Odpowiedz Posty: 18
Szukamy NEWSMANA
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Szukamy NEWSMANA

    autor: Siemkins » 15 sie 2015, 8:24

    Fajnie chybayoo, że zareagowałeś, bo czasem miałem wrażenie, że tylko my z Xarem widzimy te błędy. Jeszcze milej, że Lolak zareagował tak, a nie inaczej i wprost nie można się z nie zgodzić z fragmentem:
    MegaDzik pisze:Widzę dobre chęci u Lolaka.


    O genezie współpracy z Lolakiem nie będziemy się rozwodzić, bo nie w tym teraz rzecz. Najprostszym i chyba najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji będzie zaproponowana wcześniejsza (czyli przed publikacją) korekta newsów. Przerabialiśmy to już z innymi newsmanami (nie zawsze z powodów dys...) i działało, więc i tym razem powinno. Szczegóły obgadamy sobie prywatnie np na steam, a zamiast wytykać Ci błędy z osobna, jak do tej pory to bywało, będziesz dostawał np na PW swojego newsa z oryginalną pisownią, a poniżej w całości poprawiony tekst i będziesz mógł porównywać i wiedzieć, gdzie było coś źle. Jeśli nie będziesz wiedział dlaczego to co napisałeś zostało przeze mnie poprawione, a chciałbyś wiedzieć, by na przyszłość znów nie pisać źle, po prostu zapytasz - ja wytłumaczę, a Ty mam nadzieję - zrozumiesz i zapamiętasz.

    Bardzo trafnie Ci sky napisał:
    sky pisze:Po skończeniu szkoły papierek na różne dys... można sobie w książkę wsadzić. Wzbudza to tylko wyrazy politowania.

    Popracuj nad tym, póki jeszcze jesteś młody. Szkoła i papierki z dys....dają złudne poczucie, że wszystko jest okej i nie trzeba nic zmieniać. Ale z tej szkoły szybko się wyfruwa w świat, a dys....zostaje i na dodatek się powiększa, bo dochodzi jeszcze dys...komfort. Posłuchaj starszych kolegów, kiedyś podziękujesz.
    My pomożemy, ale sam musisz tego chcieć.
    Ostatnio zmieniony 15 sie 2015, 8:24 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Szukamy NEWSMANA

    autor: Siemkins » 19 wrz 2015, 12:01

    Szukamy nowych, chętnych i kumatych osób !! Kontakt tu lub przez PW.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Szukamy NEWSMANA

    autor: Courius » 24 gru 2015, 17:05

    W nowym wpisie zauważyłem, że po wszystkich znakach przestankowych nie jest zachowana spacja. Wypadałoby, to poprawić.

    Obrazek

Odpowiedz Posty: 18

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości

Przejdź do