Odpowiedz Posty: 84
Uwagi na temat Administracji
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Siemkins » 12 lip 2010, 20:28

    Jak w temacie.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    BeliarPL
    Posty: 2629
    Rejestracja: 28 paź 2011, 16:07
    Medale: 1
    Reputacja: 6
    Imię: Wojtek
    Hobby: Fotografia
    Samochód: Świnka
    Nick w TDU2: wojtkiewicz389
    Steam ID: PendzoncyPierd
    Xbox Live: Pendzoncy1220
    Lokalizacja: Kraków
    :
    BTP 2015
    Polubił: 560
    Otrzymanych polubień: 725

    Uwagi na temat Administracji

    autor: BeliarPL » 26 mar 2013, 20:37

    Prosiłbym o przyjrzenie się "Stróżowi" gdyż raczej się nie nadaje na to stanowisko.

    Po raz enty normalną wymianę zdań w tematach ucina strasząc warnami. Nikt nikogo nie obraża, nikt się nie sadzi tylko są normalne rozmowy a on jak zwykle, albo upomina wszystkich nie dając dojść do słowa albo usuwa posty.

    Kolejna sprawa to czy moderatorem winna być osoba która na forum wystukuje takie zdania:

    Anioł Stróż pisze:nie lubię połowy userów na tym forum i chętnie bym ich pobanował ale nie robię z tego afery

    Tego by brakowało, aby robił z tego aferę... :shock:
    Anioł Stróż pisze:Nie lubię połowy userów ale nie robię z tego wielkiego halo tak jak ty w tym przypadku bo ktoś głosował na Alfę bo ktoś w ogóle ją wybrał jako auto na ciepłe dni. Każdy ma inne upodobania a Tobie nic do tego sory.


    Po pierwsze, komentarz jest zbędny. Powinny być cofnięte wszystkie ostrzeżenia wystawione przez "Stróża" z racji podejrzeń o stronniczość i braku obiektywnej oceny sytuacji w których interweniował "Stróż".

    Po drugie, do jawnej stronniczości już doszliśmy. Nie ma problemu jeśli tak się odzywa na forum użytkownik, ale gość który na tym forum pilnuje porządku? Olaboga! :???:

    Po trzecie, nikt nie robił wielkiego halo, Lelo po prostu chciał racjonalnych argumentów za wyborem społeczności. Że nie dostawał racjonalnych to drążył dalej. A skoro nic mu do tego to niech ten konkurs będzie na hasło i będą mogli brać udział i udzielać się osoby tylko te, którym jest coś do tego...

    Fajnie by było gdyby administracja także ponownie przyjrzała się wystawionemu 'warnowi' użytkownikowi Lelodriver w tym temacie:

    Kod: Zaznacz cały

    http://forum.tdunlimited2.pl/viewtopic.php?f=152&t=820&start=570

    Pierwsza nieścisłość jest taka, iż Lelo wcześniej już pisał posta pod postem i nikt nie raczył mu przypomnieć o tym, że tak się nie robi a już w szczególności "Stróż" który powinien stróżować i pomagać a nie tylko karać i straszyć.

    Drugą nieścisłością jest to, że rozdaje ostrzeżenie bezpośrednio po przyznaniu się do tego, że nie lubi połowy społeczności a także po ostrzejszej wymianie zdań z Lelodriverem.

    Trzecia nieścisłość jest taka, iż "Stróż" kpi z użytkownika którego rzekomo nie lubi (można tak wywnioskować z wcześniejszych postów).
    Anioł Stróż pisze:Nie wyczułeś tu ironii ? Chyba jednak nie "gratulejszyn bro"

    Anioł Stróż pisze:Może jeszcze zaczniesz mnie pouczać he?

    Na zakończenie powiem tylko, cool story bro :ok

    Odpowiedzi iście szczeniackie które nie pasują do gościa który ma dbać o porządek na forum.

    Anioł Stróż pisze:Co do mojego moderowania to nic Ci do tego i to nie ty oceniasz to co robię.

    Czy mnie się wydaje czy to są jakieś zapędy dyktatorskie? Nikt nie ma prawa ocenić tego co robi "Stróż" na forum?

    Na sam koniec chciałbym rzec, że dyskusja w wyżej przytoczonym temacie zrobiła się niesmaczna w momencie przybycia "Stróża"... Dopóki go nie było była normalna wymiana zdań, bez obrażania się i ostrzeżeń. Jeśli dyskusje w temacie o dyskusjach są zakazane to może wypadałoby usunąć ten wątek? Gdyż wprowadza to trochę w błąd społeczność forum.

