moderatorami (np PrinceMatt) - Twoja argumentacja więc upada

    Do moderatorów:
    Szanuję Waszą pracę i nie zazdroszczę - tym bardziej, że pracujecie społecznie. To godne pochwały bo dziś trudno znaleźć ludzi z nastawieniem wolontariuszy. Trzeba mieć odporność na różne przyciski.
    Odnoszę jednak wrażenie, ze gość otrzymał takie ilości warnów, bo się "naprzykrzał"... No ale to moze takie subiektywne wrażenie - piszę jak to wygląda dla mnie z boku. Ale te punkty w regulaminie (dotyczące moderatorów) na które zwrócił uwagę wasz interlokutor - też budzą/budziły moje wątpliwości.
    Cytat:
    "obraza lub publiczne podważanie kompetencji osoby wyższej rangą - Mod lokalny - 2 warny, Mod globalny, Administrator - 3 warny
    2. Pozostałe przewinienia nieujęte w powyższym taryfikatorze, a łamiące Regulamin forum, będą ocenianie przez Moderatora i na podstawie jego decyzji zostaną wyciągnięte konsekwencje."

    Można odnieść wrażenie, ze Moderatorzy są ponad prawem, ze są wszechwładni i maja władzę, która mogą wykorzystywać wg ich uznania. A jesli ktoś odwazy sie ich skrytykować to "w mordę". Ja to pamiętam z dawnych czasów... dobrze pamiętam.
    Ogólnie nie mam zastrzeżeń do Waszej pracy i mam wielka atencję dla Waszych funkcji oraz działań... ale te punkty nie brzmią dobrze. Takie mam zdanie. Przyjmuję do wiadomości ale...

    Ogólnie to myślę, ze gdybyśmy tak sobie pogadali bez klawiatury - to byłoby duuuuużo łatwiej wyjaśnić sobie wiele rzeczy i nie byłoby takich spinek.
    Do zobaczenia na terenie USA
    Pozdrawiam i życzę więcej dystansu i luzu. Może popuścić trochę te gumki w majtkach lub w beretach?
    MegaDzik

    PS
    Pisałem by doszło do pojednania... Make peace... not War
    Ostatnio zmieniony 29 gru 2014, 14:55 przez MegaDzik, łącznie zmieniany 2 razy.
    Citius, Altius, Fortius, Dzikus...
  • Awatar użytkownika
    MTX
    Posty: 1465
    Rejestracja: 13 lip 2010, 15:03
    Medale: 3
    Reputacja: -13
    Nick w TDU: camryt
    Klub: Telcontar
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2013 Puchar Ferrari Liga DTM
    Polubił: 20
    Otrzymanych polubień: 105

    Uwagi na temat Administracji

    autor: MTX » 29 gru 2014, 15:36

    To ja się odniosę do tego debilnego systemu tytułów filmów.

    Cyt. z regulaminu:
    12. Zamieszając w poście materiał video należy opatrzyć go odpowiednim tytułem (np. Tytuł - Wykonawca).


    Serio? To ma być zrozumiałe?
    Mnie nie dziwi, że nowi mają z tym problem, skoro nie jest dokładnie wytłumaczone o co do cholery chodzi. Co to jest "odpowiedni tytuł"?
    Muszę przyznać rację tmz, podał tytuły filmów, ale okazuje się, że nie w sposób, który jest zgodny z "interpretacją artysty" który pisał regulamin. A założę się, że żaden z modów/adminów przyznających warny za tytuły filmów nie wytłumaczył jak to ma wyglądać.

    Siemkins pisze:Za pouczanie... Za prowokujące słownictwo i zwroty (nie muszą to być wulgaryzmy w dosłownym znaczeniu tego słowa) też. Za sugerowanie... Za spam też.

    Ja rozumiem, że możecie mieć dość tmz, ale takim postem pokazujesz, że to nie jest forum publiczne, na którym są mile widziane nowe osoby, zwłaszcza te z odmienną opinią. Rozumiem, że chcecie się go pozbyć, ale takie szukanie paragrafów to przesada. Prowokujące słownictwo pojawiało się wielokrotnie, a mimo tego nie było egzekwowane (chociażby sposób w jaki glc pożegnało się z Tradeyem :lol: ). Spamem nazywasz posty na temat? Jakkolwiek pełne pretensji, to nadal na temat TC. Takie segregowanie użytkowników i mówienie im gdzie mogą się wypowiadać, a gdzie nie - po prostu ci nie przystoi. (a teraz czekam na warna za pouczanie co admin może, a co nie lol)

    chybayoo pisze:Tak jeszcze odnosząc się do postu Anioła - żadnych warnów za podważanie moich kompetencji tmz nie dostanie. To, że ktoś ma jakieś wątpliwości dotyczące mojej (naszej) pracy tutaj, jest czymś normalnym i ja nie mam z tym żadnego problemu.

