Zablokowany Posty: 19
Protest przeciwko warna i uwaga
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Protest przeciwko warna i uwaga

    autor: Prince-Matt » 26 lut 2013, 20:06

    Witam.
    Chciał bym złożyć protest przeciwko warnu którego dostałem dzisiaj Wt, 26 lutego 2013, 14:27 , powód:
    bluzgi!!

    Od moderatora który mi dał tego warna dowiedziałem się, że musiał mi go dać bo inny użytkownik to zgłosił. Musiał mi go dać pomimo tego, że według niego to nie zasłużyło na warna bo skumał, że chodziło Roberta Burneike. Chodzi o fraz "Nie ma o*********** się" który się znajduje w moim temacie na tej stronce w ostatnim poście: http://forum.tdunlimited2.pl/viewtopic.php?f=184&t=1764&start=90

    Proszę administracje natychmiastowe usunięcie tego warna bo mam ich już 4 więc jeszcze jeden i out. Poza tym uważam, że mogę to słowo spokojnie używać skoro używają to reporterzy(po walce Burneiki) i inne gwiazdy (np. Kuba Wojewódzki jak Burneika u niego był) w TV. Tym bardziej że słowa jak "zajebisty/zajebista/zajebiste/zajebiście" są tolerowane u nas i na innych forach.

    Czekam 24h na decyzję, inaczej wypowiem swoją opinie o tej osobie tu w temacie i będzie 5. warn(bo nie będzie to miłe) i się żegnam z Wami, bo nie mam ochoty pisać na forum gdzie w każdej chwili mogę zostać wyrzucony przez 5. warna jak napiszę w swoim temacie, że się nie mam o*********, to dla mnie bez sensu, to sobie wole dać spokój. (i tak się już mało udzielam, prawie że tylko w swoim temacie lub GT5, i czasami wrzucę coś w "ogólnie o motoryzacji" ).

    No i chciał bym ostrzec wszystkich forumowiczów. Mamy fałszywego użytkownika który zgłasza takie rzeczy. Od tego moderatora dowiedziałem się także, że ta sama osoba jakiś czas temu już na miniczacie zgłosiła kogoś kto opowiadał tam jak go koń ugryzł, cytując siebie i pisząc "K**** jak to boli". Więc uwaga co piszecie.

    Edit: Krótko mówiąc - nie bd inwestował czas w to forum (konkursy i dyskusje z Siemkinsem na xf co można poprawić) skoro jutro mogę zostać wyrzucony za to że napisze w swoim temacie ze sie o*********.
    Ostatnio zmieniony 26 lut 2013, 20:06 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 5 razy.
    Obrazek
  • dabay

    Protest przeciwko warna i uwaga na fałszywego forumowicza

    autor: dabay » 26 lut 2013, 20:12

    A to od kiedy osoba zgłaszająca post decyduje czy on nadaje się na warna? Myślałem, że tą decyzję podejmuje moderator.
  • Awatar użytkownika
    Gruszmen
    Moderator globalny
    Moderator globalny
    Posty: 8560
    Rejestracja: 09 lip 2010, 19:17
    Medale: 10
    Reputacja: 38
    Imię: Sebastian
    Hobby: kupowanie mang
    Samochód: Omega B FL 3.2 V6, Caro+
    uPlay: Nie pamiętam
    Steam ID: gruszmen89
    Klub: Forever - Green Lights Comapny
    Lokalizacja: Poznań
    :
    Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 T.U. Regular Races
    DAKAR WIMP WIMP
    Polubił: 2640
    Otrzymanych polubień: 2319

    Protest przeciwko warna i uwaga na fałszywego forumowicza

    autor: Gruszmen » 26 lut 2013, 20:16

    Zapytajcie się Dona.
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Protest przeciwko warna i uwaga

    autor: Prince-Matt » 26 lut 2013, 20:19

    dabay pisze:A to od kiedy osoba zgłaszająca post decyduje czy on nadaje się na warna? Myślałem, że tą decyzję podejmuje moderator.