    Koniec stękania :P
    Ostatnio zmieniony 26 mar 2013, 20:37 przez BeliarPL, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Donislaw » 26 mar 2013, 20:52

    Przesadzasz Beliar .... tu i tak jest luz i blues .Ja się bardzo wstrzymuje , ale poleciało by tu kilkadziesiąt banów ....
  • adamsky73

    Uwagi na temat Administracji

    autor: adamsky73 » 26 mar 2013, 21:36

    D.O.N. nie strasz tylko banuj. Bo się jeszcze kto posika ze strachu. Temat offtopowy służy do wolnej dyskusji i dopóki nikt nie rzuca obraźliwych komentarzy, Wasze wtrącanie się w dyskusję i zamordyzm, który próbujecie robić jest żenujący i nie sprzyja rozwojowi społeczności
  • Awatar użytkownika
    Anioł Stróż
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3772
    Rejestracja: 18 paź 2010, 21:45
    Medale: 4
    Reputacja: 29
    Imię: Czarek
    Samochód: Volvo V50 2.0D
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 830
    Otrzymanych polubień: 852
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Anioł Stróż » 26 mar 2013, 22:49

    Drążył temat ok ale skoro raz, drugi, trzeci nie dostał odpowiedź to sory ale po co to ciągnąć?To już deczko będzie nabijanie postów wiec zainterweniowałem widzisz tu jakiś błąd w moim postępowaniu bo ja nie.

    Po drugie ja nie mogę się odezwać ?Też mam swoje zdanie... Jeśli mam się nie odzywać bo ty masz takie widzi misie to sory ale jesteś w błędzie.

    Po trzecie to że nie lubię połowy forum nie wpływa na to co robię bo jeśli tak by było to połowa forum miała by warny ode mnie za byle głupoty.

    Kolejna sprawa jeśli chodzi o warna Leo przeginał z pisaniem posta pod postem aż w końcu pech chciał tak że trafiło się to po wymianie zdań, zbieg okoliczności ? Może nie wiem.

    Bel powtarzasz w kółko te swoje zapędy dyktatorskie może to z Tobą jest coś nie tak a nie ze mną ? Przypomnij sobie jak ty byłeś modem na forum .com.pl to byłeś taki super miły dla wszystkich nie rozdawałeś warnów nie uciszałeś no proszę Cie pamiętam niektóre twoje zachowanie z tamtego forum nawet pisałem do Administracji ze skargami na Ciebie ale oczywiście tylko na tym się kończyło bo admin to zlewał po całość także cofnij się do tamtych czasów i sobie przypomnij proszę. I Tobie nikt nic nie wypominał a ty Ciągle się mnie czepiasz jest regulamin na forum którego ma przestrzegać każdy użytkownik i nie chodzi tu tylko o przeklinanie czy ubliżanie innym ale widzę że nie czytałeś regulamin.


    A może ty chcesz przejąć moderacje ? Zobaczymy po pewnym czasie jak się będziesz zachowywać he ?


    Piszesz też ze kipie z użytkowników, pokaż mi gdzie Ty to widzisz w moich wypowiedziach bo tego nie widzie, to co pokazałeś to normalny post.






    Pozwólcie że przybliżę niektóre punkty regulaminu forum bo widzę że nie każdy go zna.

    Kod: Zaznacz cały

    I. Postanowienia ogólne
    4. Administratorzy i moderatorzy mają prawo edytować, a nawet kasować posty osób, które łamią obowiązujący regulamin.



    Zakazy:
    2. Na forum zabrania się przeklinania (w wyjątkowych przypadkach dopuszcza się wpisanie pierwszej i tylko pierwszej litery takiego wyrazu i wygwiazdkowanie pozostałej jego części) oraz używania obelżywych słów pod adresem jakiegokolwiek członka Społeczności.


    3. Zakazuje się prowadzenia bezsensownych wymian poglądów, które nie wnoszą nic do tematu, w którym są umieszczane (tzw. spam).


    6. Zabrania się pisania dwóch postów pod rząd. Jeśli chcesz coś dopisać do swojej poprzedniej wypowiedzi, użyj opcji edytuj (wyjątek w granicach rozsądku: fora klubowe).



    IV. Pozostałe postanowienia

    4. Osoby niestosujące się do regulaminu będą uprzednio ostrzeżone, a następnie (w przypadku braku poprawy postawy) usuwane z forum.