    Szkoda, że reszta grupy trzymającej władzę tak do tego nie podchodzi.
    Ostatnio zmieniony 29 gru 2014, 15:36 przez MTX, łącznie zmieniany 3 razy.
    Obrazek
    ,,Thank you, Hachiroku"
  • Awatar użytkownika
    KatanaDriver
    Posty: 1326
    Rejestracja: 28 sie 2013, 20:40
    Medale: 2
    Reputacja: 44
    Imię: Kamil
    Hobby: Tworzenie Wideo
    Samochód: Nissan 350z
    Nick w TDU2: lolak55
    Klub: Brak
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016
    Polubił: 792
    Otrzymanych polubień: 773

    [SKARGA] GRUSZMEN/Chybayoo/AniołStróż

    autor: KatanaDriver » 29 gru 2014, 15:37

    Może także dodam swoje dwa grosze.
    Na początku jak zacząłem korzystać z tego forum przeczytałem regulamin i także mnie zaniepokoiły trochę punkty które wymienił kolega "MegaDzik", ale wierze że moderatorzy, oraz administratorzy którzy zostali tutaj wybrani bez powodu nie dostali takiej rangi. Wierzę że te osoby są racjonalne, pokojowo nastawione i stoją jako strażnicy pokoju na forum. Powiedzmy że im ufam. :P Więc te punkty mi nie przeszkadzają, ale mogą przeszkadzać osobą gwałtownym i pobudliwym które czują się "niżej" od nich i chcą równych praw.
    Jestem ciekaw czy też TMZ byś się rzucał na te punkty jak byś był takim Modem. :P

    Wsponę jeszcze że punkt z tytułem filmików także na początku źle zrozumiałem i także dostałem warna.
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Siemkins » 29 gru 2014, 15:51

    http://forum.drivecenter.pl/viewpost.php?p=65501
    Więc się uprzejmie zamknij MTX jak nie masz pojęcia co piszesz. Upominaliśmy cały tydzień, pokornie, nawet takich .... jak Ty, co z premedytacją nie dodawali opisów do filmików, z pokorą godną przedszkolanek.
    TMZ nowy user? Biczplis.Sprawdź sobie kiedy wprowadziliśmy zmianę dot. umieszczania materiałów video, a od kiedy w/w jest na forum i po raz kolejny uprzejmie Cię proszę, żebyś się zamknął jak masz pisać takie idiotyzmy.

    Segregowanie użytkowników? Po raz 3ci i ostatni Ci powiem: lepiej nie pisz, jak masz pisać takie farmazony.
    http://forum.drivecenter.pl/viewpost.php?p=80181
    Jesteś głupi, złośliwy czy jedno i drugie?
    Ostatnio zmieniony 29 gru 2014, 15:51 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • tmz
    Posty: 72
    Rejestracja: 28 mar 2014, 15:12
    Reputacja: -63
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 6

    Uwagi na temat Administracji

    autor: tmz » 29 gru 2014, 16:32

    Siemkins pisze:Napisz w skrócie co Ci boli, to zanim dostaniesz kolejnego warna i 30 dni odpoczynku to postaram Ci się odpisać i rozwiać Twoje wątpliwości. Straciłem już godzinę na dochodzenie co, komu i za co i nie chce mi się tracić kolejnych godzin na niekończące się posty, mówiące w kółko o tym samym.


    Napisałem i dość precyzyjnie wskazałem wszelkie możliwe absurdy i odstępstwa od logiki oraz norm.
    Jeżeli ktoś nie potrafi dostrzec tego to już jego problem - użytkownicy jacy zabrali tu głos (będący poza administracją) też jakoś są w stanie dostrzec to czego zdaje się nie dostrzegać "władza".

    Po raz nie wiem który ale prościej się już chyba nie da.

    1.ABSURDALNE OSTRZEŻENIA jako pretekst do ostrzeżeń/bana - nie powiązane w żadnym stopniu w tym co znajduje się w regulaminie który jasno mówi o tytułowaniu ale nie wskazuje na to, co owym tytułowaniem jest. Jeśli się wymaga zachowywania jakiejś normy, trzeba tą normę wskazać. Dla jednego będzie to Wykonawca - tytuł dla innego będzie to opis sytuacji w filmie a dla moderatorów tej strony i tak będzie to jeden wał bo jak się kogoś nie lubi to się daje warna - walić regulamin.

