Zablokowany Posty: 19
Protest przeciwko warna i uwaga
  • dabay

    Protest przeciwko warna i uwaga na fałszywego forumowicza

    autor: dabay » 27 lut 2013, 22:06

    Ale czy naprawdę jest takie ciężkie powstrzymanie się od jakichkolwiek wulgarnych słów? Automatyczne cenzurowanie może sprawić, że ludzie nie będą zwracać uwagi i qu*** będą latać na lewo i prawo. Co z tego, że wykropkowane. To nie o to chodzi.
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Protest przeciwko warna i uwaga na fałszywego forumowicza

    autor: Xarlith » 27 lut 2013, 22:32

    Dokładnie. Szczególnie, że w zapis w regulaminie przestrzega przed nadmiernym stosowaniem wulgaryzmów, nawet w postaci wykropkowanej.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Prince-Matt
    Posty: 3628
    Rejestracja: 15 lut 2011, 13:39
    Medale: 6
    Reputacja: 16
    Klub: Feel Good INC.
    Lokalizacja: Kaaatowice
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 Liga BMW Race of Champions Initial DC
    Polubił: 179
    Otrzymanych polubień: 759

    Protest przeciwko warna i uwaga

    autor: Prince-Matt » 01 mar 2013, 17:01

    Po co pierwszy warn został usunięty? To jest bez sensu. Wychodzi na to, że mogę przeklinać i obrażać innych raz na 3 miesiące, i tak w kółko, bo po roku warn i tak zostanie usunięty... no ale niech tak będzie, nie ja tu rządzę.

    Co do warna przez którego ten temat powstał - szkoda, że padła taka decyzja bo administracja poparła chore zachowanie jednego użytkownika zamiast sprawiedliwość(tym bardziej że chyba każdy użytkownik na tym forum wie, że to było dla żartów). No ale macie swoje zdanie i też tu powiem - niech tak będzie skoro to było takie bluźnierstwo.

    A teraz do tej mądrali która kabluje forumowiczów, i dwóch moderatorów u administracji za takie śmieszne "bluźnierstwo".
    Spróbuję to tak napisać żeby nie dostać warna. :roll: A jak sie nie uda no to pech.
    ciach. Gościu, moim zdaniem ciach. Moim zdaniem ciach. Udzielasz się na forum, a moderatorów i mnie kablujesz i zgłaszasz takie śmieszne rzeczy? ciach. Kto następny? Beliar? A może ktoś ciach skoro moderatorzy wiedzą z czym mają do czynienia? Pff.. chore. Moim zdaniem ciach.

    Na razie nie mam po co odchodzić. Bo mam 3 warny. Zobaczymy jak długo mi się uda nie pisać jakiegoś śmiesznego słowa żeby mnie ciach znów nie zgłosił.
    Z mojej strony temat do zamknięcia. I miejmy nadzieje, że administracja na przyszłość przemyśli konieczność warnów na niektóre wyrażenia. Xar, wiem co pisaliśmy na xf - są małe dzieciaki na internecie i możliwe, że nawet na forum, ale bez przesady, nie jesteśmy w przedszkolu.
    Ostatnio zmieniony 01 mar 2013, 17:01 przez Prince-Matt, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
  • Awatar użytkownika
    Xarlith
    Administrator
    Administrator
    Posty: 2689
    Rejestracja: 03 sie 2011, 14:58
    Medale: 8
    Reputacja: 104
    Samochód: Solaris
    Nick w TDU2: Xarlith
    uPlay: Xarlith
    Steam ID: Xarlit
    Xbox Live: Xarlit
    Lokalizacja: Warszawa
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania
    DAKAR DAKAR
    Polubił: 462
    Otrzymanych polubień: 651

    Protest przeciwko warna i uwaga

    autor: Xarlith » 01 mar 2013, 19:33

    Żeby była jasność, warn został usunięty, bo uznaliśmy, że dostałeś jednego na wyrost. Chciałbym byś od teraz zważał na słowa, a przede wszystkim nie obrażał innych użytkowników. Bez względu na to czy kogoś lubisz i co o nim sądzisz. Jesteś spoko gość i chyba lubisz tu zaglądać, dlatego nie zmarnuj szansy jaką dostałeś. Jeśli nie chcesz czytać czyiś postów po prostu dodaj go do listy wrogów w panelu użytkownika. A teraz pozwól, że zamknę ten wątek.
    Do wszystkich: Propozycje zmian regulaminu, to czy powinna być cenzura, jaka i wszystko inne zgłaszamy tutaj.
    Ostatnio zmieniony 01 mar 2013, 19:33 przez Xarlith, łącznie zmieniany 2 razy.
    Obrazek
Zablokowany Posty: 19

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości

Przejdź do