    Bel proszę przeczytaj to, najlepiej przeczytaj cały regulamin.


    Ps. Jak widzisz wszystkie moje działania była zgodne z regulaminem forum i nie nadużywałem władzy czy coś w tym stylu ale jak widzisz to inaczej nie już twoja broszka :ok


    A na koniec dopisz swoje Cool Story Bro :ok
    Ostatnio zmieniony 26 mar 2013, 22:49 przez Anioł Stróż, łącznie zmieniany 2 razy.
  • megadzik

    Uwagi na temat Administracji

    autor: megadzik » 26 mar 2013, 23:18

    Nie mam nic do działań Stróża (a przyglądam się temu co tu robią moderatorzy). Niejaki L - dawno powinien dostać warna za obrażanie innych. Gdzie indziej już dawno by dostał po łapkach. Wiem bo sam jestem moderatorem na większym forum niż to. Cieszcie się, ze tu macie looz. Gdyby tu był zamordyzm (nie można tak pisać jeśli moderator pilnuje przestrzegania regulaminu) to nie powstał by taki topic. Pozdrawiam grupę M/A
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Xarlith » 26 mar 2013, 23:45

    Jeszcze przyjrzę się tej sprawie, ale od razu mogę powiedzieć, że ostrzeżenie dla Lelodrivera zostało przyznane słusznie. Pouczać można nowicjuszy, a Lelo już nim od dawna nie jest. Jedno ostrzeżenie nie niesie ze sobą żadnych nieprzyjemnych konsekwencji, więc nie rozumiem tego oburzenia Beliara.

    Drugą sprawą jest rzekome ucinanie tematów przez Anioła. W tematach typu rozmowy i komentarze, powinna być większa swoboda wypowiedzi niż w innych wątkach. Możliwości interpretacji zasady:
    3. Zakazuje się prowadzenia bezsensownych wymian poglądów, które nie wnoszą nic do tematu, w którym są umieszczane (tzw. spam).

    jest wiele, więc Anioł Stróż będzie teraz zwracał mniejszą uwagę na naruszanie tego punktu w tematach, które w swoim założeniu zostały stworzone po to, by można było w nich prowadzić "bezsensowne" (oczywiście nie tylko) dyskusje.

    Skład grupy moderatorskiej na razie nie ulegnie zmianie. Jeśli ktoś się poczuwa do pełnienia funkcji moderatora i myśli, że będzie lepszy niż Anioł Stróż, proszę, niech złoży podanie.
    Ostatnio zmieniony 26 mar 2013, 23:45 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Lelodriver » 27 mar 2013, 1:44

    Na wstępie mogę tylko podziękować Beliar za zebranie tego co było w wątku z rozmowami i przedstawienie argumentów dot. niesłusznie przyznanego warna. Jeden uczciwy w ocenie sytuacji.

    A od siebie napiszę tak:
    nie przypominam sobie żadnych przypomnień ze str. moderatorów dot.umieszczania postów pod postem

    Zresztą to już nie pierwsza taka akcje z twojej strony że piszesz posta pod postem. -tak napisałeś Anioł, kiedy? gdzie tak zrobiłem i ile tych akcji odnotowałeś? udowodnij, że masz rację


    Myślę, że przyznanie tego warna to zwykła złośliwość ze strony moderatora Anioła nie lubiącego połowy userów :) , który tym warnem pokazał swoją małość.
    Zresztą posty anioła pod postami Beliar tez to pokazują.
    Podsumowując dyskusję nt słuszności przyznania warna przez anioła oraz innych którzy się wypowiedzieli widać, że anioł ma poparcie pozostałej administracji co mnie trochę dziwi.
    Myślę, że robicie duży błąd panowie broniąc takich decyzji ponieważ one w dłuższej perspektywie czasu zniechęcą ludzi do swobodnego wypowiadania się i do przejawiania wszelkich aktywności na tym forum. Bo po co dokładać jakąkolwiek "cegiełkę" w postaci wątków, uczestniczenia w dyskusji czy tez reklamowania imprez organizowanych na tym forum czyli robić coś z Wami dla tego forum skoro administracja zachowuje się tak jak się zachowuje :thumbdown:
    W pewnym momencie anioł i za Was się weźmie i Was owarnuje i na koniec zbanuje.