    Nie wiem dab, jak wiesz, nie mam tych uprawnień.
    Ostatnio zmieniony 26 lut 2013, 20:19 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Donislaw
    Posty: 2296
    Rejestracja: 09 lis 2011, 18:27
    Medale: 2
    Reputacja: 20
    Imię: Donislaw
    Hobby: Motoryzacja/Informatyka/Polityka
    Samochód: Mazda MX5/Mercedes W124
    uPlay: MDT_Donislav
    Steam ID: Donislav
    Xbox Live: Donislav
    Klub: Singiel
    Lokalizacja: Miatoszyn
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017
    Polubił: 191
    Otrzymanych polubień: 613
    Kontakt:

    Protest przeciwko warna i uwaga na fałszywego forumowicza

    autor: Donislaw » 26 lut 2013, 21:34

    Prince rozmawialiśmy na ten temat ;P
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Protest przeciwko warna i uwaga

    autor: Xarlith » 26 lut 2013, 21:47

    :eh: Po kolei.
    Prince-Matt pisze:Proszę administracje natychmiastowe usunięcie tego warna bo mam ich już 4 więc jeszcze jeden i out. (...)
    Czy zakładanie nowego tematu do załatwiania takich spraw jest konieczne? Skoro już zacząłeś - niech tak będzie.

    Prince-Matt pisze:No i chciał bym ostrzec wszystkich forumowiczów. Mamy fałszywego użytkownika który zgłasza takie rzeczy. Od tego moderatora dowiedziałem się także, że ta sama osoba jakiś czas temu już na miniczacie zgłosiła kogoś kto opowiadał tam jak go koń ugryzł, cytując siebie i pisząc "K**** jak to boli". Więc uwaga co piszecie.
    Każdy może zgłosić post, ba, nawet powinien jeśli widzi, że ktoś narusza regulamin (bo co do tego, że go złamałeś, po raz kolejny, chyba nie ma wątpliwości). Moderatorów jest niewielu, więc takie zgłoszenia są pomocne, ale to nie znaczy, że każda zgłoszona osoba dostanie ostrzeżenie, bo o tym decyduje moderator. Osoba, która wystawiła ci to ostrzeżenie otrzymała zgłoszenie i musiała się do niego ustosunkować. Jako, że było ono zasadne, został przyznany warn. To, że moderator napisał ci, że musiał to zrobić było zapewne skrótem myślowym. Chodziło o, to, że gdyby nie było zgłoszenia mógłby on przymknąć oko na twój post, lub zwrócić ci uwagę byś go poprawił.

    Prince-Matt pisze:Edit: Krótko mówiąc - nie bd inwestował czas w to forum (konkursy i dyskusje z Siemkinsem na xf co można poprawić) skoro jutro mogę zostać wyrzucony za to że napisze w swoim temacie ze sie o*********.
    Twój wątek jest częścią forum i obowiązują w nim takie same zasady jak w każdym innym miejscu.

    Podsumowując - ostrzeżenie zostało przyznane słusznie i nie zostanie skasowane. Część twoich starych warnów być może się przedawniła (ponad 1 rok, trzeba to sprawdzić) i mogą zostać skasowane, jeśli nie były to poważne naruszenia regulaminu.
    Ostatnio zmieniony 26 lut 2013, 21:47 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • adamsky73

    Protest przeciwko warna i uwaga na fałszywego forumowicza

    autor: adamsky73 » 26 lut 2013, 22:25

    Trochę dziwne podejście na forum dla graczy, bo bluzgi w grze lecą non stop i po 2 min. rozmowy z niektórymi można się dowiedzieć, że twoja matka nie prowadziła się najlepiej. Ja rozumiem epatowanie qwami co drugie słowo, ale dajcie luz, to nie jest forum dla kandydatek do Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Niepokalanie Poczętej tylko dla prawie dorosłych chłopów...
    Jeśli komuś się nie podoba sposób wypowiedzi w danym wątku to przecież nie musi go czytać.
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Protest przeciwko warna i uwaga