    2.ABSURDY I NIEJASNOŚCI W REGULAMINIE
    Tutaj warto przytoczyć MTX`a - ale kto by go słuchał w końcu i on pisze gorzkie żale/lamentuje.
    Nie mniej jednak prawi mądrze.
    MTX pisze:Cyt. z regulaminu:
    12. Zamieszając w poście materiał video należy opatrzyć go odpowiednim tytułem (np. Tytuł - Wykonawca).

    Serio? To ma być zrozumiałe?
    Mnie nie dziwi, że nowi mają z tym problem, skoro nie jest dokładnie wytłumaczone o co do cholery chodzi. Co to jest "odpowiedni tytuł"?
    Muszę przyznać rację tmz, podał tytuły filmów, ale okazuje się, że nie w sposób, który jest zgodny z "interpretacją artysty" który pisał regulamin. A założę się, że żaden z modów/adminów przyznających warny za tytuły filmów nie wytłumaczył jak to ma wyglądać.


    Napisałem to już wyżej ale powtórzę - regulamin to ściema by mieć co wysłać jako uzasadnienie przy warnie.
    Nie ma żadnego wzoru do tytułowania filmików, nie ma żadnego wzoru podanego przez moderatorów którym zadaje się takowe pytanie mało tego moderator poprawił mój filmik, podpisując go zieloną czcionką... W ten sam sposób w jaki podpisałem go wyżej.
    Siemkins powinieneś wiedzieć o co chodzi tym bardziej, że ten post jest teraz wyedytowany przez ciebie 19 grudnia po przenosinach do innego wątku a poprawiony opis magicznie zniknął..

    Na chwilę obecną mogę żałować, że nie mam ss`a bo to by totalnie zabiło magiczne znaczenie "opis filmu".

    3. Bardzo ładnie to zobrazował Megadzik a po nim MTX
    MegaDzik pisze:Odnoszę jednak wrażenie, ze gość otrzymał takie ilości warnów, bo się "naprzykrzał"... No ale to moze takie subiektywne wrażenie - piszę jak to wygląda dla mnie z boku. Ale te punkty w regulaminie (dotyczące moderatorów) na które zwrócił uwagę wasz interlokutor - też budzą/budziły moje wątpliwości.
    Cytat:
    "obraza lub publiczne podważanie kompetencji osoby wyższej rangą - Mod lokalny - 2 warny, Mod globalny, Administrator - 3 warny
    2. Pozostałe przewinienia nieujęte w powyższym taryfikatorze, a łamiące Regulamin forum, będą ocenianie przez Moderatora i na podstawie jego decyzji zostaną wyciągnięte konsekwencje."

    Można odnieść wrażenie, ze Moderatorzy są ponad prawem, ze są wszechwładni i maja władzę, która mogą wykorzystywać wg ich uznania. A jesli ktoś odwazy sie ich skrytykować to "w mordę".

    Warto do tego podpiąć poniższy cytat.:
    Siemkins pisze:Za pouczanie mnie kogo mam dobierać i tak nagrodę dostaniesz. Za prowokujące słownictwo i zwroty (nie muszą to być wulgaryzmy w dosłownym znaczeniu tego słowa) też. Za tworzenie tego wątku, boś jest pępkiem świata również (żaden edit u góry topiku tego nie usprawiedliwia). Za sugerowanie bez żadnych podstaw do tego, że panują tu podwójne standardy również dostaniesz. Za spam też. Za pisanie po raz kolejny o "błędach i betach" w ogólnym wątku zamiast w specjalnie do tego celu, po ostatnich Twoich popisach, przygotowanym topiku o wadach i "wadach" również.


    Proof or never happened.
    Niewiele się pomylę przewidując odpowiedź w stylu -wszystko co napisze tmz = spam, prowokacja, wulgaryzm, trolling itd.
    Trudno -BAN.

    Kolesiostwo pełną gębą i po raz kolejny dowód na to, że regulamin to ściema która służy jedynie do sreblublebu wysyłanego na PW po przyznaniu ostrzeżenia/bana.