    OFFTOP:
    Ukryty tekst:
    megadzik pisze:Nie mam nic do działań Stróża (a przyglądam się temu co tu robią moderatorzy). Niejaki L - dawno powinien dostać warna za obrażanie innych. Gdzie indziej już dawno by dostał po łapkach. Wiem bo sam jestem moderatorem na większym forum niż to. Cieszcie się, ze tu macie looz. Gdyby tu był zamordyzm (nie można tak pisać jeśli moderator pilnuje przestrzegania regulaminu) to nie powstał by taki topic. Pozdrawiam grupę M/A


    To " L " to oczywiście chodzi o mnie więc muszę się i do tego postu ustosunkować.
    Megadziku kolejny raz pokazujesz swoja druga twarz judząc innych przeciwko mojej osobie i w ten sposób załatwiasz swoje porachunki ze mną. Robiłeś to po opuszczeniu naszego klubu i robisz to nadal na wszelkie sposoby zarówno w naszych klubowych wątkach jak i w powyższym twoim poście. Wykorzystałeś moment kiedy opuścił nas HS i szybko włączyłeś się do wymiany myśli pomiędzy mną i Hs w naszym klubowym dziale..jak typowy [ciach!]. Zrobiłeś to celowo aby trochę namieszać ludziom w głowach. W naszych klubowych wątkach sugerowałeś, ze robiłem jakieś naciski na ciebie lub kremla (kreml73PL członek społeczności tdu2) bo mi nie pasowaliście i dlatego musieliście odejść
    A więc chciałbym ci odpowiedzieć w tej chwili gdyby kremlowi było tak źle z nami to odszedłby razem z tobą a nie zostawał jeszcze 3 tyg. po twoim odejściu od nas. Durga sprawa to taka, ze trułeś mu d od momentu kiedy od nas odszedłeś i namawiałeś go aby nas opuścił i w końcu uległ. Zgadnij od kogo to wiem ;) Nie dziwie mu się bo to członek twojej rodziny i gdybym był na jego miejscu pewnie tez takim monotonnym truciem d byłbym zmęczony i również musiałbym tak zrobić.
    Co do kremla to rozstaliśmy się w zgodzie i na spokojnie na xf zakończyliśmy współpracę TAKA JEST PRAWDA. To co teraz pisze jest ważne głownie dla członków klubu CHb> , ale i innych osób ze społeczności którym przedstawiłeś inna historie swojego jak i kremlowego odejścia.

    Historia twojego odejścia Megadziku
    Odszedłeś sam od nas po tym jak nie chcieliśmy używać skype tylko xfire . Strzeliłeś focha [ciach!] i odszedłeś i tak to wyglądało, a potem błąkałeś się po rożnych klubach. A jak już nie miałeś co ze sobą zrobić to obrabiles mi tyłek w lobby na rankingach CAŁY TY.

    Teraz co do twoich zasług, które tak podkreślasz w naszym klubowym wątku to wyglądały one tak.
    Ściągnąłeś nam jak to ty mówiłeś bdb kierowcę o ksywie mafioza, który pod naszą nieobecność w klubie załatwił nam skok +2500 w rankingu globalnym :thumbdown: . Jego zachowanie do innych członków klubu oraz innych klubów tez pozostawiało wiele do życzenia.
    Inne twoje zasługi dla nas to lenistwo i ciągle marudzenie, ze nie damy rady a to w liderze, a to w walce z innymi klubami. Bardziej zależało ci aby uciec szybko na lotnisko na rankingowe niż zrobić coś w kooperacji. Tak wyglądało twoje zaangażowanie.

    Teraz ja ci napisze czym ty obrażasz ludzi:
    1. Upiłeś i bekałes do mikrofonu [ciach!] (przypomnij sobie lidera i ustawianie xf)
    Wszyscy skupieni ustawiają xf aby pojechać i pobić nowy rekord, a dzik poproszony aby powiedział coś celem lepszego dostrojenia głośności zaczyna bekać i tyle miałeś do powiedzenia :thumbdown: ŻENADA
    2. Kilka razy w żenujący sposób okradłeś nasz klub w wyścigach międzyklubowych stosując jazdę w poprzek toru od CP do CP lub inne cięcia przed CP. Twoje wytłumaczenie takiej zagrywki było jedno: tutaj nie jest tormania i nie obowiązują nas żadne reguły. Doskonale wiedziałeś bo jeździłeś u nas, ze tak nie jeździmy, a mimo to zachowałeś się tak bezczelnie.
    Usłyszałeś ode mnie kilka mocnych słów bo takiej bezczelności jaką zaprezentowałeś w kilku biegach to nawet u ruskich nie widziałem.
    3. Proba podesłania nam kiedy już nie byleś z nami w klubie dwóch znajomych szukających klubu którzy mieli z nami pojeździć. Pewnie tak by nam pomogli w czasie naszej nieobecności jak wspominany powyżej gracz o ksywie mafioza.
    Ostatecznie okazało się, że to byli członkowie twojego klubu i twój plan nie wypalił.



