Odpowiedz Posty: 76
olosagaris - przemyślenia..
  • Awatar użytkownika
    adamsky
    Posty: 316
    Rejestracja: 22 lis 2017, 11:18
    Reputacja: 5
    Polubił: 452
    Otrzymanych polubień: 227

    olosagaris - przemyślenia..

    autor: adamsky » 25 gru 2017, 21:54

    Przykro mi, ale się nie dogadamy. Czyli jak zawsze i od zawsze :rotfl: :rotfl: :rotfl:
    Może to wina mojego mizernego wykształcenia, a może podeszłego wieku :think:
    A może tego że interlokutor włącza tryb tępaka i nie odpowiadając na żaden argument woli się skupić na osobistych atakach? :shifty:

    Współczuję, ale masz jakiś kompleks wieku, skoro nie rozumiesz, że podkreśliłem tylko to, że doświadczenie rośnie z wiekiem. U Ciebie już nie rośnie? Strasznie współczuję. Ale może do tego trzeba umieć słuchać i się skupiać na potrzebach innych ludzi, a nie tylko na świecie widzianym z czubka swojego nosa?

    No i podsumowując, a raczej grając również tępaka żebyś miał większą satysfakcję dobrze spełnionego zadania, powiem tyle, że dla mnie zwierzęta dzielą się na 2 kategorie - jadalne i niejadalne. A nasze słodkie psy podobno są znacznie lepsze w wersji słodko-kwaśnej. Ale, żeby nie było, nie mówię tego z doświadczenia. Chińczycy tak twierdzą, a ich cywilizacja jest znacznie starsza więc mają większe doświadczenie. Przygarnianie dzikiego zwierzęcia żeby zrobić z niego domową kalekę i patrzeć jak macha ogonem bo dasz mu w miskę i go niewolisz - to nie dla mnie. Żal mi takich zwierząt służących swoim "panom" za przytulankę i powiernika ich problemów w kontaktach międzyludzkich.
    Ja skupiam się na pomocy ludziom. Bo kochanie drugiego człowieka jest trudniejsze, ale daje większą satysfakcję. A ja nie lubię łatwych rozwiązań. :wave:

    Życzę kolejnych owocnych "przemyśleń"
    Ostatnio zmieniony 25 gru 2017, 21:55 przez adamsky, łącznie zmieniany 1 raz.
    And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
    ABRAHAM LINCOLN
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    olosagaris - przemyślenia..

    autor: olosagaris » 25 gru 2017, 23:08

    adamsky pisze:Qr Bbpost Przykro mi, ale się nie dogadamy. Czyli jak zawsze i od zawsze :rotfl: :rotfl: :rotfl:

    A może tego że interlokutor włącza tryb tępaka i nie odpowiadając na żaden argument woli się skupić na osobistych atakach? :shifty:


    Co do dogadania to całkowicie się z Tobą zgadzam, że dogadać się w wielu kwestiach niestety nigdy nie potrafiliśmy i tyle. Rozumiem też, że drugie zdanie napisałeś o sobie bo jakbym nie czytał naszej wymiany zdań w tejże dyskusji to właśnie Ty mnie zaatakowałeś a nie na odwrót. Zawsze podziwiałem Twoje próby dowartościowania się tu na forum w rozmowach nie tylko ze mną. I nie masz mi czego współczuć bo bardzo szybko zapominasz o tym co pisałeś lub jak już coś próbujesz przekazać to robisz to bez zastanowienia, instynktownie.

    adamsky pisze:No i podsumowując, a raczej grając również tępaka żebyś miał większą satysfakcję dobrze spełnionego zadania, powiem tyle, że dla mnie zwierzęta dzielą się na 2 kategorie - jadalne i niejadalne. A nasze słodkie psy podobno są znacznie lepsze w wersji słodko-kwaśnej. Ale, żeby nie było, nie mówię tego z doświadczenia. Chińczycy tak twierdzą, a ich cywilizacja jest znacznie starsza więc mają większe doświadczenie.