    Do mojego pouczania dorzucę ci jeszcze pewną radę w gratisie. (z resztą MTX też to zrobił, rozumiem, że lecimy za to obaj ? ;) )

    Jeśli tak zamierzasz podchodzić do tematu to nie twórz publicznego forum a forum zamknięte. Zaproś tam swoich ziomalków ogranicz forum do 5 nicków które wymieniu tu bez problemu każda osoba wiedząc kto co komu i gdzie i tam się bawcie.
    Ma to taki sens, że nikt wam nie będzie burzył porządku w waszym kółeczku wzajemnej adoracji, będziecie mieć czyściutko i słodziutko bardziej niż w ulu.

    Siemkins pisze:
    tmz pisze:Nadal nie doczekałem się odpowiedzi na pytanie co jesli podpisze filmik - zgodnie z zasadami podanymi przez Anioła- cyrylicą? W koncu według Anioła to tytuł z YT jest tytulem mającym być w opisie na forum.
    Czy dostanę warna czy nie?

    Nie dostaniesz.


    Zatem piszę to wprost - wszelkie możliwe materiały jakie będę publikować będą w cyrlicy - by nie było sprzeczności i odbywało się to zgodnie z regulaminem będą to materiały rosyjskojęzyczne z YT.
    Mam nadzieję że i inni chętnie w tym pomogą i zobaczymy jak szybko zaczniecie sypać warny.


    PS.
    Siemkins pisze:http://forum.drivecenter.pl/viewpost.php?p=65501
    Więc się uprzejmie zamknij MTX jak nie masz pojęcia co piszesz. Upominaliśmy cały tydzień, pokornie, nawet takich .... jak Ty, co z premedytacją nie dodawali opisów do filmików, z pokorą godną przedszkolanek.
    TMZ nowy user? Biczplis.Sprawdź sobie kiedy wprowadziliśmy zmianę dot. umieszczania materiałów video, a od kiedy w/w jest na forum i po raz kolejny uprzejmie Cię proszę, żebyś się zamknął jak masz pisać takie idiotyzmy.

    Segregowanie użytkowników? Po raz 3ci i ostatni Ci powiem: lepiej nie pisz, jak masz pisać takie farmazony.
    http://forum.drivecenter.pl/viewpost.php?p=80181
    Jesteś głupi, złośliwy czy jedno i drugie?


    Teraz jeszcze odniose się do tych podówjnych standardów które rzekomo sugeruję.

    Zamierzasz się ukarać za .:

    1.Regulamin forum Punkt 2 podpunkt 2
    Forum służy do komunikacji z innymi użytkownikami. Wszczynanie kłótni, uczestnictwo w nich jak i obrażanie oraz szydzenie z innych jest niedozwolone.


    2 Regulamin forum Punkt 2 podpunkt 6
    Na forum zabrania się umieszczania wulgaryzmów (w wyjątkowych przypadkach dopuszcza się wpisanie pierwszej litery wulgaryzmu i wygwiazdkowanie pozostałej jego części), treści obraźliwych, rasistowskich, łamiących prawa autorskie oraz godzących w dobre imię drugiej osoby.


    Cytując ciebie mamy tu .: "prowokujące słownictwo i zwroty (nie muszą to być wulgaryzmy w dosłownym znaczeniu tego słow)"
    Nie karając siębie dajesz też do zrozumienia, że jednak istnieją owe podwójne standardy co i tak udowodniłem już dużo wcześniej.

    A teraz czekam na bana gdyż zarówno moje argumenty jak i wasze pozamerytoryczne sposoby wyjaśnianie pewnych rzeczy i tak niczego nie zmienią.
    Wiadomo - Dajcie mi użytkownika to znajdę pod niego regulamin ;)
    Ostatnio zmieniony 29 gru 2014, 16:32 przez tmz, łącznie zmieniany 4 razy.
    Kto się idiotą urodził, skowronkiem nie umrze.
  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Donislaw » 29 gru 2014, 16:33

    Te przeprosiny to moderatorzy mają zamieścić w znanych gazetach(Rzeczpospolita , Gazeta Wyborcza) i w mainstreamowej telewizji w głównym pasmie antenowym np po "Faktach"? :rotfl:

    Tmz weź już na wstrzymanie, bo zachowujesz sie (jak by cie tu nie urazić) jak dzieciak co narobił kupe w majty...

    Nie podoba Ci się gra ok spoko twoja decyzja , nie podoba forum są inne np: frustratzone.forum.pl idź i tam się wyżalaj ...

    TO tyle ode mnie drogi kolego Szczęśliwego nowego roku i papa
    Ostatnio zmieniony 29 gru 2014, 16:33 przez Donislaw, łącznie zmieniany 2 razy.
Odpowiedz Posty: 84

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 7 gości

Przejdź do