    PS z jednej strony jesteś b.miły, życzysz ludziom good luck, a po czasie zdejmujesz swoja maskę i pokazujesz kim tak naprawdę jesteś :thumbdown:

    Ed. by Xarlith
    Ostatnio zmieniony 27 mar 2013, 1:44 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Anioł Stróż
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3772
    Rejestracja: 18 paź 2010, 21:45
    Medale: 4
    Reputacja: 29
    Imię: Czarek
    Samochód: Volvo V50 2.0D
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 830
    Otrzymanych polubień: 852
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Anioł Stróż » 27 mar 2013, 10:52

    Lelodriver pisze:Myślę, że przyznanie tego warna to zwykła złośliwość ze strony moderatora Anioła nie lubiącego połowy userów :) , który tym warnem pokazał swoją małość.
    Zresztą posty anioła pod postami Beliar tez to pokazują.
    Podsumowując dyskusję nt słuszności przyznania warna przez anioła oraz innych którzy się wypowiedzieli widać, że anioł ma poparcie pozostałej administracji co mnie trochę dziwi.
    Myślę, że robicie duży błąd panowie broniąc takich decyzji ponieważ one w dłuższej perspektywie czasu zniechęcą ludzi do swobodnego wypowiadania się i do przejawiania wszelkich aktywności na tym forum. Bo po co dokładać jakąkolwiek "cegiełkę" w postaci wątków, uczestniczenia w dyskusji czy tez reklamowania imprez organizowanych na tym forum czyli robić coś z Wami dla tego forum skoro administracja zachowuje się tak jak się zachowuje :thumbdown:
    [b]W pewnym momencie anioł i za Was się weźmie i Was owarnuje i na koniec zbanuje.
    :


    Bozia rączek nie dała ? Czekałeś aż ktoś odwali za Ciebie cała robotę a ty potem dorzucisz swoje 3 grosze i myślisz że będzie ok przeczytaj jeszcze raz mojego posta powyżej wszystkie działania były zgodne z regulaminem forum, nie naginałem regulaminu ani go nie łamałem zgodnie z regulaminem dostałeś warna, przypadek ? Nie wiem. Ale widzę że ty wiesz wszystko lepiej z panem który napisał 1-szy post.


    ]W pewnym momencie anioł i za Was się weźmie i Was owarnuje i na koniec zbanuje.


    Teraz oskarżasz mnie o coś czego nie zrobiłem/czego nie zrobię. No ale przecież Ty wiesz lepiej co ja zrobię.


    Nadal masz wątpliwości to przeczytaj regulamin forum, jeśli dalej będziesz miał wątpliwości co do mojego działania, przeczytaj regulamin, postaw się na miejscu moda jak ty byś zareagował i nie pisz ze byś w ogóle nie zareagował trzymając się regulaminu i był byś miły super uprzejmy itp


    Dla Ciebie wszyscy są źli, wszyscy kłamią nikt nie ma racja no stary i uważasz że możesz więcej niż inni z takim tokiem myślenia życzę Ci powodzenia :ok



    Żeby było jasne przez cały okres jak moderuje wysłałem 11 warnów to faktycznie jestem taki cholernie złośliwy i rozdałem połowie forum warny za byle co. Złamałeś regulamin ? Licz się z tym że dostaniesz warna i nie koniecznie ten warn musi być od ode mnie.


    I tyle w tym temacie. Nie mam zamiaru się więcej tłumaczyć za działanie które podjąłem a było słuszne. Zresztą Xar już to napisał.
    Ostatnio zmieniony 27 mar 2013, 10:52 przez Anioł Stróż, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Lelodriver » 27 mar 2013, 12:50

    kolorem niebieskim zazn. moją odpowiedź.

