Odpowiedz Posty: 41
Wygląd strony głównej
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Wygląd strony głównej

    autor: Siemkins » 20 lip 2010, 10:26

    Chciałem się Was zapytać, co Waszym zdaniem powinno znaleźć się na stronie głównej. Jak wiadomo będzie ona poświęcona TDU 2. Jeśli macie jakieś ciekawe propozycje to chętnie ich wysłucham, a być może i skorzystam z podpowiedzi. Może to być 1 gadżet, może być jakiś fragment strony (np. na górze to bym widział.....) może być jeszcze inaczej.
    Ogólny szkic strony jest już ustalony, ale może zostać zmodyfikowany, o ile pojawi się jakaś interesująca idea.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • dabay

    Re: Wygląd strony głównej

    autor: dabay » 20 lip 2010, 11:42

    Napewno musi pojawić się logo TDU2, lista pojazdów w grze, jakieś mapki z drogami, ciekawostki, najświeższe info. Coś o TDU i poprzednikach też mogłoby się pojawić :wink:
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Re: Wygląd strony głównej

    autor: Siemkins » 20 lip 2010, 11:58

    Na logo TDU2 nie ma szans, nie wypłaciłbym się gdyby wyszło na wierzch, że sobie przywłaszczam ich znak towarowy :wink:
    Reszta ok.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • dabay

    Re: Wygląd strony głównej

    autor: dabay » 20 lip 2010, 12:21

    No w sumie racja. Można zrobić coś przypominającego ale żeby zmiany były zauważalne :)
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Re: Wygląd strony głównej

    autor: Siemkins » 20 lip 2010, 13:07

    Mowa oczywiście o stronie głównej, nie o stronie głównej forum.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Re: Wygląd strony głównej

    autor: Siemkins » 16 wrz 2010, 10:26

    Na dzień 24 września 2010, czyli w dniu, kiedy to miała mieć miejsce premiera TDU2, przewidujemy otwarcie całego portalu, już nie tylko forum.
    Ogólne prace zostały zakończone, pozostało dogranie i synchronizacja szaty graficznej oraz dodawanie nowych materiałów do strony.
    Mam nadzieje, że wygląd, a także (a może przede wszystkim) zawartość merytoryczna przypadnie Wam do gustu. Po oficjalnym otwarciu będę Was prosił o wyłapywanie błędów i przetestowanie strony i jej możliwości.
    Cały czas możecie przysyłać swoje prośby i propozycje na artykuły. Jeśli wg Was istnieje jakiś aspekt świata TDU, który wart jest opisania - sygnalizujcie. Możecie także sami wymyślić jakiś temat i go opisać. Jeśli będzie dobry - trafi na stronę główną wraz z danymi autora.
    Wypunktuje poniżej o czym już nie piszemy (bo jest już napisane):
    - lista pojazdów (podstawka oraz CarPack)
    - najpopularniejsze miejsca na O'ahu
    - jak oszukać szwankujące serwery
    - najczęstsze bugi w grze (in progress)
    - pieniądze w TDU
    - tryb hardcore
    - zawiłości w tuningach
    - zmiany nazw oraz klas aut
    - kilka poradników, np. jak sprzedać auto za więcej niż max w grze, gdzie testować v-max, jak wjechać na tor bez mistrza zarówno w aucie, jak i motorem (2 różne miejsca), gdzie najłatwiej zarobić, tajemnice wyścigów bezpośrednich itp itd
    - wszelkiego rodzaju mapy - od wyścigów przez wszystkie rodzaje extra (modelki, transport, autostop, kurier) po wszelkiej maści nieruchomości, salony i inne
    To wszystko już jest, wiele projektów nadal jest w mojej głowie, tylko czasu brak, by je zmaterializować.
    Powtórzę więc - jeśli jest coś, o czym sądzicie, że warto napisać - zgłaszajcie albo pomysły albo gotowe projekty. To, jaka będzie nasza witryna zależy w dużej mierze od Was - Społeczność tworzą jej członkowie, a nie jedynie administrator.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Re: Wygląd strony głównej

    autor: Siemkins » 24 wrz 2010, 11:42

    Premiera witryny tdunlimited2.pl dziś w samo południe.
    Postanowiliśmy nie czekać, aż wszystko będzie zapięte na ostatni guzik, bo w ten sposób każdy termin były niewłaściwy i zawsze coś by się znalazło, by premierę przesunąć. Wszelkie niedociągnięcia i braki będziemy na bieżąco uzupełniać.
    Enjoy :!:
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    StefekPL
    Posty: 86
    Rejestracja: 09 sie 2010, 12:31
    Reputacja: 0
    Imię: Sylwester
    Samochód: Honda
    Nick w TDU: F.E.A.R.M.A.N.PL
    Klub: Real Ride Company