    Każdy inny już starałby się wyjść z twarzą z rozmowy, ale nie rozumiem dlaczego tak bardzo Cię wkurza fakt, że inny człowiek może mieć inne zdanie niż Twoje. Fakt faktem cywilizacje wschodu są najstarsze, ale jeszcze wcześniej normalną rzeczą w świecie był tzw. kanibalizm, ale na szczęście postęp ma różne oblicza. Zawsze wydawało mi się, że to wietnamczycy smakowali w zwierzętach domowych cywilizacji zachodniej, ale nie jestem tak błyskotliwy więc ten wątek odpuszczę. Największą dla mnie satysfakcją jest próba kochania i zrozumienia nie tylko ludzi w swoim otoczeniu, ale i pozostałych żyjących istot na planecie czego niestety wcześniej nie załapałeś lub pominąłeś ze względu na swoje niepohamowane erystyczne ego.

    Nie mam nic więcej do dodania w tej sprawie, zwłaszcza, że rozmowa tradycyjnie już z Tobą odbiegła od źródła, a przepychanki słowne zasłyszane chociażby na animal planet nie są dla mnie ani trochę twórcze i rozwijające.

    Pozdrawiam :kapelusz:
    Ostatnio zmieniony 25 gru 2017, 23:08 przez olosagaris, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    olosagaris - przemyślenia..

    autor: olosagaris » 02 lut 2018, 21:20

    Uwielbiam :clap: :rotfl: :rotfl: :rotfl:

    Tu przychodzi mi na myśl wypowiedź niepowtarzalnego człowieka, którego miałem przyjemność poznać. Cytuje: "kierunkowskaz? Po co?! Przecież wiem gdzie jadę."

    :lol: :rotfl:

    phpBB [media]


    :kapelusz:


    Edit.

    to film http://www.filmweb.pl/film/Tylko+strzelaj-2007-245851
    Ostatnio zmieniony 02 lut 2018, 21:20 przez olosagaris, łącznie zmieniany 3 razy.
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    olosagaris - przemyślenia..

    autor: olosagaris » 22 mar 2018, 17:58

    https://www.youtube.com/watch?v=VIwRcFJ432o
    a propo kierunków...

    gość był mocno zdziwiony, że spotkał inny samochód na publicznej drodze :wtf:

    Gadanie o ograniczonym zaufaniu na drodze ma sens.... nie wiadomo co kogo spotka :okularnik: :thumbup:
    Ostatnio zmieniony 22 mar 2018, 17:58 przez olosagaris, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    olosagaris - przemyślenia..

    autor: olosagaris » 18 kwie 2018, 13:34

    Nie znam ładniejszego widoku :-D
    Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
  • Awatar użytkownika
    adamsky
    Posty: 316
    Rejestracja: 22 lis 2017, 11:18
    Reputacja: 5
    Polubił: 452
    Otrzymanych polubień: 227

    olosagaris - przemyślenia..

    autor: adamsky » 18 kwie 2018, 15:03

    Lubisz mieć 0 km/h czy awarię ABS?
    And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
    ABRAHAM LINCOLN
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    olosagaris - przemyślenia..

    autor: olosagaris » 18 kwie 2018, 15:43

    :think: 0 km/h... jejciuś, zrobiłem zdjęcie w stanie spoczynku samochodu :facepalm:


    awarii abs nie można stwierdzić bez przekaźnika ;-)
  • Awatar użytkownika
    Courius
    Posty: 6693
    Rejestracja: 28 sie 2010, 1:03
    Medale: 11
    Reputacja: 47
    Hobby: Motoryzacja
    Samochód: '05 Alfa Romeo GT 3.2 V6 Q2
    Nick w TDU: CouriusPL
    Nick w TDU2: CouriusPL
    uPlay: CouriusPL
    Steam ID: CouriusPL
    Lokalizacja: Polska, Nakło Śląskie
    :
    Barkowice 2017 Szczyrk 2015 Bieliszów 2014 DAKAR Mixed Mode PVP Summertime Endurance Event
    WIMP Grozokonkurs Endurance
    Polubił: 3844
    Otrzymanych polubień: 2099

    olosagaris - przemyślenia..

    autor: Courius » 18 kwie 2018, 15:52

    Prawdziwi kierowcy nie potrzebują systemu ABS. ;-)

    Obrazek

  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    olosagaris - przemyślenia..