    Anioł Stróż pisze:
    Lelodriver pisze:Myślę, że przyznanie tego warna to zwykła złośliwość ze strony moderatora Anioła nie lubiącego połowy userów :) , który tym warnem pokazał swoją małość.
    Zresztą posty anioła pod postami Beliar tez to pokazują.
    Podsumowując dyskusję nt słuszności przyznania warna przez anioła oraz innych którzy się wypowiedzieli widać, że anioł ma poparcie pozostałej administracji co mnie trochę dziwi.
    Myślę, że robicie duży błąd panowie broniąc takich decyzji ponieważ one w dłuższej perspektywie czasu zniechęcą ludzi do swobodnego wypowiadania się i do przejawiania wszelkich aktywności na tym forum. Bo po co dokładać jakąkolwiek "cegiełkę" w postaci wątków, uczestniczenia w dyskusji czy tez reklamowania imprez organizowanych na tym forum czyli robić coś z Wami dla tego forum skoro administracja zachowuje się tak jak się zachowuje :thumbdown:
    W pewnym momencie anioł i za Was się weźmie i Was owarnuje i na koniec zbanuje.
    :


    Bozia rączek nie dała ? Czekałeś aż ktoś odwali za Ciebie cała robotę a ty potem dorzucisz swoje 3 grosze i myślisz że będzie ok przeczytaj jeszcze raz mojego posta powyżej wszystkie działania były zgodne z regulaminem forum, nie naginałem regulaminu ani go nie łamałem zgodnie z regulaminem dostałeś warna, przypadek ? Nie wiem. Ale widzę że ty wiesz wszystko lepiej z panem który napisał 1-szy post.

    [b]Beliar opisał dokładnie tak jak było w tej dyskusji i nie pozostawało mi tylko jak się podpisać pod oceną tego co tam było. Przypominam dyskusji, którą zakończyłem w poście do Gruszmena (patrz ostani post na tej stronie http://forum.tdunlimited2.pl/viewtopic.php?f=152&t=820&start=555). Kolejne twoje posty(pojawiające się po poście do Gruszmena) z mądrościami + twoje niby ironizowanie rozpoczynały dyskusje od początku. Na koniec pokazałeś swoją " małość" i walnąłeś warna. Każdy kto uczciwie spojrzy na to z boku i nie będzie związany z administracja przyzna mi i Beliarowi rację.



    ]W pewnym momencie anioł i za Was się weźmie i Was owarnuje i na koniec zbanuje.


    Teraz oskarżasz mnie o coś czego nie zrobiłem/czego nie zrobię. No ale przecież Ty wiesz lepiej co ja zrobię.

    Anioł, kolejny raz udowadniasz, ze nie nie wiesz czym jest ironia, a ponieważ tego nie wiesz twoje decyzje są takie a nie inne czyli złośliwe.


    Nadal masz wątpliwości to przeczytaj regulamin forum, jeśli dalej będziesz miał wątpliwości co do mojego działania, przeczytaj regulamin, postaw się na miejscu moda jak ty byś zareagował i nie pisz ze byś w ogóle nie zareagował trzymając się regulaminu i był byś miły super uprzejmy itp


    Dla Ciebie wszyscy są źli, wszyscy kłamią nikt nie ma racja no stary i uważasz że możesz więcej niż inni z takim tokiem myślenia życzę Ci powodzenia :ok

    Jacy wszyscy o czym ty piszesz chłopie. Wmawiasz mi coś czego nigdy nie powiedziałem, a poza tym moje działania na tym forum tego nie potwierdzają. To jest kolejny przykład oprócz twojego niby ironizowania z kogos(bardziej szydzenia) na to, że nie nadajesz się do pełnienia funkcji, którą ci powieżono.


    Żeby było jasne przez cały okres jak moderuje wysłałem 11 warnów to faktycznie jestem taki cholernie złośliwy i rozdałem połowie forum warny za byle co. Złamałeś regulamin ? Licz się z tym że dostaniesz warna i nie koniecznie ten warn musi być od ode mnie.


    I tyle w tym temacie. Nie mam zamiaru się więcej tłumaczyć za działanie które podjąłem a było słuszne. Zresztą Xar już to napisał.


    Zresztą to już nie pierwsza taka akcje z twojej strony że piszesz posta pod postem. tak napisałeś Anioł, kiedy? gdzie tak zrobiłem i ile tych akcji odnotowałeś (lub pozostali moderzy, admini)? udowodnij, że masz rację
    Ostatnio zmieniony 27 mar 2013, 12:50 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Anioł Stróż
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3772
    Rejestracja: 18 paź 2010, 21:45
    Medale: 4
    Reputacja: 29
    Imię: Czarek
    Samochód: Volvo V50 2.0D
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 830
    Otrzymanych polubień: 852
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Anioł Stróż » 27 mar 2013, 13:29

    Napisałem raz i powtarzać się nie będę nie mam zamiaru ciągnąć tej dyskusji. Płaczesz ze jestem modem, proszę bądź moim następcą zacznę robić tak ja ty i kilku innych userów na forum i zobaczymy, będę robić za 10 osób :whistle , oficjalnie rezygnuje z funkcji mod na forum a chce żeby przejął ja "Leo" zobaczymy jak ty się spiszesz jako mod.