    Re: Wygląd strony głównej

    autor: StefekPL » 27 wrz 2010, 15:17

    Świetna robota ! Świetne logo i ogólnie świetnie. Gratuluje :wink:
  • dabay

    Re: Sugestie dotyczące funkcjonowania forum

    autor: dabay » 02 paź 2010, 11:52

    Przeglądając stronę główną zobaczyłem dwa drobne błędy. Otóż pomyliły Wam się fotki McLaren F1 i F1 GTR, a Volkswagen W12 Roadster nie jest w grupie B tylko w C :!: :wink:
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Re: Wygląd strony głównej

    autor: Siemkins » 03 paź 2010, 20:37

    Przeniosłem Twój post w odpowiednie miejsce (dotyczył strony głównej, a nie działania forum) oraz oczywiście poprawiłem wskazane przez Ciebie błędy. Dzięki za czujność :!:

    Zmodyfikowano także wygląd licznika (odliczanie do premiery), dzięki czemu stał się bardziej czytelny. Dodaliśmy także 2 nowe artykuły i poprawiliśmy zauważone inne błędy.

    Prace nad stroną trwają, bierzemy pod uwagę każdą konstruktywną krytykę, a także rozważamy każdą propozycję.
    Zachęcam do aktywności i wymiany spostrzeżeń na w/w temat.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    Re: Wygląd strony głównej

    autor: jurcek » 18 paź 2010, 19:21

    Dla mnie nic ciekawego. Wręcz odpychałaby mnie ta strona, gdybym przypadkiem przez google czy innej wszelakiej maści przeglądarke, wpadł na nią. Niewiem czy ktokolwiek zauważył tak znaczącą uwagę- TDU jest jakby niebieska, nie? Więc kto wpadł na pomysł, by strona główna była żółta? W ogóle się to nie ima gry! Niewiem czy tu też są daltoniści, jak w przypadku tdu.com.pl czy inny nieznany mi problem. Do poprawki z tym.
    .
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Wygląd strony głównej

    autor: Siemkins » 18 paź 2010, 19:53

    jurcek pisze:Wręcz odpychałaby mnie ta strona, gdybym przypadkiem przez google czy innej wszelakiej maści przeglądarke, wpadł na nią

    To ciekawe, co piszesz, a jednocześnie budujące jeśli jest prawdą, że za pomocą google już można na nas natrafić :wink:
    jurcek pisze:Niewiem czy ktokolwiek zauważył tak znaczącą uwagę- TDU jest jakby niebieska, nie? Więc kto wpadł na pomysł, by strona główna była żółta? W ogóle się to nie ima gry! Niewiem czy tu też są daltoniści, jak w przypadku tdu.com.pl czy inny nieznany mi problem. Do poprawki z tym.

    To zamierzony efekt. Dlaczego taki, a nie inny? Myślę, że samo się wyjaśni za kilka tygodni.
    Esencja i to, co ma się "imać gry" jest zawarte w banerze, choć rozumiem, że nie dla każdego jest to jasne.

    Pozdrawiam i dzięki za wpis.
    Ostatnio zmieniony 18 paź 2010, 19:53 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    Wygląd strony głównej

    autor: jurcek » 18 paź 2010, 21:23

    Siemkins pisze:
    jurcek pisze:Wręcz odpychałaby mnie ta strona, gdybym przypadkiem przez google czy innej wszelakiej maści przeglądarke, wpadł na nią

    To ciekawe, co piszesz, a jednocześnie budujące jeśli jest prawdą, że za pomocą google już można na nas natrafić :wink:

    Nie zrozumiałeś mnie :wink:

    Siemkins pisze:
    jurcek pisze:Niewiem czy ktokolwiek zauważył tak znaczącą uwagę- TDU jest jakby niebieska, nie? Więc kto wpadł na pomysł, by strona główna była żółta? W ogóle się to nie ima gry! Niewiem czy tu też są daltoniści, jak w przypadku tdu.com.pl czy inny nieznany mi problem. Do poprawki z tym.

    To zamierzony efekt. Dlaczego taki, a nie inny? Myślę, że samo się wyjaśni za kilka tygodni.
    Esencja i to, co ma się "imać gry" jest zawarte w banerze, choć rozumiem, że nie dla każdego jest to jasne.