    autor: Prince-Matt » 26 lut 2013, 22:31

    Odnośnie posta Xarlith'a:
    Pff dla mnie to nie łamanie regulaminu, a gdzie tam. Ale ok skoro administracja tak uważa to niech tak zostanie.
    Daruj sobie usuwanie starych warnów. Nie bd się bawił w ciuciu babki i w kółko patrzał ile mam (dla mnie) śmiesznych warnów. Dostanę 5 i widocznie będzie wszystko poprawnie i nie będzie bluźnierstwa na forum.
    Ostatnio zmieniony 26 lut 2013, 22:31 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    RaFaL
    Posty: 3635
    Rejestracja: 01 paź 2010, 19:09
    Reputacja: 1
    Samochód: Seat Leon Cupra R
    Lokalizacja: Lublin
    Polubił: 376
    Otrzymanych polubień: 1331

    Protest przeciwko warna i uwaga

    autor: RaFaL » 26 lut 2013, 22:49

    adamsky73 pisze: rozumiem epatowanie qwami co drugie słowo, ale dajcie luz, to nie jest forum dla kandydatek do Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Niepokalanie Poczętej tylko dla prawie dorosłych chłopów...
    Jeśli komuś się nie podoba sposób wypowiedzi w danym wątku to przecież nie musi go czytać.


    O to to to to to to dokładnie, jak najbardziej za ! ;)
    Ostatnio zmieniony 26 lut 2013, 22:49 przez RaFaL, łącznie zmieniany 2 razy.
    ... dwie paczki na budziku nic innego tak nie kopie
    nawet najlepsze konopie w holenderskim coffee shop'ie
    LUB na rejestracjach to kontynuacja
    hot-dogi na stacjach odwrotna grawitacja
    to co mnie wzmacnia to fury i jazda
    to co mnie wzmacnia to nuta na maxa...
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Protest przeciwko warna i uwaga

    autor: Xarlith » 27 lut 2013, 0:14

    Prince-Matt pisze:Nie bd się bawił w ciuciu babki i w kółko patrzał ile mam (dla mnie) śmiesznych warnów. Dostanę 5 i widocznie będzie wszystko poprawnie i nie będzie bluźnierstwa na forum.
    Śmieszne warny, owszem. A szczególnie śmieszne i dziwne jest to, że doskonale zdając sobie sprawę z konsekwencji z dostajesz ostrzeżenia za to samo...

    adamsky73 pisze: rozumiem epatowanie qwami co drugie słowo, ale dajcie luz, to nie jest forum dla kandydatek do Zgromadzenia Sióstr Służebniczek Niepokalanie Poczętej tylko dla prawie dorosłych chłopów...
    Jeśli komuś się nie podoba sposób wypowiedzi w danym wątku to przecież nie musi go czytać.
    Regulamin jest jaki jest i należy się do niego stosować. Nie mam ochoty tłumaczyć tutaj sensu zakazu stosowania wulgaryzmów, ale zapewniam Was - sens jest, a jak ktoś nie potrafi się powstrzymać (jak by to było takie trudne) to niestety, ale ponosi tego konsekwencje.

    Fajna strona

    EDIT:
    Aha! Zapomniałem wcześniej odpowiedzieć na ten fragment.
    Prince-Matt pisze:Poza tym uważam, że mogę to słowo spokojnie używać skoro używają to reporterzy(po walce Burneiki) i inne gwiazdy (np. Kuba Wojewódzki jak Burneika u niego był) w TV. Tym bardziej że słowa jak "zajebisty/zajebista/zajebiste/zajebiście" są tolerowane u nas i na innych forach.
    Telewizja nie powinna być dla nikogo źródłem wiedzy z zakresu kulturalnej polszczyzny, w szczególności programy emitowane po godzinie 22giej... Poza tym, na forum wypowiadamy się pisemnie, a ta forma komunikacji jest bardziej wymagająca - coś co nie razi w luźnej rozmowie, na forum może już być nieodpowiednie.
    Słowo "z********" to również wulgaryzm, wbrew temu co inni próbują wmówić, pochodzi od czasownika j**** wulg. spółkować.
    Ostatnio zmieniony 27 lut 2013, 0:14 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Protest przeciwko warna i uwaga