    Btw. Przejrzyj większe fora od tego zobacz jak Moderzy reagują za co stawiają warny za co banują. Tutaj moderzy nie mają prawa głosu bo ktoś zaraz wiesza na nim psy i gnoi. Bo wszystko co robimy jest złe i nie uczciwe albo złośliwe. Przejmiesz moda minie trochę czasu to pogadamy zobaczysz z czym to się je, ja tym czasem umywam od tego ręce bo "cfaniaczków" na tym forum nie brakuje którym wiecznie coś nie pasi i ja kończę ze swojej strony jeśli chcesz coś dopisać śmiało wal ale nie licz już na moją odpowiedź.

    Adiu i powodzenia w modowaniu :ok
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Prince-Matt » 27 mar 2013, 14:01

    Ja chce żeby Anioł został moderatorem. Nie idz Aniole Stróżu mój ! :angel:

    Jedyne co mi się w nim nie podoba to te
    Xarlith pisze: rzekome ucinanie tematów przez Anioła. W tematach typu rozmowy i komentarze, powinna być większa swoboda wypowiedzi niż w innych wątkach.
    Jak się w tym kierunku uspokoi to nie ma co marudzić.

    Jednak trochę muszę przyznać Beliarowi rację, czasami by mógł być "milszy, i nie zgrywać takiego kozaka" :sad: Ale to sprawa charakteru... i pomimo to, że na moda też trzeba mieć odpowiedni charakter to akurat ta wada jemu w moderowaniu chyba nie przeszkadza.

    Ale co ja tam bd oceniał złe zachowanie innego, sam nie jestem lepszy. :P
    Ostatnio zmieniony 27 mar 2013, 14:01 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Lelodriver
    Posty: 604
    Rejestracja: 10 lut 2012, 8:48
    Reputacja: 0
    Imię: Adam
    Hobby: mam :)
    Samochód: brum brum
    Nick w TDU2: Lelodriver, Adam7X
    Klub: Club HerBz >
    (CHB>)
    Polubił: 2
    Otrzymanych polubień: 2
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Lelodriver » 27 mar 2013, 14:17

    Anioł Stróż pisze:Napisałem raz i powtarzać się nie będę nie mam zamiaru ciągnąć tej dyskusji. Płaczesz ze jestem modem, proszę bądź moim następcą zacznę robić tak ja ty i kilku innych userów na forum i zobaczymy, będę robić za 10 osób :whistle , oficjalnie rezygnuje z funkcji mod na forum a chce żeby przejął ja "Leo" zobaczymy jak ty się spiszesz jako mod.

    Btw. Przejrzyj większe fora od tego zobacz jak Moderzy reagują za co stawiają warny za co banują. Tutaj moderzy nie mają prawa głosu bo ktoś zaraz wiesza na nim psy i gnoi. Bo wszystko co robimy jest złe i nie uczciwe albo złośliwe. Przejmiesz moda minie trochę czasu to pogadamy zobaczysz z czym to się je, ja tym czasem umywam od tego ręce bo "cfaniaczków" na tym forum nie brakuje którym wiecznie coś nie pasi i ja kończę ze swojej strony jeśli chcesz coś dopisać śmiało wal ale nie licz już na moją odpowiedź.

    Adiu i powodzenia w modowaniu :ok


    Anioł widać nadal nic nie zrozumiałeś ani z tego co napisał Beliar ani z tego co ja napisałem w sprawie tego warna i stąd taki twój post, a nie inny. Gdybyś odnalazł w sobie odrobinę zwykłej ludzkiej uczciwości i ogarnął temat od początku i zastanowił się nad całą zaistniałą sytuacją, przeanalizował na spokojnie wszystkie swoje uzasadnienia nt tamtej dyskusji, swoje wytłumaczenia podjętych decyzji w to być może podjąłbyś zupelnie inną decyzje i wyszedł z jako tako z twarzą, a tak ...uciekasz bo wiesz, że nie masz i nie miałeś racji
    Ja wcale nie uważam jak to ty piszesz, że tutaj " Tutaj moderzy nie mają prawa głosu bo ktoś zaraz wiesza na nim psy i gnoi. Bo wszystko co robimy jest złe i nie uczciwe albo złośliwe " natomiast na pewno baczniej należy się przyglądać takim decyzjom jakie ty podejmujesz i twoim pokrętnym tłumaczeniom swoich działań. No i oczywiście czy koledzy z administracji również obiektywnie oceniają twoja prace wzgl. innych użytkowników forum.