    Pozdrawiam i dzięki za wpis.

    Może wyjaśnisz? Przykład dobrej strony (oprawa graficzna. Zresztą, z każdej strony dobry przykład ;)) http://stalker.pl/
    Ostatnio zmieniony 18 paź 2010, 21:23 przez jurcek, łącznie zmieniany 2 razy.
    .
  • Awatar użytkownika
    Siemkins
    Administrator
    Administrator
    Posty: 7146
    Rejestracja: 07 lip 2010, 21:30
    Medale: 8
    Reputacja: 53
    Imię: Jacek
    Hobby: detailing, domowe wino, muzyka
    Samochód: Honda Accord VI
    Lokalizacja: Zielona Góra
    :
    Więcbork 2016 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 TorMania Regular Races Grozokonkurs
    Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 1538
    Otrzymanych polubień: 1770
    Kontakt:

    Wygląd strony głównej

    autor: Siemkins » 19 paź 2010, 15:06

    jurcek pisze:Przykład dobrej strony (oprawa graficzna. Zresztą, z każdej strony dobry przykład ;)) http://stalker.pl/


    Moim zdaniem to zły przykład. Strona wskazana przez Ciebie jako wzór jest... przytłaczająca i właśnie takie odczucie mam, gdy patrze na takie strony. Za dużo wszystkiego, za dużo i jeszcze raz za dużo. A że są gusta i guściki, to jednym podoba się coś, co innych odpycha i odwrotnie i jest to całkiem naturalne.
    Kolorystycznie jest prosto, a nawet prostacko, jednak jest ok, ale reszta...
    jurcek pisze:Może wyjaśnisz?

    Nie. Z czasem samo wyjdzie i nie piszę tego złośliwie, czy z braku pomysłu, bądź nieumiejętności przyznania się do błędu, po prostu nie będę zdradzał wszystkiego od razu. Powtórzę tylko, że taki, a nie inny, koloryt strony jest zamierzony. Cierpliwości.. :wink:

    jurcek pisze:Siemkins napisał(a):
    jurcek napisał(a):
    Wręcz odpychałaby mnie ta strona, gdybym przypadkiem przez google czy innej wszelakiej maści przeglądarke, wpadł na nią

    To ciekawe, co piszesz, a jednocześnie budujące jeśli jest prawdą, że za pomocą google już można na nas natrafić

    Nie zrozumiałeś mnie


    Masz rację, źle doczytałem, sorki.
    Ostatnio zmieniony 19 paź 2010, 15:06 przez Siemkins, łącznie zmieniany 2 razy.
    Prawdopodobnie najlepszy Admin na tym portalu z nickiem na "eS"
    Mogłem być majtkiem na twojej łajbie, a jestem kapitanem na swojej tratwie
    CZYTAJ TO
  • Awatar użytkownika
    jurcek
    Posty: 1001
    Rejestracja: 22 sie 2010, 17:33
    Medale: 1
    Reputacja: -2
    Nick w TDU: Kdwa.pl
    Klub: Free Guys
    :
    Bieliszów 2014
    Otrzymanych polubień: 51

    Wygląd strony głównej

    autor: jurcek » 19 paź 2010, 16:50

    Siemkins pisze:
    jurcek pisze:Przykład dobrej strony (oprawa graficzna. Zresztą, z każdej strony dobry przykład ;)) http://stalker.pl/


    Moim zdaniem to zły przykład. Strona wskazana przez Ciebie jako wzór jest... przytłaczająca i właśnie takie odczucie mam, gdy patrze na takie strony. Za dużo wszystkiego, za dużo i jeszcze raz za dużo. A że są gusta i guściki, to jednym podoba się coś, co innych odpycha i odwrotnie i jest to całkiem naturalne.
    Kolorystycznie jest prosto, a nawet prostacko, jednak jest ok, ale reszta...

    Oceniaj tylko wygląd. To co jak jest porozmieszczane to inna sprawa (choć w zasadzie nic nie przeszkadza?) Stalker jest prosty i strona odnosi się do tego. A tu strona główna, no, nawet forum się nie ima^^ Ale jak uważasz, mam nadzieję, że czymś zaskoczysz, choć niewiem za bardzo czym i nadal jestem za tym, żeby strony o grach jakoś do nich się odnosiły, bo puki co nic się kupy nie trzyma.
    Ostatnio zmieniony 19 paź 2010, 16:50 przez jurcek, łącznie zmieniany 2 razy.
    .
Odpowiedz Posty: 41

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 16 gości

Przejdź do