    autor: olosagaris » 18 kwie 2018, 16:00

    Nie wiem co na to prawdziwi kierowcy, ale się pozbyłem nieco gratów z wozu w celach naukowych, a że frajda z jazdy się na nowo narodziła cóż... :D
  • Awatar użytkownika
    adamsky
    Posty: 316
    Rejestracja: 22 lis 2017, 11:18
    Reputacja: 5
    Polubił: 452
    Otrzymanych polubień: 227

    olosagaris - przemyślenia..

    autor: adamsky » 18 kwie 2018, 16:37

    Ale jak zatankowałeś na full to przyspieszenie spadło. Najlepsze jest na rezerwie :lol:
    And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
    ABRAHAM LINCOLN
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    olosagaris - przemyślenia..

    autor: olosagaris » 18 kwie 2018, 16:51

    Ale ja dziś jechałem do miasta, tam nawet dwójka nie jest potrzebna :yo:
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    olosagaris - przemyślenia..

    autor: olosagaris » 22 maja 2018, 16:25

    Od razu ostrzegam, że jakości nieco brakuje mojemu tel jak i twórczości mojemu ja w ten wtorek.. takie tam w fotelu przy oknie... sprzed kwadransa...
    phpBB [media]

    :serce: :serce:
    Ostatnio zmieniony 22 maja 2018, 16:25 przez olosagaris, łącznie zmieniany 2 razy.
  • Awatar użytkownika
    adamsky
    Posty: 316
    Rejestracja: 22 lis 2017, 11:18
    Reputacja: 5
    Polubił: 452
    Otrzymanych polubień: 227

    olosagaris - przemyślenia..

    autor: adamsky » 22 maja 2018, 16:59

    Następnym razem przed użyciem przetrzyj obiektyw bo jest ewidentnie wypalcowany ;)
    And in the end it's not the years in your life that count; it's the life in your years.
    ABRAHAM LINCOLN
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    olosagaris - przemyślenia..

    autor: olosagaris » 22 maja 2018, 18:50

    :wtf: Po :think: :problem: to i tak nieźle, że dostrzegłeś takie szczegóły, dzięki :thumbup:
  • Awatar użytkownika
    olosagaris
    Posty: 1634
    Rejestracja: 15 wrz 2013, 1:59
    Medale: 4
    Reputacja: 34
    Imię: olo
    Hobby: TDU/TC/Drivecenter
    Samochód: czerwony/niebieski/żółty
    uPlay: olosagaris
    :
    Przysucha 2018 Barkowice 2017 Więcbork 2016 T.U.
    Polubił: 1591
    Otrzymanych polubień: 874

    olosagaris - przemyślenia..

    autor: olosagaris » 06 cze 2018, 20:55

    Zapomniał ktoś kiedyś o czymś ważnym? Na jakiś czas przeniosłem się z urzędu na plażę. Nie pytajcie mnie dlaczego, to oczywiste.. forsa i piasek w butach - tego jest więcej, no i :crazy: :anioł: Oczywiście co za tym idzie i pracy więcej i jest zupełnie inna. Najprościej można nią określić zawodowe bieganie i podnoszenie ciężarów przez pół doby na dobę. W niedziele trochę mi się pomieszało. Jest tak.. po prostej i trochę w prawo mam ok. 1 km do domu - to skrót i tak idę i idę, patrzę volkswagen fajne felgi .... :idea: .. :facepalm: niedziela to był czwarty dzień człowieka, który się mocno zmęczył po tym długim weekendzie i chciał jak najszybciej pójść spać.. a że zobaczył coś fajnego to sobie przypomniał, że mieszając 1 km od punktu pracy tamtego dnia musiał wyskoczyć na uczelnie na egzaminy i zapomniał, że wóz zostawił na parkingu w ośrodku.. 1 km w plecy........ :obrażony:

    i tak komenty ze współpracownikami były najlepsze, ale współmieszkańcami bezcenne "olo kiedy będziesz? spóźnię się 10 min? dlaczego? zapomniałem samochodu?!"

    :cool:

    phpBB [media]


    :kapelusz:
    Ostatnio zmieniony 06 cze 2018, 20:55 przez olosagaris, łącznie zmieniany 2 razy.
Odpowiedz Posty: 76

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 14 gości

Przejdź do