    Zresztą to już nie pierwsza taka akcje z twojej strony że piszesz posta pod postem. tak napisałeś Anioł, kiedy? gdzie tak zrobiłem i ile tych akcji odnotowałeś (lub pozostali moderzy, admini)? udowodnij, że masz rację
    Na to pytanie tez pewnie nie otrzymam odpowiedzi bo jak mniemam waląc "złośliwego" warna dorobiłeś sobie swoja kłamiliwą historię co do mojego niechlujstwa objawiającego się pisaniem postów pod postem.
    Tak na koniec jeżeli twoja decyzja o odejściu zostanie zostanie podtrzymana to myślę, że będzie to tylko na PLUS dla tego forum. Bo walenie pałką w postaci warnów, ironizowanie z osób których nie lubisz takie jak pokazałeś, włączenie się i rozgrzewanie zakończonych dyskusji + pokrętne tłumacznie swoich moderatorkich decyzji to wierz mi nikt na długą metę tego nie zniesie.

    MYŚLĘ, ŻE POWINIENEŚ SIĘ USPOKOIĆ I ZASTANOWIĆ ZATANOWIC NAD CAŁĄ ZAISTNIAŁĄ SYTUACJA CZY ABY WSZYSTKIE TWOJE DECYZJE BYŁY WŁASCIWE I CZY PRZYPADKIEM NIE OSZUKUJESZ/OSZUKIWAŁES SAMEGO SIEBIE.

    Powodzenia :ok

    PS Anioł, naucz się lubić ludzi
    Ostatnio zmieniony 27 mar 2013, 14:17 przez Lelodriver, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    Anioł Stróż
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 3772
    Rejestracja: 18 paź 2010, 21:45
    Medale: 4
    Reputacja: 29
    Imię: Czarek
    Samochód: Volvo V50 2.0D
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014
    Polubił: 830
    Otrzymanych polubień: 852
    Kontakt:

    Uwagi na temat Administracji

    autor: Anioł Stróż » 27 mar 2013, 14:39

    Odejść odejdę zobaczymy czy później odnajdziesz się w burdelu jaki powstanie na forum. Jak sam widzisz D.O.N rzadko kiedy reaguje Dabay to samo.

    Jako że oficjalnie zrezygnowałem i nie jestem modem (kolor to tylko formalność Xar albo Siemkins usuną)

    Chyba Cię po***** nie będę przeszukiwał całego forum żeby znaleźć dwie czy trzy sytuacje gdzie napisałeś posta pod postem. Zadowolony z odpowiedzi ? Jak nie to sam przeszukaj forum :ok I nie uciekam tyle mam dość ludzie którzy się czepiają o wszystko i są "mądrzejsi".

    Teraz idź na inne forum zacznij dyskusje która będzie bez dna i zobacz jak zareaguje moderatorzy czy administratorzy, w najlepszym przypadku wyłapiesz warna a w najgorszym Bana.

    Widzę że dalej uważasz moje postępowanie za nie przemyślane itp. A ja dalej będę powtarzał idź przeczytaj regulamin i wróć.


    Lubię ludzi ale nie wszystkich, nikt mnie zmuszać nie będzie do lubienia kogoś.


    Co do twojego warna został przyznany słusznie gdybym nie ja wystawił Ci warna to zrobił by to kto inny. Możemy usunąć mojego warna i wystawi Ci tego warna np Siemkins ? Wtedy taki warn Cie zadowoli ?
    Ostatnio zmieniony 27 mar 2013, 14:39 przez Anioł Stróż, łącznie zmieniany 2 razy.
  • adamsky73

    Uwagi na temat Administracji

    autor: adamsky73 » 27 mar 2013, 14:59

    Lelo, Twoje rozmienianie na drobne tego tematu chyba niczemu nie służy, tak jak wywlekanie klubowych brudów na forum, co już jest generalnie żenujące. Takie rzeczy to raczej na PW się załatwia. Warn był zgodny z regulaminem, choć przyznany zapewne pod wpływem impulsu, więc po co się niesłusznie rzucać?
Odpowiedz Posty: 84

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 25 gości

Przejdź do