    autor: Prince-Matt » 27 lut 2013, 12:51

    Xarlith pisze:Śmieszne warny, owszem. A szczególnie śmieszne i dziwne jest to, że doskonale zdając sobie sprawę z konsekwencji z dostajesz ostrzeżenia za to samo...
    Z tych 4 warnów które mam takich o których piszesz było moim zdaniem 2. I przyznaję, że na te inne 2 zasłużyłem. Ale mniejsza o to nie o to tu chodzi.
    Xarlith pisze:Poza tym, na forum wypowiadamy się pisemnie, a ta forma komunikacji jest bardziej wymagająca - coś co nie razi w luźnej rozmowie, na forum może już być nieodpowiednie.
    Słowo "z********" to również wulgaryzm, wbrew temu co inni próbują wmówić, pochodzi od czasownika j**** wulg. spółkować.
    Jakoś miałem wrażenie, że słowa związane z słowem "z********" są tolerowane na naszym forum ale ok nie ważne. Co do tego op*e*d*l*n*a się to ja dalej sobie zostanę przy swoim zdaniu że to nie był wulgaryzm (przynajmniej nie w tym poście, bo było to napisane/powiedziane z myślą o Robercie Burneice). Ale dobrze, skoro szef uważa inaczej to nie bd zaprzeczał.
    Ostatnio zmieniony 27 lut 2013, 12:51 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    Protest przeciwko warna i uwaga na fałszywego forumowicza

    autor: Courius » 27 lut 2013, 13:20

    Powód "bluzgi", to chyba jednoznacznie mówi o tym jakoby Matt miałby się wyrazić, o którymś z nas. Ale tak nie było i to chyba jest oczywiste dla każdego. Myślę, że ktoś tutaj jest w gorącej wodzie kąpany ^^

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    Angello
    Posty: 1374
    Rejestracja: 28 lis 2012, 0:00
    Reputacja: 3
    Imię: Andrew
    Hobby: AirSoft
    Samochód: Czołg Abrams
    Nick w TDU: AngelloPL
    Nick w TDU2: AngelloPL
    uPlay: Angello_PL
    Klub: Night Riders
    Lokalizacja: Białystok
    Polubił: 745
    Otrzymanych polubień: 330

    Protest przeciwko warna i uwaga na fałszywego forumowicza

    autor: Angello » 27 lut 2013, 14:39

    A nie możecie wprowadzić automatycznego cenzurowania ??
  • Awatar użytkownika
    Michalmaster
    Posty: 3163
    Rejestracja: 28 sie 2012, 14:55
    Reputacja: 0
    Nick w TDU2: Michalmaster
    Lokalizacja: Lublin

    Protest przeciwko warna i uwaga na fałszywego forumowicza

    autor: Michalmaster » 27 lut 2013, 15:00

    @Angello
    Nie głupie to. "Odwieczny" problem został by rozwiązany raz na zawsze ;)
  • Awatar użytkownika
    Angello
    Posty: 1374
    Rejestracja: 28 lis 2012, 0:00
    Reputacja: 3
    Imię: Andrew
    Hobby: AirSoft
    Samochód: Czołg Abrams
    Nick w TDU: AngelloPL
    Nick w TDU2: AngelloPL
    uPlay: Angello_PL
    Klub: Night Riders
    Lokalizacja: Białystok
    Polubił: 745
    Otrzymanych polubień: 330

    Protest przeciwko warna i uwaga

    autor: Angello » 27 lut 2013, 17:50

    Michalmaster ja tak zrobiłem na innym forum i nikogo teraz wulgaryzmy nie kują w oczy.
    Dla przykładu pospolite wulgarne słowo można zamienić na k***a albo na kurde ;)
    Jak pojawia się jakieś nowe "słowo" którego jeszcze nie było w słowniku, to natychmiast jest poddane cenzurze ;) Każdy z użytkowników forum jest na to wyczulony i natychmiast zgłasza to moderacji.
    Ostatnio zmieniony 27 lut 2013, 17:50 przez Angello, łącznie zmieniany 2 razy.
Zablokowany Posty: 19

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 29 gości

Przejdź do